PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.785.457
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzmi i meni jedan
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Kakva igretina je ovaj ac origins.Ne skidam se s igre vec par dana.Bas sam kupio i oba dlca.Za takav igrin svijet i lokacije skidam kapu.Za mene najbolja ac igra do sada(nisam jos igrao odissey).Usporedbe radi prije originsa sam.igrao days gone i prodao igru jer jednostavno je dosadna i sav svijet je prazan za razliku od originsa u kojem na svakom kutku ima nesto za istraziti i vidjeti.

 3 mjeseca ju igrao, platinirao sve i jednostavno uživao... Iako Dlc-ovi su mi bili slabiji, na guranac sam ih prešao

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Uzmi i meni jedan

 

Neću ni sebi više. Pustit ću PS4 da umre u miru :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
tintin kaže...
Trebam preporuku za volan za PS4.
Kupio sam na Amazonu Hori Apex RWA ali ne radi i vraćam ga natrag.

 

Logitech G29

 AAAAAAAAAAAAAA nisam izdržao i ja ga kupio u utorak dolaziiii. >Logitech G29

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 16:53 (hummer0).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...
Uzmi i meni jedan

 

Neću ni sebi više. Pustit ću PS4 da umre u miru :-)

 Bitanga

 

Škrtico kad je bal nek JEBAL.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 17:51 (hummer0).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
tintin kaže...
Trebam preporuku za volan za PS4.
Kupio sam na Amazonu Hori Apex RWA ali ne radi i vraćam ga natrag.

 

Logitech G29

 AAAAAAAAAAAAAA nisam izdržao i ja ga kupio u utorak dolaziiii. >Logitech G29

 

Meni je žao što sam ga prodao, pa bih ga opet kupio. Ako ti dosadi javi pa otkupim :-)

Nekad mi dođe da opet malo vozam F1 ili Forzu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kako je i rekao Bitanga, ps plus 12 mj je na popustu.
Eu 45€
US 45$
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kako je i rekao Bitanga, ps plus 12 mj je na popustu.
Eu 45€
US 45$

 Meni jos stoji 60$ na americkom

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Upravo zavrsio Death Stranding i moram reci da je remek djelo.

 

 

 

Igra je vrhunska i sve sto ides dalje sve je bolja. Od mene cisto 10/10.

 

Gameplay i Grafika su odlicni ali je prica je najbolji dio,i pogotovo rasplet i svi preokreti na kraju.

 

Moram narednih dana iscitati jos logove koji su mi ostali kako bih povezao jos neke detalje. Nisam dugo u igri ovako uzivao i nije me nikad igra ostavila na kraju ovako ispunjenog.

 

 

60 sati u kojima sam uzivao svakog trena.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 1:42 (arnes_king).
Moj PC  
10 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

  

60 sati u kojima sam uzivao svakog trena.

 Samo?! 

 

Ja sam na šestom chapteru i imam 55 sati. Navukao sam se na igru žešće. Baš mi paše taj setting. Kupio sam igru po punoj cijeni i vrijedi svake kune. 

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
arnes_king kaže...

  

60 sati u kojima sam uzivao svakog trena.

 Samo?! 

 

Ja sam na šestom chapteru i imam 55 sati. Navukao sam se na igru žešće. Baš mi paše taj setting. Kupio sam igru po punoj cijeni i vrijedi svake kune. 

 Igrat cu je jos, ali da znas da poslije planine brzo sve ide prema kraju  zadnjih 6-7 chaptera je kratko skroz pa ako hoces jos razvuci da znas gdje ces usporiti.

 

Slazem se da vrijedi svoje cijene, kompletnije i bolje ispeglane igre nisam vidio. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 12:53 (arnes_king).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Detroit BH perspektiva, percepcija, muzika, price, okreti, zapleti.

 

Jako zanimljiva i dobra igrica igrao jucer i prekjucer odnosno nastavio gdje sam stao 

kad sam ju skinuo preko +a

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Obično kada završim main story izgubim interes za igrom (God of war npr.) tako da ne želim žuriti. Baš sam došao do planina i tu sam stao. Jedan dan radim premium dostave, drugi dan gradim infrastrukturu, ceste, zip line-ove i tako. Zabavno u svakom slučaju, pogotovo kada skužiš da nešto što si napravio doista pomaže drugim igračima. 

 
2 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Je*em ti Days Gone. Sad sam riješio misiju Hunt Animals i ostao bez goriva. Pitaj boga di je prva benga, a kanister sigurno neću naći u šumi.

Kaj mi preostaje osim obrisat tu mutavu igru?
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 13:32 (kbenzema).
 
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Je*em ti Days Gone. Sad sam riješio misiju Hunt Animals i ostao bez goriva. Pitaj boga di je prva benga, a kanister sigurno neću naći u šumi.

Kaj mi preostaje osim obrisat tu mutavu igru?

 Ja sam je poceo igrati i svidjela mi se ali me taj dio s gorivom toliko odbija, pa svako 5 minuta moram gledati gdje cu naci kanister... zar nisu to mogli rijesiti na neki bolji nacin.

 

Vec mi se par puta znalo desiti sa sam morao gurati motor, jako "zabavno".

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Našao sam gorivo nakon ne znam kolko potrage i vraćam se prema motoru i ubije me 50 krkana i krećem ispočetka, naravno bez goriva. Koji se jebeni idiot sjetio tog da mi je znati
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Našao sam gorivo nakon ne znam kolko potrage i vraćam se prema motoru i ubije me 50 krkana i krećem ispočetka, naravno bez goriva. Koji se jebeni idiot sjetio tog da mi je znati

kbenzema

 Kad proširiš rezervoar (kupiš bolji) više i ne misliš na točenje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 14:33 (hummer0).
15 godina
offline
PlayStation 4

Vrlo je jednostavno...nakon svake misije napraviš refuel...na svim bitnim lokacijama imaš bar jedan karnister sa gorivom...Ja sam igru prešao 3 puta i niti jednom mi se nije dogodilo da sam ostao bez goriva .

Bit će!
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
3 puta? Ja se mučim i s ovim prvim, do kraja godine možda i završim
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

I rijesio detroit 38%, vidim da je preteska za platinu.

 

Nije moj stil, štih ali jedna od reci cu zanimljivijih usudim se reci i boljih igrica 

koje sam igrao u zadnje duze vrijeme.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Da, prvi puta na esay, onda na najtežem...i nakon toga još jednom na najteže 2...ne znam kak se zove to...ne sjećam se...uglavnom zbog trofeja. A i one challenge sam sve na gold riješio.

Bit će!
12 godina
offline
PlayStation 4

Kod tunela su uvijek kante benzina. Meni se samo jednom desilo da sam bez benze ostao, a jednom pobjegao od horde i ostavio i motor. Kao što netko već napisao, u kampu nadogradiš veći rezervoar i onda to ide puno lakše. Ja i kolega penzioner zaigrali the witcher 3 i nije to za nas. Ne da imamo neke zamjerke već jednostavno nije to za nas. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Zasad mi ne nudi veći rezervoar. Kad odem do mehaničara mogu samo tankat ili popraviti motor.

Kolega unique83 svaka čast. Kolko vidim po netu, ja tek završavam Tucker's camp. A još ostaju Iron Mike's camp i Riding south, znači još stotinjak misija, previše stvarno
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 20:01 (kbenzema).
9 godina
offline
PlayStation 4

Kako vidite koliko ste sati igrali neku igru? Igram god of war vec jako dugo, nekad po 2-3 sata, a nekad po 7-8 sati, ali jos nisam dobar komad mape uopce otkrila pa me zanima koliko sam ukupno vremena potrosila na igricu. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Kako vidite koliko ste sati igrali neku igru? Igram god of war vec jako dugo, nekad po 2-3 sata, a nekad po 7-8 sati, ali jos nisam dobar komad mape uopce otkrila pa me zanima koliko sam ukupno vremena potrosila na igricu. 

 Nigdje, nažalost. To i mene zanima, koliko sam sati igrao koju igru. Čak i na Nintendo Switchu se to može provjeriti, a na PS4 ne.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neke igre imaju to u postavkama igre.
Npr zadnje što sam igrao je bio horizon, pisalo je vrijeme u sekundu.
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Kako vidite koliko ste sati igrali neku igru? Igram god of war vec jako dugo, nekad po 2-3 sata, a nekad po 7-8 sati, ali jos nisam dobar komad mape uopce otkrila pa me zanima koliko sam ukupno vremena potrosila na igricu. 

 Mislim da se moze ta informacija naci u save gameu, samo idi  postavke pa save data management i koliko se sjecam da su neki spominjali da se tu moze naci.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
ima li itko iskustva sa ovom trgovinom?

https://www.cdkeys.com/

imaju GoW i HZD po super cijeni
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
d666sermek kaže...
ima li itko iskustva sa ovom trgovinom?

https://www.cdkeys.com/

imaju GoW i HZD po super cijeni

 Ja imam nazalost negativan kupio igru nakraju igra nije dosla kroz 1 dan sam dobio refund od pay palla. E sad mozda ce kod tebe biti sve ok neznam... 

Black Spider
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice