PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.194.898
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav svima, evo ovako jel bi mi mogli preporučiti nekoliko najboljih igara za PS3, što novijih, što malo starijih, trebao bih ih naručiti 5-6, a od žanrova dolazi sve u obzir, od utrka, pucačina, avantura, uglavnom da su igre zabavne... Koje su po vama "must have"? 

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Fićo_CoD 5 kaže...

Pozdrav svima, evo ovako jel bi mi mogli preporučiti nekoliko najboljih igara za PS3, što novijih, što malo starijih, trebao bih ih naručiti 5-6, a od žanrova dolazi sve u obzir, od utrka, pucačina, avantura, uglavnom da su igre zabavne... Koje su po vama "must have"? 

The Last Of Us

Tomb Raider

Uncharted serijal

Batman serijal

Castlevania i God of War

Demon Souls / Dark Souls

Assassins Creed 2

Metal Gear Solid serijal

Resident Evil 5

Far Cry 3

Red Dead Redemption

Dead Space 1 i 2

X-Com Enemy Within

Rayman Origins / Legends

Killzone 3

Mass Effect trilogija

Diablo 3 UED

Bioshock trilogija

Deus Ex HR

Super Street Fighter 4 / Tekken 6

Dishonored

Dragon Age UE

 

Nadopunim, kad mi jos sta padne na pamet.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.10.2014 12:10 (Chaky).
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Koji se vrag događa sa Playstation Storem???? Ne mogu se loginati preko PS3 a preko PC-a neće novce dodavat preko PSN kartice.

Kad odem na Store preko plejke, dođe mi na plave screen i smrzne se i moram ga ručno ugasiti. Fino su zajebali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Fićo_CoD 5 kaže...

Pozdrav svima, evo ovako jel bi mi mogli preporučiti nekoliko najboljih igara za PS3, što novijih, što malo starijih, trebao bih ih naručiti 5-6, a od žanrova dolazi sve u obzir, od utrka, pucačina, avantura, uglavnom da su igre zabavne... Koje su po vama "must have"? 

GTA V :D nećes požalit :D

"Ses"
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Da li neko zna kakve su ove nove konzole ps3 super slim? Odlucio sam nju kupiti jer je nesto jeftinija od obicnog slima a cuo sam od nekoga da su one jako lose, da li je to istina? Svako ko zna nesto o tome nek mi kaze svoja saznanja i misljenja, da se ne zeznem. hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ne mozes se zeznuti s SuperSlim, osim ako uzmes s 12GB.

Znaci gledaj SuperSlim 500GB ili bilo koji Slim.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Chaky kaže...

Ne mozes se zeznuti s SuperSlim, osim ako uzmes s 12GB.

Znaci gledaj SuperSlim 500GB ili bilo koji Slim.

zasto nevalja taj od 12gb??? Upravo njega sam namjeravao kupiti jer je najjeftiniji, jedva sam skupio pare i za nju. jbg

16 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Bonjasky93 kaže...
Chaky kaže...

Ne mozes se zeznuti s SuperSlim, osim ako uzmes s 12GB.

Znaci gledaj SuperSlim 500GB ili bilo koji Slim.

zasto nevalja taj od 12gb??? Upravo njega sam namjeravao kupiti jer je najjeftiniji, jedva sam skupio pare i za nju. jbg

Nema ugrađen HDD, neke igre kao GTA 5 traže dodatnog prostora, mislim da kod GTA 5 ne možeš igrati online na superslim modelu sa 12GB. Ipak većinu igara ćeš moći igrati tako da ako nemaš para kupuj :D

 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Prince-Artas kaže...
Bonjasky93 kaže...
Chaky kaže...

Ne mozes se zeznuti s SuperSlim, osim ako uzmes s 12GB.

Znaci gledaj SuperSlim 500GB ili bilo koji Slim.

zasto nevalja taj od 12gb??? Upravo njega sam namjeravao kupiti jer je najjeftiniji, jedva sam skupio pare i za nju. jbg

Nema ugrađen HDD, neke igre kao GTA 5 traže dodatnog prostora, mislim da kod GTA 5 ne možeš igrati online na superslim modelu sa 12GB. Ipak većinu igara ćeš moći igrati tako da ako nemaš para kupuj :D

 

nije valjda :(. Ja namjeravam uglavnom igrati fifu 15 online, hoce li ona stopati sta?

16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Bonjasky93 kaže...
Prince-Artas kaže...
Bonjasky93 kaže...
Chaky kaže...

Ne mozes se zeznuti s SuperSlim, osim ako uzmes s 12GB.

Znaci gledaj SuperSlim 500GB ili bilo koji Slim.

zasto nevalja taj od 12gb??? Upravo njega sam namjeravao kupiti jer je najjeftiniji, jedva sam skupio pare i za nju. jbg

Nema ugrađen HDD, neke igre kao GTA 5 traže dodatnog prostora, mislim da kod GTA 5 ne možeš igrati online na superslim modelu sa 12GB. Ipak većinu igara ćeš moći igrati tako da ako nemaš para kupuj :D

 

nije valjda :(. Ja namjeravam uglavnom igrati fifu 15 online, hoce li ona stopati sta?

Nisam rekao da ne valja, ali su zeznuli s tih 12GB. Kad-tad ces morati ugraditi disk (kao sto je naveo kolega u vezi GTA5).

Onda imas dodatni trosak kupovine diska i ako zelis pravilnu ugradnju, treba ti i kavez za disk, koji kod nas kosta 100kn.

Mozes naci jeftinije na e-bayu.

Strpi se, pa uhvati jos kakvu bolju akciju oko Bozica.

Ako ne potrosis novce do tada.

Ili vidi polovni Slim na njuskalu/forumu.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Chaky kaže...
Bonjasky93 kaže...
Prince-Artas kaže...
Bonjasky93 kaže...
Chaky kaže...

Ne mozes se zeznuti s SuperSlim, osim ako uzmes s 12GB.

Znaci gledaj SuperSlim 500GB ili bilo koji Slim.

zasto nevalja taj od 12gb??? Upravo njega sam namjeravao kupiti jer je najjeftiniji, jedva sam skupio pare i za nju. jbg

Nema ugrađen HDD, neke igre kao GTA 5 traže dodatnog prostora, mislim da kod GTA 5 ne možeš igrati online na superslim modelu sa 12GB. Ipak većinu igara ćeš moći igrati tako da ako nemaš para kupuj :D

 

nije valjda :(. Ja namjeravam uglavnom igrati fifu 15 online, hoce li ona stopati sta?

Nisam rekao da ne valja, ali su zeznuli s tih 12GB. Kad-tad ces morati ugraditi disk (kao sto je naveo kolega u vezi GTA5).

Onda imas dodatni trosak kupovine diska i ako zelis pravilnu ugradnju, treba ti i kavez za disk, koji kod nas kosta 100kn.

Mozes naci jeftinije na e-bayu.

Strpi se, pa uhvati jos kakvu bolju akciju oko Bozica.

Ako ne potrosis novce do tada.

Ili vidi polovni Slim na njuskalu/forumu.

Gdje se nabavlja taj disk koji trebam ugraditi i koliko kosta? Razlika u cijeni izmedju super slima od 12gb i 500gb kod nas je velika, budem li uzimao od 500gb falit ce mi mozda 150 eura da ps4 kupim zajedno sa fifom15, tako da moram traziti neku alternativu. 

I ja sam razmisljao o polovnom slimu ali nikad ne znas sta ce te potrefiti, hajd pa ti znaj koliko je konzola izjebana, moze doci ispravna pa za mjesec se pokvariti.

16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Bonjasky93 kaže...

Gdje se nabavlja taj disk koji trebam ugraditi i koliko kosta? Razlika u cijeni izmedju super slima od 12gb i 500gb kod nas je velika, budem li uzimao od 500gb falit ce mi mozda 150 eura da ps4 kupim zajedno sa fifom15, tako da moram traziti neku alternativu. 

I ja sam razmisljao o polovnom slimu ali nikad ne znas sta ce te potrefiti, hajd pa ti znaj koliko je konzola izjebana, moze doci ispravna pa za mjesec se pokvariti.

http://www.psdevwiki.com/ps3/Harddrive#Harddrive_replacements.2C_modifications.2C_expansion_parts

 

U principu bilo koji 3,5" 2,5" HDD (SATAII), ako ces ugraditi unutar kucista, onda moras paziti da ti je visina max 9,5mm.

Nabavis ga u bilo kojem computer shopu.

 

Ako mozes potegnuti do PS4, definitivno potegni do njega. Isto Bozicni popusti. XOne najavio spustanje cijenje za 50$ preko blagdana, ne bi bilo nista cudno da napravi i PS4.

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 9:02 (Chaky).
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ovako, do jučerašnjeg ažuriranja sve je radilo savršeno, no od jučerašnjeg ažuriranja mi je internet u potpunosti prestao raditi. Znam da nekima ne radi PS Store ili nešto drugo, ali meni ne radi apsolutno ništa za što je potrebna internetska veza, dolazi mi greška da server nije pronađen. Probao sam restirirati postavke na tvorničke, iz početka sam nekoliko puta se spajao na internet i uvijek bez problema dobije IP adresu i djeluje da će se povezati, ali se onda dogodi greška. Resitirao sam i router, ali i dalje je isto. Ima netko rješenje ovog problema?

EDIT: Vidim da sam pitao u krivoj temi, radi se o PlayStationu 4, a ne 3, no pitanje i dalje vjerojatno isto vrijedi...

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 17:50 (ICT Sith).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Meni ps store ne radi vec par dana, zblokira se na ulasku pa moram resetirat konzolu ili me izbaci na xmb

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Chaky kaže...
Bonjasky93 kaže...

Gdje se nabavlja taj disk koji trebam ugraditi i koliko kosta? Razlika u cijeni izmedju super slima od 12gb i 500gb kod nas je velika, budem li uzimao od 500gb falit ce mi mozda 150 eura da ps4 kupim zajedno sa fifom15, tako da moram traziti neku alternativu. 

I ja sam razmisljao o polovnom slimu ali nikad ne znas sta ce te potrefiti, hajd pa ti znaj koliko je konzola izjebana, moze doci ispravna pa za mjesec se pokvariti.

http://www.psdevwiki.com/ps3/Harddrive#Harddrive_replacements.2C_modifications.2C_expansion_parts

 

U principu bilo koji 3,5" HDD (SATAII), ako ces ugraditi unutar kucista, onda moras paziti da ti je visina max 9,5mm.

Nabavis ga u bilo kojem computer shopu.

 

Ako mozes potegnuti do PS4, definitivno potegni do njega. Isto Bozicni popusti. XOne najavio spustanje cijenje za 50$ preko blagdana, ne bi bilo nista cudno da napravi i PS4.

 

Vjerujem da je nenamjerna pogreška ali trebam napomenuti u PS3 možeš ugraditi samo 2.5'' HDDove ili SSDove, nikako ne 3.5'',

Što se tiče ladice za HDD kupi preko ebaya za 15-20kn, nećeš valjda za komad lima dati 100kn :D

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Prince-Artas kaže...

Vjerujem da je nenamjerna pogreška ali trebam napomenuti u PS3 možeš ugraditi samo 2.5'' HDDove ili SSDove, nikako ne 3.5'',

Što se tiče ladice za HDD kupi preko ebaya za 15-20kn, nećeš valjda za komad lima dati 100kn :D

Hvala, ispravljeno.

Citao sam onaj clanak i spominje se 3,5" s eSATA konekcijom i vanjskim napajanjem, pa sam zabunom stavio 3,5" {#}

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Sto se tice te kupovine preko ebay, da li oni uopste vrse dostavu u Bosnu, koliko je pouzdana kupovina na taj nacin?

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 19:33 (Bonjasky93).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Bonjasky93 kaže...

Sto se tice te kupovine preko ebuy, da li oni uopste vrse dostavu u Bosnu, koliko je pouzdana kupovina na taj nacin?

Neznam kako funkcionira Ebay i dostava u Bosni, proguglaj malo sigurno nisi jedini koji se to pita :D

Evo meni došla HDD ladica prije 5 dana, običan komad lima i 5 šarafa cijena 2,76 USD = 16,80kn

http://www.ebay.com/itm/151240646835?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

kod nas košta 100 kn

http://www.sophoslab.hr/dodatna-oprema/134/ps3-hdd-kuciste/20887.html

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 19:17 (Prince-Artas).
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Prince-Artas kaže...
Bonjasky93 kaže...

Sto se tice te kupovine preko ebuy, da li oni uopste vrse dostavu u Bosnu, koliko je pouzdana kupovina na taj nacin?

Neznam kako funkcionira Ebay i dostava u Bosni, proguglaj malo sigurno nisi jedini koji se to pita :D

Evo meni došla HDD ladica prije 5 dana, običan komad lima i 5 šarafa cijena 2,76 USD = 16,80kn

http://www.ebay.com/itm/151240646835?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

kod nas košta 100 kn

http://www.sophoslab.hr/dodatna-oprema/134/ps3-hdd-kuciste/20887.html

Koliko si platio postarinu za to? Inace odlucio sam kupiti ps4, kod nas je ps3 mozda 100-150 eura jeftiniji od ps4. Evo gledam cijene ps4 na ebayu, nista jeftinije nisu od nasih, jos kad uracunam postarinu koju cu platiti...480dolara najniza cijena za ps4. Zar je moguce da nema nista jeftinije

16 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Poštarina je besplatna...Nisam siguran da je pametno kupovati PS3/4 sa ebaya, em problem s jamstvom (trebaš slati konzolu u inozemstvo ako joj se što desi) em što će ti opalit PDV/carinu....

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Evo gledao sam bas cijene i na njuskalu i na piku polovne konzole se prodaju preskupo, za 200 eura prodaju slim konzole, a 250 je nova super slim od 500gb. De mi samo kazite vezano za ovu od 12gb super slim, konkretno da li na njoj ja mogu igrati fifu 15 online i sta znaci to da cu morati kad tad ugradjivati taj dio, koliko konkretno kosta to sto cu morati dodati??

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pa pise ti par poruka iznad {#}

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Chaky kaže...

Pa pise ti par poruka iznad {#}

nije mi receno nista za fifu, receno je da GTA 5 ne mogu online igrati, i da neka ladica za disk kosta 100kn. A mene konkretno zanima koliko dugo mogu igrati sa takvom konzolom od 12gb, kontao sam igrati na njoj ako se moze dok ne skupim novac da ga nadogradim

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2014 14:31 (Bonjasky93).
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Prince-Artas kaže...
Bonjasky93 kaže...
Chaky kaže...

Ne mozes se zeznuti s SuperSlim, osim ako uzmes s 12GB.

Znaci gledaj SuperSlim 500GB ili bilo koji Slim.

zasto nevalja taj od 12gb??? Upravo njega sam namjeravao kupiti jer je najjeftiniji, jedva sam skupio pare i za nju. jbg

Nema ugrađen HDD, neke igre kao GTA 5 traže dodatnog prostora, mislim da kod GTA 5 ne možeš igrati online na superslim modelu sa 12GB. Ipak većinu igara ćeš moći igrati tako da ako nemaš para kupuj :D

 

 

Bonjasky93 kaže...
Chaky kaže...

Pa pise ti par poruka iznad {#}

nije mi receno nista za fifu, receno je da GTA 5 ne mogu online igrati, i da neka ladica za disk kosta 100kn. A mene konkretno zanima koliko dugo mogu igrati sa takvom konzolom od 12gb, kontao sam igrati na njoj ako se moze dok ne skupim novac da ga nadogradim

Kaj ti tu nije jasno sada.

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pa naravno da mi nije jasno jer rijec "vecinu igara" predstavlja da neke igre necu moci igrati, dakle vecina nije isto sto i sve. Zato sam pitao konkretno za FIFU 15, jer ako GTA 5 se ne moze online igrati bojim se da ni FIFA 15 nece moci.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Bonjasky93 kaže...

Pa naravno da mi nije jasno jer rijec "vecinu igara" predstavlja da neke igre necu moci igrati, dakle vecina nije isto sto i sve. Zato sam pitao konkretno za FIFU 15, jer ako GTA 5 se ne moze online igrati bojim se da ni FIFA 15 nece moci.

Evo ako je ovaj mogao FIFU 2014 igrati online onda možeš i ti 2015

http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/playstation-3-super-slim-12-gb-fifa-14-oglas-11540687

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Moj engleski nije najbolji ali koliko sam mogao skuziti 12gb je premalo ako se igrice budu skidale online na disk, a ako budem igrao tako sto ubacim cd onda nebi trebalo biti problema? sad me samo zanima kad budem radio save nekih igara jel to puno uzima, sjeca li se neko?n{#}

 

http://www.gamespot.com/forums/playstation-discussion-1000002/can-the-12gb-ps3-play-all-ps3-games-on-the-12gb-al-29339371/

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Bonjasky93 kaže...

Moj engleski nije najbolji ali koliko sam mogao skuziti 12gb je premalo ako se igrice budu skidale online na disk, a ako budem igrao tako sto ubacim cd onda nebi trebalo biti problema? sad me samo zanima kad budem radio save nekih igara jel to puno uzima, sjeca li se neko?n{#}

 

http://www.gamespot.com/forums/playstation-discussion-1000002/can-the-12gb-ps3-play-all-ps3-games-on-the-12gb-al-29339371/

 

 

Save ti nece puno zauzeti.

Ali patchevi sigurno hoce.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Prodaje mi covjek za 235 eura novu flashovanu super slim konzolu od 12 gb. Cuo sam da se super slim konzole ne mogu cipovati ali eto izgleda da moze. I sad ako bi ja na hard disk mog ps3 ubacio recimo fifu 15 koliko bi ona zauzela prostora???

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Moze li mi neko odgovoriti hitno mi je, sutra covjeku moram javiti uzimam li ovu konzolu jer bice prodana drugom ako ja ne uzmem.

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice