Horizon: Forbidden West

poruka: 339
|
čitano: 148.654
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Razvojni studio je potvrdio da ekspanzije neće na biti na PS4 zbog tehničkih limita jer će u ekspanziji predstaviti neke nove robote koji tehnički nisu izvedivi na PS4. 

 

Što se tiče same igre, ja sam ju platinirao, cca 120 sati, odradio sam sve moguće side questove. Meni je igra savršena kao i prvi dio tako da jedva čekam ekspanziju. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: Horizon: Forbidden West

Evo, ja se vučem s igrom, opet sam počeo igrati u zadnja 2-3 tjedna. Mjesecima nisam igrao prije toga, a započeo sam krajem veljače. Imam 66 sati odigrano i 30-tak % sam prešao. Volim lagano igrati i istraživati. Više se u početku koncentriran na sporedne misije, a glavnu priču rješavam kasnije. Tako sam i prvi dio igrao. Igram na "hard" i stvarno nije lagano. Čak mi prave probleme oni Rebel Camps, Outposts, što već bilo. Pogode me s nečim eksplozivnim i ode sva energija. Ono što mi se više uopće ne sviđa je upravo ta prevelika raznolikost i opširnost igre. To mi je bilo odlično kod prvog dijela, a sada mi je zamorno, a opet, želim sve proći. Zasićenje valjda... I imam dojam da su nekako glupo nabacali razne "oklope" tj. odijela. Nisu više onako specijalizirana za određene zaštite. Vrlo čudno su ajmo reći dizajnirana.

7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Izzy kaže...

Evo, ja se vučem s igrom, opet sam počeo igrati u zadnja 2-3 tjedna. Mjesecima nisam igrao prije toga, a započeo sam krajem veljače. Imam 66 sati odigrano i 30-tak % sam prešao. Volim lagano igrati i istraživati. Više se u početku koncentriran na sporedne misije, a glavnu priču rješavam kasnije. Tako sam i prvi dio igrao. Igram na "hard" i stvarno nije lagano. Čak mi prave probleme oni Rebel Camps, Outposts, što već bilo. Pogode me s nečim eksplozivnim i ode sva energija. Ono što mi se više uopće ne sviđa je upravo ta prevelika raznolikost i opširnost igre. To mi je bilo odlično kod prvog dijela, a sada mi je zamorno, a opet, želim sve proći. Zasićenje valjda... I imam dojam da su nekako glupo nabacali razne "oklope" tj. odijela. Nisu više onako specijalizirana za određene zaštite. Vrlo čudno su ajmo reći dizajnirana.

 

ta opsirnost igre je i meni zasmetala na nekih 80-90% igrice. jer sam toliko istrazivao da sam na kraju nekako jedva htio kraj igrice docekat. ali i dalje drzim do toga da si mu zero dawn i forbidden west najbolje igrice koje sam igrao dosad na playu

11 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Igra je bolesno preljepa ali vecina opcionalnog sadrzaja je nazalost poludosadna i od tuda taj zamor kod vecine nas.

Glavna prica mi je odlicna ali ja volim sve istrazivat tako da sam i ja upao u klopku opcionalnog dosadila.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Horizon: Forbidden West

ja uzimam ps5 radi burning shores to je neupitno. ali iskreno strasno me zanima borba sa horusom kako ce izgledat. vjerovatno ce biti sa sunwingom jer na kopnu nema nikakve sanse za borbu. i morat ce bit neka pomagala jer po onim zapisima sta nalazis ispada da ni bombarderi nisu imali dobar ucinak. i kretnje me zanima, konacno vidit u pokretu

 
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Horizon: Forbidden West
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2022 8:53 (Magician).
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Horizon: Forbidden West

easy peasy

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Horizon: Forbidden West

jos malo se strpit, ovo mi djeluje odlicno

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Mount pod vodom je odlicna ideja a i apsolutno mi je drago vidjet sadrzaj koji je radjen za Ps5 tojest nije cross gen.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Horizon: Forbidden West

da, mislim da ce ovo bit odlicno, samo se nadam da nece biti kratak dlc. nego ja sam na cudu jer nisam prebacio load gameove kad sam uzimao ps5, mislio sam da ce mi biti vezano na account. sad se moram kod frenda logirat na svoj account na njegov ps4, instalirat forbidden west, skinut load game i onda tek sebi instalirat i prebavit load game. bas bezveze da se ne prebacuje

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Premda sam tek nabavio konzolu vrijeme je za Horizon Forbidden West, prvi dio odigrao 2 puta i jedna od najdrazih igara ikad. Ovo mi se cini jos bolje po trailerima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
BeLLicus kaže...

Premda sam tek nabavio konzolu vrijeme je za Horizon Forbidden West, prvi dio odigrao 2 puta i jedna od najdrazih igara ikad. Ovo mi se cini jos bolje po trailerima.

Odlicna je dvojka ali jedinica je imala svoju dozu misticnosti jer smo tek otkrivali svijet i lore dok u dvojci znamo sto se desava.Moram proc dvojku jos jednom...

9 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Igra je maestralna, prezentacija je nešto najbolje što sam vidio u igrama. Za sada sam lvl 11 nekih 12h u igri počistio sam onaj dio prije Forbidden Westa. Sad odoh tamo. Planiram 100% odigrati i platinirati. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Horizon: Forbidden West

zavrsio ja main story na story modu. moram se jedino upgradeat. easy loot mi je ukljucen pa cu ic i arenu malo skupljat medalje i stripat dijelove. jos samo onda malo pouche upgradeat i spreman za burning shores

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Zec04 kaže...

zavrsio ja main story na story modu. moram se jedino upgradeat. easy loot mi je ukljucen pa cu ic i arenu malo skupljat medalje i stripat dijelove. jos samo onda malo pouche upgradeat i spreman za burning shores

 Ja sam kontao malo main questova da malo se levliram otvaram mapu i dobijem ona sranja dje piše path blocked pa da mogu proci svugdje, kad otvorim cijelu mapu onda se bacam na side questove i sve ostalo. Volim doci do Legendary stvari prije kraja priče. Znam da se u jedinici vrhunska oprema dobila kad sam rijesio hunting groundse i onda upgrejdaš tako da rokaš thunderjawove i jače zvjerke te postavljaš najjače coile. Stvarno možeš biti jebački jak. U prvom dijelu nije bilo Legendary stvari samo Epic. 

7 godina
offline
Horizon: Forbidden West

I ja sam spreman za Burning Shores, ali PS Store nije. Stvarno nisu normalni.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
NathanDrek kaže...

I ja sam spreman za Burning Shores, ali PS Store nije. Stvarno nisu normalni.

Platinirao dvojku, ali DLC neću uzeti iz principa... Ne kupujem ništa dok ne prebace store na euro. A taman možda izađe i trojka

16 godina
offline
Horizon: Forbidden West

🤬 ga, više sam okitio za Uskrs harmonikaša, zato sebe nogom u stražnjicu i iskeširaj još€20 za DLC 😅

LOL: Crobrother
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Bas me zanima koliko ce trajat ekspanzija posto je duplo veca gigabajtima od ekspanzije za prvi Horizon...barem pisu da je duplo vise Gb,ja se ne sjecam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
BeLLicus kaže...

 Ja sam kontao malo main questova da malo se levliram otvaram mapu i dobijem ona sranja dje piše path blocked pa da mogu proci svugdje, kad otvorim cijelu mapu onda se bacam na side questove i sve ostalo. Volim doci do Legendary stvari prije kraja priče. Znam da se u jedinici vrhunska oprema dobila kad sam rijesio hunting groundse i onda upgrejdaš tako da rokaš thunderjawove i jače zvjerke te postavljaš najjače coile. Stvarno možeš biti jebački jak. U prvom dijelu nije bilo Legendary stvari samo Epic. 

 

ja sam prossao sve main i side misije, sve pokupio sta se dalo pokupit, jedino nisam igrao arenu. sve na hard. i kako mi se load gameovi nisu prebacili radi ps5 a nisam ih ni ja prebacio zurio sam da zavrsim main ali na stroy mode. ali ne mozes bas tako u dlc pa sam isto arenu presao na story mode. sad kad sam uzeo sta zelim, malo upgradeam bow i outfit pa letim po mapi skupljajuci loot od machines

 

a jedno pitanje. mogao sam sa medaljama samo kupit legendarne stvari a ne one ljubicaste. imam medalja ali mi pise da nemam resursa, dali je to moguce jer nisam sa side questovima otkljucao neka oruzja ili?

7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Zec04 kaže...
BeLLicus kaže...

 Ja sam kontao malo main questova da malo se levliram otvaram mapu i dobijem ona sranja dje piše path blocked pa da mogu proci svugdje, kad otvorim cijelu mapu onda se bacam na side questove i sve ostalo. Volim doci do Legendary stvari prije kraja priče. Znam da se u jedinici vrhunska oprema dobila kad sam rijesio hunting groundse i onda upgrejdaš tako da rokaš thunderjawove i jače zvjerke te postavljaš najjače coile. Stvarno možeš biti jebački jak. U prvom dijelu nije bilo Legendary stvari samo Epic. 

 

ja sam prossao sve main i side misije, sve pokupio sta se dalo pokupit, jedino nisam igrao arenu. sve na hard. i kako mi se load gameovi nisu prebacili radi ps5 a nisam ih ni ja prebacio zurio sam da zavrsim main ali na stroy mode. ali ne mozes bas tako u dlc pa sam isto arenu presao na story mode. sad kad sam uzeo sta zelim, malo upgradeam bow i outfit pa letim po mapi skupljajuci loot od machines

 

a jedno pitanje. mogao sam sa medaljama samo kupit legendarne stvari a ne one ljubicaste. imam medalja ali mi pise da nemam resursa, dali je to moguce jer nisam sa side questovima otkljucao neka oruzja ili?

 Legendarne kupuješ sa arena medals zarađenima u areni, a purple sa hunting medals zarađenim u Hunting Grounds.

9 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
NathanDrek kaže...
Zec04 kaže...
BeLLicus kaže...

 Ja sam kontao malo main questova da malo se levliram otvaram mapu i dobijem ona sranja dje piše path blocked pa da mogu proci svugdje, kad otvorim cijelu mapu onda se bacam na side questove i sve ostalo. Volim doci do Legendary stvari prije kraja priče. Znam da se u jedinici vrhunska oprema dobila kad sam rijesio hunting groundse i onda upgrejdaš tako da rokaš thunderjawove i jače zvjerke te postavljaš najjače coile. Stvarno možeš biti jebački jak. U prvom dijelu nije bilo Legendary stvari samo Epic. 

 

ja sam prossao sve main i side misije, sve pokupio sta se dalo pokupit, jedino nisam igrao arenu. sve na hard. i kako mi se load gameovi nisu prebacili radi ps5 a nisam ih ni ja prebacio zurio sam da zavrsim main ali na stroy mode. ali ne mozes bas tako u dlc pa sam isto arenu presao na story mode. sad kad sam uzeo sta zelim, malo upgradeam bow i outfit pa letim po mapi skupljajuci loot od machines

 

a jedno pitanje. mogao sam sa medaljama samo kupit legendarne stvari a ne one ljubicaste. imam medalja ali mi pise da nemam resursa, dali je to moguce jer nisam sa side questovima otkljucao neka oruzja ili?

 Legendarne kupuješ sa arena medals zarađenima u areni, a purple sa hunting medals zarađenim u Hunting Grounds.

 Hoće mi se letenje otključati tokom nekog main questa ili? Znam da se sada može letjeti na jednoj od metalnih ptica. Msm da sam je dns sreo...

7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
BeLLicus kaže...

 Hoće mi se letenje otključati tokom nekog main questa ili? Znam da se sada može letjeti na jednoj od metalnih ptica. Msm da sam je dns sreo...

 Da, main quest, nemreš profulati.

6 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Najbrži kaže...

🤬 ga, više sam okitio za Uskrs harmonikaša, zato sebe nogom u stražnjicu i iskeširaj još€20 za DLC 😅

Kupio i ja, ponajviše zato što me zanima što je to u ekspanziji, a da PS4 ne može gurati.

7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
BeLLicus kaže...
Hoće mi se letenje otključati tokom nekog main questa ili? Znam da se sada može letjeti na jednoj od metalnih ptica. Msm da sam je dns sreo...

 

da da, predzadnja misija ti je. samo prati story i doc ce

7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
NathanDrek kaže...

 Legendarne kupuješ sa arena medals zarađenima u areni, a purple sa hunting medals zarađenim u Hunting Grounds.

 

hvala ti, znam da je imala neka caka. ok, morat cu malo odgodit kupnju burning shores za par dana da jos malo se upgradeam

9 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Zec04 kaže...
BeLLicus kaže...
Hoće mi se letenje otključati tokom nekog main questa ili? Znam da se sada može letjeti na jednoj od metalnih ptica. Msm da sam je dns sreo...

 

da da, predzadnja misija ti je. samo prati story i doc ce

 A jbt mislio sam prvo porješavat ove upitnike i side questove a opet bolje ispada da čekam pticu pa da se ne moram pentrati svugdje. Glupo mi samo pičit po main questovima bez da radim išta okolo... 

13 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
robogo kaže...
Najbrži kaže...

🤬 ga, više sam okitio za Uskrs harmonikaša, zato sebe nogom u stražnjicu i iskeširaj još€20 za DLC 😅

Kupio i ja, ponajviše zato što me zanima što je to u ekspanziji, a da PS4 ne može gurati.

 Poprilično sam siguran da ništa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
BeLLicus kaže...

 A jbt mislio sam prvo porješavat ove upitnike i side questove a opet bolje ispada da čekam pticu pa da se ne moram pentrati svugdje. Glupo mi samo pičit po main questovima bez da radim išta okolo... 

 

ja ih necu uopce rjesavat, nemam vreman ni volje opet. ali da, pametno ti je sunwinga otkljucat i onda gas na ostalo. meni se cca 160 sati pobrisalo. i sad spanam ko lud radi dlc-a. ali mislim da ga necu jos ovaj tjedan uzimat

11 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Zanimljiva situacija...dlc prvog Horizona mi je bio bolji atmosferom nego glavna igra a ista je situacija i sad sa Horizon 2.

Ovo sto za sad vidim mi se jako svidja 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice