Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.194.943
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Minneyar kaže...

Najsmjesnije je u cijeloj prici sto lik kaze da je Witcher predug i lose odradena prica, a istovremeno svrsava na Valhallu koja je tipicni filler open world u kojem sve vidis nakon 3 sata i onda je spam iste aktivnosti iducih 100+ sati. Dodi do lika, obavi 3 questa za njega, obavi bitku, dobis checkmark, repeat x20. Tak da tesko je uzeti takvo misljenje kao imalo relevantno.

 Ak netko to igra AC veli da je ovo duga igra onda to nema bas previse smisla.

Ja AC nemrem smislit, dok to igram imam isti osjecaj kao kad gledam topshop reklame kao da gubim vrijeme bezveze i necu nist kvalitetno dobit natrag

Bloody Baron quest je nesto sto se nebi smjelo propustit i bas mi se radi toga sad ponovo igra. To bi bilo 3. put

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 20:14 (Santana).
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

bome još 10 dana i nekih 47 minuta do izlaska igre. Sad mi se čini duže nego kad je bilo 3 mjeseca

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

bome još 10 dana i nekih 47 minuta do izlaska igre. Sad mi se čini duže nego kad je bilo 3 mjeseca

 Da, nestrpljenje raste... 

Lijep pozdrav ;)
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Valjda nebu više odgoda?! 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
x18x05x kaže...

Valjda nebu više odgoda?! 

 

sad sigurno neće, datum je 10.12. i to stoji

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
x18x05x kaže...

Valjda nebu više odgoda?! 

 

sad sigurno neće, datum je 10.12. i to stoji

 Da, zamislite da sad opet odgode ovako blizu izlasku - mislim da bi ih spalili na lomači fanovi 

Lijep pozdrav ;)
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...
Cansee kaže...
x18x05x kaže...

Valjda nebu više odgoda?! 

 

sad sigurno neće, datum je 10.12. i to stoji

 Da, zamislite da sad opet odgode ovako blizu izlasku - mislim da bi ih spalili na lomači fanovi 

 "fanovi"

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Prolazi im to odgađanje, nebi se ništa desilo ni ovaj put.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

 Da, zamislite da sad opet odgode ovako blizu izlasku - mislim da bi ih spalili na lomači fanovi 

 Pucaju žilice u mozgu na sve žuto.

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
x18x05x kaže...

Prolazi im to odgađanje, nebi se ništa desilo ni ovaj put.

 

nevezano za fanove, diskete su spržene, recenzenti upravo igraju igru, trgovine su dobile promotivne materijale, ogromni reklamni plakati izviruju po velikim gradovima svijeta sa datumom 10.12., CDPR je potvrdio dioničarima i investitorima da igra definitivno izlazi 10.12.

 

i prije nego što se nađe netko pametan tko će reći da to ništa ne znači, jer takvih uvijek na ovom forumu, odmah ću reći da itekako znači i itekako upućuje na to da igra izlazi idući tjedan. Može sutra meteor opizditi u zemlju i da svi krepamo, ali u slučaju da ne dođe do takvih katastrofa možemo se kladiti u sve što imamo da idući tjedan igramo igru

5 godina
offline
Cyberpunk 2077

A kad ide preload na GOG-u?

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
x18x05x kaže...

Prolazi im to odgađanje, nebi se ništa desilo ni ovaj put.

 

nevezano za fanove, diskete su spržene, recenzenti upravo igraju igru, trgovine su dobile promotivne materijale, ogromni reklamni plakati izviruju po velikim gradovima svijeta sa datumom 10.12., CDPR je potvrdio dioničarima i investitorima da igra definitivno izlazi 10.12.

 

i prije nego što se nađe netko pametan tko će reći da to ništa ne znači, jer takvih uvijek na ovom forumu, odmah ću reći da itekako znači i itekako upućuje na to da igra izlazi idući tjedan. Može sutra meteor opizditi u zemlju i da svi krepamo, ali u slučaju da ne dođe do takvih katastrofa možemo se kladiti u sve što imamo da idući tjedan igramo igru

 Ja sam prednaručio, sad se čeka dostava. Po ovom što si napisao, dućni već imaju igre spremne za slanje ili?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
x18x05x kaže...
Cansee kaže...
x18x05x kaže...

Prolazi im to odgađanje, nebi se ništa desilo ni ovaj put.

 

nevezano za fanove, diskete su spržene, recenzenti upravo igraju igru, trgovine su dobile promotivne materijale, ogromni reklamni plakati izviruju po velikim gradovima svijeta sa datumom 10.12., CDPR je potvrdio dioničarima i investitorima da igra definitivno izlazi 10.12.

 

i prije nego što se nađe netko pametan tko će reći da to ništa ne znači, jer takvih uvijek na ovom forumu, odmah ću reći da itekako znači i itekako upućuje na to da igra izlazi idući tjedan. Može sutra meteor opizditi u zemlju i da svi krepamo, ali u slučaju da ne dođe do takvih katastrofa možemo se kladiti u sve što imamo da idući tjedan igramo igru

 Ja sam prednaručio, sad se čeka dostava. Po ovom što si napisao, dućni već imaju igre spremne za slanje ili?

 

ne vjerujem baš da ih je većina još dobila, to je i nezgodno da čami 10 dana u trgovinama blizu raznih zaposlenika, tako da vjerujem da će početkom idućeg tjedna doći u trgovine. Koliko sam uspio upratit Amazon je dobio nešto primjeraka igre i već su neki zaposlenici nešto maznuli.

 

Ovo za Amazon sam pročitao, al ovo kad stiže u trgovine samo nagađam, to stvarno nisam siguran

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

zanima me kolko vas ce igrat ovo na konzolama, a kolko na pcu.

 

 

43 PC
12 Konzole
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

A kad ide preload na GOG-u?

 Preload 2-3 dana prije, kao i sa drugim CDPR igrama.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 12:27 (Čitatelj).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
Srce Isusovo kaže...

A kad ide preload na GOG-u?

 Preload 2-3 dana prije, kao i sa drugim CDPR igrama.

 

Ja sam bio prije koji dan napisao kada završava embargo na recenzije i kada počinje preload, ali je ispalo da je to leak, tip koji je to rekao na twitteru je inače pouzdan u tim krugovima, ali to nije službena info od CDPR-a, tako da se ovim putem ispričavam svima ako je ispalo kao da je to nekakva službena info. Kažem tip je inače pouzdan i ja mu i vjerujem u ovom slučaju jer mi zvuči realno, ali ipak eto da se zna da nije službena info

14 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Gdje ste preordali igru, GOG ili Steam? 

10 Steam
13 GOG
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hrci24 kaže...

Gdje ste preordali igru, GOG ili Steam? 

 Epic Games

Eire
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

ja se jos premisljam dal ju uzet za ps5 ili pc. na ps5 ce bit ps4 verzija zasad, al na pcu cu dobit samo malo bolju kvalitetu(imam gtx1060) a kad dode next gen verzija mislim da ce izgledat odlicno na ps5. 

first world problems...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hrci24 kaže...

Gdje ste preordali igru, GOG ili Steam? 

 PS4..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mar123 kaže...

ja se jos premisljam dal ju uzet za ps5 ili pc. na ps5 ce bit ps4 verzija zasad, al na pcu cu dobit samo malo bolju kvalitetu(imam gtx1060) a kad dode next gen verzija mislim da ce izgledat odlicno na ps5. 

first world problems...

 Mogli su nam bar okvirno reći kad stiže PS5 verzija igre da znam hoću li počinjati igru ili pričekati. Ako stiže krajem sljedeće godine onda ne čekam nego igram odmah. Ali ako je za par mjeseci, onda bolje pričekam.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
mar123 kaže...

ja se jos premisljam dal ju uzet za ps5 ili pc. na ps5 ce bit ps4 verzija zasad, al na pcu cu dobit samo malo bolju kvalitetu(imam gtx1060) a kad dode next gen verzija mislim da ce izgledat odlicno na ps5. 

first world problems...

 Mogli su nam bar okvirno reći kad stiže PS5 verzija igre da znam hoću li počinjati igru ili pričekati. Ako stiže krajem sljedeće godine onda ne čekam nego igram odmah. Ali ako je za par mjeseci, onda bolje pričekam.

okvirno se davnih dana pricalo o periodu od 6 mjeseci nakon izlaska igre pa sad racunaj ili trazi informacije na netu.

It is not who you are, it is who you know.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Stize razlog zasto kupiti VR naocale

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
5 0 hvala 2
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Da tu pitam jer me možda sjećanje izdaje, ali nije li CDPR bio izbacio Witcher 3 demo koji u sebi ima samo Prologue, negdje 2 tjedna prije nego je cijela igra izašla? 

Ostalo mi je u sjećanju kao da je, ali sad na netu ne mogu ništa naći... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
zlaya987 kaže...

Da tu pitam jer me možda sjećanje izdaje, ali nije li CDPR bio izbacio Witcher 3 demo koji u sebi ima samo Prologue, negdje 2 tjedna prije nego je cijela igra izašla? 

Ostalo mi je u sjećanju kao da je, ali sad na netu ne mogu ništa naći... 

  99% sam siguran da se to nije dogodilo. A tada sam baš pratio tu cijelu situaciju, kao sada, možda je tako nešto pušteno nekom određenom broju gamera, ali mislim da bi se toga sjećao

6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ne znam zašto, al mi nekako zvoni da sam White Orchard odigrao jeno 10 puta pa zato sam i mislio da postoji demo, samo sa tim dijelom. I živim u nadi da će i CP2077 tako izbaciti, ali kako je sad manje od 10 dana do izlaska, sigurno ništa od toga.

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

The Witcher (1) je imao Demo od 2GB, al samo na engleskom jeziku.

Svi drugi poslije nisu imali - ne isplati se developati i sjeckati igru, gubiti vrijeme,

osobito jer ljudi znaju o cemu se radi i znaju sto kupuju.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
mar123 kaže...

ja se jos premisljam dal ju uzet za ps5 ili pc. na ps5 ce bit ps4 verzija zasad, al na pcu cu dobit samo malo bolju kvalitetu(imam gtx1060) a kad dode next gen verzija mislim da ce izgledat odlicno na ps5. 

first world problems...

 Mogli su nam bar okvirno reći kad stiže PS5 verzija igre da znam hoću li počinjati igru ili pričekati. Ako stiže krajem sljedeće godine onda ne čekam nego igram odmah. Ali ako je za par mjeseci, onda bolje pričekam.

 A koja je razlika između PS4 i PS5 verzije? Kako stoji za Xbox seriesX jer se s njom mislim uskoro pocastiti?

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
bik kaže...
antimadridista kaže...
mar123 kaže...

ja se jos premisljam dal ju uzet za ps5 ili pc. na ps5 ce bit ps4 verzija zasad, al na pcu cu dobit samo malo bolju kvalitetu(imam gtx1060) a kad dode next gen verzija mislim da ce izgledat odlicno na ps5. 

first world problems...

 Mogli su nam bar okvirno reći kad stiže PS5 verzija igre da znam hoću li počinjati igru ili pričekati. Ako stiže krajem sljedeće godine onda ne čekam nego igram odmah. Ali ako je za par mjeseci, onda bolje pričekam.

 A koja je razlika između PS4 i PS5 verzije? Kako stoji za Xbox seriesX jer se s njom mislim uskoro pocastiti?

 pa ps5 je next gen verzija, grafika bi trebala bit puno puno bolja. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Pa na louch dayu nece biti razlike, tek kad na "next-gen" konzolama izadje "next-gen" patch, onda ce biti graficki naprednijih efeketa/tekstura/_sto_god_,

odnosno to je current-gen PC grafika koja ce biti malo "srezana".

 

Zato ce i napraviti W3 "next-gen" update, tako da i na novim konzolama bude kao i na PC-u, em teksture vece rezolucije, brza ucitavanja,

a i PC ce profitirati od doradjenog enginea i optimizacija - a osobno se nadam novim bugovima i eventualno pokojim questom (kao slag na tortu).

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice