PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.786.496
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...

Pa ne znam. Koje naprimjer?

 

Ja igre sudim prema tome koliko dugo ih igram.

Ako mi ne paše, onda ne odigram ni 2-3 sata. 

Tu i tamo nešto me iznenadi, ali to je stvarno rijetkost.

 

Volim igre koje imaju support godinama i koje drže neku razinu i kvalitete i communitya.

A gle, vrijeme provedeno u nekoj igri mi nikad nije bio presudan kriterij, ali shvaćam one koji žele što više za novac koji su dali. Ako je tebi par sati gameplaya premalo da opravda ikakvu cijenu onda Indie igre definitivno nisu za tebe. Ja ne žalim ni lipe za neke igre koju su trajale po 2-3 sata ili čak manje, a ostavile na mene dubok emotivan trag te ih se sjećam i nakon par godina. Bilo samom pričom/dijalogom, nekom mehanikom, zaraznim gameplayom, humorom... 

 

Uopće ne znam ima li smisla išta ti pisati... ali evo, ono što mogu svakome bezrezervno preporučiti (poboldati ću one koje smatram stvarno vrhunskim must play ostvarenjima): Brothers A Tale of Two SonsTo the moon, Portal (smatram da može bez problema u tu kategoriju), Binding of Isaac, Undertale, Her Story, Firewatch, Overcooked, FTL, What Remains of Edith Finch, Gone home, Hotline Miami, Super Meat Boy, N++, Stanley Parable, Limbo, Inside, Celeste, Rime, Superhot, Nidhogg, This war of mine.

 

Ispustio sam ih sigurno hrpu, a i hrpu za koje sam više manje siguran da će mi se dopasti još nisam stigao odigrati, recimo Cuphead ili Disco Elysium.  

 

Što se mene tiče nije tu ništa drugačija situacija kao kod AAA igara. Za svaku koja je stvarno vrhunska imaš ih desetke koje su samo dobre, prosječne ili jednostavno loše. Kao i u svakoj drugoj umjetnosti.

 

 

Ma krivo si shvatio. Ako odigram cijelu igru za 2-3 sata to nije isto ako igra traje 20+ sati, a ja ju obrišem za 2 sata jer mi je brutalno glupa. Bila indie ili AAA, svejedno.

Pola tih igara koje si nabrojao sam pokrenuo i ugasio nakon 1h max jer nisam imao živaca za to. No, naravno, to sam samo ja :-) Previše je igara, a premalo vremena da bih se posvetio svakoj par dana.

Super Meat Boy sam ugasio nakon 10 minuta, i svi koje znam također :-)

Druga polovica su stvarno vrhunske igre, pogotovo Brothers a Tale of Two Sons. Nisi spomenuo Lovers in a dangerous spacetime, Counterspy, Resogun, Sky Force.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Kakva  vam je igra Death stranding?Nisam se bas previse zanimao za nju,da li je igra vise od simulatora hodanja,ima li kakve akcije itd?

 

Kupio sam je drugi dan nakon što je izašla. Još uvijek je igram. Imam preko 70 sati. Meni je super. Baš uživam. Ali isto razumijem one kojima se ne sviđa. Meni je recimo bolja od RDR2. 

4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Last of Us Part 2 ce sadrzavati golotinju i sex.

Poznavajuci Sony oni ce cenzurirati golotinju u igri pogotovo u Japanu jer japanski zakon izricito zabranjuje golotinju u igrama. To se jasno moze vidjeti u japanskoj verziji RDR 2 gdje su djevojke potpuno odjevene u bordelima

https://www.playstationlifestyle.net/2020/02/03/the-last-of-us-part-2-rating-nudity/

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 5:48 (personauserCRO).
 
2 1 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

jebeš igru bez golotinje

 

i golotinju bez igre

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Pobjeda.
 
3 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Da nema tih homića sve po svud ovaj tlou 2 bi mi bio i bolji.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 
3 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 7:56 (personauserCRO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
odjavljen
offline
 
2 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Praise the sun

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 20:05 (bloodborne).
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Znam da se ukusi razlikuju ali meni su te souls igre tako odvratne i ničim me ne privlače.Čak sam se natjerao uzeti sekira i stavio ga na oglas nakon pola sata igre.Sreća  nije me nasekirao al sam.zato spušio 50 kn

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
5 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Znam da se ukusi razlikuju ali meni su te souls igre tako odvratne i ničim me ne privlače.Čak sam se natjerao uzeti sekira i stavio ga na oglas nakon pola sata igre.Sreća  nije me nasekirao al sam.zato spušio 50 kn

 Prejeben "pun" 

 

I meni su isto totalno neprivlačne,pokrenia san taj famozni bloodborne,isto je stavljen na njušku nakon 1h možda

10 godina
online
PlayStation 4

Bloodborne je super igra,ali su je upropastili sa težinom,odnosno ne sa težinom nego sa nemogućnošću češćeg snimanja pozicije.

Zbilja nemaju svi vremena igrati po cijele dane a da je napredak minimalan,trebali su staviti opciju za takve igrače,pa tko voli mazohizam neka mu bude,za ostale normalno.

Tako da je i kod mene to bilo nekoliko sati živciranja,a ne uživanja,pa brisanje,ali barem nije bila nešto skupa,nekih 70 kn,pa ajde,probao i nije to za mene.

Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
torente 35 kaže...

Bloodborne je super igra,ali su je upropastili sa težinom,odnosno ne sa težinom nego sa nemogućnošću češćeg snimanja pozicije.

Zbilja nemaju svi vremena igrati po cijele dane a da je napredak minimalan,trebali su staviti opciju za takve igrače,pa tko voli mazohizam neka mu bude,za ostale normalno.

Tako da je i kod mene to bilo nekoliko sati živciranja,a ne uživanja,pa brisanje,ali barem nije bila nešto skupa,nekih 70 kn,pa ajde,probao i nije to za mene.

 

Možda je i plaćena cijena dobra motivacija za igranje, ako si kupio digitalnu još više.

Kada kupiš igru za 500kn onda je i motivacija veća za odigrati nego kad ju dobiješ besplatno. Pogotovo ako ju ne možeš prodati :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
torente 35 kaže...

Bloodborne je super igra,ali su je upropastili sa težinom,odnosno ne sa težinom nego sa nemogućnošću češćeg snimanja pozicije.

Zbilja nemaju svi vremena igrati po cijele dane a da je napredak minimalan,trebali su staviti opciju za takve igrače,pa tko voli mazohizam neka mu bude,za ostale normalno.

Tako da je i kod mene to bilo nekoliko sati živciranja,a ne uživanja,pa brisanje,ali barem nije bila nešto skupa,nekih 70 kn,pa ajde,probao i nije to za mene.

 

kako to, pa lampi ima na sve strane. svaki put kad klikneš na lapmu igra se sejva. ne kužim u čemu je problem? ako te muči neki protivnik zaobiđi ga, ne moraš se boriti sa svakim đavlom na kojega naiđeš. i pogotovo ne moraš se SVAKI put boriti sa SVAKIM đavlom. idi na youtube pogledaj kako ljudi igraju, 90% neprijatelja se zaobilazi. kad se osjećaš dovoljno sposobno onda napadni. pronađi neku lokaciju gdje ti neprijatelji nisu prekomplicirani i nafarmaj blood echoesa da se ojačaš malo. poanta igre je da shvatiš da se ne trebaš ti bojati tih glupana nego da se oni trebaju bojati tebe. Hoonter je najopasniji lik u igri, uvjerljivo.

 

 

uopće ne kužim post jer Bloodborne baš nije igra gdje je problematično snimanje pozicije, do svakog bossa možeš doći bez ikakve opasnosti i problema, samo zaobiđeš ostale mobove

 

i nije nitko upropastio igru, igra je gotovo savršena i baš treba biti tako teško, to je najbolje od svega, pogotovo kad ti u jednom trenutku više nije teško već prelagano

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 10:21 (Cansee).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
torente 35 kaže...

Bloodborne je super igra,ali su je upropastili sa težinom,odnosno ne sa težinom nego sa nemogućnošću češćeg snimanja pozicije.

Zbilja nemaju svi vremena igrati po cijele dane a da je napredak minimalan,trebali su staviti opciju za takve igrače,pa tko voli mazohizam neka mu bude,za ostale normalno.

Tako da je i kod mene to bilo nekoliko sati živciranja,a ne uživanja,pa brisanje,ali barem nije bila nešto skupa,nekih 70 kn,pa ajde,probao i nije to za mene.

 

kako to, pa lampi ima na sve strane. svaki put kad klikneš na lapmu igra se sejva. ne kužim u čemu je problem? ako te muči neki protivnik zaobiđi ga, ne moraš se boriti sa svakim đavlom na kojega naiđeš. i pogotovo ne moraš se SVAKI put boriti sa SVAKIM đavlom. idi na youtube pogledaj kako ljudi igraju, 90% neprijatelja se zaobilazi. kad se osjećaš dovoljno sposobno onda napadni. pronađi neku lokaciju gdje ti neprijatelji nisu prekomplicirani i nafarmaj blood echoesa da se ojačaš malo. poanta igre je da shvatiš da se ne trebaš ti bojati tih glupana nego da se oni trebaju bojati tebe. Hoonter je najopasniji lik u igri, uvjerljivo.

 

 

uopće ne kužim post jer Bloodborne baš nije igra gdje je problematično snimanje pozicije, do svakog bossa možeš doći bez ikakve opasnosti i problema, samo zaobiđeš ostale mobove

 

Znači poanta igre je bit kukavica i sve zaobic bez borbe?

 

 

 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
Cansee kaže...
torente 35 kaže...

Bloodborne je super igra,ali su je upropastili sa težinom,odnosno ne sa težinom nego sa nemogućnošću češćeg snimanja pozicije.

Zbilja nemaju svi vremena igrati po cijele dane a da je napredak minimalan,trebali su staviti opciju za takve igrače,pa tko voli mazohizam neka mu bude,za ostale normalno.

Tako da je i kod mene to bilo nekoliko sati živciranja,a ne uživanja,pa brisanje,ali barem nije bila nešto skupa,nekih 70 kn,pa ajde,probao i nije to za mene.

 

kako to, pa lampi ima na sve strane. svaki put kad klikneš na lapmu igra se sejva. ne kužim u čemu je problem? ako te muči neki protivnik zaobiđi ga, ne moraš se boriti sa svakim đavlom na kojega naiđeš. i pogotovo ne moraš se SVAKI put boriti sa SVAKIM đavlom. idi na youtube pogledaj kako ljudi igraju, 90% neprijatelja se zaobilazi. kad se osjećaš dovoljno sposobno onda napadni. pronađi neku lokaciju gdje ti neprijatelji nisu prekomplicirani i nafarmaj blood echoesa da se ojačaš malo. poanta igre je da shvatiš da se ne trebaš ti bojati tih glupana nego da se oni trebaju bojati tebe. Hoonter je najopasniji lik u igri, uvjerljivo.

 

 

uopće ne kužim post jer Bloodborne baš nije igra gdje je problematično snimanje pozicije, do svakog bossa možeš doći bez ikakve opasnosti i problema, samo zaobiđeš ostale mobove

 

Znači poanta igre je bit kukavica i sve zaobic bez borbe?

 

 

 

 

ne kažem to, al teoretski i to možeš, pa se boriti samo sa bossovima.ali se ne treba boriti sa svakim protivnikom svaki put kad prolaziš pored njega. također ako ti je preteško zaobiđeš ga pa se vratiš. 

 

 

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

S bossevima jednostavno 2-3 udarca roll, 2-3 udarca roll.

klasicni enemy su ono laganini, vise manje ih se sve kasnije one shootea.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kupio Dark Souls 2 SOTFS još prošlog ljeta i tek ga prije par dana prvi put pokrenuo...uglavnom, osjećaj je kao da je igra izašla cijelo desetljeće prije DS3, čudno kretanje, clunky kontrole, ali najveći problem je užasan hitbox, ono kad se odrolam doslovno metar od udarca, a registrira mi štetu, hm, ne hvala, u 2020. ne moram trpiti takve bedastoće...
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Kupio Dark Souls 2 SOTFS još prošlog ljeta i tek ga prije par dana prvi put pokrenuo...uglavnom, osjećaj je kao da je igra izašla cijelo desetljeće prije DS3, čudno kretanje, clunky kontrole, ali najveći problem je užasan hitbox, ono kad se odrolam doslovno metar od udarca, a registrira mi štetu, hm, ne hvala, u 2020. ne moram trpiti takve bedastoće...

 Dark Souls 2 je specifičan jer ima manje "invincibility frameove". To se kompenzira ulaganjem u Adaptability stat.

 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

Najjači mi je Battlefield V i UFC 3 Bundle. Koji genije je došao na ideju to zbundleati.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Najjači mi je Battlefield V i UFC 3 Bundle. Koji genije je došao na ideju to zbundleati.

 Nakon borbe u blatu dolazi borba u ringu, kolega 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sve te "From Software" igre imaju problem da se kod igrača u jednom trenutku mora dogoditi "klik" kad jednostavno sve sjedne na mjesto. Level dizajn, oprema, mehanike, patterni napada protivnika...

Iz mog iskustva ili se taj klik dogodi u nekom razumnom vremenu i onda vam praktički sve njihove igre postanu među najdražima ili ljudi jednostavno odustanu i ne kuže koga vraga ostatak svijeta vidi u tim igrama.

Svakako kužim one kojima su te igre neshvatljive i žao mi je da nisu uspjeli doživjeti neke od najimpresivnijih trenutaka u gamingu zadnjih godina, ali te igre, da imaju easy mod ili nekakav puno blaži checkpoint sustav, ne bi bile ni približno toliko dobre.


Dark Souls 2 tehnički gledano niti nije prava From Software igra pa i nije baš najidealniji odabir za upoznavanje sa serijalom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

True, moja prva souls igra je bila ds2 i lagao bih kad bi rekao da nisam bio razocaran.

Frend mi je te godine bio posudio svoj xbox 360 zbog silent hilla downpoura ali je imao i ds2

i nakon toga sam brijo necu vise nikad upalit ds. I onda je doso bloodborne i kurac cim sam

vidio trailer reko sam si kupit cu ps4 samo zbog toga, doduse tad nisam ni znao da from software stoji iza oba projekta.

 

I laganini je krenulo kad sam tek poceo vrtio sam se oko central yharnama 

dobrih 10-20h i onda sam na kraju bio "prejak" za clerica s toliko sam ga se bojao

i onda je opet ista prica bila s gascoigne na kraju ga ubio iz 3-4og pokusaja.

 

Ima nesto u tim igrama od atmosfere, soundtrackova, communitya.

Za vikend ostavim sign u ringed cityu covjek nas pozove nas 4 komuniciramo gestama

di ko sta zajebancija, vristanje, host padne umre, pa ga zbuksamo uz zid da se ne moze micati.

I da naravno nema mape, puno puta mi se desilo npr watch dogs, nfs da sam na kraju te igre provodio

gledajuci u mini map i zapravo nikada nisam ni uzivao bas u igri. A ovdje toga nema trcis izgubis se i lutas dok se ponovo ne pronades.

 

I fakat im treba dati vremena kad se dode do tih nekih prekrasnih levela igre imaju previse lijepih i creepy mjesta za propustit.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 21:09 (bloodborne).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

True, moja prva souls igra je bila ds2 i lagao bih kad bi rekao da nisam bio razocaran.

Frend mi je te godine bio posudio svoj xbox 360 zbog silent hilla downpoura

i nakon toga sam brijo necu vise nikad upalit ds. I onda je doso bloodborne i kurac cim sam

vidio trailer reko sam si kupit cu ps4 doduse tad nisam ni znao da from software stoji iza oba projekta.

 

I laganini je krenulo kad sam tek poceo vrtio sam se oko central yharnama 

dobrih 10-20h i onda sam na kraju bio "prejak" za clerica s toliko sam ga se bojao

i onda je opet ista prica bila s gascoigne na kraju ga ubio iz 3-4og pokusaja.

 

Ima nesto u tim igrama od atmosfere, soundtrackova, communitya.

Za vikend ostavim sign u ringed cityu covjek nas pozove nas 4 komuniciramo gestama

di ko sta zajebancija, vristanje, host padne umre, pa ga zbuksamo uz zid da se ne moze micati.

I da naravno nema mape, puno puta mi se desilo npr watch dogs, nfs da sam na kraju igre provodio

gledajuci u mini map i zapravo nikada nisam ni uzivao bas u igri. A ovdje toga nema trcis izgubis se i lutas dok se ponovo pronades.

 

I fakat im treba dati vremena kad se dode di tih nekih prekrasnih levela igre imaju previse lijepih i creepy mjesta za propustit.

 Atmosfera u BloodBorne-u je fenomenalna i osjetiš istinski strah sa svim tim beštijama.

Prije BloodBorne nisam igrao Souls igre i ovo mi je bilo nešto novo.

Fakat sam uživao igrajući je.

12 godina
offline
PlayStation 4

Taman pitao bio za assassins odyssey bude li na popustu i evo ga za 15 dolara. 

Zanima me ima li kakve veze deluxe edition za single player? 

To je 20 dolara, ali ako dobro razumijem dobiješ neka oružja samo ili?

 https://store.playstation.com/en-us/product/UP0001-CUSA09311_00-EDITIONDELUXE000 

 

Gold edition je 25 dolara i uz to ide 2 dlc i Assassin's Creed® III Remastered. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 18:27 (mariclius).
Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice