PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.900
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
persona_user kaže...

Solidna akcija za nekog kome treba konzola. Ostalo i nije baš neka ponuda, ako ćemo iskreno.

 Za nekog tko tek kupuje je super,dosta dobrih ekskluziva za 99 kn...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sekiro je po meni najkraća i najlakša igra. Za seven spearsa mi je trebalo minut i pol da dodem do njega i ubijem. Možeš counterat thrust i swipe napad i pada za tren.
Dosta je tezi parry u DS.
Sekiro je igra ritma, samo deflectas, tezak je samo na početku.
Svima kazem da spuste ruke i mac i stoje mirno i cekaju napad i onda deflect, tako je najlakse savladati deflect mehaniku. Pravi Skill Check je Genichiro, ako imas problema s njim moras jos vjezbati.
U NG+ sam u 2 sata porazio bika, onog na konju, lady butterfly i genichira. Za 2h presao pol igre, toliko je lagan poslije.
Zato nemojte odustati na početku.
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Sekiro je po meni najkraća i najlakša igra. Za seven spearsa mi je trebalo minut i pol da dodem do njega i ubijem. Možeš counterat thrust i swipe napad i pada za tren.
Dosta je tezi parry u DS.
Sekiro je igra ritma, samo deflectas, tezak je samo na početku.
Svima kazem da spuste ruke i mac i stoje mirno i cekaju napad i onda deflect, tako je najlakse savladati deflect mehaniku. Pravi Skill Check je Genichiro, ako imas problema s njim moras jos vjezbati.
U NG+ sam u 2 sata porazio bika, onog na konju, lady butterfly i genichira. Za 2h presao pol igre, toliko je lagan poslije.
Zato nemojte odustati na početku.

 to jest na ng+ je igra laksa a kad jednom dobis bossa upadnes u kolotecinu i vazda ces ga lemati

9 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Sekiro je po meni najkraća i najlakša igra. Za seven spearsa mi je trebalo minut i pol da dodem do njega i ubijem. Možeš counterat thrust i swipe napad i pada za tren.
Dosta je tezi parry u DS.
Sekiro je igra ritma, samo deflectas, tezak je samo na početku.
Svima kazem da spuste ruke i mac i stoje mirno i cekaju napad i onda deflect, tako je najlakse savladati deflect mehaniku. Pravi Skill Check je Genichiro, ako imas problema s njim moras jos vjezbati.
U NG+ sam u 2 sata porazio bika, onog na konju, lady butterfly i genichira. Za 2h presao pol igre, toliko je lagan poslije.
Zato nemojte odustati na početku.

 

meni je prvi fajt sa Owlom bio vrlo težak, borio sam se s njim 50ak puta. Genichiro mi je bio dosa lakši od njega.

u svakom slučaju to je baš igra ritma, dobro rečeno, i kad skontaš pravi trenutak za deflect i kad dobro naučiš mikiri counter i dupli skok za swipe attack to je sve puno lakše

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Što se tiče gotya daleko da je sekiro neki goty naslov s obzirom kakvi su naslovi prije bili

Jedne 2001 su izašli: ff10, dmc, baldur gate, ico, halo, gta 3, silent hill 2, onimusha walrords, max payne te jak and dexter i ima tu još naslova a svaki zaslužuje goty

 Mogu progutati stvarno sve žanrove i vrste igara, ali ako pod ff mislis na final fantasy. to je tip igre koji mi nikad nije bio jasan.
 niti zasto bi to itko i igrao ( imam frenda ) koji je zaluden time vec sam pisao o njemu sve steelbookove za to ima.
 meni je to valjda jedna od najlosijih i najgorih igara koje sam imao prilike gledati kako netko ( on ) igra davno jos i dok sam bio klinac
 i koju sam imao prilike sam isprobati ( bogu hvala nije trajalo dugo ). to je ono kad ne znas ubit igru i okrenuti se necem novome.
 nego napravis 15 nastavaka ak ne i vise, koji mi svi zajedno ne vrijede ko jedna postena igra. bez uvrede fanovima, al taj ff
 ne znam. gledao frenda prije par mj kako igra neki remastered na psu nakon 5 min sam mu rekao daj ugasi to cudo idemo na cugu.
 stvarno je igrica toliko kriminalno losa, da se cudim kad vidim kada se netko veseli ( pa i on ) svakom novom.

Cansee kaže...
bloodborne kaže...

Daj ti meni reci zasto ja ne mogu pokupiti neke zlatnike koje mi ostavljaju protivnici kad ih ubim.

  

nije mi se to nikad dogodilo. ja igram na PS4 i držim kvadrat kad stojim pored mrtvog neprijatelja i sve mi fino povuče

 e jebemu nisam stiskao kocku.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 13:37 (bloodborne).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

 

 e jebemu nisam stiskao kocku.

 

Nisi ni mogao!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Što se tiče gotya daleko da je sekiro neki goty naslov s obzirom kakvi su naslovi prije bili

Jedne 2001 su izašli: ff10, dmc, baldur gate, ico, halo, gta 3, silent hill 2, onimusha walrords, max payne te jak and dexter i ima tu još naslova a svaki zaslužuje goty

 Mogu progutati stvarno sve žanrove i vrste igara, ali ako pod ff mislis na final fantasy. to je tip igre koji mi nikad nije bio jasan.
 niti zasto bi to itko i igrao ( imam frenda ) koji je zaluden time vec sam pisao o njemu sve steelbookove za to ima.
...

Bitno da je njemu jasan, a ne tebi.

Nikad nisam kuzio izjave tipa, "kako netko moze igrati neki tip igara". Nije bezveze izreka: "Sto ljudi, sto ćudi!"

 

P.S. FF steelbookovi su medu lijepsima 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4
 
4 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Eh napokon sam obavio detaljno ciscenje svoje PS4 Pro konzole i zamjene termalne paste koja je bila nepodnosljivo i nenormalno glasna, doslovno usisivac neki jaci.

 

Ranije sam otvarao samo onaj poklopac (povrsinski) i nikad nisam zatekao puno prasine. Nakon sto mi se neku noc PS4 odjednom ugasio sa porukom da se pregrijava odlucio sam ici dalje.

 

Danas sam je otvorio skroz, iznenadio se prvo kada sam skinuo ventilator koliki komadi prasine su bili, po 2cm.... Slika ispod... Uz to sam izvadio skroz i heatsink i detaljno ocistio.

 

https://i.imgur.com/1RrfLLu.jpg

 

 

Pri tom sam vidio da je kod mene Nidec ventilator, odnosno taj noviji koji bi trebao svakako biti tisi a mislio sam da imam onaj glasniji.

 

Jos vece iznenadjenje sam dozivio kada sam vidio kako je sony stavio fabricku pastu, sva pasta je bila sa strane oko chipa, po kondenzatorima a na samom chipu skoro nista.... Slika ispod...

 

https://i.imgur.com/dB8fnj9.jpg

 

 

Nakon sto sam postavio Arctic MX4 kako treba i sve lijepo ocistio nisam mogao da vjerujem rezultatima. Upalio sam odmah RE2 koji mi je ranije bio najglasniji i bilo je neigrivo jer je kvarilo dojam kada se apsolutno nista od igre nije culo, cak i sa slusalicama katastrofa. 


Sada mi je konzola tiha kao sto mi je bio tih slim model. Morao sam TV staviti na mute da bih provjerio da li uopste radi ventilator. Razlika je vise nego drasticna i postavit cu kada budem imao vremena i video kako je bilo prije i kako je sada.

 

Preporucio bih svakome ko ima glasnu konzolu da se ne ustrucava i odradi sve, pratio sam tutorial sa linka ispod :)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 16:48 (arnes_king).
Moj PC  
8 0 hvala 8
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
To je istina, ekskluzive za 99 kn su dobar deal, kao i kontroleri za 299. Samo što igre budu nekad i za manje na PS storeu, a digitalna kopija nekad ima svoje prednosti (ali ima i mane).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Kad vec svih 15 nastavaka ne valja. Bar da im je steelbook nes.

7 godina
offline
PlayStation 4

Moj pro nakon 2ipo godine. Prve 2 godine je stalno bija pokriven majicon ili krpon ako ga nebi koristija, a posto zadnjih pola godine nije bija u mene nisan to zahtjeva od prijatelja. Nikad mi se nije cinilo da previse buci, osin nekih cutscena u nba 2k18, GoW i RDR2, ali to mi nije toliko smetalo.

 

https://ibb.co/xGdPXzV

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 17:18 (Tututuru).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Moj pro nakon 2ipo godine. Prve 2 godine je stalno bija pokriven majicon ili krpon ako ga nebi koristija, a posto zadnjih pola godine nije bija u mene nisan to zahtjeva od prijatelja. Nikad mi se nije cinilo da previse buci, osin nekih cutscena u nba 2k18, GoW i RDR2, ali to mi nije toliko smetalo.

 

https://ibb.co/xGdPXzV

 Moj je bio katastrofalno glasan i tek mi je sada jasno da je radi lose aplikacije termalne paste, dobro mi je ikako radio a da se ne pregrijava konstantno i crkne. I moj je tako izgleda cisto, medjutim kada sam sve fino otvorio bilo je daleko vise prljavstine nego sam mislio, ali eto ako nije previse bucan onda nema potrebe dirati.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Najavljen January Sale
Moj PC  
5 0 hvala 3
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Nešto su se spominjali remakeovi jučer, a meni samo jedan pada na pamet i to bi bila jedina igra koju bi kupio čim bi izašla.

HOGS OF WAR
 
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Nešto su se spominjali remakeovi jučer, a meni samo jedan pada na pamet i to bi bila jedina igra koju bi kupio čim bi izašla.

HOGS OF WAR

 Ja neki dan htio tu igru na yt traziti haha. Kao dijete imao na cd-u i bilo nesto zeznuto mogao ssmo prve 2-3 misije preci i na jjednom mjestu zaledi i ne moze dalje. Probavao ko lud sve metode tad al djaba haha

 

 

A bila je neka igra kao neke baze 4 i ima na sredini nesto neke kocke donosis pa time gradis, kasnije ratujes, pravo zabavna bila ali nema sanse da se sjetim imena ili da nadjem na netu :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 21:56 (arnes_king).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Nešto su se spominjali remakeovi jučer, a meni samo jedan pada na pamet i to bi bila jedina igra koju bi kupio čim bi izašla.

HOGS OF WAR

 Moji starci ju znaju ponekad odigrati na PS ONE imam ga u vikendici sad su doduše prešli na Worms 4: Mayhem, ali i giceki se nekad odigraju.

Stari je 75g 

A doma imaju PS3 ZA wormse.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
kbenzema kaže...
Nešto su se spominjali remakeovi jučer, a meni samo jedan pada na pamet i to bi bila jedina igra koju bi kupio čim bi izašla.

HOGS OF WAR

 Ja neki dan htio tu igru na yt traziti haha. Kao dijete imao na cd-u i bilo nesto zeznuto mogao ssmo prve 2-3 misije preci i na jjednom mjestu zaledi i ne moze dalje. Probavao ko lud sve metode tad al djaba haha

 

 

A bila je neka igra kao neke baze 4 i ima na sredini nesto neke kocke donosis pa time gradis, kasnije ratujes, pravo zabavna bila ali nema sanse da se sjetim imena ili da nadjem na netu :)

 arnes_king  imaš je skinuti za PC kao emulator.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 arnes_king  imaš je skinuti za PC kao emulator.

 Može se igrati i ovako:

https://archive.org/details/psx_hogsowar

4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Totalno iznenadenje kako je kriminalno stavljena pasta. 

Sva sreca sto ima konzola zastitu od pregrijavanja.

Osobno bih postao tu sliku na sve official Sony kanale s pitanjem WTF? 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Eh napokon sam obavio detaljno ciscenje svoje PS4 Pro konzole i zamjene termalne paste koja je bila nepodnosljivo i nenormalno glasna, doslovno usisivac neki jaci.

 

 Evo, sad si me natjerao da i ja napravim čišćenje, iako mi se nekeka ne da.

Jel' ti za šarafe potreban običan torx odvijač ili onaj security torx sa rupom u sredini?

PSN - DeniZg80
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže... 

 Evo, sad si me natjerao da i ja napravim čišćenje, iako mi se nekeka ne da.

Jel' ti za šarafe potreban običan torx odvijač ili onaj security torx sa rupom u sredini?

 U videu je spomenija T8 sa rupon. 

PSN - ediholic
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Kvragu sad ja moram i svoju cistiti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
DeniZg kaže... 

 Evo, sad si me natjerao da i ja napravim čišćenje, iako mi se nekeka ne da.

Jel' ti za šarafe potreban običan torx odvijač ili onaj security torx sa rupom u sredini?

 U videu je spomenija T8 sa rupon. 

 Kužim, tako je bilo i sa starom PS4 konzolom.

Nisam imao taj security torx, pa sam koristio križni, onako malo na silu. Nije idealno, ali se može. 

PSN - DeniZg80
9 godina
online
PlayStation 4

kada bi i ja odlučio srediti svoj ps4 kao to na videu, garancija mi je naravno onda kaput??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

kada bi i ja odlučio srediti svoj ps4 kao to na videu, garancija mi je naravno onda kaput??

 

Što ti misliš? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
online
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

kada bi i ja odlučio srediti svoj ps4 kao to na videu, garancija mi je naravno onda kaput??

 

Što ti misliš? :-)

 

mislim da bi, da sam ja predsjednik države, garancija vrijedila usprkos rastavljanju konzole

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

kada bi i ja odlučio srediti svoj ps4 kao to na videu, garancija mi je naravno onda kaput??

 Ako ništa ne oštetiš i vratiš "warranty void" naljepnice na mjesto, garancija ti vrijedi.

Ako makneš i baciš te naljepnice, onda u slučaju kvara bi mogao imati pravnu bitku, koju bi u US dobio, a za EU nisam siguran. LINK

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.12.2019 12:38 (DeniZg).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice