Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.201.510
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ne, stvar je u tome da je to pre launch patch, tj krpanje igre nakon sto je postala gold, uz taj patch se ocekuje i day one patch.
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AmonZero kaže...

 Poslo sam upit.

Odgovor:

 

prema informacijama proizvođača, na steamu će biti aktivacija.

Lijepi pozdrav,
SD web podrška

 Čudi me ovo pošto posvuda pišu da su fizičke verzije GOG. Ako i bude na Steamu, još bolje, paše mi.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
vrinho kaže...
AmonZero kaže...

 Poslo sam upit.

Odgovor:

 

prema informacijama proizvođača, na steamu će biti aktivacija.

Lijepi pozdrav,
SD web podrška

 Čudi me ovo pošto posvuda pišu da su fizičke verzije GOG. Ako i bude na Steamu, još bolje, paše mi.

 

ma ja mislim da je to neka njihova greška ili neznanje, koliko ja znam svi kodovi koje daje CDPR za PC su za GoG, kladio bi se da će biti kod za GoG

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vi koji ste uzeli u Santi, jel vam piše kada stiže igra? Jel ono klasika par dana GLS-om ili čekaju datum izlaska pa onda šalju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Sta ona likovi sire dezinformacije ?

Idem im bas odgovorit na mail da jos jednom potvrde.

 

EDIT: 

Evo kaze da ce provjerit jos jednom pa javit.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 9:53 (AmonZero).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AmonZero kaže...

Sta ona likovi sire dezinformacije ?

Idem im bas odgovorit na mail da jos jednom potvrde.

 

EDIT: 

Evo kaze da ce provjerit jos jednom pa javit.

 

gle ne mogu to garantirati, ali kladio bi se da je to isključivo kod za GoG

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Upravo sam shvatio nešto apsurdno. Oni koji uzmu igru na STAEM dobiju VIŠE nego oni koji su uzeli na GOG (kao ja day one) koji je platforma od CD Projekta! Radi se o nekoj short stori pričici. Nije puno ali WTF??? Potpuno ne fer!

 

Ako sam u krivu neka me netko ispravi, ali ako nisam ovo je BS.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Azmo kaže...

Upravo sam shvatio nešto apsurdno. Oni koji uzmu igru na STAEM dobiju VIŠE nego oni koji su uzeli na GOG (kao ja day one) koji je platforma od CD Projekta! Radi se o nekoj short stori pričici. Nije puno ali WTF??? Potpuno ne fer!

 

Ako sam u krivu neka me netko ispravi, ali ako nisam ovo je BS.

 

koliko sam ja shvatio ovi na steamu će dobiti tu pričicu a na GoGu nekakav strip

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo jos jednom su rekli da ide Steam.

Igra izlazi preko Steam-a.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077
Cesc kaže...

Sancta Domenica kodovi za popust na različite stvari, vrijede do 13. prosinca:

 

1) 30 % popusta na PS4, Xbox i PC igre uz webshop promo kod: IGRE30

 

 

Do 13.12, navali narode, za CP vrijedi do 9.12., nakon toga papa. Imaju samo PS4 CE, ali i to nije lose.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Azmo kaže...

Upravo sam shvatio nešto apsurdno. Oni koji uzmu igru na STAEM dobiju VIŠE nego oni koji su uzeli na GOG (kao ja day one) koji je platforma od CD Projekta! Radi se o nekoj short stori pričici. Nije puno ali WTF??? Potpuno ne fer!

 

Ako sam u krivu neka me netko ispravi, ali ako nisam ovo je BS.

 

koliko sam ja shvatio ovi na steamu će dobiti tu pričicu a na GoGu nekakav strip

 Strip dobe i na STAEMU

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Azmo kaže...
Cansee kaže...
Azmo kaže...

Upravo sam shvatio nešto apsurdno. Oni koji uzmu igru na STAEM dobiju VIŠE nego oni koji su uzeli na GOG (kao ja day one) koji je platforma od CD Projekta! Radi se o nekoj short stori pričici. Nije puno ali WTF??? Potpuno ne fer!

 

Ako sam u krivu neka me netko ispravi, ali ako nisam ovo je BS.

 

koliko sam ja shvatio ovi na steamu će dobiti tu pričicu a na GoGu nekakav strip

 Strip dobe i na STAEMU

 

a ne znam, u svakom slučaju svi će dobiti sve jednako u igri, a u zadnje vrijeme redovito igre imaju ekskluzivan sadržaj samo za jednu platformu

 

a tu pričicu će se moći skinuti bez beda na netu isto kao i strip tak da nema neke brige

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ma glupo je uzimati fizičku kopiju igre kako god okreneš za PC, igra će ti tek stići 10.12 na adresu i to pitanje kada, i još dok skineš 75 giga igre + veliki day one patch, taj dan nećeš igrati igru sigurno bar što se moga neta tiče, ovako 7.10 preload napraviš i već sa srijede na četvrtak pališ igru.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Satirem se od igre

 

edit: samo da razjasnim, ovo je malo zafrkancija, ne igram ovo ja, nego sam dobio fotku na discordu pa je ovdje stavio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 11:55 (Cansee).
Moj PC  
8 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Jebga, znaci narucio sam sebi CE u Zeldi (1800kn), necaku CE u SantaDomenici (1400kn),

a sebi imam i digi GOG verziju - dakle ako su i drugi tako kupovali, bome su se naprodavali onda kopija i kopija.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Jebga, znaci narucio sam sebi CE u Zeldi (1800kn), necaku CE u SantaDomenici (1400kn),

a sebi imam i digi GOG verziju - dakle ako su i drugi tako kupovali, bome su se naprodavali onda kopija i kopija.

 daj kupi i meni jednu, ne mora biti ovo za 1800kn, dovoljna mi je kopija na steamu recimo

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Satirem se od igre

 

I, jel opravdava hype? :-)

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
1samek kaže...
Cansee kaže...
Satirem se od igre

 

I, jel opravdava hype? :-)

 

napravio sam lika sa ogromnim sisama i još većim penisom. 10/10 would play again

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jack Sparrow kaže...
daj kupi i meni jednu, ne mora biti ovo za 1800kn, dovoljna mi je kopija na steamu recimo

Ne moze, samo sa GoG-a. Nemas srece

 

Cansee kaže...
napravio sam lika sa ogromnim sisama i još većim penisom. 10/10 would play again

 

Nadam se da se to nece moci u MP-u, zamisli kad trce takve nakaze gradom, uzas.

Nemam nista protiv slobode odabira, al neke stvari su van dobrog ukusa, osobito zivotinjsko carstvo na gay paradama.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
Jack Sparrow kaže...
daj kupi i meni jednu, ne mora biti ovo za 1800kn, dovoljna mi je kopija na steamu recimo

Ne moze, samo sa GoG-a. Nemas srece

 

Cansee kaže...
napravio sam lika sa ogromnim sisama i još većim penisom. 10/10 would play again

 

Nadam se da se to nece moci u MP-u, zamisli kad trce takve nakaze gradom, uzas.

Nemam nista protiv slobode odabira, al neke stvari su van dobrog ukusa, osobito zivotinjsko carstvo na gay paradama.

 

ma to se nemoj uopće nadati, zapravo očekuj da će se u MPu biti još i više opcija.

 

Znači igra dopušta da se napravi lik sa muškim glasom, ženskim tijelom i obratno, odnosno bez obzira na spol možeš na lika staviti sve, bilo to sise ili ženska frizura i šta ti ja znam. Također se može odabrati da nemaš genitalije i bradavice

 

100% će biti isto tako i u mulitplayeru, uz vjerojatno još više opcija

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Ne moze, samo sa GoG-a. Nemas srece

 

 eto otvorenog sam srca, pa prihvaćam i gog 

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
ma to se nemoj uopće nadati, zapravo očekuj da će se u MPu biti još i više opcija.

 

Znači igra dopušta da se napravi lik sa muškim glasom, ženskim tijelom i obratno, odnosno bez obzira na spol možeš na lika staviti sve, bilo to sise ili ženska frizura i šta ti ja znam. Također se može odabrati da nemaš genitalije i bradavice

 

100% će biti isto tako i u mulitplayeru, uz vjerojatno još više opcija

 

Onda ce MP biti sprdnja. Nadam se da ce se moci u opcija ukljuciti opcija "prikazi samo realne elemente", isto kao sto se u WoT-u mogu

maknut sve kamuflaze koje nisu stvarne i tradicionalne - neda mi se gledat tenk koji ima oslikani hot-dog ili cvjetice, pokloncice i ostale pizdarije.

 

Jack Sparrow kaže...
eto otvorenog sam srca, pa prihvaćam i gog 

 

Nisi Chuck Norris, tebi je prosla baba s kolacima

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 11:34 (Čitatelj).
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
 

Onda ce MP biti sprdnja. Nadam se da ce se moci u opcija ukljuciti opcija "prikazi samo realne elekemente", isto kao sto se u WoT-u mogu

maknut sve kamuflaze koje nisu stvarne i tradicionalne - neda mi se gledat tenk koji ima oslikani hot-dog ili cvjetice, pokloncice i ostale pizdarije.

 

Nerealan je tvoj stav doduše :) Kad vidiš u RL kakvih sve nakaza ima... možeš misliti što će biti kad tako nešto bude bilo moguće i nama.

 

Tako da po meni, treba dati sve mogućnosti koliko god gadljive bile.

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

U stvarnom zivotu me te nakaze ne napadaju i ne skacu mi pred facu

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

U stvarnom zivotu me te nakaze ne napadaju i ne skacu mi pred facu

A gle, ovo je ipak 57 godina u budućnosti 

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Sva sreca ja takvu buducnost necu dozivjeti

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Sva sreca ja takvu buducnost necu dozivjeti

Ja se isto nadam da neću baš do 92 

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 Čekaj malo... Kako ti već možeš igrati? Ili što? Ne kužim?

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

U stvarnom zivotu me te nakaze ne napadaju i ne skacu mi pred facu

 

nisu još, al možda budu. Evo maloprije mi na redditu iskočio ovaj video https://www.reddit.com/r/Cringetopia/comments/k6bhhx/woof_woof/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

 

to neke feministice nešto prosvjeduju u Poljskoj za pobačaj, sad da ne odemo u krivu raspravu, nebitno je u biti oko čega se prosvjeduje, pogledaj samo koje su to nakaze i na šta to sve skupa sliči. I onda nas uvjeravaju kako ljudi trebaju biti različiti i da su oni sretni takvi kakvi jesu. Sretni su malo morgen, ovdje se vidi da su ovo baš zapravo jadna i bijedna bića koja imaju dubokih problema. A što se tiče različitosti, to možeš biti bez da istreseš na sebe kantu roze boje i laješ ko ker. 

 

Uglavnom, želim reći da su scene iz Cyberpunka već oko nas ili jako blizu toga, hrpa ljudi je odvratna i poremećna i to je tako. A da možemo očekivati bolje to sigurno ne možemo, za 50 godina će biti samo gore ako nas uopće i bude. Tako da je potpuno realno da Cyberpunku 2077 izgleda kako izgleda, a online komponenta još gore

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Cansee kaže...

 Čekaj malo... Kako ti već možeš igrati? Ili što? Ne kužim?

 Pa ja sam ti poznati recenzent za IGN

 

Zajebancija naravno, to je jedan tip poslao u discordu pa sam ja proslijedio vamo. Malo sutra bi visio ovdje na forumu da mogu već igrati 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice