PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.355
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Cansee kaže...

kada bi i ja odlučio srediti svoj ps4 kao to na videu, garancija mi je naravno onda kaput??

 Ako ništa ne oštetiš i vratiš "warranty void" naljepnice na mjesto, garancija ti vrijedi.

Ako makneš i baciš te naljepnice, onda u slučaju kvara bi mogao imati pravnu bitku, koju bi u US dobio, a za EU nisam siguran. LINK

 

Brijem da ne bi ni u US dobio pravnu bitku.

Nitko neće svoje novce trošiti na popravljanje tvog šarafljenja po hardveru.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Piknuo sebi horizon ( jer ste mi ga nahvalili ) ;) i braticu detroit b.h. za rockas.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzivat ces u Horizonu. Igra po mjeri. Iznenadio sam se kako je teska na normal. Grafika fenomenalna, uzitak mi je bio skidati komad po komad oklopa s neprijatelja. Btw zbog nje sam i kupio konzolu jer sam bio ocaran igrom i nisam požalio.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ja pak zbog bb, kupio tada nisam mogao proci solo mislim da cursed chalice.

doci do pthumerian queen popizdio prodo plejku ostavio bloodborne reko mozda jednog dana.

 

I prije cca god i pol uzeo slim i platinirao bb. 😁 Prodao kupio gotye rijesio i to.

Horizon nisam nikada vidio kak izgleda niti o cemu se radi zapravo na prvu kad sam cuo

vidio igru u ducanu brijao to neka cod4, bf fora. Onda je tu nekolicina vas rekla da je igra bomba

a kakve sam pizdarije sve za 100kn nabavljao tesko da moze biti gora. 😁

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ja pak zbog bb, kupio tada nisam mogao proci solo mislim da cursed chalice.

doci do pthumerian queen popizdio prodo plejku ostavio bloodborne reko mozda jednog dana.

 

I prije cca god i pol uzeo slim i platinirao bb. 😁 Prodao kupio gotye rijesio i to.

Horizon nisam nikada vidio kak izgleda niti o cemu se radi zapravo na prvu kad sam cuo

vidio igru u ducanu brijao to neka cod4, bf fora. Onda je tu nekolicina vas rekla da je igra bomba

a kakve sam pizdarije sve za 100kn nabavljao tesko da moze biti gora. 😁

 Ma ja sam isprva mislio da je to neka dječija igra, ali igra je super nije ko BB(dobra), ali je ok.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Okej sekiro mi je malo naporan s mini bossevima na svakih 20 metara koje prođem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dečki, tek sam sad shvatio da imam kod koji neću iskoristiti. Radi se o kodu za 30%, a vrijedi do sutra mislim. Ako kome treba, sam nek šibne PM i šaljem odmah.

 

EDIT: Poslano.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.12.2019 20:16 (John_Doe_11).
 
5 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja svoja dva poklonio i sad se sjetio da mi istice + pretplata u 1. mj i sad bi mi dobro dosli. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ne možeš koristiti te kodove s popustom za PS pretplatu.

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ja svoja dva poklonio i sad se sjetio da mi istice + pretplata u 1. mj i sad bi mi dobro dosli. 

 Ja sam prošle godine kupio na popustu u 1. mj PS+.

ne mora biti da će i slijedeće godine biti u 1.mj, ali nikad se ne zna.

4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

.....................

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 9:16 (persona_user).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
persona_user kaže...

Razmisljam naruciti PS4 Pro Persona 5 Royal Limited Edition iz Japana posto je dostupno samo u Japanu, oce li raditi ako japanski strujni adapter zamijenim sa europskim

 

Koliko dugo si googleao prije nego si odlučio ovdje pitati?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
persona_user kaže...

Razmisljam naruciti PS4 Pro Persona 5 Royal Limited Edition iz Japana posto je dostupno samo u Japanu, oce li raditi ako japanski strujni adapter zamijenim sa europskim

 

Koliko dugo si googleao prije nego si odlučio ovdje pitati?

............................

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 9:16 (persona_user).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Vi koji ste igrali sekiro, samo cu vam reci. Pokusao sam se boriti tj ubiti onu ogromnu bijelu zmiju.

 

E da i dalje ne skupljam te neke zlatnike koje bi trebao skupljati ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.12.2019 23:20 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
persona_user kaže...

 Nasao sam u specifikacijama PS4  na sluzbenoj stranici Sony da pise AC 100-240V, 50/60Hz. Da li to znaci da ako kupim japanski ps4 da ce normalno raditi ako zamijenim japanski strujni adapter sa europskim strujnim adapterom jer u Japanu je napajanje 100 volti.

 Da

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
persona_user kaže...

Razmisljam naruciti PS4 Pro Persona 5 Royal Limited Edition iz Japana posto je dostupno samo u Japanu, oce li raditi ako japanski strujni adapter zamijenim sa europskim

Hoce. Ja imam japanski PS4.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
online
Re: PlayStation 4
persona_user kaže...
Bitanga kaže...
persona_user kaže...

Razmisljam naruciti PS4 Pro Persona 5 Royal Limited Edition iz Japana posto je dostupno samo u Japanu, oce li raditi ako japanski strujni adapter zamijenim sa europskim

 

Koliko dugo si googleao prije nego si odlučio ovdje pitati?

 Nasao sam u specifikacijama PS4  na sluzbenoj stranici Sony da pise AC 100-240V, 50/60Hz. Da li to znaci da ako kupim japanski ps4 da ce normalno raditi ako zamijenim japanski strujni adapter sa europskim strujnim adapterom jer u Japanu je napajanje 100 volti.

 

Ali koji adapter bi mijenjao? U PS4 Pro ide standardni PC kabel za napajanje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
PlayStation 4

Kupiti assassins creed origin za 100 kn ili bundle sa odesey za 200 kn? 🤔 Nekako se bojim da mi se nece bas dat 2 slicne igre odjednlm igrati

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Kupiti assassins creed origin za 100 kn ili bundle sa odesey za 200 kn? 🤔 Nekako se bojim da mi se nece bas dat 2 slicne igre odjednlm igrati

 

Odyssey je bolji, tako da njega igraj.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

E da i dalje ne skupljam te neke zlatnike koje bi trebao skupljati ?

 Drzi pritisnut kvadrat.

PSN - ediholic
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel ima sancta jos one kodove za 50kn popusta i ako ima kako doci do njih?  vidim da su spustili star wars na 400, pa bi ispao 350. Iako vidim da stize sad taj january deals,  pa mozda bolje sacekat

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uopce ih nisi skupljao do sada? Auuu
Stisnes kocku i drzis ak se ne varam
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne mozes jos ubiti zmiju tek poslije kad opet naletis na nju. Skupljaj novcice, trebaju ti. Drzi kocku i pokupit ces sve koji su u blizini
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...
Uopce ih nisi skupljao do sada? Auuu
Stisnes kocku i drzis ak se ne varam

 Ne, al brijem da sam to probao i da se nis ne desava.

Gogy7 kaže...
Ne mozes jos ubiti zmiju tek poslije kad opet naletis na nju. Skupljaj novcice, trebaju ti. Drzi kocku i pokupit ces sve koji su u blizini

 Hmm, pa na tezi nacin sam otkrio da zmiju ne mogu ubit. 

 Kaj da krenem od pocetka pa opet ocistim sve od neprijatelja i pokupim pare ?

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Kill Frenzy kaže...
Uopce ih nisi skupljao do sada? Auuu
Stisnes kocku i drzis ak se ne varam

 Ne, al brijem da sam to probao i da se nis ne desava.

Gogy7 kaže...
Ne mozes jos ubiti zmiju tek poslije kad opet naletis na nju. Skupljaj novcice, trebaju ti. Drzi kocku i pokupit ces sve koji su u blizini

 Hmm, pa na tezi nacin sam otkrio da zmiju ne mogu ubit. 

 Kaj da krenem od pocetka pa opet ocistim sve od neprijatelja i pokupim pare ?

Igra ti skenira PSN profil. Posto imas Platine iz Dark Souls / Bloodborne jednostavno ti blokira skupljanje zlatnika.

To mozes zaobici, tako da igras na drugom profilu.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
PlayStation 4

Da li netko zna kako riješiti problem sa L3 na ps4 kontroleru? Šteka. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
arnes_king kaže...

Eh napokon sam obavio detaljno ciscenje svoje PS4 Pro konzole i zamjene termalne paste koja je bila nepodnosljivo i nenormalno glasna, doslovno usisivac neki jaci.

 

 Evo, sad si me natjerao da i ja napravim čišćenje, iako mi se nekeka ne da.

Jel' ti za šarafe potreban običan torx odvijač ili onaj security torx sa rupom u sredini?

 Torax sa rupom u sredini i philips head je sve sto ce ti trebati. Nemam ni ja torax s rupom ali sam se snasao i uspio sve odvrnuti :) Ja evo i dalje ne mogu vjerovati, jucer se igralo 5-6 sati sve najzahtjevnije igre konzola se skoro nikako ne cuje COD MW, RDR2, Days Gone ....

 

P.S. Warranty sticker je bio kod mene samo jedan i iznenadio sam se jer sam ga veoma lahko uspio skinuti i vratiti bez onih tragova "Void". Garancija mi je istekla svakako ali eto da napomenem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2019 10:20 (arnes_king).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kakva je igra taj sekiro?Vidim da je 149 kn pa me zanima isplati li se?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Kakva je igra taj sekiro?Vidim da je 149 kn pa me zanima isplati li se?

 Teška za njubare popute mene a ako si pro gamer onda bi ti trebalo bit laka, koliko toliko.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2019 14:10 (Gulaš).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
bloodborne kaže...
Kill Frenzy kaže...
Uopce ih nisi skupljao do sada? Auuu
Stisnes kocku i drzis ak se ne varam

 Ne, al brijem da sam to probao i da se nis ne desava.

Gogy7 kaže...
Ne mozes jos ubiti zmiju tek poslije kad opet naletis na nju. Skupljaj novcice, trebaju ti. Drzi kocku i pokupit ces sve koji su u blizini

 Hmm, pa na tezi nacin sam otkrio da zmiju ne mogu ubit. 

 Kaj da krenem od pocetka pa opet ocistim sve od neprijatelja i pokupim pare ?

Igra ti skenira PSN profil. Posto imas Platine iz Dark Souls / Bloodborne jednostavno ti blokira skupljanje zlatnika.

To mozes zaobici, tako da igras na drugom profilu.

 Ozbiljno ? Wtf, kakve su im to gluposti ?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice