Gran Turismo Sport

poruka: 595
|
čitano: 189.233
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Gran Turismo Sport

Dal dolazi GT 7 ili 8 kak bi se već trebal zvat? Da ima story mod i kupove ko na GT4? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gran Turismo Sport

GT7 Nešto se priča da izlazi sa PS5. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport

Istina, ja sam tek poceo igrati a vec mi je upalo u oko to da nisu nasli nacin da sankcionisu idiote koji se zabiju u tebe jer ne koče i pošalju te u pijesak. On dobije penalty a ja dijabetes i masnoću u krvi.

12 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
Chaky kaže...
SimeKZ kaže...

Koja je picka materina ovima u polyphoniu? Jesu li oni zdravi ljudi? 

Srusi me lik iz S u D SR jer se u zadnjoj sikani na Spau zakuca meni u guzicu, ode van staze i ja dobijem 5s penalty. Jel oni vide kaj se dogada? Kaos. 

Pa jel mozes kako video uploadati njima i jebati im mater? 

 Ima YTubera kojima je to svakodnevnica pa nikom nista. Od toga da dobivas SR dolje jer se on tebi nabije u guzicu do toga da dobijes penalty jer on ne koci na vrijeme, strajfa te i ode van staze.

Grindas taj DR i SR, odvozim clean race 8 krugova i zadnji krug me tip sastavi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
online
Gran Turismo Sport

Ja nisam imao problema sa SR do sada...kada dodjes u S onda dobijas protivnike iz S i rijetko kada se zapucaju u mene..

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gran Turismo Sport

 Ja uglavnom imam SR S i tu su stvarno fer vozači. No nelogičnosti glede penalty sistema su iste bio u A ili S. Evo ja sam jučer dobio 5 sec s obrazloženjem "colliding with another car", a što se dogodilo? Lik je izletio i pri povratku na stazu nehotice mene udario - i ja sam za to dobio pet sekundi. 


Ali ono što me živcira više od takvih glupih penalty-a su penalty zbog vožnje izvan staze ili skraćivanje zavoja što je posebno naglašeno na Red Bull Ringu. Znači lik ispred mene u prvom zavoju prebrzo uđe u zavoj zbog čega ode van sa sva četiri kotača, dobije na brzini (nije usporio) i ništa - Ja iza njega izletim sa dva kotača (pogledao u replay-u) i dobijem sekundu kazne. Ma ima more takvih primjera. 

 

Mislim, bolje i takav penalty system nego da ga uopće nema. Siguran sam da je to možda i najteža stvar za isprogramirati, ali brate nekad ga znaju pretjerati. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport

Ja sam poslije par nedjelja intezivnog igranja GT-a sinoc upalio F1 2018... malo je reći da rasturam :D. Znači bez ikakvih assista, na elite, bez greške vozim. Al te ispraksa ovaj GT...

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Gran Turismo Sport

Ima li tko od vas problema s garažom? Ovaj vikend bio kod prijatelja, on taman skinuo i pokrenuo GT Sport na PS4, sve super, počeli odmah one neke prve tutorial staze odrađivat, al malo po malo nam sve čudno, nigdi garaže. OK, idemo tražit garažu. Ne postoji GARAGE nigdi. Idemo kupit auto, kaže da nema mjesta u garaži. Dok je on ludio po igri, ja na all-mighty-google i nađem da je GARAGE u izborniku kad se klikne na HOME. E pa njemu kad klikne na home samo se refresha ta stranica, nema garage nigdi.

 

Na internetu kažu da je to neki novi BUG. Rješenje se ne zna još. Neki kažu da treba izbrisat save, neki kažu da treba cijelog usera uklonit. Ja se nadam da će netko izbacit patch koji će ovo riješiti.

 

Ima li tko od vas ovaj problem i kako ste (ako ste) ga riješili?

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
To je bug koji je dosao sa zadnjim updejtom, bit ce rijesen uskoro

https://www.gtplanet.net/gt-sports-garage-full-bug-will-be-patched-soon/
7 godina
offline
Gran Turismo Sport

Jel ja nesto krivo podrsavam ili je Gran Turismo malo prelagan? :D Podesio sam na expert, ali redovno do kraja utrke dodem sa zadnjeg mjesta do prva tri mjesta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Gran Turismo Sport
daniel2809 kaže...

Jel ja nesto krivo podrsavam ili je Gran Turismo malo prelagan? :D Podesio sam na expert, ali redovno do kraja utrke dodem sa zadnjeg mjesta do prva tri mjesta...

 vjerovatno nitko nije ni probao vozit te kup utrke...samo online se utrkuje...barem ja

14 godina
online
Re: Gran Turismo Sport
daniel2809 kaže...

Jel ja nesto krivo podrsavam ili je Gran Turismo malo prelagan? :D Podesio sam na expert, ali redovno do kraja utrke dodem sa zadnjeg mjesta do prva tri mjesta...

 

Jeste lagan u većini kupova, pogotovo ako uzmes najjače dozvoljeno auto. Pokušaj sa hendikepom (slabije auto) ako želiš izazov (usput ćeš dobiti više kredita).

 

Ali definitivno najzabavniji dio GT-a je daily races protiv ljudi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 18:14 (AFARON).
7 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
AFARON kaže...
daniel2809 kaže...

Jel ja nesto krivo podrsavam ili je Gran Turismo malo prelagan? :D Podesio sam na expert, ali redovno do kraja utrke dodem sa zadnjeg mjesta do prva tri mjesta...

 

Jeste lagan u većini kupova, pogotovo ako uzmes najjače dozvoljeno auto. Pokušaj sa hendikepom (slabije auto) ako želiš izazov (usput ćeš dobiti više kredita).

 

Ali definitivno najzabavniji dio GT-a je daily races protiv ljudi.

 Hvala! :) Malo se zelim jos ispraksat s kontrolerom jer vidim da mi nekad auto bježi (ne volim igrat sa traction controlom) i da ga nespretno ravnam, pa ću se prebaciti na multiplayer kad se malo još popravim.

14 godina
online
Gran Turismo Sport

Odvozio maloprije daily race (Suzuka Gr2). Pošto nisam duugo igrao, nisam znao da su uveli 20 sekundi penalty ako bar jednom u utrci ne koristiš određene gume ("racing hard" u mom slučaju). To se može provjeriti u "Race details" pod "Tyre requirement", tako da znate da vam se ne desi kao i meni 20 sec penalty jer sam koristio RM dva puta umjesto bar jednom RH. Ali sva sreća pa sam imao prednost od 25 sec pa sam svejedno pobijedio...jedini lik koji mi je konkurisao se izvrtio nakon prvih par krugova, baš hard luck..

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Gran Turismo Sport

Penalty system je stvarno banana :D

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport

Pozdrav,

zelio bih kupiti gran turismo sport za ps4 i vidio sam da postoji verzija day one edition koja je čini mi se povoljnija nego standardna verzija. Koja je razlika između njih dvije? Hocu se zeznuti ako uzmem day one edition?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport

Pozz .

 

Nov sam u svijetu ps pa i u gt sport.

Treba mi pomoc. Ja uopste nemam opcije da igram sezonu i ostale modove. Samo imam arcade ono i to je to... 

Pise mi da sam offline user...  

Na netu sam nasao da je ovo zbog toga sto sam offline.. ali nisam, povezao sam s netom

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 23:48 (Mazzy).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo Sport

Ako nemas PS+. Ne mozes online. Igrat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport

Ne moram online....

Ne da mi nista, samo Arcade....

 

Ev trenutno se apdejtuje igra, mozda mogne poslije

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport

tebi je konzola spojena na net al nije spojena na GT Sport server jer nemas PS+.

tek kad imas PS+ mozes igrat protiv drugih ljudi na netu, inace imas samo arcade i campaign, sve ostalo je nedostupno

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport

Nisam mogao nista, ni campaign..samo arcade.

Evo sad je apdejtovo, moze. 

 

A kupicu ps+  kasnije, sad nema smisla haahhaha.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 10:55 (Mazzy).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport

Igrao sam neko vrijeme,dobio onaj RUF auto i s njim zavrsio sto sam mogao vise nema staza, moram novi auto.

Skupio sam 4 000 000, sta predlazete:D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport

ja bih preporucio ganjanje svih zlatnih licenci (driving school), mission challenge i circuit experience.

dobit ces hrpu love i hrpu autiju, malo to rastegni na tjedna-dva (mada realno sve zavrsis preko vikenda) i dobit ces svaki dan novi auto za "daily workout".

nakon toga vise ni lova ni auti nece biti problem jer ces imat punu garazu samo od nagrada i onda samo peglaj offline utrke.

isto tako pazi na "rewards" dole desno na glavnom ekranu, sa njima isto skupljas bodove i perkove.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 11:28 (nixass).
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo Sport

Ekipa premisljam se da li uzeti GT SPORT ili ne.Nisam baš nešto iskusan sa racing simulatorima pa da li je igra teška i može li se normalno igrati sa kontrolerom?Isto tako kakva je po pitanju sadržaja(single player,broj autiju,staza,modifikacije i upgrade auta).I da li ce mi sa igro ako ju sada kupim updateati na sav free sadržaj što su do sada izdali?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport

GT sport je odlično optimiziran za kontroler jer velika većina gts igrača je casual i nemaju volane. Isto tako, a nisam još probao, dosta hvale motion steering, iako zna biti zamorno za ruke.

Igra nije simulator u rangu assetto corse ili iracing, ali je najbolje od simcade svijeta, uz ogroman community.

 

Za single player ima dosta sadržaja, jedino kaj je AI jako glup pa to malo dosadi (ja sam prošao par offline utrka za gušt i prošao sve challenge/missions/track experience). Modifikacije su daleko od onoga kaj smo imali u GT2 npr, GT7 bi to trebao ispraviti.

Broj autiju je meni iskreno razočaravajući, dovoljno za igru, al sam razmažen sa prethodnim izdanjima.

Sav dosadašnji sadržaj je dostupan nakon update-a (staze, auti).

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
nixass kaže...

GT sport je odlično optimiziran za kontroler jer velika većina gts igrača je casual i nemaju volane. Isto tako, a nisam još probao, dosta hvale motion steering, iako zna biti zamorno za ruke.

Igra nije simulator u rangu assetto corse ili iracing, ali je najbolje od simcade svijeta, uz ogroman community.

 

Za single player ima dosta sadržaja, jedino kaj je AI jako glup pa to malo dosadi (ja sam prošao par offline utrka za gušt i prošao sve challenge/missions/track experience). Modifikacije su daleko od onoga kaj smo imali u GT2 npr, GT7 bi to trebao ispraviti.

Broj autiju je meni iskreno razočaravajući, dovoljno za igru, al sam razmažen sa prethodnim izdanjima.

Sav dosadašnji sadržaj je dostupan nakon update-a (staze, auti).

 Ok,hvala ti.Daj mi reci još samo kakva je sa tehničke strane,osjećaj brzine(vožnje) i te stvari i kakva je grafika?Jer gledao sam malo gameplay po youtubeu i iskreno ne izgleda mi to baš nešto dobro.Nadam se da griješim.....

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
6 godina
offline
Gran Turismo Sport

Eo ja ću se ubaciti. Igra je grafički top, pogotovo auti i njihova unutrašnjost. Skinuto do zadnjeg detalja. Okolina je nešto slabija, ali generalno igra grafički izgleda odlično. Osjećaj brzine je dobro pogođen i tu nema zamjerke. 

 

Igra sada nije skupa tako da nećeš pogriješiti ako je kupiš. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo Sport
Vandit kaže...

Eo ja ću se ubaciti. Igra je grafički top, pogotovo auti i njihova unutrašnjost. Skinuto do zadnjeg detalja. Okolina je nešto slabija, ali generalno igra grafički izgleda odlično. Osjećaj brzine je dobro pogođen i tu nema zamjerke. 

 

Igra sada nije skupa tako da nećeš pogriješiti ako je kupiš. 

 Uzeo sam igru i nisam nikako zadovoljan kako grafički to izgleda,jednostavno dosta loše.Sjecam se da je nfs shift 2 imao bolju grafiku od ovoga.Ima tko kakve savjete kako namjestiti one grafičke postavke sto se nude na izbor kad prvi put pokrenem igru?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
16 godina
offline
Gran Turismo Sport

wot?

nema grafickih postavki osim ako imas PS4 Pro, tada biras ili vii FPS na 1080p ili kvalitetniju sliku na 4K.

od postavki imas jedino image settings - brightness, i slicno.

 

 

kakav NFS shift 2? 😅

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2020 23:25 (nixass).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo Sport
big_guy kaže...
Vandit kaže...

Eo ja ću se ubaciti. Igra je grafički top, pogotovo auti i njihova unutrašnjost. Skinuto do zadnjeg detalja. Okolina je nešto slabija, ali generalno igra grafički izgleda odlično. Osjećaj brzine je dobro pogođen i tu nema zamjerke. 

 

Igra sada nije skupa tako da nećeš pogriješiti ako je kupiš. 

 Uzeo sam igru i nisam nikako zadovoljan kako grafički to izgleda,jednostavno dosta loše.Sjecam se da je nfs shift 2 imao bolju grafiku od ovoga.Ima tko kakve savjete kako namjestiti one grafičke postavke sto se nude na izbor kad prvi put pokrenem igru?

 Nfs shift 2 i GT u istoj recenici. WoW. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice