Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

poruka: 101
|
čitano: 27.225
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

da li jako bitno imat ekspanziju? ili mi je trenutno dovoljno imat samo cistu igru?

PSN - brdjanin85
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Ako tek kreces, nije nuzno, ne.

Dok normalnim tempom dignes sva tri lika, nauzivas se i ovako.

Pa ako ti se sve svidi, upoznas neku ekipu i odlucis raidat novi raid i novi sadrzaj kasnije, piknes si seasons pass i bok.

15 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

S obzirom na polularnost igre nije mi jasno zašto nema 250 stranica ovdje... Jedino objašnjenje koje si mogu navesti je da nitko nema vremena pisati zbog skupljanja materijala i čudnih kovanica :D

Daj malo živosti ljudi... Ima li tko kakvih savjeta za najbolje crucible oružje? Mene razvale pošteno kad god dođem i to većinom sa nekim puls puškama... Primarni mi je Red Hand IX...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Ovo je većinom PC forum. Malo ljudi opće ovdje konzole, a kamoli da priča o igrama.

Za konzole ti je bolji reboot, a od samih Destiny stranica, možda je najbolje da pratiše reddit od Destiny the Game, pa planetdestiny i još nekolicinu.

 

Nema najbolje oružje za Crucible. Ovisi o tebi kaj preferiraš. Shotgun, fusion, sniper, hand cannon, auto rifle... Moj setup je Thorn + neki dobar stabilan sniper ili brzi shotgun za manje mape, te machinegun sa velikim impactom. Ili pak, neki plavi ili ljubičasti hand cannon, ali sa Truthom za navođene projektile. Treba dobro poznavat svaku mapu, treba znat i pobjeć kad je potrebno, pratit svoju ekipu, koristiti i melee i super. Uglavnom, igra je stvarno, stvarno fantastična.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Znam da ima tih stranica dosta, ugl. i čitam na njima, ali ja sam malo htio s domaćim ljudima pročakulat :) Možda skupit nekoliko ljudi da mogu bezbrižnije Nightfall igrati...

SUROS regime čujem svugdje da je popularan... Nisam puno išao u C baš zato što ispušim uvijek, topovsko meso samo... Srećom pa su dali opciju, ali sad kad je manje stvari za radit sam htio malo probat... Radim na nabavljanju Nekrokazma, ali traje dosta dok se sve ne skupi... Srećom pa Husk nije teško nabavit, samo ga je teško evoluirati...

Baš me zanima do kad će Bungie dopustiti postojanje one nove aplikacije za eventove? El se koristi tko odi još s tim? Mene je spasilo u skupljanju materijala za upgrade zadnje puške :)

16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Ne znam koja aplikacija je u pitanju. Kakvi su ti materijali nedostajali?

Suros je odličan, da.

Neki čak imaju po dva, jedan upgradean, a jedan ne, tako da nemaju uključen onaj perk da puca sporije kad zumiraš.

Možeš se ubacit i u naš klan, pa možda nađeš nekog s kim bi igrao. Ja sam uspio napokon malu pauzu uzet, jer sam fakat previše vremena trošio samo na ovo. Nemam više ni mjesta uopće za iteme igdje držat.

15 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Ascendant materijali, za auto rifle i za helmet (Molnya)... Nisam imao baš puno legendary dropova, a up-ao sam nekoliko oružja dok nisam našao ovaj zadnji trio (Up fo anything, Red Hand IX i Exodus plan SR1) pa sam (bio) kratak s materijalima da ih totalno weaponizam...
Aplikacija je za mob, pokazuje di i za koliko će biti sljedeći event... Svaki završeni event mi daje 1 ili nekad 2 komada materijala koji mi trebaju...
(EDIT) Ne uvijek, nekad dobijem veliko ništa, samo gold status (dobar nekad za bounty)... Ali kad dobijem, onda je božić :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2015 12:48 (Masko).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Treba imat tri lika, i svaki dan napravit daily sa svi tri lika na lvl 30. Tako dobijes svaki dan 6 materijala. A treba raditi i stari raid - Atheona. Opet sa sva tri lika, pa dobijes pun kufer materijala.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

U idealnim uvjetima svakako, ali kako ja igram najviše 3ipo sata dnevno, ono što mogu s jednim likom uvatit zabave mi je plafon... Nisam zagrizao u teško grajndanje, pa sam tek prije 2 tjedna dobio prve exotike i dosegao lvl 29... Skupljanje vanguard markova, čudnovatih novaca i materijala za oboružanje mi odnese većinu aktivnosti, ali kako nemam poznanika koji igraju nisam išao ni Nightfall i heoric strajkove radit puno...
Koji bi pulse preporučio kao dobar? Pod dobar mislim da mu pucanje ne traje kao kolindin govor jučer :D Vidim da me u pvp mažu većinom sa pulsevima, a kako nisam duboko u njima nikad bio, ne znam koji valja u narodu...

P.S. Što se tiče klana, mogli bi možda za vikend se nać u toweru i malo harati, ako je ekipa za :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2015 13:54 (Masko).
15 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Jel ima netko neki komentar na HoW?
Nema rejda, ali ima Arena mod i Trials of Osiris. Što se misli o tome?
Što uopće igrate više: PVE ili PVP?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

jel mi moze neko pomoci znaci marion berry error mi stalno izbacuje, otvorio sam portove i sve btw igrica mi je prije radila normalno na ps4 sad mi ne radi ni na xboxu ni na ps4??
ili ako ima neki mail za support ili tako nesto ako znate??

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice