The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 217.019
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
The last of us 2

Vrijeđate čoveka nepotrebno.

 

Gura se lbgt, gura se, potpuna istina.

Kao i neki oblici rasnih netrpeljivosti, seksualnih devijacija u razne serije, filmove proizašle iz tkzv. nove atlantide. 

 

Kaže sad član da se mora gurati jer mi ostali na to gledamo kao nenormalno. Pa stari, pedofilija nije normalna kao ni pljačka. Znači po tvome to treba gurati očito a njemu pričaš da nije normalan.

 

Neću ulaziti u homoseksualnu problematiku ali znaj jedno.

Po principu i biologiji ti sad nebi pisao ovdje da si imao dvoje roditelja istog spola. Bez umjetne oplodnje i tehnologije modernog doba.

 

Lično nemam ništa protiv njih a prava imaju kao i mi ostali, znači sve. 

Ne ubrajam to kaj nemogu posvojiti dijete pošto mnogi heteroseksualni ljudi nisu također u toj mogućnosti radi birokracije, ovoga onoga. Za zabranu ženidbe u crkvi realno ne gube ništa(već dobivaju) a feštu mogu uraditi kakvu žele, što je i najbitnije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 22:17 (Strelok).
 
4 3 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Strelok kaže...

Vrijeđate čoveka nepotrebno.

 

Gura se lbgt, gura se, potpuna istina.

Kao i neki oblici rasnih netrpeljivosti, seksualnih devijacija u razne serije, filmove proizašle iz tkzv. nove atlantide. 

 

Kaže sad član da se mora gurati jer mi ostali na to gledamo kao nenormalno. Pa stari, pedofilija nije normalna kao ni pljačka. Znači po tvome to treba gurati očito a njemu pričaš da nije normalan.

 

Neću ulaziti u homoseksualnu problematiku ali znaj jedno.

Po principu i biologiji ti sad nebi pisao ovdje da si imao dvoje roditelja istog spola. Bez umjetne oplodnje i tehnologije modernog doba.

A u PM evo ga i "pedofilija argument"

 

Ovo postaje baš zabavno

 

Ajde dajte još malo, da otkrijemo koji je prosječan IQ homofoba   (šalim se naravno, to se već zna)

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 22:13 (Jakovp).
4 godine
odjavljen
offline
The last of us 2

Kod mene je jednostavno. Nemam problema s gay likom kao igrivim. Imat ću problem ako glasine o transeksualnom igrivom liku budu istinite.

Have no fear, Vlad is here
Moj PC  
2 2 hvala 1
12 godina
offline
The last of us 2

Imaš i ti jake argumente Jakove...

Takve gluposti komotno piši na 4chanu ili redditu.

Kakvi homofobi? Izađi iz kuće pa ćeš vidjeti da ljudi imaju puno veće probleme od homoseksualaca.

 

Zašto bi se netko njih bojao? Pod uvjetom da nije u zatvoru, naravno ne u HR. Smiješan si sa takvim glupostima. Pa prije će ti pomoći homoseksualac nego hetero čovek na ulici, realno.

 

Čitam temu povremeno, skačeš kao iz paštete na svaki post o igri ili lbgt zajednici. 

Vrebaš i vrijeđaš bez povoda. 

 

Umjesto da liječiš komplekse i potisnute frustracije budi koristan pa kreni pisati o igri.

Makar o prvom dijelu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 22:30 (Strelok).
 
2 3 hvala 1
9 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Znači kad se u igrama poljube žena i muškarac onda je sve pet. A kad se poljube dvoje ljudi istog spola onda je automatski politika? Da je Ellie straight i da je poljubila dečka nikoga nebi bilo briga za taj detalj. 

Samim time dajete do znanja da mislite da vam homoseksualnost nije nešto normalno.

 

Dosta vas kaže "to što je Ellie lezba je sasvim nebitno za priču". Pa jest. Isto kao što je totalno nebitno za priču što Nathan u Unchartedu ima ženu i jede ručak, ljubi se s njom u prvoj misiji. Koga briga?

 Pa ne da mislim da nije normalno nego znam da nije normalno. Muško i žensko postoje sa razlogom. Isto tako jebe mi se tko će šta raditi u svoja 4 zida ali ići plasirati homosekusalnost pod normalno  i jebavat normalne ljude u mozak sa svakakvim sranjima sry ne hvala.

13 godina
offline
Re: The last of us 2
VladimirLem kaže...

Kod mene je jednostavno. Nemam problema s gay likom kao igrivim. Imat ću problem ako glasine o transeksualnom igrivom liku budu istinite.

 Abby nije trans, samo je žena sa izraženijim mišićima nego što je to uobičajeno kod cura. Nju je zapravo i glumila žena koja je u pravom životu bodybuilder.

 

Pa ima godinu dana i više da je bio čitav trailer sa Abby i u traileru se vidi da nije trans:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 0:34 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Strelok kaže...

Neću ulaziti u homoseksualnu problematiku ali znaj jedno.

Po principu i biologiji ti sad nebi pisao ovdje da si imao dvoje roditelja istog spola. Bez umjetne oplodnje i tehnologije modernog doba.

 Da, i? Ako je jedno normalno, zašto ono drugo automatski mora biti nenormalno? To nije nikakav argument. To što djeca nastaju od muškarca i žene ne mora značiti da je sve drugo automatski nenormalno i neprihvatljivo.

Homoseksualnost postoji oduvijek, sviđalo se to vama ili ne. I postoji i kod ljudi i kod svake vrste životinja. To nije nešto novo, samo se u prošlosti nije toleriralo pa je to bila taboo tema. Ali Bože moj, prije se i palilo ljude koji su se usudili reći da Zemlja nije ravna ploča. I prije je bilo normalno da se tamnopute ljude koristi kao robove.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 0:55 (antimadridista).
4 godine
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...
VladimirLem kaže...

Kod mene je jednostavno. Nemam problema s gay likom kao igrivim. Imat ću problem ako glasine o transeksualnom igrivom liku budu istinite.

 Abby nije trans, samo je žena sa izraženijim mišićima nego što je to uobičajeno kod cura. Nju je zapravo i glumila žena koja je u pravom životu bodybuilder.

 

Pa ima godinu dana i više da je bio čitav trailer sa Abby i u traileru se vidi da nije trans:

 Govorim o onim glasinama da je ona kćer kirurga za promjenu spola kojeg je Joel ubio u prvom dijelu. Ako su glasine pogrešne super. Isto ću sačekati sa zaključcima do izlaska igre.

Have no fear, Vlad is here
13 godina
offline
Re: The last of us 2
VladimirLem kaže...
antimadridista kaže...
VladimirLem kaže...

Kod mene je jednostavno. Nemam problema s gay likom kao igrivim. Imat ću problem ako glasine o transeksualnom igrivom liku budu istinite.

 Abby nije trans, samo je žena sa izraženijim mišićima nego što je to uobičajeno kod cura. Nju je zapravo i glumila žena koja je u pravom životu bodybuilder.

 

Pa ima godinu dana i više da je bio čitav trailer sa Abby i u traileru se vidi da nije trans:

 Govorim o onim glasinama da je ona kćer kirurga za promjenu spola kojeg je Joel ubio u prvom dijelu. Ako su glasine pogrešne super. Isto ću sačekati sa zaključcima do izlaska igre.

 To nije ni spomenuto u nikakvim leakovima nego izmišljeno na 4chanu. A ljudi danas iz bekog razloga i dalje vjeruju u ono što pišu anonimci na 4chanu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2

Opće poznato je da su zatucani konzervativno "religiozni" "domoljubi" pojam licemjerstva tako da vjerujem da će većina ekipe koja kuka kako ih žulja gej problematika biti među prvima koji će posakrito u tamnom kutku svoje pećine odigrati TLOU2.

13 godina
offline
The last of us 2

Od danas su dostupni hands on previewi igre i većina reakcija je takva da su ljudi impresionirani igrom. Kinda Funny Games (jedni od rijetkih kojima inače vjerujem što se tiče reviewa igre) su rekli da ne vide kako bilo koja druga igra može biti GOTY pored ove.

 

Redom svi su napomenuli da je combat stvarno brutalan i da se svega može vidjeti, da ima baš neku težinu koja dosad nije viđena u igrama i onako dolazi do granice koliko neki ljudi mogu podnijeti u igrama. Isto tako se navodi da apsolutno svaki NPC u igri ima svoje ime i neku pozadinu, priču iza sebe. Tako da koga god ubiješ to dobiva dodatno na nekoj težini. Teško je to valjda osjetiti dok se ne proba igra ali baš svi spominju taj combat koliko je brutalan.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Od danas su dostupni hands on previewi igre i većina reakcija je takva da su ljudi impresionirani igrom. Kinda Funny Games (jedni od rijetkih kojima inače vjerujem što se tiče reviewa igre) su rekli da ne vide kako bilo koja druga igra može biti GOTY pored ove.

 

Redom svi su napomenuli da je combat stvarno brutalan i da se svega može vidjeti, da ima baš neku težinu koja dosad nije viđena u igrama i onako dolazi do granice koliko neki ljudi mogu podnijeti u igrama. Isto tako se navodi da apsolutno svaki NPC u igri ima svoje ime i neku pozadinu, priču iza sebe. Tako da koga god ubiješ to dobiva dodatno na nekoj težini. Teško je to valjda osjetiti dok se ne proba igra ali baš svi spominju taj combat koliko je brutalan.

 šta znači to da su dopušteni "previewi"? koje su sad to fore, prvo preview pa review, mislio sam da se 12.06. diže embargo

8 godina
offline
Re: The last of us 2
Cansee kaže...
antimadridista kaže...

Od danas su dostupni hands on previewi igre i većina reakcija je takva da su ljudi impresionirani igrom. Kinda Funny Games (jedni od rijetkih kojima inače vjerujem što se tiče reviewa igre) su rekli da ne vide kako bilo koja druga igra može biti GOTY pored ove.

 

Redom svi su napomenuli da je combat stvarno brutalan i da se svega može vidjeti, da ima baš neku težinu koja dosad nije viđena u igrama i onako dolazi do granice koliko neki ljudi mogu podnijeti u igrama. Isto tako se navodi da apsolutno svaki NPC u igri ima svoje ime i neku pozadinu, priču iza sebe. Tako da koga god ubiješ to dobiva dodatno na nekoj težini. Teško je to valjda osjetiti dok se ne proba igra ali baš svi spominju taj combat koliko je brutalan.

 šta znači to da su dopušteni "previewi"? koje su sad to fore, prvo preview pa review, mislio sam da se 12.06. diže embargo

 To znaci da su odigrali kratak demo igre i mogu pricat o tome kaj su vidjeli.

Nista novo u industriji.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Cansee kaže...
antimadridista kaže...

Od danas su dostupni hands on previewi igre i većina reakcija je takva da su ljudi impresionirani igrom. Kinda Funny Games (jedni od rijetkih kojima inače vjerujem što se tiče reviewa igre) su rekli da ne vide kako bilo koja druga igra može biti GOTY pored ove.

 

Redom svi su napomenuli da je combat stvarno brutalan i da se svega može vidjeti, da ima baš neku težinu koja dosad nije viđena u igrama i onako dolazi do granice koliko neki ljudi mogu podnijeti u igrama. Isto tako se navodi da apsolutno svaki NPC u igri ima svoje ime i neku pozadinu, priču iza sebe. Tako da koga god ubiješ to dobiva dodatno na nekoj težini. Teško je to valjda osjetiti dok se ne proba igra ali baš svi spominju taj combat koliko je brutalan.

 šta znači to da su dopušteni "previewi"? koje su sad to fore, prvo preview pa review, mislio sam da se 12.06. diže embargo

 Nisam siguran ali danas su valjda svi dobili dopuštenje za kratki preview. Ali ništa detaljnije nije spomenuto u tim previewima osim tih nekih par novih sitnijih detalja, valjda ne smije biti toliko detaljno kao sam review.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Nisam skužio dal već svi oni imaju full igru samo ne smiju komentirati ili imaju samo preview igre. Jako hrabre izjave, ako je samo ovo drugo.

Podržavam da se ide u smjeru da tvoja "meta" nije samo nakupina piksela, ali nije baš da je to nešto neviđeno. Možda nije dosad bilo na takvoj razini, ali tko god je igrao recimo "This war of mine", sigurno je spreman na sve što će ova igra baciti pred njega.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...
Nisam skužio dal već svi oni imaju full igru samo ne smiju komentirati ili imaju samo preview igre. Jako hrabre izjave, ako je samo ovo drugo.

Podržavam da se ide u smjeru da tvoja "meta" nije samo nakupina piksela, ali nije baš da je to nešto neviđeno. Možda nije dosad bilo na takvoj razini, ali tko god je igrao recimo "This war of mine", sigurno je spreman na sve što će ova igra baciti pred njega.

 Koliko sam shvatio po tim previewima, to pišu isti ljudi koji će kasnije raditi i same reviewove. Tako da je vjerojatno riječ o cijeloj igri.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
The last of us 2

The Last of Us Part II - Inside the World:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Cinematic trailer

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 10:53 (stribs).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Molim vas da mi kazete da nisam jedini koji vidi da su scene u ovom videu softwerski obrađene? Pogledajte samo koliko su digli ostrinu i saturizaciju a kunem se da igra ne izgleda tako jer prijasnji video je bio drugačiji.
8 godina
offline
The last of us 2

Zato se i zove cinematic trailer :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
The last of us 2

Šta bi? sony je cinematic trailer stavio na private wtf

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2
NiDJO7Z7 kaže...

Šta bi? sony je cinematic trailer stavio na private wtf

 
Evo ponovno sam ga postavio gore

6 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2
Tako su i za battlefield govorili prednarudžbe nikada veće, pa je na kraju toliko propao da nije prodao ni pola od onoga što je trebao.
Isto zbog tih feminističkih fora i stavova debolpera da oni mogu raditi šta hoće.
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: The last of us 2
NickChase kaže...
Tako su i za battlefield govorili prednarudžbe nikada veće, pa je na kraju toliko propao da nije prodao ni pola od onoga što je trebao.
Isto zbog tih feminističkih fora i stavova debolpera da oni mogu raditi šta hoće.

 Ili možda zbog toga što je ta igra bila smeće? Uspoređivanje Battlefielda i TLoU nema apsolutno nikakvog smisla. 

 

I još mi nitko od vas nije odgovorio na pitanje što je točno u ovoj igri "feministička fora"? Dakle dajte precizirajte. Ali bez 4chan priča i izmišljotina. Dakle samo ono što smo dosad vidjeli svojim očima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 14:03 (antimadridista).
8 godina
offline
Re: The last of us 2
NickChase kaže...
Tako su i za battlefield govorili prednarudžbe nikada veće, pa je na kraju toliko propao da nije prodao ni pola od onoga što je trebao.
Isto zbog tih feminističkih fora i stavova debolpera da oni mogu raditi šta hoće.

 Svi bi zaboravili na te gluposti da je igra imala sadrzaja i bila izdana u dobrom stanju.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Točno to. Sigurno je igri presudilo što žena puca iz šmajsera lol.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
The last of us 2

http://www.eurogamer.net/amp/2020-06-05-there-are-games-that-are-just-comfort-food-this-is-not-one-of-those

 

Koga zanima igra pročitat će. I ponovno kažu da spoileri apsolutno ne govore puno i da ljudi neće znati dok ne odigraju. I kaže da ljudi misle po spoilerima da se zna kako igra završava, ali da to nije istina.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2

Hexfire. Normalno da je zbog toga propala igra i zbog feminističkih ispada. šta se praviš lud cijelo vrijeme i udaraš kontru svima, ti si baš konfliktan forumaš.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2020 16:53 (HeadHunter1649).
13 godina
offline
Re: The last of us 2
HeadHunter1649 kaže...

Hexfire. Normalno da je zbog toga propala igra i zbog feminističkih ispada. šta se praviš lud cijelo vrijeme i udaraš kontru svima, ti si baš konfliktan forumaš.

 Battlefield je propao jer je igra postala smeće. Velika većina bi i dalje igrala igru kad bi ona bila kvalitetan proizvod. The Last of Us ima lezbu u igri pa je igra remek djelo i nitko normalan nema ništa protiv toga. Ako je netko homofob ili šovinist to je nešto sasvim drugo i to je tvoj problem i ničiji drugi.

 

Ali ne možeš mi doći sa logikom "ova igra ima previše cura" ili "u ovoj igri se igra sa lezbom" i onda pričati da nešto zbog toga nije kvalitetno. To nije razlog.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice