PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.456
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da li je iko probao Dreams, kako vam se cini ako jeste :)
Ja sinoc nisam mogao odoliti "hype-u" pa sam ju prednarucio. To je tek prva igra koju sam prednarucio od kada sam uzeo prvu fat ps4 (osim battlefield serijala)
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Meni izgleda zanimljivo i vjerujem da će oni, koji za razliku od mene nisu propustili školu kada se učilo biti kreativan, uživati u igri. Da imam više vremena sigurno bi uzeo. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja sam malo probao sinoć i baš je fora, iako nema previše "dubokog" sadržaja.

Ali za klince, koji npr. igraju Roblox i stalno se prebacuju s jedne igre na drugu, ovo je mrak.

 

Mislim, realno, taj Dreams ako zaživi bi mogao postati Youtube za igre.

Mogućnosti su nepregledne.

 

Ne znam jeste li skužili, ali ima i web stranica gdje možete pregledati sve sadržaje: https://indreams.me/

 

I na Redditu ima dosta zanimljivosti: https://www.reddit.com/r/PS4Dreams/

 

Evo jedan Youtube video sa 1000 kreacija:

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 12:28 (DeniZg).
6 godina
offline
PlayStation 4

Gledam baš sada što ljudi stvaraju u igri. Fascinatno. 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Da li neko igra Dreams na ps4 pro? Kakvo vam je stanje sa grijanjem konzole?

 

ja sve čekam kada će konzola da poleti, radi glasnije nego npr sa GoW.

PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Je, Pro puše ko lud.

PSN - DeniZg80
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Dobio piđamu od cure 😁

Moj PC  
11 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

zanimljivo, dobro tog ima kupiti u hrvatskoj, ja sam sa aliexpresa kupovao majice i robu gamerske tematike

Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

zanimljivo, dobro tog ima kupiti u hrvatskoj, ja sam sa aliexpresa kupovao majice i robu gamerske tematike

 

super izgledaju, jesi zadovoljan kvalitetom?

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
hanteed kaže...

zanimljivo, dobro tog ima kupiti u hrvatskoj, ja sam sa aliexpresa kupovao majice i robu gamerske tematike

 

super izgledaju, jesi zadovoljan kvalitetom?

 Ova bijela ps i persona imaju malo elastina ali ne smeta mi jer cu smrsati koje kilo pa ce mi bolje stajati mislim manje cu se znojit. Ko hoće kupovati neka gleda jel pamucna majica i najbolje vam je kupiti od gildan marke ako je mouce, to je mgs i witcher te su najbolji kvalitet.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
Cansee kaže...
hanteed kaže...

zanimljivo, dobro tog ima kupiti u hrvatskoj, ja sam sa aliexpresa kupovao majice i robu gamerske tematike

 

super izgledaju, jesi zadovoljan kvalitetom?

 Ova bijela ps i persona imaju malo elastina ali ne smeta mi jer cu smrsati koje kilo pa ce mi bolje stajati mislim manje cu se znojit. Ko hoće kupovati neka gleda jel pamucna majica i najbolje vam je kupiti od gildan marke ako je mouce, to je mgs i witcher te su najbolji kvalitet.

 

odlično, baš majice koje su me najviše i zanimale najkvalitetnije :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
hanteed kaže...
Cansee kaže...
hanteed kaže...

zanimljivo, dobro tog ima kupiti u hrvatskoj, ja sam sa aliexpresa kupovao majice i robu gamerske tematike

 

super izgledaju, jesi zadovoljan kvalitetom?

 Ova bijela ps i persona imaju malo elastina ali ne smeta mi jer cu smrsati koje kilo pa ce mi bolje stajati mislim manje cu se znojit. Ko hoće kupovati neka gleda jel pamucna majica i najbolje vam je kupiti od gildan marke ako je mouce, to je mgs i witcher te su najbolji kvalitet.

 

odlično, baš majice koje su me najviše i zanimale najkvalitetnije :)

 meni je mgs najdraza i najbolja :)

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Meni je super ova 3. po redu bijela poslije pubg-a.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayStation 4

Evo pokrenuo si na revolutu trezor/štednju za PS5

 
7 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Baš sam prešao AC Odyssey (doduše na PC-u).

Kakva igretina. 55 sati i držala me non-stop unutra.

A još imam za odigrati i DLC-ove. Jedva čekam.

 

Mislim da vrijedi svake kune od ovih 269, koliko košta Ultimate Edition na PSN-u.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2020 19:02 (DeniZg).
Moj PC  
4 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koliko mislis ustediti? Bojim se da ce PS5 biti oko 4000kn u Hr
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Koliko mislis ustediti? Bojim se da ce PS5 biti oko 4000kn u Hr

 Poznavajuci rvacku, ne ocekujem cifru ispod 4k.

 500€ je uvijek jos 500-700kn gore kod nas.

15 godina
offline
PlayStation 4

Rvacka logika:

500€ = 500funti = 500$ = 5000kn pa ako bude ispod, odlicno.

 

Never fails.

Sig
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam si stavio cilj 4000. Nekako mislim da preko te cifre neče iči. Koliko se ja sječam PS4 mi je bio 3200 (2800 + 400 za preorder) s dva kontrolera i produženim jamstvom. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sad si me naveo da i ja otvorim trezor u revolutu 😄 Sitniš od kupnje nek prebace u trezor i koliko skupim skupim 😄
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja nikada ne kupujem prve serije novih konzola.Naučio sam se na teži način po novčanik kad sam kupio Day one Xbox 360 pa se pola godine kasnije pojavio RROD i krepala konzola.A i iman jedno 30-ak neodigranih igara za PS4 s time da tek dolaze još novi hitovi.Nema žurbe kod mene za PS5.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Ja nikada ne kupujem prve serije novih konzola.Naučio sam se na teži način po novčanik kad sam kupio Day one Xbox 360 pa se pola godine kasnije pojavio RROD i krepala konzola.A i iman jedno 30-ak neodigranih igara za PS4 s time da tek dolaze još novi hitovi.Nema žurbe kod mene za PS5.

 

Dobro da nisi rekao da ne kupuješ nove serije Playstationa jer ti se pokvario ZX Spectrum nekad davno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

Ja ću kupiti PS5 jedino ako mi se svidi dizajn.

Igre znam da će biti iste ko na PS4.

LOL stvarno ne znam koja me to igra može na startu privući da pljusnem 5000 Kn za konzolu.

Navedite mi jednu koja je vrijedna 5000 Kn?

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 10:56 (hummer0).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ne kenjaj mali provokatorčiću.Normalno da se ne kupuje svako govance čim izađe.Moje pare moj izbor.A ti si i dalje bitanga.
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Zasto dizajn ? Pa plejka mi "treba" da igram ne da ju gledam kak se uklapa u dnevni. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ima li neko ko bi bio zainteresovan za Project Cars 2 online? Sinoc sam igrao sa kolegom po prvi put, i bilo je odlicno. Stalno smo se ganjali u +/- 1 sec. Izgleda da su patch-ali neke probleme kao FOV za chase i cockpit kameru, te je vozni model na gamepadu odlican. Ali dobro bi bilo kada bi nas bilo i vise, pa ako neko zeli moze se javiti :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 11:27 (Hambrle).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Ne kenjaj mali provokatorčiću.Normalno da se ne kupuje svako govance čim izađe.Moje pare moj izbor.A ti si i dalje bitanga.

 

Sve to stoji, ali ti je logika pogrešna.

Ja sam jednom kupio Samsung Note 2 i odmah izvađen iz kutije je imao pokvarenu kameru. Bio je tjedan dana na servisu. I dalje kupujem mobitele!

Jebiga, desi se.

 

A provokatorčić ti je u gaćama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Ja ću kupiti PS5 jedino ako mi se svidi dizajn.

Igre znam da će biti iste ko na PS4.

LOL stvarno ne znam koja me to igra može na startu privući da pljusnem 5000 Kn za konzolu.

Navedite mi jednu koja je vrijedna 5000 Kn?

 

Da kupuješ novi PC imalo bi smisla, jer bi dobio da se igre vrte bolje, brže, ljepše.

Ovdje stvarno nema smisla kupiti da igraš stare igre na isti način.

A rijetko tko će pretpostavljam patchirati stare igre za novu konzolu kao što su to napravili za PS4 Pro, no vidjet ćemo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Ja ću kupiti PS5 jedino ako mi se svidi dizajn.

Igre znam da će biti iste ko na PS4.

LOL stvarno ne znam koja me to igra može na startu privući da pljusnem 5000 Kn za konzolu.

Navedite mi jednu koja je vrijedna 5000 Kn?

 Ljudima nije zao za mobitel dati 1000€ koji je za godinu dana vec stari model i pao u pola s cijenom. Konzola bude najvise 500€ a traje 5-7 godina.

 

Ja sam poceo odvajati pare cim je sony najavio izlazak krajem 2020 i vec imam malo vise od 200€. Do izlaska ce se sabrati bar jos toliko a i ne osjetim sto odvajam sitnis + prodam svoju PS4 Pro i bez brige.

13 godina
offline
PlayStation 4

Ma ok ovo za dizajn sam se zafrkavao, ali sve je teže naći dobre i zabavne igre koje bi me privukle da dam toliku lovu odma na početku.

Ali to je samo moje mišljenje.

Kad naprave 3-4 igre koje budu vrijedne kupovine onda ću kupiti.

Iako sin već navija da kupimo day 1.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice