The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 217.011
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Meni recimo je Dina kao lik tek došla do izražaja pred sam kraj na farmi. Onda se tek osjeti prava kemija između nje i Ellie.

Ne bi me baš bilo briga za Ellie revenge story da se radi o ikome osim Joelu. Po meni su tu išli na sigurno...

Abbyin change of heart mi je najmanje uvjerljiv dio cijele igre. Prebrzo, nedorečeno i nelogično. Da spasi dva random lika pobije cijelo selo njihovih i svojih ljudi. Wat?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...


Abbyin change of heart mi je najmanje uvjerljiv dio cijele igre. Prebrzo, nedorečeno i nelogično. Da spasi dva random lika pobije cijelo selo njihovih i svojih ljudi. Wat?

Abby je falilo kur*a, čim je dobila malo odlučila se vratiti po Leva i Yaru

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2020 14:38 (Dodinho).
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Aha, sad mi je sve sjelo na mjesto.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Baš me zanima koliko bi igrača uopće razmišljalo ili primijetilo sve te gluposti koje mnoge muče i zbog kojih se igrici lupa ocjena 0, da nije bilo tobožnjih leakova.

Danas je lakše nego ikada manipulirati masama, a "masa" misli da je najpametnija. 

 

Iskreno baš mi je žao što sam uopće pročitao iti jednog slova vezano za TLOU2 na ovom forumu, nepotrebno mi je usralo vrhunsku igru. 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Ne znam, meni nisu toliko pokvarili kad je pola toga bilo netočno. A smrt Joela sam ionako očekivao nakon prvih trailera.

Bajdevej, Jim Sterlingu je igra također ok. Još sad kad i Angry Joe veli da nije tak loše, šta smo onda?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...
Ne znam, meni nisu toliko pokvarili kad je pola toga bilo netočno. A smrt Joela sam ionako očekivao nakon prvih trailera.

Bajdevej, Jim Sterlingu je igra također ok. Još sad kad i Angry Joe veli da nije tak loše, šta smo onda?

 U zadnjih 2-3 dana je dosta primjetno kako se manje pljuje po igri nego prije. Valjda nakon što je puno ljudi zapravo odigralo i dalo igri šansu. Jako rijetko naletim na nekoga tko je odigrao igru do kraja i nije mu bila dobra. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
The last of us 2

upravo prešao igru i jako sam oduševljen. igra je odlična i mislim da ću je sada opet preći na NEW GAME+. 

 

igrao sam ju na engleskom pa nisam sva pisma opće ni čitao, no sada ću staviti igru na hrvatski i sve fino čitati, osim titlova oni će mi ostati na engleskom.

 

igru sam prešao na srednjoj težini u 28 sati. 131 Collectables, da na par mjesta sam totalno fulao provjeriti. 

 

uradio sam 50ak screenshoots iz igre, i prebacio na komp, malo ću ih urediti i možda ih zaljepim ovdje putem nekog linka da ne spojlam. 

 

lp

 

evo link za neke SS iz igre. SPOILER ALERT. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2020 20:52 (_itsmoriarty).
Moj PC  
4 1 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Kapa dolje ND, procitao sam leakove i svejedno sam odigrao i malo je reci da sam ostao odusevljen. Od prezentacije, do same price, neki kazu da je storytelling los? Meni je odlican, puno mracniji nego jedinica, samo im nikad necu oprostit sta su joelu napravili i kako su to izveli. Gustavo jos jednom izdominirao sto se tice soundtracka, kako fino pogodeni trenuci sa nekim stvarima, svaka cast. 

 

 

 

 

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Pa kad i je loš(iji). Jedino ako zanemariš cijeli gameplay dio igre. Ima problem kao i prvi Tomb Raider reboot gdje ono što igraš i ono što gledaš u cut scenama nema veze jedno s drugim.

Nekome će to smetati manje, nekome više, ali tu je
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Igru sam završio prije 2 dana, Hard, trebalo mi je nekakvih 25h. Nisam pogledao ni jedan spoiler, ni jedan video, ni jedan gameplay niti čitao išta o igri baš iz razloga jer sam znao kakvi će biti.

 

Dio s Ellie sam još imao volje igrati, ali s Abby, sve teže i teže (Seattle Day 3 s Abby (gdje u kazalištu loviš Ellie) neću ni komentirati. Meni najdraži lik (Ellie) i onda moraš nju ubijati/tući). Totalno retroaktivno.

 

Priča nikakva, doslovce u 7 godina nisu napravili nikakav pomak, više su radili jedan korak naprijed, 2 koraka iza. Osim grafičkog pomaka (koji je ispod razine očekivanog), nisu previše otišli naprijed. Da ne pričam koliko je bilo štucanja i trzanja na PS4 PRO u HDR-u. 

 

I dalje mi nisu jasne cigla i boca (zar nisu mogli bar to odraditi, da možeš klepnuti nekoga npr. biljarskom kuglom)?

 

Dosta bugova (imam screehshootove).

 

Upgrade potencijal nikakav, bez ijednog upgrade-a možeš proći igru bez brige.

 

Puno je lakša na Hard od jedinice (koju sam 2 puta odigrao), uvijek sam bio pun svega od materijala do svih itema + metaka.

 

Abby kao da je karikatura, mislio sam da je glitch kada sam ju vidio, ruke kao Ronnie Coleman.

 

Uglavnom, za mene 6/10 i to nategnuto, jedinica 9/10 samo tako.

 

Igra je već u rukama drugog vlasnika, moj PS ju više neće vidjeti.

 

Btw. dosta "misija" možeš proći tako da pretrčiš pored ljudi/zombija, čim skočiš npr. kroz prozor, ili odeš kroz vrata, više te nitko ne lovi/traži.

 

BTW. neke "misije" tipa, ova zadnja s Ellie gdje ideš naći Abby (Sancta Barbara), možeš komotno protrčati kroz nju, čim odeš iza vrata druge prostorije, nitko te više ne lovi ili traži.

 

Kraj da ne spamam i spoilam, razočaran.

- d(-_-)b -
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2020 12:45 (mommmistake).
Moj PC  
5 2 hvala 1
9 godina
offline
The last of us 2

Šta glume ovi kraljevi sa njuškala i prodaju standard edition koji su odigrali za 400kn?? Koji kurac? Doslovno nova igra u infomarku 399kn. Frajeri platili igru 450kn i odigrali i prodaju za 400 hahaha. Sve više od 300kn je smješno za polovnu igru.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2020 5:14 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: The last of us 2
Masterpice 10/10. Prodajem na njuskalu.🙄
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Pa nije to auto da mu cijena padne 30% nakon kupnje. 350-380 kn s dostavom je čist fer cijena na njuškalu. A i u većini dućana je i dalje puno skuplja od ove akcije koju spominješ.

Osobno ne vidim nikakvu razliku dal ću kupit iz dućana ili s njuškalu za iste pare. Ne kužim to potenciranje da je igra nova ili malo korištena. Koga briga ako radi.

Za 300 će ići za par tjedana tek.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Ja sam svoju stavio za 350kn
6 godina
offline
The last of us 2

gledam svi prodavaju igru nakon prelaska, ja prelazim opet i takodjer sam uzeo keca u steelbooku za 150 eura 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Spacecraft kaže...
Masterpice 10/10. Prodajem na njuskalu.🙄

 Nakon što prodaš, napiši što stvarno misliš 

 

Gogy7 kaže...
Ja sam svoju stavio za 350kn

 Moja je otišla za 405kn što me pomalo i iznenadilo. 17kn sam "izgubio".

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
The last of us 2

Ma daj odigrate igru i planirate skoro ništa ne izgubit para, tj skoro da ste je free odigrali, preorderi su išli po 450kn i prodat igru za 400kn je smješno još se dostava mora platit, naravno da bih prije uzeo iz trgovine, i isto tako nebih prodavao za više od 300kn jer ako sam već odigrao nekih 100 150kn izgubiti kakve veze, ciganluk...

 

Btw na informarku cijena pada iz dana u dan 389kn još se i majica dobije wtf? Igra je izašla prije tjedan dana... https://infomark.hr/proizvod/ps4/playstation-4-igre/ps4-the-last-of-us-part-2-plus-edt/

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Eskulzivama brzo pada cijena, slijedece godine vec pada na 20€ kad uđe u PS Hits
13 godina
offline
Re: The last of us 2
BeLLicus kaže...

Ma daj odigrate igru i planirate skoro ništa ne izgubit para, tj skoro da ste je free odigrali, preorderi su išli po 450kn i prodat igru za 400kn je smješno još se dostava mora platit, naravno da bih prije uzeo iz trgovine, i isto tako nebih prodavao za više od 300kn jer ako sam već odigrao nekih 100 150kn izgubiti kakve veze, ciganluk...

 

Btw na informarku cijena pada iz dana u dan 389kn još se i majica dobije wtf? Igra je izašla prije tjedan dana... https://infomark.hr/proizvod/ps4/playstation-4-igre/ps4-the-last-of-us-part-2-plus-edt/

 Pa preorder je bio 397kn sa besplatnom dostavom. Nisam vidio manje od toga. Znači sad je 8 kuna jeftinija. Stvarno šokantno.

 

Nitko ti ne brani da prodaš igru i za 200, 100, daš ju badava. Isto ko što meni nitko nije branio da ju prodam za onoliko koliko vrijedi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
online
Re: The last of us 2
Borba sa ljudima u igri je fantastična. Ubojstvo čovjeka je uvjerljivo najbolje što sam vidio u igrama. Stvarno je mučno i strašno proći kroz grupu ljudi, imam stres od toga, naravno u pozitivnom smislu, jer su ljudi pametni i traže te, međusobno komuniciraju, reagiraju uzrujano kad vide da si im ubio nekoga. Bude mi teško to odraditi bez da me skuže, a zvukovi baš doprinose atmosferi. Ne znam jesam dobro to objasnio, stvarno imaš osjećaj da se boriš protiv druge grupe koja isto želi preživjeti i stalno imam osjećaj da sam nadjačan i da su male šanse da ću preživjeti.

Taj dio su rasturili, nešto predobro, i to je nešto što bi jako volio vidjeti i u drugim igrama, možda donekle i u cyberpunku (iako ne vjerujem da će biti), ali kad bi stvarno imao osjećaj da ubijaš ljude to bi bilo odlično
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Cansee kaže...
Borba sa ljudima u igri je fantastična. Ubojstvo čovjeka je uvjerljivo najbolje što sam vidio u igrama. Stvarno je mučno i strašno proći kroz grupu ljudi, imam stres od toga, naravno u pozitivnom smislu, jer su ljudi pametni i traže te, međusobno komuniciraju, reagiraju uzrujano kad vide da si im ubio nekoga. Bude mi teško to odraditi bez da me skuže, a zvukovi baš doprinose atmosferi. Ne znam jesam dobro to objasnio, stvarno imaš osjećaj da se boriš protiv druge grupe koja isto želi preživjeti i stalno imam osjećaj da sam nadjačan i da su male šanse da ću preživjeti.

 U suštini, poanta priče je: "Nasilje je loše, ali je prokleto zabavno."

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Dosao sam danas do Aquariuma....
Moze li mi netko reći jesam li bar na pola igre?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Trebao bi biti. Kad ideš na load game piše ti koliko sati imaš dosad. Ako si na 12-13 to je negdje pola.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
The last of us 2

.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 11:18 (_itsmoriarty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
The last of us 2

koliko jednostavno vidis stvari koje nisi vidio u prvom playthrouh-u. 

 

pokupio sam dosta stvari koje sam fulao prvi put, vidio nove animacije ... igra je jednostavno super. 

 

PS: jedan od mojih najdrazih SS iz igre. imam ih vec preko 80. i jos ce ih biti. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2
Gogy7 kaže...
Dosao sam danas do Aquariuma....
Moze li mi netko reći jesam li bar na pola igre?

 Seattle day 1, Seattle Day 2, Seattle day 3 s Ellie.

 Seattle day 1, Seattle Day 2, Seattle day 3 s Abby.

I još jedno 2 sata nakon toga.

- d(-_-)b -
10 godina
odjavljen
offline
The last of us 2

PeTak
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Meni se igra svidjela. 22h istraživanja suljanja, ubijanja i dobre priče.
Svidaju mi se animacije, grafika i ta neka imerzija u njihov svijet.
Igra ti nudi pogled na svijet iz tri ugla, tri različite grupe ljudi koji se međusobno bore za opstanak. Igra u kojoj ubijes ljude i pse i onda ti igra ponudi njihovu perspektivu, njihove probleme. Tako mi je bilo zao onih ljudi i pasa kad sam dobio priliku upoznati te ljude i igrati se s tim psima. Nikad nisam igrao igru koja je tako ljudska. Ima detalja koji mi ne pasu i volio bih da je malo kraća, ali toliko toga je vrhunski odrađeno.
Dao sam prvom nastavku novu šansu i sad vidim koliko je lou 2 napredovao. Stealth u dvojci je toliko bolji i pruza puno veci uzitak. Od mene 9/10 s jednim okom zatvorenim na sitnice.
Stvarno sam uzivao u igri sto nepamtim još od GoW.
Moj PC  
5 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Zanimljivo kako ocjena raste na metacritics, bila je 3.3 u vrijeme izlaska, a sada je na 4.8. Šteta što se to sad polariziralo pa jedni ostavljaju ocjenu 0, a drugi 10. 

 

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-last-of-us-part-ii/user-reviews?sort-by=score&num_items=100

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice