PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.763.945
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Vezano us Sanctu, ukoliko imate 10% popusta od newslettera, moze se iskoristiti za artikle na akciji npr. konzole, ali dopustaju samo jedan kod po kupovini.

14 godina
offline
PlayStation 4

Ubo na Sancti - Mortal Kombat 11 i Spider-Man GOTY za 400 kn. Ja zadovoljan

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Gledam za klince uzeti Playstation pa me zanima koja je nogometna igrica najbolja za početnike 5-6 god. da se nauče igrati? Malo gledam komentare na FIFA20, izgleda mi komplicirano, je li možda FIFA19 lakša što se tiče upravljanja? Imate li preporuku igre za cure 9-10god?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

uzmi djetetu PES i nek špana od malena pravi nogomet. :D

za cure (i decke), crash bandicoot-n'sane trilogy, mozda Spyro Reignited Trilogy...

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...
hummer0 kaže...

Kontroleri u Sancta Domenici 239,20 Kn sa kodom BFGAMING20 Mastercard ne znam jel radi sa drugim plaćanjima.

Ako uspijete ući na stranicu 

 

https://www.sancta-domenica.hr/promotions/PS_BlackFriday2019

 Ubola jutros prije 7, nadam se da mi nece otkazati narudzbi kao nekima lani za BF 

Sad jos gadjam neki soundbar, samo moram provjeriti da li mi pase na tv 

 

 

ja baš gledam ovaj https://www.chipoteka.hr/artikl/131484/soundbar-magnat-sbw-250-black-bezicni-subwoofer-8011607160

 

ne znam ni sam, mislim mogu živjeti i bez toga, ali mi izgleda dosta zanimljivo imati fino ozvučenje, a ti soundbarovi su sigurno bolji nego ovi od TVa

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Iša san sada da pokrenen MP po prvi put na Modern Warfareu,traži da se napravi Activision account,nisan tija ništa još pravit zato šta traži pod "REGION" da se izabere područje,a kroejše nema...pa ako je neko pravia to šta je izabrao? Di najviše ima naših ljudi?i di je najbolji ping? Da se ne zajebem odma u startu 

 

I može li se kasnije to prominit u postavkama,region selection?

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 14:38 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrvojeb85 kaže...

Gledam za klince uzeti Playstation pa me zanima koja je nogometna igrica najbolja za početnike 5-6 god. da se nauče igrati? Malo gledam komentare na FIFA20, izgleda mi komplicirano, je li možda FIFA19 lakša što se tiče upravljanja? Imate li preporuku igre za cure 9-10god?

5-6 godina bez brige brzo ce oni pokopcati fifu. Ali voznje su im top u tim godinama Onrush, DriveClub, Cras Team Racing.

 

Za cure (a i decke) LEGO tematske igre. Jurassic ako vole dinosaure, Worlds je dosta kreativan. Minecraft vole svi. Mozda neki Sing naslov.

Ali na kraju svi zavrse na Fortnite/Overwatch drogi kad-tad.

 

Malac 9g, curica 6,5g.

Ona igra od svoje 5-e. Minecraft stalno nesto gradi, uzgaja konje, macke i ostale zivine. Pa onda lupa po Lego Undercover i Lego Jurassic. Obozava dinosaure, pa joj je Jurassic sjeo kao roden.

 

On lupa isto od svoje 5-e. Prvo je krenuo s voznjama (DriveClub -> NFS Rivals -> Crew -> GT) i Farming Simulatorom (15,17,19). Nema stroja kojeg nije vozio. Bas gust za decke koji vole bagere, traktore, kombajne.

Ali sad ga drzi najvise Fortnite, zica CoD, ...

 

Vezano za BF, bas uzeo maloj ljubicasti DS4 za pod bor. A tata si je uzeo Concrete Genie :D

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 12:58 (Chaky).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
kurjeoko kaže...

"1-Year PlayStation Plus Membership (PS+) - PS3/PS4/PS Vita Digital Code (USA)"  - vjerojatno je odgovoreno piranje vec 1000 puta, ali eto, nadoh na subscription od godinu dana po 40 dolara, zanima me:

1.) jel moram kreirat novi account s US regijom kako bih koristio ps plus, ili mogu nekako svom postojecem accountu promijenit regiju?

2.) ako moram kreirat novi account s us regijom, mogu li na njemu igrat igre koje su mi na postojecem accountu, tj vec instalirane na mom PS4?

hvala

 Zna netko ovo?

6 godina
offline
PlayStation 4

1) Moraš kreirati USA account, postojeći ne možeš prebaciti. Otvoriš novi account, za regiju odabereš saveznu državu u kojoj nema poreza (ja sam odabrao Alasku); s obzirom da ćete tražiti točnu adresu na google nađem generator adresa i od tamo odabereš jednu. 

 

2) Možeš, ali ako ćeš na USA accountu kupiti PS+ onda USA account stavi kao primarni kako bi ti HR acc koristio pretplatu. 

 

Ja sam ove godine ipak uzeo pretplatu na HR store-u jer mi se nije dalo zezati sa kupovinom bonova preko mobitela, a i razlika u cijeni nije bila drastična kako nekada zna biti. 

 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Iša san sada da pokrenen MP po prvi put na Modern Warfareu,traži da se napravi Activision account,nisan tija ništa još pravit zato šta traži pod "REGION" da se izabere područje,a kroejše nema...pa ako je neko pravia to šta je izabrao? Di najviše ima naših ljudi?i di je najbolji ping? Da se ne zajebem odma u startu 

 

I može li se kasnije to prominit u postavkama,region selection?

 Itko? 

6 godina
offline
PlayStation 4

Najbolje ti je odabrati regiju koja je najbliža našoj jer će te time spajati na bliže servere čime će ping ujedno biti najbolji. A tko gdje ima najviše ljudi je relativno i teško povjerljivo. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ej ekipa ima možda neko PS4 Wireless Gold Headset, razmišljam da ga uzmem pa me zanima kakva su vam iskustva s tim slušalicama.

PSN Grimsey2955
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Moj black friday je završio

Red Dead Redemption 2 za 160 kn
Days Gone za 135 kn
Spiderman za 120 kn

Miran sam do izlaska Last of Us 2
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Moj black friday je završio

Red Dead Redemption 2 za 160 kn
Days Gone za 135 kn
Spiderman za 120 kn

Miran sam do izlaska Last of Us 2

 kbenzema

Di na njuškalu?

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Rdr2 na game collectionu, imao bodova za 8-9£ popusta
Days gone na US storeu
Spiderman u sancti
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Taman toliko i vrijedi days gone,ako ne i manje...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Gledam po web i tražim jel ima gdje relativno dobra ponuda za PS4 (ne PRO) vidim imaju čini mi se svi manje vise 1tb+fifa20 za 1900kn. Vidio netko možda negde povoljnije?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Mene se ovdje na forumu toliko isprozivali sto sam jedno vrijeme koristio piratske igre a ovo sto sam citao u postovima iznad je puno gore. Zloupotrebljavanje tudje greske i na taj nacin ostetiti za toliko novaca nekog mi se ne cini kao nesto sto je OK i sto bih uradio. Kod piratskih igara sam opet uzimao nesto virtualno, a ovdje se radi o fizickim stvarima.

 

 

 

Sinoc sam igrao malo RE2 i za sad mi je odlican, jedino sto PS4 pro hoce da poleti pa se sve razmisljam da mu u postavkama smanjim rezoluciju na 1080p samo da bude tisi.... Pokvari mi igru jer uopste se ne moze uzivjeti i cuti sve one zvukove koji stvaraju jezu kad se cuje "usisivac".

 

Većina novca u bankama je virtualna, ne postoji u fizičkom obliku nego kao broj na računu. Znači li to da je manja šteta ako nekome preko interneta skinem s računa lovu nego ako mu uzmem direktno iz novčanika? 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
arnes_king kaže...

Mene se ovdje na forumu toliko isprozivali sto sam jedno vrijeme koristio piratske igre a ovo sto sam citao u postovima iznad je puno gore. Zloupotrebljavanje tudje greske i na taj nacin ostetiti za toliko novaca nekog mi se ne cini kao nesto sto je OK i sto bih uradio. Kod piratskih igara sam opet uzimao nesto virtualno, a ovdje se radi o fizickim stvarima.

 

 

 

Sinoc sam igrao malo RE2 i za sad mi je odlican, jedino sto PS4 pro hoce da poleti pa se sve razmisljam da mu u postavkama smanjim rezoluciju na 1080p samo da bude tisi.... Pokvari mi igru jer uopste se ne moze uzivjeti i cuti sve one zvukove koji stvaraju jezu kad se cuje "usisivac".

 

Većina novca u bankama je virtualna, ne postoji u fizičkom obliku nego kao broj na računu. Znači li to da je manja šteta ako nekome preko interneta skinem s računa lovu nego ako mu uzmem direktno iz novčanika? 

 

 

 Pogresna ti je analogija, u tom slucaju si ti opet otudjio nekome nesto stvarno, a u slucaju piraterije je to drugacije. Kod piraterije uzmes nesto sto na kraju nikome nije direktnu stetu nanijelo pogotovo sto vecina pirata bez obzira tu igru kupilo nebi, dok to sto si ti naveo je itekako nekoga ostetilo.

 

Ne kazem da je ok piratizirati ali sigurno nije isto "ukrasti" igru koju skines sa nekog torrenta i uci u prodavnicu  ukrasti neku robu ili to sto ti kazes skinuti s racuna nekome novac jer ta osoba to gubi  nema vise.

 

 

EDIT: Ja to sa prethodnog posta nisam napisao kako bih pravdao piratiziranje nego da bih ukazao kako su me svi radi toga napali a sada cine puno goru stvar.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.11.2019 20:04 (arnes_king).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Plejka ne prihvaca sve bluetooth slusalice ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Plejka ne prihvaca sve bluetooth slusalice ? 

 

Nope, skoro nijedne osim par official modela i možda nekih random.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Plejka ne prihvaca sve bluetooth slusalice ? 

 na žalost jedva da prima i sony bluetooth slušalice XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
PlayStation 4

Planiram uzeti Ps 4 slim 1tb u kombinaciji sa Modern Warfare igrom za 1900kn. Jel itko zna ima li negdje jeftinije taj kombo ili je to najniža cijena?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Dok sam odlucio kupit bluetooth slusalice za plejku, nije mi na kraju pameti bilo da svejedno trebam ustekat USB bluetooth dongle da bi radilo!

Imah neke obicne bluetooth slusalice prije, spojim ih na plejku, prepozna ali jbg nije podrzano.
Aha, nije podrzano od strane Sonya, reko idem onfa gledati one "Sony Wh-1000-jbt retardirani nazivi za slusalice" - po recenzijama vidim sa bitchin', i mogu snjima hodati po bijelom svijetu jer nisu preglomazne na glavi...ALI nisu ni one podrzane na PS4?! F*ck it, uzimam platinum headset!
Kupim, odpakiram i vidim da dolaze sa USB bluetooth adapterom velicine siscevapa (karikiram)...mora da je to za spajanje na PC, prepoznat ce mi normalno bluetooth na PS4....E PA NECE. Moje razocarenje je bilo golemo, a tuga duboka.

Al ok su slusalice, dobar zvuk i udobne. Bar to 🤣
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
online
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Dok sam odlucio kupit bluetooth slusalice za plejku, nije mi na kraju pameti bilo da svejedno trebam ustekat USB bluetooth dongle da bi radilo!

Imah neke obicne bluetooth slusalice prije, spojim ih na plejku, prepozna ali jbg nije podrzano.
Aha, nije podrzano od strane Sonya, reko idem onfa gledati one "Sony Wh-1000-jbt retardirani nazivi za slusalice" - po recenzijama vidim sa bitchin', i mogu snjima hodati po bijelom svijetu jer nisu preglomazne na glavi...ALI nisu ni one podrzane na PS4?! F*ck it, uzimam platinum headset!
Kupim, odpakiram i vidim da dolaze sa USB bluetooth adapterom velicine siscevapa (karikiram)...mora da je to za spajanje na PC, prepoznat ce mi normalno bluetooth na PS4....E PA NECE. Moje razocarenje je bilo golemo, a tuga duboka.

Al ok su slusalice, dobar zvuk i udobne. Bar to 🤣

 

Sve BT slušalice imaju lošiji zvuk nego preko kabla, tako da sam ja to otpisao.

Wireless (ne BT) imam za PC kad mi zatreba mikrofon, ali iste koristim većinom preko kabla (imaju i kabel opciju) jer je je bolji sound.

To niti ne skužiš dok ne probaš iste slušalice kroz kabel, i razlika je drastična, čak i kroz DS4 kontroler 3.5mm izlaz.

A BT jedino za mob i tablet kad sam negdje vani i nebitna je preciznost zvuka jer je ionako svuda buka.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 11:46 (Bitanga).
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nisam neki audiophil tako da mi je svejedno da li je malo losiji zvuk preko BT-a. Naravno da volim da je zvuk dobar ali ako moram birati između prakticnosti i nesto boljeg zvuka, prakticnost mi pobjeđuje.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Nisam neki audiophil tako da mi je svejedno da li je malo losiji zvuk preko BT-a. Naravno da volim da je zvuk dobar ali ako moram birati između prakticnosti i nesto boljeg zvuka, prakticnost mi pobjeđuje.

 

Praktičnost je isto da upikneš žicu u DS4 i imaš bežične slušalice ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
kurjeoko kaže...
kurjeoko kaže...

"1-Year PlayStation Plus Membership (PS+) - PS3/PS4/PS Vita Digital Code (USA)"  - vjerojatno je odgovoreno piranje vec 1000 puta, ali eto, nadoh na subscription od godinu dana po 40 dolara, zanima me:

1.) jel moram kreirat novi account s US regijom kako bih koristio ps plus, ili mogu nekako svom postojecem accountu promijenit regiju?

2.) ako moram kreirat novi account s us regijom, mogu li na njemu igrat igre koje su mi na postojecem accountu, tj vec instalirane na mom PS4?

hvala

 Zna netko ovo?

 Drzave u SAD-u sa 0% poreza na digitalne igre i ostale digitalne stvari (npr. Spotify): Alaska, Arkansas, California, Delaware, Florida, Georgia, Illionis, Kansas, Maryland, Massachussets, Michigan, Missouri, Montana, Nevada, New Hampshire, New York, North Dakota, Oklahoma, Oregon, Rhode Island, South Carolina, Virginia i West Virgina.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 12:28 (persona_user).
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Da sam gledao samo 1 unboxing video za platinum uzeo bih one sony-bla bla bla slusalice..zbog prakticnosti 🤣
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ovdje je jeftinije negoli na PC Game Supply

 

https://www.offgamers.com/game-card/consoles/playstation-network-card-us

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 13:02 (persona_user).
 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice