Horizon Zero Dawn (Pitanje)

poruka: 4
|
čitano: 4.188
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Horizon Zero Dawn (Pitanje)

Pozdrav,

 

Ovako...zapoceo sam ovu fenomenalnu igru za koju imam samo rijeci hvale. Medjutim, vec zelim da narucim 'Horizon Zero Dawn Complete Edition' (kojeg sam odmah trebao i i kupiti 😠 ) zbog DLC-a.

 

Moje pitanje je..... da li ce moj save file sa originalne igre moci se 'prenijeti' tj. vaziti i na Complete edition inacici igre? Ako ne moze, da je ne igram dalje dok ne nabavim Complete edition, jer ne bih da predjem pola igre i onda da moram ponovno ispocetka :/

 

Hvala unaprijed na odgovorima. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 17:12 (mack83).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn (Pitanje)
Pa kupi samo DLC, zašto bi kupovao complete edition?

Koliko pamtim meni se prenio save. Igrao sam fizičku kopiju vanilla verzije, prodao i kad sam godinu dana kasnije nabavio digitalni complete edition save je radio.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn (Pitanje)
mack83 kaže...

Pozdrav,

 

Ovako...zapoceo sam ovu fenomenalnu igru za koju imam samo rijeci hvale. Medjutim, vec zelim da narucim 'Horizon Zero Dawn Complete Edition' (kojeg sam odmah trebao i i kupiti 😠 ) zbog DLC-a.

 

Moje pitanje je..... da li ce moj save file sa originalne igre moci se 'prenijeti' tj. vaziti i na Complete edition inacici igre? Ako ne moze, da je ne igram dalje dok ne nabavim Complete edition, jer ne bih da predjem pola igre i onda da moram ponovno ispocetka :/

 

Hvala unaprijed na odgovorima. 

 mack83

 

Dobro ti Hexfire kaže kupiš samo DLC, ali imaš vremena kad pređeš glavnu igru kupiš DLC često je na popustu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 19:00 (hummer0).
8 godina
offline
Horizon Zero Dawn (Pitanje)

zapamtit ce ti save

ja imam disk verziju (klinci utukli par stotina sati u igru) ali nakon nekog vremena je konzola pocela odbijat sve cd-ove pa sam kupio online complete verziju sa DLC-om i normalno nastavio igru

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice