PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.783.555
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
PlayStation 4

Ako nekome treba adresa https://www.fakenamegenerator.com/

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vidim da se razumijete u te "dvostruke račune" stvari. Meni će trebati US/UK za PSnow, budući da ga nisu podržali kod nas.
Vidim da svi hvale US popuste, pa jel možda mi bolje odmah napraviti US acc?
6 godina
offline
PlayStation 4

Ja imam USA account već godinu dana i u tom periodu nisam ništa uzeo na hrvatskom. Uštedio sam znatnu količnu novca. Nekom se vjerojatno ne da zezati s time, no na godišnjoj razini sam uštedio sigurno oko 700kn. Ako te ne zamara na kojem su ti acc-u igre, moja preporuka je USA account. 

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Imas oba i briga te. Kad je jeftinije kod nas, uzmes kod nas. Kad kod njih, onda kod njih. 

Ja tak imam BF V kupljrn kod nas kad je bil 300kn, The Division 2 na US kad je bil 250kn.

Isto tak PS+ prosle godine 220kn na US storu, ove godine 328kn kod nas.

 

Ako se da ustedit, zasto ne. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Imas oba i briga te. Kad je jeftinije kod nas, uzmes kod nas. Kad kod njih, onda kod njih. 

Ja tak imam BF V kupljrn kod nas kad je bil 300kn, The Division 2 na US kad je bil 250kn.

Isto tak PS+ prosle godine 220kn na US storu, ove godine 328kn kod nas.

 

Ako se da ustedit, zasto ne. 

 ja jedino ne bi mijenjao ps+ sa acc na acc iz razloga sto kada prodje preplata na jednom acc igre koje se dobiju tokom trajanje preplate ostanu zaključane poslije isteka preplate na tom acc.

 

PSN Tokioplastic292
12 godina
offline
PlayStation 4

Ono kaj sam mislil odigrat sam presel. Ono kaj nakon 1g nije vidjelo harda, ne bude niti dalje. 

Tak da me to previse ne brine. Svejedno mi PS sluzi za GT Sport, FIFAu i BF. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
espltd kaže...

Pozdrav,ima li igdje kakva akcija za konzule PS4…ili čekati 

 Od 29.11. 1900kn obični, 2200kn PRO

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

a ako ti se neda cekat u mallu imas donekle dobru ponudu. pa si nabaci pogled

https://www.mall.hr/konzole

 

ja sam prije nesto malo manje od mjesec dana uzeo ps4 pro fortnite vch za 2500kn, narucio u petak doslo u utorak. makar nemaju bas izvrsnu dostavnu sluzbu po recenzijama, dosta ljudi se zalilo na dugo cekanje, muljanje i tako. hvala bogu ja nisam imao problema

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ugrabio Days Gone. Kakav god da je za 20$ se mora barem probati ova ekskluziva za ps4. Nadam se da ce bit ok igra.
Moj PC  
8 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Eeee kako vi ljude navedete na "zlo" nemrem belivit 

Evo i ja ošo u Alasku sa prebivalištem i skida se Days Gone 19,99$ ili ti ga cca 150 kunića, kuš bolje 

 
5 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...
espltd kaže...

Pozdrav,ima li igdje kakva akcija za konzule PS4…ili čekati 

 Od 29.11. 1900kn obični, 2200kn PRO

 1499kn PS4 500GB, a ovi od 1899kn su PS4 1TB i sve bundlovi (ili uz tri starije igre, ili 2kom dualshocka, ili Death Stranding)

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kranjska kaže...

Eeee kako vi ljude navedete na "zlo" nemrem belivit 

Evo i ja ošo u Alasku sa prebivalištem i skida se Days Gone 19,99$ ili ti ga cca 150 kunića, kuš bolje 

 Dobrodošao u klub. 

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Igra se kampanja Modern Warfare.Ljudi moji kako je dosad ovo jebeno eeej,misija bolja od bolje nemoš virovat....misija Clean House ko ga igraš jbni film,idemo loviti Wolfa sada(vođu Al-Qatale) :D

Jedva čekam zaronit u MP,danas mi stigla PS+ pretplata,taman ću ukucat kod kad završim SP....

PSN: CrasherLuka
 
3 1 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja sad gledam na USA storeu Assassin's Creed Odyssey ultimate edition samo 190kn (29,99$). 

Pa na našem HR storeu neće ovaj komplet nikad bit ispod 350kn kad ga i stave na najveće sniženje (trenutno je full cijena 879kn).

 
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Anticone kaže...

Ja sad gledam na USA storeu Assassin's Creed Odyssey ultimate edition samo 190kn (29,99$). 

Pa na našem HR storeu neće ovaj komplet nikad bit ispod 350kn kad ga i stave na najveće sniženje (trenutno je full cijena 879kn).

 Uzimaj to odmah!

Evo mene jopet škaklje da i to uzmem, ovi "naši" vamo samo da nam i kožu ne ogule.

Naša sniženja i BF veze nemaju sa takvim sniženjima kao vanka.

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4
Raja hajd sad brzinska pomoc, nisam nikad kupovao ovako direktno sa svog racuna uvijek preko nekog neki share ili disk verzije. Sad posto sam vidio na snizenjima NFS Heat za 40$ a Days Gone za 20$ da me neko nasavjetuje za koju regiju da napravim acc, pa da najjeftinije i najlakse mogu kupiti taj bon da dopunim i kupim igre?
Napomena da sam iz Bosne pa ne mogu karticom na PSN direktno placati niti paypalom.
Znaci koja regija account, i gdje da kupim bonove za PSN?
P.S. Ima li negdje neki spisak igara na popustima da vidim mozda me jos sta zainteresuje?
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 19:12 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Raja hajd sad brzinska pomoc, nisam nikad kupovao ovako direktno sa svog racuna uvijek preko nekog neki share ili disk verzije. Sad posto sam vidio na snizenjima NFS Heat za 40$ a Days Gone za 20$ da me neko nasavjetuje za koju regiju da napravim acc, pa da najjeftinije i najlakse mogu kupiti taj bon da dopunim i kupim igre?
Napomena da sam iz Bosne pa ne mogu karticom na PSN direktno placati niti paypalom.
Znaci koja regija account, i gdje da kupim bonove za PSN?
P.S. Ima li negdje neki spisak igara na popustima da vidim mozda me jos sta zainteresuje?

Ovdi sokole kupuješ bonove: https://www.pcgamesupply.com

4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Na kanadskom PS Store RDR2 Ultimate Edition kosta 47.99 CAD (oko 245 kn). Kanadski PS Store je malo jeftiniji od PS Store US, npr. na kanadskom PS Store RDR2 Ultimate Edition kosta 119.99 CAD (oko 90.38 USD (oko 610 kn)), a dok na PS Store US kosta 99.99 USD (oko 675 kn).Moja preporuka da digital deluxe i ultimate edition kupujete preko kanadskog ps store jer su jeftiniji od americkog. Za pokrajinu uzmite npr. Ontario jer je porez na digitalne igre 0%. PS Plus na kanadskom kosta 69.99 CAD (oko 52.71 USD)

 

https://store.playstation.com/en-ca/product/UP1004-CUSA03041_00-RDR2ULTMEDTNBUN2

 

Ovdje imate popis drzava u SAD-u koji imaju porez 0% na digitalne igre, a neke drzave imaju porez na digitalne igre, npr. Kalifornija ima 0% na digitalne igre, a Washington D.C. ima porez od 6% na digitalne igre

 

https://quaderno.io/blog/sales-tax-digital-products-us/

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 20:08 (persona_user).
 
5 0 hvala 3
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
A kad svi, onda bum i ja kupil Days Gone za smiješnih 20$, pa makar ga nikad ni zaigral. A neki dan sam na game collectionu uzeo RDR2 za 160 kn s poštarinom, na popustu je + imao još skupljenih bodova u vrijednosti oko 8£. Meni dovoljno kaj se tiče plejke
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako nekoga slucajno zanima mozete besplatno igrati Overwatch do 4.12.
Moj PC  
2 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
persona_user kaže...

Na kanadskom PS Store RDR2 Ultimate Edition kosta 47.99 CAD (oko 245 kn). Kanadski PS Store je malo jeftiniji od PS Store US, npr. na kanadskom PS Store RDR2 Ultimate Edition kosta 119.99 CAD (oko 90.38 USD (oko 610 kn)), a dok na PS Store US kosta 99.99 USD (oko 675 kn).Moja preporuka da digital deluxe i ultimate edition kupujete preko kanadskog ps store jer su jeftiniji od americkog. Za pokrajinu uzmite npr. Ontario jer je porez na digitalne igre 0%. PS Plus na kanadskom kosta 69.99 CAD (oko 52.71 USD)

 

 

A ništa, onda ćemo da i kanadski acc otvorimo za svaki slučaj 

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Vezano za PS+, da li se može sada kupiti pa produžiti pretplatu, iako još traje ili više nema te mogućnosti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Xplicit kaže...

Vezano za PS+, da li se može sada kupiti pa produžiti pretplatu, iako još traje ili više nema te mogućnosti?

Trebalo bi se moci.

Jedino, ako nije neka ponuda za nove korisnike. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam prošli vikend produžio pretplatu mada mi stara još vrijedi do 15.12. tako da može se. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Xplicit kaže...

Vezano za PS+, da li se može sada kupiti pa produžiti pretplatu, iako još traje ili više nema te mogućnosti?

 Da ,stacka se pretplata.

MadeInCroatia
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Sad vidim da se i na pc game supply plaća više za bonove nego kaj se dobije, ali i dalje je najisplativije uzimat po 10$ jer se plaća 0,50$ više

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
dalja46 kaže...

Ja sam prošli vikend produžio pretplatu mada mi stara još vrijedi do 15.12. tako da može se. 

 Pozdrav.

Jel ti se produži 12 mjeseci od isteka pretplate ili od dana kad ju uzmeš. Ak me razumiješ kaj pitam.

Hvala

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
eurupa kaže...
dalja46 kaže...

Ja sam prošli vikend produžio pretplatu mada mi stara još vrijedi do 15.12. tako da može se. 

 Pozdrav.

Jel ti se produži 12 mjeseci od isteka pretplate ili od dana kad ju uzmeš. Ak me razumiješ kaj pitam.

Hvala

 eurupa

Produžuje ti se od dana kada stara prestaje vrijediti ak me kužiš.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...

Sad vidim da se i na pc game supply plaća više za bonove nego kaj se dobije, ali i dalje je najisplativije uzimat po 10$ jer se plaća 0,50$ više

 Uzimas komade di nema nadoplate. Tako sam ja uzimal. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Pa to ti i velim, sad više nema toga. Prije sam uzimal uvijek za 10$ jer to je bil jedini bon na kojem nije bilo nadoplate, na ostalima je. I danas kupujem i sad se plaća i za taj bon 0,50$ više activation fee. Na ostalim bonovima je veća naknada
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 15:04 (kbenzema).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice