Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.588
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Prije bi si razbio gamepad od glavu nego igrao sa istim cyberpunk, nisam ja badave igrao 15 godina pucačine i oštrio svoje skillove u multiplayeru pa da akcijsku igru iz prvog lica igram na gamepadu i to još u 30fpsa, vi koji to planirate rokati na sonyu bar to odigrajte na ps5 gdje ćete imati 60fpsa kad već možete igrati na gamepadu takve igre. Ja sam se u TLOU 2 napatio kao majmun sa gamepadom i nišanjenjem. Al jbg neam ja iskustva sa tim. Spiderman,GoW,Bloodborne, nigdje mi nije trebao aim. I unchartedu sam se jebavao isto ma fuj... Ima da stavim na najteže i da padaju headshooti. 

 

Nego vjv će lockdown poslje Svih Svetih lagano se već priprema za online rad. Slovenija je već sve zatvorila. Broj oboljelih raste, tako da Cyberpunk izlazi u pravo vrijeme kad budemo opet zatvoreni.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 19:42 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
mrsmith kaže...
Čitatelj kaže...
AdR03 kaže...

Ok dolazi cyberpunk a neće bit ni Nvidije ni AMDja za kupiti..... I kako bi mi gejmeri koji smo za kikiriki prodali last gen flagshipove trebali funkcionirati?

 

Kupis polovni PS4 za sicu i igras, dok ne skupis za PC, a kad skupis, prodas PS4 i imas minimalne gubitke.

I otprilike ovakve gubitke također

 Vidi se da si zadnji put igrao nešto na konzoli prije 10 godina. Ako misliš da je još uvijek neka ogromna razlika u grafici između PC-a i konzole. Prednost je u fps-u, ali u grafici je danas razlika minimalna.

 
Svatko neka igra na cemu zeli i moze,ali da je razlika minimalna ne mogu se sloziti,od vecega FPSA,mogucnosti modanja,vece rezolucije,ray-tracinga i loading time-a ne bi bas rekao da je navedeno nesto "minimalno".

8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...
antimadridista kaže...
mrsmith kaže...
Čitatelj kaže...
AdR03 kaže...

Ok dolazi cyberpunk a neće bit ni Nvidije ni AMDja za kupiti..... I kako bi mi gejmeri koji smo za kikiriki prodali last gen flagshipove trebali funkcionirati?

 

Kupis polovni PS4 za sicu i igras, dok ne skupis za PC, a kad skupis, prodas PS4 i imas minimalne gubitke.

I otprilike ovakve gubitke također

 Vidi se da si zadnji put igrao nešto na konzoli prije 10 godina. Ako misliš da je još uvijek neka ogromna razlika u grafici između PC-a i konzole. Prednost je u fps-u, ali u grafici je danas razlika minimalna.

 
Svatko neka igra na cemu zeli i moze,ali da je razlika minimalna ne mogu se sloziti,od vecega FPSA,mogucnosti modanja,vece rezolucije,ray-tracinga i loading time-a ne bi bas rekao da je navedeno nesto "minimalno".

 On je reko da je razlika u grafici minimalna, a ovo kaj si sad ti nabrojao nema veze s grafikom uopce.

Sjecam se kad smo igrali GTA V na PS4 pa su onda PC igraci tu verziju nazivali "beta test" i rajcali se kak ce PC verzija puno bolje izgledat... na kraju izgleda isto ko i PS4 verzija lol.

Naravno ovdje ocekujem razliku bas zbog raytrace

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...
Wack kaže...
antimadridista kaže...
mrsmith kaže...
Čitatelj kaže...
AdR03 kaže...

Ok dolazi cyberpunk a neće bit ni Nvidije ni AMDja za kupiti..... I kako bi mi gejmeri koji smo za kikiriki prodali last gen flagshipove trebali funkcionirati?

 

Kupis polovni PS4 za sicu i igras, dok ne skupis za PC, a kad skupis, prodas PS4 i imas minimalne gubitke.

I otprilike ovakve gubitke također

 Vidi se da si zadnji put igrao nešto na konzoli prije 10 godina. Ako misliš da je još uvijek neka ogromna razlika u grafici između PC-a i konzole. Prednost je u fps-u, ali u grafici je danas razlika minimalna.

 
Svatko neka igra na cemu zeli i moze,ali da je razlika minimalna ne mogu se sloziti,od vecega FPSA,mogucnosti modanja,vece rezolucije,ray-tracinga i loading time-a ne bi bas rekao da je navedeno nesto "minimalno".

 On je reko da je razlika u grafici minimalna, a ovo kaj si sad ti nabrojao nema veze s grafikom uopce.

Sjecam se kad smo igrali GTA V na PS4 pa su onda PC igraci tu verziju nazivali "beta test" i rajcali se kak ce PC verzija puno bolje izgledat... na kraju izgleda isto ko i PS4 verzija lol.

Naravno ovdje ocekujem razliku bas zbog raytrace

 
Veca rezolucija nema veze sa grafikom ?

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
GTV na pc 60+ fpsa, 21:9 rezolucija, tko želi miš+tipkovnica, neusporedivo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...
GTV na pc 60+ fpsa, 21:9 rezolucija, tko želi miš+tipkovnica, neusporedivo.

 Pa naravno, no graficki razlika je minimalna.
Nema nit nesto puno bolje teksture niti osvjetljenje, a nedaj boze vise poligona kojih PC verzija nikad ne dobije, a mogla bi.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 19:50 (Santana).
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
nije da nema razlike
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...
nije da nema razlike

 Nitko nije rekao da nema razlike. Samo ona više nije tako lako uočljiva u odnosu na starije generacije. Tipa Xbox 360 i PS3 grafika je toliko zaostajala za PC-em da je to bilo uočljivo iste sekunde. Danas eto kad bi mi stavio istu igru da se vrti na PC-u i PS4 Pro, ubij me ako bi uočio neku veliku razliku. Osim fpsa.

 

Pričate o rezoluciji, a ogromna većina igrača na PC-u se igra još uvijek na 1080p i 1440p. PS4 Pro i Xbox One X već odavno izbacuju praktički sve igre u tim rezolucijama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 21:57 (antimadridista).
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

PS4 GTA V i modani PC GTA V, razlika jedva uocljiva

Potpis:
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Necto kaže...

PS4 GTA V i modani PC GTA V, razlika jedva uocljiva

 Zašto bi uspoređivao modanu igru protiv vanilla verzije?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Necto kaže...

PS4 GTA V i modani PC GTA V, razlika jedva uocljiva

Ovo se zove modani GTA V

 

 

BE HAPPY 要開心 : )
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Joe Cooker kaže...

Ovo se zove modani GTA V

 

 

Wow, ovo je valjda prvi mod koji mi se ful svidja... izgleda ludilo. Inace su svi samo nabrijavali vodu i mokre ceste s refleksijama u tim realism mod showcaseovima.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 8:27 (mrsmith).
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ljudi, ajte malo olad´te od graf´ke - W3 je bio downgradean radi konzola,

CP nece biti downgradean, jer dolaze i "Next Gen" konzole, koje bi trebale imati grafiku kao i PC igre.

 

Da grafika bude jednaka kao i na W3, ja sam zadovoljan, meni je bitna prica, questovi, story-telling itd.

 

A ako tko pogleda sto je CDPR objavio na Instagramu - kazu da su W3 questovi bili samo "warm up"

naspram Cyberpunk questova - to meni jaaaakooo puno znaci!

 

Po tome nece biti samo jedan side quest kao krvavi barun, nego takvih 10ak questova!!!
Zbog pozadinskog kreiranja lika i nacina na koji ce se misije moci izvrsavati - to bi znacilo da svaki

od tih questova svaki put moze biti drugacije zavrsen, bilo pozitivno ili negativno.

 

To je ono sto mene najvise uzbudjuje - jebe mi se za grafiku, bit ce 4K modova za PC,

moci ce se nafrljit do ibera.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

jesu to nedavno objavili na instagramu? Pratim ih svuda, ali nisam to vidio

 

Krvavi barun, majko moja mila, kako je to dobar quest, ma nešto fenomenalno. I predobar mi je trenutak kad obaviš početak questa i onda ti kaže igra da pratiš kako će se stvari u svijetu dalje odvijati. To je nešto predobro, jednostavno ne znaš što dalje ide, moraš sam istraživati i shvatiti što se događa. Ma nešto predobro, a ako bude i boljih questova u cyberpunku, igra će biti čisti seks

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Evo ti s moba screenshot

 

Cansee kaže...

jesu to nedavno objavili na instagramu? Pratim ih svuda, ali nisam to vidio

 

Krvavi barun, majko moja mila, kako je to dobar quest, ma nešto fenomenalno. I predobar mi je trenutak kad obaviš početak questa i onda ti kaže igra da pratiš kako će se stvari u svijetu dalje odvijati. To je nešto predobro, jednostavno ne znaš što dalje ide, moraš sam istraživati i shvatiti što se događa. Ma nešto predobro, a ako bude i boljih questova u cyberpunku, igra će biti čisti seks

 

Inace, ja sam taj quest uspio iskriviti na prvom prelasku, jer sam isao poganjat prvo sve upitnike,

i naletio na drvo, oslobodio spirita, djeca prezivjela, baronova zena prezivjela, selo izginulo,

kcerka prezivjela i otisla dalje svojim putem, baron se brine o svojoj zeni.

 

Mislim da je to najbolji moguci kraj, i moguc je jedino ako odes prvo do drveta i oslobodis spirita,

jedina negativna stvar je sto tad stradaju stanovnici sela.

 

I ako malo bolje pogledas, ispada da je duh u drvetu zapravo "majka/otac" od tri vjestice,

i da su ju/ga one zatvorile u drvo, da mogu vladati i od seljaka traziti djecu kao zrtvu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 9:37 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
Evo ti s moba screenshot

 

to je twitter kolko vidim, al super u svakom slučaju

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Imas ovaj profil, Cyberpunk2077.fanpage, on prati i stavlja puno toga:

https://www.instagram.com/cyberpunk2077.fanpage/?hl=en

 

Ja nemam instagram ni ne pratim, al sve informacije dobijem od tog lika.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sorry što upadam kao padobranac može li mi netko na svojevrstan način objasni kakva je ovo igrica, mislim ovaj Cyberpunk 2077.Ž
Je li ovo kao GTA u budućnosti?

Sluačjno ali baš slušajno upadoh na ovaj video i ovaj momenat




Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ovo bi ti moglo pomoci:

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
11 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Više kao Deus ex.

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...

Sorry što upadam kao padobranac može li mi netko na svojevrstan način objasni kakva je ovo igrica, mislim ovaj Cyberpunk 2077.Ž
Je li ovo kao GTA u budućnosti?

Sluačjno ali baš slušajno upadoh na ovaj video i ovaj momenat




 

Ovo ti je jebena igra. Dakle, developeri su CD Projekt Red, oni su radili Witcher igre, koje su meni osobno jedne od najdražih ikad. CDPR je inače poznat po izrazito korektnom ponašanju prema igračima, sav sadržaj igre je dostupan svim platformama, ima besplatnih dlcova, a dodatni sadržaj koji se naplaćuje bude velik kao komplet nova igra.

 

Dakle ovo je AAA open world RPG iz prvog lica. Ovo RPG je vrlo bitno, dakle nije samo napucavanje, jako puno će ovisiti o drugim stavkama. Cijela igra će se moći preći bez da ubiješ nekoga. Izrazit fokus igre je na priči i odabiru nas igrača. U igri će se događati razne stvari zbog našeg izbora, i vjerojatno će imati više potpuno različitih završetaka. Mi preuzimamo ulogu lika koje se zove V, on je plaćenik u budućnosti, a budućnost je mračna. 

 

Pitaj ako te šta konkretno zanima, što se tiče usporedbe s GTA vidim da su mnogi već to radili, valjda čim vide da ima napucavanja i vožnje autom odmah rade usporedbe s gta, ali nije baš kao gta.

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

Više kao Deus ex.

 Volio bih da je ali mislim da nisu išli toliko duboko....

Sve Vas Volim
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Svaki dan uz dorucak poslusati i odbrojavati dane :)

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Envy kaže...

Sorry što upadam kao padobranac može li mi netko na svojevrstan način objasni kakva je ovo igrica, mislim ovaj Cyberpunk 2077.Ž
Je li ovo kao GTA u budućnosti?

Sluačjno ali baš slušajno upadoh na ovaj video i ovaj momenat




 

Ovo ti je jebena igra. Dakle, developeri su CD Projekt Red, oni su radili Witcher igre, koje su meni osobno jedne od najdražih ikad. CDPR je inače poznat po izrazito korektnom ponašanju prema igračima, sav sadržaj igre je dostupan svim platformama, ima besplatnih dlcova, a dodatni sadržaj koji se naplaćuje bude velik kao komplet nova igra.

 

Dakle ovo je AAA open world RPG iz prvog lica. Ovo RPG je vrlo bitno, dakle nije samo napucavanje, jako puno će ovisiti o drugim stavkama. Cijela igra će se moći preći bez da ubiješ nekoga. Izrazit fokus igre je na priči i odabiru nas igrača. U igri će se događati razne stvari zbog našeg izbora, i vjerojatno će imati više potpuno različitih završetaka. Mi preuzimamo ulogu lika koje se zove V, on je plaćenik u budućnosti, a budućnost je mračna. 

 

Pitaj ako te šta konkretno zanima, što se tiče usporedbe s GTA vidim da su mnogi već to radili, valjda čim vide da ima napucavanja i vožnje autom odmah rade usporedbe s gta, ali nije baš kao gta.

Ok, da budem precizan kao GTA stil samo iz prvog lica, na to sam mislio kada sam rekao "GTA iz budućnosti".

Ne znam zašto sada odvajaju te nazive kao akcijska igra, RPG iz prvog lica... prije je to bilo FPS; TPS, RTS... mnogo mnogo jednostavnije... kada kažem prije mislim na Quake II, Unreal, UT, Half-Life.

Već sam "domaću zadaću" proučio pa sam skućio da tu igru pravi ekipa koja je napravila Witchera... i valjda ništa drugo (što ne znači ništa nužno loše možda čak i bolje. Fokusiraju se na jedan projekat i dobro ga završe.

Nisam nikada igrao Witchera ali jesam Dragon Age: Origins (prvi od tri djela)... dojadio mi nakon nekoliko mjesci igre i kada sam vidio da sam prešao svega 30%... pa tek oni dijalozi... ubilo me u pojam.

Eh sada kod CP2077, ako ja budem gledao kako se vrte neke animacije.. to neće biti dobro.
 

Čitatelj kaže...

Svaki dan uz dorucak poslusati i odbrojavati dane :)

 

Još me nešto muči jeste taj Hype koji se digao a igra nije ni izašla. Šta ako bude bugovita?
Malo me ove refleksije muče.. kao da je sva voda od epox smole napravljena.

Ovo što sam do sada vidio mi liči na Blade Runner (ali orginalni). Samo još jedno ponavljam: ako ja kao iz prvog lica stisnem neku tipku a tamo mi se počne odvijati animacija za koju ja ne mogu da utičem - to neće valjati.

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ako kog zanimaju tehnikalije oko lica i sinkronizacije:

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

pa ne znam koliko si dugo igrao na dan da ti je trebalo nekoliko mjeseci da odigraš 30% dragon agea origins. Ja sam tu igru progutao, čista uživancija, al dobro svatko ima svoj ukus.

 

Ovdje je bitno reći da je RPG i da je iz prvog lica. Ljudi često očekuju od ovakvog tipa igre da bude iz trećeg lica ili čak iz ptičje perspektive, kak se to već kaže, izometrijski?

 

Također ljudi kad vide gameplay pomisle ovo je pucačina i možemo voziti aute, to nije točno. Dakle jedini pravi opis je First Person RPG. I naravno open world jel

 

 a što se tiče hypea, jebiga, to je tako. Može igra ispast bugovita, može ispast govno od igre. Ja u to ne vjerujem, al je sve moguće. I ako se to dogodi život ide dalje, niti ćemo izvoditi harakiri niti ću skakati s mosta. Šta bude bude. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 11:01 (Cansee).
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

pa ne znam koliko si dugo igrao na dan da ti je trebalo nekoliko mjeseci da odigraš 30% dragon agea origins. Ja sam tu igru progutao, čista uživancija, al dobro svatko ima svoj ukus.

 

Ovdje je bitno reći da je RPG i da je iz prvog lica. Ljudi često očekuju od ovakvog tipa igre da bude iz trećeg lica ili čak iz ptičje perspektive, kak se to već kaže, izometrijski?

 

Također ljudi kad vide gameplay pomisle ovo je pucačina i možemo voziti aute, to nije točno. Dakle jedini pravi opis je First Person RPG. I naravno open world jel

 

 a što se tiče hypea, jebiga, to je tako. Može igra ispast bugovita, može ispast govno od igre. Ja u to ne vjerujem, al je sve moguće. I ako se to dogodi život ide dalje, niti ćemo izvoditi harakiri niti ću skakati s mosta. Šta bude bude. 

 Bez brige hrpa ljudi ce ovo igrat kao da je GTA lol

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mene zanima istraživanje mape, polako i temeljito kao i rješavanje što više side questova, skupljanje unique itema i sl.

Naravno da želim odigrati sva 3 life patha, ali pri svakom prelasku želim iskusiti što više stvari koje Night City (i okolica) nudi. 

Okvirno računam barem 100-tinjak sati svaki life path (ako ne i više) i onda lagano čekat DLC-ove i MP dio igre 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mogu li nas više nahype-ati???

 

 

 

Ovo za replayability mi se jako jako sviđa...  kombinirano s life pathovima garantira minimalno 3 unique iskustva 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

I tu jos nemas ni ekspanzije, jedna kraca od 10€ za 30-40 sati igranja,

i jedna za 15€ sa 50-60 sati igranja - uglavnom kao svi COD-ovi du sad skupa, po duzini, pa i duze.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice