PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.466
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bas sam malo pogledao gameplay, praktički se radi o Budokai Tenkaichi 3 Remakeu, prica i borba su potpuno isti, kao da igras istu igru, samo su malo dodali vise RPG elemenata, ali u biti je to BT3, tesko da ce RPG dio ista pridonijeti ovoj igri. Igra mi je poslana u srijedu iz UK, nadam se da ce stici iduci tjedan. Zanimljivo je da preorder bonus postaje dostupan tek nakon 9h igre, tek u Cell sagi, pomalo bezveze.
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Bas sam malo pogledao gameplay, praktički se radi o Budokai Tenkaichi 3 Remakeu, prica i borba su potpuno isti, kao da igras istu igru, samo su malo dodali vise RPG elemenata, ali u biti je to BT3, tesko da ce RPG dio ista pridonijeti ovoj igri. Igra mi je poslana u srijedu iz UK, nadam se da ce stici iduci tjedan. Zanimljivo je da preorder bonus postaje dostupan tek nakon 9h igre, tek u Cell sagi, pomalo bezveze.

 

Ok, novi moment: Budokai Tenkaichi 3 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Info sa francuske PS stranice da ce Dualshock 5 biti kompatibilan sa PS4.

 

https://www.playstation.com/fr-fr/get-help/help-library/system---hardware/storage---data/ps4--new-model-comparison/

 

Compatibilité DualShock DS4/DS5 DS4/DS5 DS4/DS5

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav!

Evo i mene u PS4 world!

Još da nabavim joystick i neke igre i ima da me nema van iz stana sljedećih tjedan dana :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 9:47 (AngeL_FreaK).
Moj PC  
15 0 hvala 1
9 godina
online
Re: PlayStation 4
AngeL_FreaK kaže...

Pozdrav!

Evo i mene u PS4 world!

Još da nabavim joystick i neke igre i ima da me nema van iz stana sljedećih tjedan dana :D

 

taj mi je predobar ps4, odlično izgleda konzola tak crno bijela i onda još žuti joystick, ma odlično

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

jel netko igrao yakuza kiwami 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Dobio sam mail od sonya da se pripremim za kamehameha. Hah

 

@angel ono kad je konzola bolja od igre. Lijepa je konzola, ali o dsu bi se dalo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
eurupa kaže...
DeniZg kaže...

Prije kopanja po konzoli, probaj napraviti database rebuild, a ako ne pomaže, factory reset.

Jer meni to više izgleda kao da disk zeza.

 Budem probal.

Hvala

 Probao, te normalno pokrenem rebuild, isključi se i opet ista priča ne želi se upaliti.

Pa ga opet ištekam i ostavim cijeli dan pa onda upali.

Jel to možda BLOD ili tako nešto?

11 godina
offline
PlayStation 4

Skinuo crackiranu verziju ovog DBZ Kakarota na PC, probao s tipkovnicom i misom, probao sa DS4 - meni igra ne lezi i stvarno mi je glupa ovako. Xenoverse je bio mila majka za ovo, jednostavno je losije napravljeno. Vise price i mijenjanje kontrola ne mora znaciti da ce biti bolje.

Kovačić
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Skinuo crackiranu verziju ovog DBZ Kakarota na PC, probao s tipkovnicom i misom, probao sa DS4 - meni igra ne lezi i stvarno mi je glupa ovako. Xenoverse je bio mila majka za ovo, jednostavno je losije napravljeno. Vise price i mijenjanje kontrola ne mora znaciti da ce biti bolje.

 Meni daleko najbolja DBZ igra do sada, sa svime su pogodili u crnu sto se mene tice.

14 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa pitanje, imam PS4 500GB, ponestaje mi prostora, dali bi mogao sam staviti 1 ili 2TB HDD unutra?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Naravno da mozes, ali preporucio bih ti da si radije uzmes externi hdd jer ces ga moci koristit i sa ps5
7 godina
offline
PlayStation 4

Nakon 114 sati i 36 sekundi Sekiro je platiniran. Zadnji potrebni zavrsetak je bija u ng+3 , ali san zapocea +4 radi lakseg grindanja za skillove. Nakon sta san ubija zadnjeg bossa bilo mi je potrebno otprilike 1 sat grindanja u drugoj verziji Hirata Estatea. Zakljucak je da mi je nakon Bloodbornea, Sekiro slijedeca najdraza igra From Softwera. Boss fightovi su u 4om i 5om prelasku igre postali prejednostavni, neznan jesan li umra sve skupa 5 puta u zadnjem prelasku.

PSN - ediholic
 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ima neki eksterni hdd koji biste preporučili za PS. Ja imam od 2014 plejku s 500 gb i ne igram toliko igara istovremeno, ali nedavno sam nabavio RDR2 i sad stvarno fali mjesta ako zelim imat vise od 3 igre na njemu. Jednom sam u zivotu kupio eksterni hdd prije valjda 10 godina pa nisam bas upoznat s trzistem, kupio bi 1-2 tb.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Bas sam malo pogledao gameplay, praktički se radi o Budokai Tenkaichi 3 Remakeu, prica i borba su potpuno isti, kao da igras istu igru, samo su malo dodali vise RPG elemenata, ali u biti je to BT3, tesko da ce RPG dio ista pridonijeti ovoj igri. Igra mi je poslana u srijedu iz UK, nadam se da ce stici iduci tjedan. Zanimljivo je da preorder bonus postaje dostupan tek nakon 9h igre, tek u Cell sagi, pomalo bezveze.

 Upravo si me nagovorio da uzmem igru... BT serijal su mi dan danas najigranije igre s konzola, bio sam pro u njima. Nijedan kasniji DBZ naslov nije imao tako dobru borbu, tako da sam sad nabrijan na taj Kakarot :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hazar kaže...

Ima neki eksterni hdd koji biste preporučili za PS. Ja imam od 2014 plejku s 500 gb i ne igram toliko igara istovremeno, ali nedavno sam nabavio RDR2 i sad stvarno fali mjesta ako zelim imat vise od 3 igre na njemu. Jednom sam u zivotu kupio eksterni hdd prije valjda 10 godina pa nisam bas upoznat s trzistem, kupio bi 1-2 tb.

 Hazar

 

Ja sam uzeo ovaj 3.5"

https://shop.westerndigital.com/en-gb/products/portable-drives/wd-elements-desktop-hdd-recertified#RWDBWLG0020HBK-EESN

 

Ako hoćeš manji 2,5" uzmi taj bitno da je USB 3

 

https://shop.westerndigital.com/en-gb/c/recertified

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2020 9:59 (hummer0).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Moram pohvaliti TheGameCollection :)
Poslali igru i majicu u srijedu iz UK i već danas stigla. Svaka čast. Bilo je slučajeva da cekam i tjedan dana ali ovaj put je zaista brzo stiglo.
Nova igra plus majica 400kn s dostavom. Svaka čast
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Moram pohvaliti TheGameCollection :)
Poslali igru i majicu u srijedu iz UK i već danas stigla. Svaka čast. Bilo je slučajeva da cekam i tjedan dana ali ovaj put je zaista brzo stiglo.
Nova igra plus majica 400kn s dostavom. Svaka čast

 

Kakav terror moramo ovdje trpiti :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Moram pohvaliti TheGameCollection :)
Poslali igru i majicu u srijedu iz UK i već danas stigla. Svaka čast. Bilo je slučajeva da cekam i tjedan dana ali ovaj put je zaista brzo stiglo.
Nova igra plus majica 400kn s dostavom. Svaka čast

 

Kakav terror moramo ovdje trpiti :-)

 Bitanga, ti me svojim "ponasanjem" podsjecas na lika Frieza iz DBZ  

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Zadnji koji sam igrao je bio budokai 2 ako se dobro sjecam i imena.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Moram pohvaliti TheGameCollection :)
Poslali igru i majicu u srijedu iz UK i već danas stigla. Svaka čast. Bilo je slučajeva da cekam i tjedan dana ali ovaj put je zaista brzo stiglo.
Nova igra plus majica 400kn s dostavom. Svaka čast

 Ma game collection je zakon...nekad brze dobijes njihov paket iz britanije nego od naših domačih :D

12 godina
offline
PlayStation 4

Imam jedan SSD koji ne koristim ( 240gb). Ocistio sam ga i sve te postupke obavio. No kako da slozim samo jednu particiju? Kad ga ukljucim u PS4 uopce mi ga ne prepoznaje. Naravno, kao USB ga planiram koristit. 

Ima neko ideju kaj radim krivo? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2020 19:24 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
pod pretpostavkom da imas USB adapter za SSD, ustekas ga u komp i odes desnim klikom na "Format".
prvo stavis NTFS, a ako PS to nece prihvatiti, onda ExFat
jesus_tm1
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
 
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Izgleda da cemo uskoro vidjeti PS5

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Navodno Last of Us Part II dolazi na PC
https://www.pcgamer.com/last-of-us-part-2-pc-rumours/

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
personauserCRO kaže...

Navodno Last of Us Part II dolazi na PC
https://www.pcgamer.com/last-of-us-part-2-pc-rumours/

 

Konačno su se opametili svi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
personauserCRO kaže...

Navodno Last of Us Part II dolazi na PC
https://www.pcgamer.com/last-of-us-part-2-pc-rumours/

 I za ranije igre je medju job listings bilo takvih stvari, i to za igre koje nisu dosle za PC. Svakako ne iskljucuje da ce doci i za PC, jer poceli su tako, ali nesto ne vjerujem da ce biti odmah i PC verzija.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 15:32 (arnes_king).
13 godina
offline
PlayStation 4

Može preporuka za neki Bluetooth dongle s kojim će mi Dualshock 4 sigurno raditi na PC-u. Ima li uopće nešto na što treba pripaziti? Mislio sam uzeti neki random s aliexpresa ili ebaya. ali da provjerim za svaki slučaj.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice