PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.791.935
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pravi Black Friday je 29.11. Onda bi se već moglo očekivati neki popust. Ovako rano ne vjerujem.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
veseli007 kaže...
Pozdrav!

29.10 je black friday i htio bim kupiti Cod Modern Warfare 2019, pa me zanima posto je igra tek izasla, dali je realno ocekivati popust za nju! Sada je 450kn, 100kn manje lijepse bi izgledalo.☺️ Ima ko kakvih iskustva sa proslogodisnjeg BF u vezi igra, naravno! 🙂 🖐️

 Ako pretpostavimo da će se dobro prodavati u najboljem slučaju prvi popust će biti tamo oko Božića. Vidim u SD-u je uz promo kod 439.20kn, tako da je teško očekivati da će ići niže od toga narednih mjesec, dva dana. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
veseli007 kaže...
Pozdrav!

29.10 je black friday i htio bim kupiti Cod Modern Warfare 2019, pa me zanima posto je igra tek izasla, dali je realno ocekivati popust za nju! Sada je 450kn, 100kn manje lijepse bi izgledalo.☺️ Ima ko kakvih iskustva sa proslogodisnjeg BF u vezi igra, naravno! 🙂 🖐️

 Ako pretpostavimo da će se dobro prodavati u najboljem slučaju prvi popust će biti tamo oko Božića. Vidim u SD-u je uz promo kod 439.20kn, tako da je teško očekivati da će ići niže od toga narednih mjesec, dva dana. 

 Ispravio sam, krivo sam napiso 29.10. Thx 29.11.BF. 

 Nista strpit cu se do Bozica! Hvala! 🖐️☺️

Odmori se u Istini!
12 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav svima!

Molim za savjet: kupio bih Playstation 4 Pro ovih blagdana/black fridaya. Plan je igrati veće hitove tipa RDR2, Wipeut Omega collection i sl, te djeci dati da plešu Just dance.

Na koje sve troškove mogu računati osim same konzole? Drugi joystick ne gine vjerojatno, bude li ih na BF akciji? Treba li uzeti i onu Playstation plus pretplatu?

Može li se Just dance igrati samo sa kamerom, bez joysticka u rukama? Ako da, da li se isplati onda uzeti samo kameru ili onaj bundle sa VR headsetom koji uključuje i kameru?

Unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

ovo lijevo je prosle god bilo 2100, a ovo desno 1600. :/ tko kupuje, ako kupuje neka priceka jos famozni black friday.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 13:33 (bloodborne).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Isprike na duplom postu nesto me zahebava net.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 13:32 (bloodborne).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

ovo lijevo je prosle god bilo 2100, a ovo desno 1600. :/ tko kupuje, ako kupuje neka priceka jos famozni black friday.

 Vidiš da je PS4 kao dobro vino, što stariji to skuplji 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Maniaxx kaže...

Pozdrav svima!

Molim za savjet: kupio bih Playstation 4 Pro ovih blagdana/black fridaya. Plan je igrati veće hitove tipa RDR2, Wipeut Omega collection i sl, te djeci dati da plešu Just dance.

Na koje sve troškove mogu računati osim same konzole? Drugi joystick ne gine vjerojatno, bude li ih na BF akciji? Treba li uzeti i onu Playstation plus pretplatu?

Može li se Just dance igrati samo sa kamerom, bez joysticka u rukama? Ako da, da li se isplati onda uzeti samo kameru ili onaj bundle sa VR headsetom koji uključuje i kameru?

Unaprijed hvala!

Maniaxx

Moji klinci igraju sa Move kontrolerima koje sam kupio još za PS3 imaju zaštitnu špagicu da kontroler ne može odletiti u TV.

Može se igrati i sa mobitelom kao kontrolerom, ali to nismo isprobavali jer sam se bojao da ne odleti nekome u glavu ili TV u žaru borbe.

Što se tiče igre vidio sam na njuškalu čovjek prodaje Just dance 2019 za 150 kn što je super cijena.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 18:17 (hummer0).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Brat mi kupio sada 💪💪 kaze da nisam ima previse srece jer je bilo samo regularno izdanje! 😁 Ja zadovoljan! 👊🤗☺️
Odmori se u Istini!
Moj PC  
11 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...
bloodborne kaže...

ovo lijevo je prosle god bilo 2100, a ovo desno 1600. :/ tko kupuje, ako kupuje neka priceka jos famozni black friday.

 Vidiš da je PS4 kao dobro vino, što stariji to skuplji 

 Can't argue with that. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
veseli007 kaže...
Brat mi kupio sada 💪💪 kaze da nisam ima previse srece jer je bilo samo regularno izdanje! 😁 Ja zadovoljan! 👊🤗☺️

 I kako ti iđe FPS na konzoli i sa DualShockom joystickom?

Jesi pro ili nubara ko ja ?

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Imam početničko pitanje da ne može biti početničkije ali trebam pouzdani odgovor jer dobijam razne informacije. 

Uglavnom, ne znam puno o PS4 jer niti ne igram neke igre, no imam rodbinu u inozemstvu sa kojima sam igrao nove naslove poput FIFA 2001 i slično. 

Sad bi za dobra stara vremena odigrali neki novi PES ili FIFU, pa me zanima jel možemo igrati jedan protiv drugog bez PS plus pretplate? 

Tj, on ima pretplatu pošto mu klinci igraju a meni kad zbrojim konzolu , igru i još pretplatu onda to dođe puno love za nešto što ću dosta malo koristiti. 

Neki mi kažu da to mogu, neki kažu da ne, pa ako bi bio netko tko dobro poznaje scenu odgovori i bez nepotrebnog pljuvanja. 

 

Hvala. 

 

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Prati malo njuskalo fb grupe plejka se da nac po 1000kn, fifa 19 maloprije vidio covjek prodaje za 100kn.

A sad da li ti treba pretplata za fifu iako ju ne igram mislim da ti treba. Ali ona ce biti na popustu za black friday.

Tak da mislim da te 3 stavke mozes utrpat u manje od 200€ ak ti je to okej cifra.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
krikesa kaže...

Imam početničko pitanje da ne može biti početničkije ali trebam pouzdani odgovor jer dobijam razne informacije. 

Uglavnom, ne znam puno o PS4 jer niti ne igram neke igre, no imam rodbinu u inozemstvu sa kojima sam igrao nove naslove poput FIFA 2001 i slično. 

Sad bi za dobra stara vremena odigrali neki novi PES ili FIFU, pa me zanima jel možemo igrati jedan protiv drugog bez PS plus pretplate? 

Tj, on ima pretplatu pošto mu klinci igraju a meni kad zbrojim konzolu , igru i još pretplatu onda to dođe puno love za nešto što ću dosta malo koristiti. 

Neki mi kažu da to mogu, neki kažu da ne, pa ako bi bio netko tko dobro poznaje scenu odgovori i bez nepotrebnog pljuvanja. 

 

Hvala. 

 

 

 Evo prije sam objašnjavao pa sam ti to kopirao:

Da moguće je.

Možete dijeliti PS+ pretplatu (znači jedan kupi PS+ i vrijedi za onog drugog) i igre.

Ti se na svojem PS ulogiraš sa njegovim acc. označiš svoju konzolu kao primarnu sa njegovim acc..

On isto to napravi sa tvojim acc. na svojoj konzoli. Skine(š) igre iz library-a i opet se logiraš sa svojim acc. na svojoj konzoli i igraš njegove igre možete igrati i istu igru u isto vrijeme.

Ali ne smijete mjenjati ono sa primarnim konzolama.

Odnosno možete ako vam za nešto zatreba, ali dok ne vratite  igre će biti zaključane.

Promjene primarne konzole radite samo na konzoli jer se može napraviti koliko hoćete puta, ali ako to napraviš na PC-u moći ćeš samo 1 u 6 mj. čini mi se.

 

Da on se logira sa tvojim acc. stavi da se skida Fifa odlogira se sa tvog acc. ode na svoj i tamo će mu biti igra u dowloadu. Ne treba više ići na tvoj acc. jedino nekad nakon update-a treba opet podesiti primarnu konzolu. Ali to se dešava 1 u 100 godina.

Samo ako mjenjaš primarnu konzolu uvijek na PS4 kao što je napisano.

Možeš i ti igrati njegove igre ako ima digitalne na svom acc..

Znači to sve vrijedi za digitalne igre ne za fizičke.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 21:13 (hummer0).
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Sa sluzbenog death stranding twittera potvrđeno da ce igra doci i na PC pocetkom ljeta sljedece godine.

Tako ako netko ima pilu od kompa bolje da priceka PC verziju.

Ali jos se nezna da li ce biti 30fpa lock, a kamoli min i recommended zahtjevi.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kakav mrtvi 30 fps lock u 2020. godini...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Prvo, hvala obojici na odgovorima. 

 

200 eura je OK cifra, čak i manje nego što sam očekivao. Čak nije problem dati i više malo, možda i novu kupiti. 

 

 

Znači ako ima digitalnu onda u pravilu ja ne bih morao niti kupovati igru nego bi djelili njegovu? 

Ako ima fizičku igru, onda ništa od toga nego moram i ja kupiti i igru i PS+ ?

Mada mislim da on kupuje klincima baš fizičke igre. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
krikesa kaže...

Prvo, hvala obojici na odgovorima. 

 

200 eura je OK cifra, čak i manje nego što sam očekivao. Čak nije problem dati i više malo, možda i novu kupiti. 

 

 

Znači ako ima digitalnu onda u pravilu ja ne bih morao niti kupovati igru nego bi djelili njegovu? 

Ako ima fizičku igru, onda ništa od toga nego moram i ja kupiti i igru i PS+ ?

Mada mislim da on kupuje klincima baš fizičke igre. 

 PS+ možete dijeliti, a ako on ima fizičku igru morat ćeš ti kupiti igru ili on proda fizičku i zajedno kupite po pola digitalnu igru.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 PS+ možete dijeliti, a ako on ima fizičku igru morat ćeš ti kupiti igru ili on proda fizičku i zajedno kupite po pola digitalnu igru.

 

OK, kužim. 

Mislim da je jednostavnije rješenje da kupim onda i ja konzolu i igru a on neka donira PS+ pošto ga ionako ima. 

 

Svakako hvala na pomoći. 

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Frende 2009e sam igro cod4 sa 250fps na 1680x1050.

Kakvih 30 fpsa. Za takvu tugu bolje da ni ne izbacuju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kranjska kaže...
veseli007 kaže...
Brat mi kupio sada 💪💪 kaze da nisam ima previse srece jer je bilo samo regularno izdanje! 😁 Ja zadovoljan! 👊🤗☺️

 I kako ti iđe FPS na konzoli i sa DualShockom joystickom?

Jesi pro ili nubara ko ja ?

 😂 Nisam pro, pro noob😁 igram radi druzenja i da mi prodje vrijeme! 

  Brat ima vecu placu i bolji setup, njemu Pc meni ps4 koristim njegov Scuf, tako da imam koristi, sta je tu je! :)

 

Nisam jos instalirao full game, ima na CD-u 35GB i onda on-line jos 58GB sa T2 netom nemogu skinut po danu, cekam noc kad svi spavaju da skine, ne zurim se!😁💪🖐️

 

I dalje ne nalazim na Tvzion setingu ( android phone ) menu da postavim HR jezik, tako da mi izgleda beskorisno! 🤞Sa opensubtitles je Ok, registrio sam se i stavio HR! Ali ostalo mi je nejasno! Nisam ti ja stime na TI! 😂😁✌️

 

Sry ekipa za off topic! 🤗🤗🤗🤗🤗

 

 

 

 

 

 

 

 

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.10.2019 0:18 (veseli007).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ekipa, kakvi su dojmovi za MW na plejki? Citam u PC temi i dosta ekipe se zali na crasheve, bugove, lagove i slicno..jel ista situacija i na konzolama? I kakav je community? Klinci, kamperi ili?

Ne ceka mi se BF, uzeo bi ga odmah ako je korektna situacija...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Možda je do mene ali ja na plejci nikad nemam probleme. Jedino sa trgovcima , dobio sam bon uz MW sa 13 znakova i ne mogu ga unijeti , trgovac kaže da su L i J jedan znak i ako to brojimo kao LJ onda ima 12 znakova ali mi ne zna reči kako da na tipkovnici napišem LJ kao jedan znak , .

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

 

 

Ovo je za mene Day One, ne znam zbog cega ali svidja mi se sve sto vidim i vjerujem da cu uzivati u ovoj igri, ako nista radi grafike i zanimljivih dogadjaja u igri :)

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 15:47 (arnes_king).
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo i meni danas stigao kod za popust na košaricu. U košarici par dana bila jedna igra na sale, a jedna bez

PSN Grimsey2955
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ps plus besplatne igre za studeni Nioh i Outlast 2. 

 
9 0 hvala 4
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
drshapes kaže...

Ps plus besplatne igre za studeni Nioh i Outlast 2. 

 Extra, obe imao zelju odigrati a nisu mi bili na listi skore kupovine ako ikako.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bravo sony, odlicne igre.
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Konačno Nioh, nadam mu se već 5-6 mjeseci.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice