PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.342
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Srce mi lomis ovim komentarom za medievil.

 

Ja sam primjetio 

 zanimljivu majicu jednog developera 

pricu razgovor i sve. Malo jesu neki feminizirani onako gay.

Ali sta je tu je. Trend je da se danas muskarci oblace ko zene,

pjevaju visoko, itd. Sve je to s razlogom i ciljem.

 

Koji je cilj?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Srce mi lomis ovim komentarom za medievil.

 

Ja sam primjetio 

 zanimljivu majicu jednog developera 

pricu razgovor i sve. Malo jesu neki feminizirani onako gay.

Ali sta je tu je. Trend je da se danas muskarci oblace ko zene,

pjevaju visoko, itd. Sve je to s razlogom i ciljem.

 

Mislim slika govori vise.

 

Evo još jedna slika, kad ti slike toliko govore. Svatko može spojit dvije slike, barem danas nije teško.

 

 

 

"S razlogom i ciljem".  Najjači su ovi koji nisu iz svojeg dvorišta izašli, ali znaju sve bjelosvjecke zavjere protiv "sirotog hrvackog obićnog ćovjeka".

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
PlayStation 4

Meni je jedino zbog days gone žao da sam prodao ps4. 

Inače, tko god ima djecu i jednoga dana dođe kući i zatekne sina kako oralno zadovoljava susjeda (stavlja njegov penis u usvoja usta) ili kako ga susjed guzi pa to je sve normalno i prihvatljivo. Onome kome nije prihvatljivo da neki muškarac stavlja penis u guzu drugome muškarcu taj definitivno nije normalan. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 18:54 (mariclius).
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Jos su jaci ovi sto su umislili da su svu pamet svijeta popili a ni ne vide koliko su u zivotu izmanipulisani u vecini stvari a za sve kontaju da oni imaju neki stav i misljenje. Ustvari ne vide ni sta se desava ispred njihovih ociju.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 18:57 (arnes_king).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Homofobe i rasiste treba protjerat s foruma zauvijek

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 7 hvala 1
12 godina
offline
PlayStation 4

Ako misliš na mene ja nigdje nisam napisao crni sin, crni susjed ili crni penis. Inače, slažem se. Jedini si ti normalan ovdje po tom pitanju. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Od 4.10. God of War, Uncharted: The Lost Legacy i Gran Turismo Sport postaju Paystation hits igre.

PSN Grimsey2955
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
4% je udio LGBT populacije u US.
Prema američkim igrama i filmovima, mislio bi si čovjek bar pola populacije naginje u tom smijeru.
Zašto nema penzionera u igrama (20% populacije)?
Gdje su branitelji, samohrane majke, socijalni slučajevi, beskućnici?
Zašto ne mogu igrati kao sindikalist?
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 19:56 (DeniZg).
Moj PC  
16 0 hvala 5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Juqa kaže...

Od 4.10. God of War, Uncharted: The Lost Legacy i Gran Turismo Sport postaju Paystation hits igre.

 

Za one manje upućene... to znači da im osnovna cijena pada na 20 eura. 

 

Najsigurniji odabir je Gran Turismo jer je na naslovnici gender neutralan lik. Sudeći po raspravi iznad nije baš uputno kupiti niti igru sa dvije žene na naslovnici niti ovu sa ogromnim mišićavim nauljenim čelavcem. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
4% je udio LGBT populacije u US.
Prema američkim igrama i filmovima, mislio bi si čovjek bar pola populacije naginje u tom smijeru.
Zašto nema penzionera u igrama (20% populacije)?
Gdje su branitelji, trudnice, socijalni slučajevi, beskućnici?
Zašto ne mogu igrati kao sindikalist?

 Šta nije glavna fora u nadolazećem Watch Dogsu da možeš biti sve što ti srce poželi... Krešimir Sever, Vilim Ribić, Čokolinda, 24-godišnji branitelj, random lik sa žujom ispred lokalnog Konzuma, stara bakica s bazukom? Ubisoft je ispred svog vremena, šta je da je.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Druckmann cestitao Kojimi na gold statusu Death Strandinga https://www.reddit.com/r/PS4/comments/d9lcap/image_neil_druckman_congratulates_kojima_for/
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
I Death stranding multi player nece zahtjevat ps+ pretplatu 🤨

https://mp1st.com/news/death-stranding-multiplayer-wont-require-playstation-plus
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo neko je spomenuo Medievil, izašla je lista trofeja klik . S obzirom da ih volim rješavati biti će zabavno, pogotovo beat the entire game by using only Arm.

PSN Grimsey2955
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
I Death stranding multi player nece zahtjevat ps+ pretplatu 🤨

https://mp1st.com/news/death-stranding-multiplayer-wont-require-playstation-plus

 

to je itekako bitno i dobra vijest, jer će online komponenta biti dosta bitna

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Jos su jaci ovi sto su umislili da su svu pamet svijeta popili a ni ne vide koliko su u zivotu izmanipulisani u vecini stvari a za sve kontaju da oni imaju neki stav i misljenje. Ustvari ne vide ni sta se desava ispred njihovih ociju.

 

Evo još jednog teoretičara koji iz dvorišta ne izlazi, veliki poznavatelj bjelosvjeckih zavjera, a u slobodno vrijeme kritičar igara koje po vlastitom priznanju piratizira.

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

Srce mi lomis ovim komentarom za medievil.

 

Ja sam primjetio 

 zanimljivu majicu jednog developera 

pricu razgovor i sve. Malo jesu neki feminizirani onako gay.

Ali sta je tu je. Trend je da se danas muskarci oblace ko zene,

pjevaju visoko, itd. Sve je to s razlogom i ciljem.

 

Koji je cilj?

 Pisao sam unazad par stranica o slicnome.

Q-Tip kaže...
bloodborne kaže...

Srce mi lomis ovim komentarom za medievil.

 

Ja sam primjetio 

 zanimljivu majicu jednog developera 

pricu razgovor i sve. Malo jesu neki feminizirani onako gay.

Ali sta je tu je. Trend je da se danas muskarci oblace ko zene,

pjevaju visoko, itd. Sve je to s razlogom i ciljem.

 

Mislim slika govori vise.

 

Evo još jedna slika, kad ti slike toliko govore. Svatko može spojit dvije slike, barem danas nije teško.

 

 

 

"S razlogom i ciljem".  Najjači su ovi koji nisu iz svojeg dvorišta izašli, ali znaju sve bjelosvjecke zavjere protiv "sirotog hrvackog obićnog ćovjeka".

 

 

 Pa evo marco polo ako te vec zanima bio sam u grazu, beču, amsterdamu, budimpesti, sarimsakliu, barceloni, loret de maru, torinu, cannesu, nice-i, munchenu i zurichu, lisabonu, prije mj dana sam trebao u london ali je put bio otkazan. A u kojem sve dvoristu je bilo tvoja putopisna guzica ? Kad si ti uocio bolje od mene sta se vani desava. Odnosno po tome mjeris neko znanje i svijest ocito.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.9.2019 8:15 (bloodborne).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kakav offtopic na temi o konzoli xD
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Obozavam te ljude sta random prozivaju druge ljude onpine bez da ista znaju o njima.

 

On topic danas cu isprobat medievil. Trenutno su mi to, star wars i tlou jedine igre koje mi zapinju za oko

dok je jos ps4 na zivotu.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
Kakav offtopic na temi o konzoli xD

 Ja sam podosta ljudi na ignore bacio, predlazem da ucinis isto 

 

EDIT: wow lista cak i raste 

MadeInCroatia
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.9.2019 12:04 (Ghost777).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Obozavam te ljude sta random prozivaju druge ljude onpine bez da ista znaju o njima.

 

On topic danas cu isprobat medievil. Trenutno su mi to, star wars i tlou jedine igre koje mi zapinju za oko

dok je jos ps4 na zivotu.

 10-11gb za 10min gameplaya. Prekratki je demo.

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Medievil demo od 11Gb još u srijedu prešao za 5 minuta. Kada cijena padne ispod 38kn ili bude na PS plus možda odigram.

shit happens too often
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Mali hrvacki ćovjek bi očito bio najsretniji kada bi igre radili isključivo bradati heteroseksualni alfa mužjaci, te kada u igrama ne bi bilo ženskih likova, a kamoli gay osoba. Mali hrvatci ćovjek bi volio da se svi likovi u igri zovu Mate, Anto i ostala prava muška imena. Unisex imena nisu dopuštena jer ona podsvjesno uništavaju mozak mladih hrvatckih patrona što u krajnjem slučaju može rezultirati da nose majicu sa logom game developera u duginim bojama - a to je ćovjekova najgora noćna mora. Jer kako će on normalno živjeti, klanjati se svome bogu svake nedjelje, govoriti ženi da šuti i svakom neistomišljeniku da je četnik ili peder, ako tamo neki mladić na drugom kraju svijeta nosi majicu sa logom u duginim bojama...

 

 

Ne morate izaći iz vlastitog dvorišta, pa čak ni iz vlastite sobe da biste imali normalna razmišljanja i pustili druge da žive kako žele. 

 

Sorry na offtopicu, možda bolje da sam ovo napisao u vlastiti dnevnik, no odvikao sam se pisati kemijskom...

 

Ontopic: 

 

Pogledao sam clipove TLOU2. Igru ću svakako kupiti odmah prvi dan. Ako zanemarimo da igru rade pederi, djeluje predobro. Čak ne toliko grafički, tu je situacija čudna; na trenutke igra izgleda wow, a na trenutke prosječno. No to nije ni bitno; vjerujem da su napravili super atmosferu i ambijent i jedva čekam da ju igram sa slušalicama u mračnoj sobi. 

 
6 7 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mislim da bi bilo vrijeme da i igre poput: bugs Bunny and Taz, viligant 8, wacky race, Tarzan, carmagedon, i sličnih dobiju remake :)
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Obozavam te ljude sta random prozivaju druge ljude onpine bez da ista znaju o njima.

 

Misliš kao što ti na forumu informatičkog časopisa širiš homofobne stavove o random ljudima o kojima ne znaš ništa? I paranoju o tajnom planu da se kroz razvoj igara uništi čista duša malog hrvackog ćovijeka? 

 

Izvanredno. Ne moram ništa ni pisati, dovoljno ti je dati lopatu, sam ćeš se zakopati. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Mali hrvacki ćovjek bi očito bio najsretniji kada bi igre radili isključivo bradati heteroseksualni alfa mužjaci, te kada u igrama ne bi bilo ženskih likova, a kamoli gay osoba. Mali hrvatci ćovjek bi volio da se svi likovi u igri zovu Mate, Anto i ostala prava muška imena. Unisex imena nisu dopuštena jer ona podsvjesno uništavaju mozak mladih hrvatckih patrona što u krajnjem slučaju može rezultirati da nose majicu sa logom game developera u duginim bojama - a to je ćovjekova najgora noćna mora. Jer kako će on normalno živjeti, klanjati se svome bogu svake nedjelje, govoriti ženi da šuti i svakom neistomišljeniku da je četnik ili peder, ako tamo neki mladić na drugom kraju svijeta nosi majicu sa logom u duginim bojama...

 

 

Ne morate izaći iz vlastitog dvorišta, pa čak ni iz vlastite sobe da biste imali normalna razmišljanja i pustili druge da žive kako žele. 

 

Sorry na offtopicu, možda bolje da sam ovo napisao u vlastiti dnevnik, no odvikao sam se pisati kemijskom...

 

Ontopic: 

 

Pogledao sam clipove TLOU2. Igru ću svakako kupiti odmah prvi dan. Ako zanemarimo da igru rade pederi, djeluje predobro. Čak ne toliko grafički, tu je situacija čudna; na trenutke igra izgleda wow, a na trenutke prosječno. No to nije ni bitno; vjerujem da su napravili super atmosferu i ambijent i jedva čekam da ju igram sa slušalicama u mračnoj sobi. 

 Daj ne lupetaj i drži se teme i nije Ćovjek nego je "Č"ovjek ne možeš generalno pisati protiv Hrvatske i hrvatskog čovjeka zbog svojih uvjerenja.

Živio nam PS4 ovo nije ni hetero ni gay tema nego PS4 tema.

 

Ljudi jel vrijedi Marvel’s Spider-Man 180-200 Kn za koliko se može naći na Njuškalu?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.9.2019 12:26 (hummer0).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Zanimljivo...prelistao sam sve od prvog posta "šape u duginim bojama" pa sve do zadnjeg i nigdje nevidih homofobne postove u PS4 temi!?

E sad ako vi neki to tako vidite onda stvarno neznam što sa vama nije u redu, ispitajte malo razum, ovo je ipak na neki način vezano uz samo PS4 temu bar "pozadinski".

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Vandit kaže...

Mali hrvacki ćovjek bi očito bio najsretniji kada bi igre radili isključivo bradati heteroseksualni alfa mužjaci, te kada u igrama ne bi bilo ženskih likova, a kamoli gay osoba. Mali hrvatci ćovjek bi volio da se svi likovi u igri zovu Mate, Anto i ostala prava muška imena. Unisex imena nisu dopuštena jer ona podsvjesno uništavaju mozak mladih hrvatckih patrona što u krajnjem slučaju može rezultirati da nose majicu sa logom game developera u duginim bojama - a to je ćovjekova najgora noćna mora. Jer kako će on normalno živjeti, klanjati se svome bogu svake nedjelje, govoriti ženi da šuti i svakom neistomišljeniku da je četnik ili peder, ako tamo neki mladić na drugom kraju svijeta nosi majicu sa logom u duginim bojama...

 

 

Ne morate izaći iz vlastitog dvorišta, pa čak ni iz vlastite sobe da biste imali normalna razmišljanja i pustili druge da žive kako žele. 

 

Sorry na offtopicu, možda bolje da sam ovo napisao u vlastiti dnevnik, no odvikao sam se pisati kemijskom...

 

Ontopic: 

 

Pogledao sam clipove TLOU2. Igru ću svakako kupiti odmah prvi dan. Ako zanemarimo da igru rade pederi, djeluje predobro. Čak ne toliko grafički, tu je situacija čudna; na trenutke igra izgleda wow, a na trenutke prosječno. No to nije ni bitno; vjerujem da su napravili super atmosferu i ambijent i jedva čekam da ju igram sa slušalicama u mračnoj sobi. 

 Daj ne lupetaj i drži se teme i nije Ćovjek nego je "Č"ovjek ne možeš generalno pisati protiv Hrvatske i hrvatskog čovjeka zbog svojih uvjerenja.

Živio nam PS4 ovo nije ni hetero ni gay tema nego PS4 tema.

 

 Pa nije pisao generalno... i "Ć" je korišteno namjerno. Bar je to jasno ko dan. I post je skroz na mjestu bar što se mene tiče.

 

 

Ali mislim da je vrijeme da se krene dalje, Ajmo malo o igrama.

 

Počeo jučer Days Gone, odigrao sat vremena. Igra definitivno ne ostavlja tako jak prvi dojam ko zadnjih par Sony ekskluziva, ali onako odoka sve izgleda korektno odrađeno. Doduše, prvo sam skidao patch od preko 20GB pa ako je i bilo nekih većih problema nakon izlaska, pretpostavljam da su dosad ispravljeni. Odlično je optimizirano i lijepo izgleda. Stealth funkcionira što je meni osobno jako bitno, a melee borba je iznenađujuće brutalna i zadovoljavajuća. Weapon/crafting wheel je mrvicu nezgrapniji nego u Tomb Raideru, ali miljama bolje odrađen nego u recimo Red Deadu. Priča počne pomalo Last of Us-ovski, ali ipak za koplje slabije odrađeno. Barem na prvu. 

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
bloodborne kaže...

Obozavam te ljude sta random prozivaju druge ljude onpine bez da ista znaju o njima.

 

Misliš kao što ti na forumu informatičkog časopisa širiš homofobne stavove o random ljudima o kojima ne znaš ništa? I paranoju o tajnom planu da se kroz razvoj igara uništi čista duša malog hrvackog ćovijeka? 

 

Izvanredno. Ne moram ništa ni pisati, dovoljno ti je dati lopatu, sam ćeš se zakopati. 

 Ja ne znam gdje tocno sam ja napisao ista vezano za hrvatskog covjeka ili ti ga njegov narod molim te citiraj mi taj dio, kao i dio gdje ja iznosim mrznju prema gay zajednici, da li uopce znas deklarirati homofoba ? Vidim da ne znas nema veze, posto si mi odgovorio na pitanje pretpostavljam da si najdalje dosao do sarajeva, ljubljane ? 

 

Procitaj jos jednom moje postove pa mi konstatiraj moju mrznju i homofobiju. Ja sam samo rekao da mi developeri djeluju kao gay ? To je govor mrznje, homofobija ? 

 

Rade prijatelju dodi da te zakopam lopatom koju si mi predao. ;) Peace out i iskljucujem se iz daljnje rasprave sa tobom i off topica.

 

On topic skidam medievil.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.9.2019 12:59 (bloodborne).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

 

 

Ali mislim da je vrijeme da se krene dalje, Ajmo malo o igrama.

 

Počeo jučer Days Gone, odigrao sat vremena. Igra definitivno ne ostavlja tako jak prvi dojam ko zadnjih par Sony ekskluziva, ali onako odoka sve izgleda korektno odrađeno. Doduše, prvo sam skidao patch od preko 20GB pa ako je i bilo nekih većih problema nakon izlaska, pretpostavljam da su dosad ispravljeni. Odlično je optimizirano i lijepo izgleda. Stealth funkcionira što je meni osobno jako bitno, a melee borba je iznenađujuće brutalna i zadovoljavajuća. Weapon/crafting wheel je mrvicu nezgrapniji nego u Tomb Raideru, ali miljama bolje odrađen nego u recimo Red Deadu. Priča počne pomalo Last of Us-ovski, ali ipak za koplje slabije odrađeno. Barem na prvu. 

 

 

 Ja sam stalno na granici uzeti ili ne. S obzirom da su većinu bugova popegali mislim da ću ipak uzeti tamo negdje oko božića. 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Vandit kaže...

Mali hrvacki ćovjek bi očito bio najsretniji kada bi igre radili isključivo bradati heteroseksualni alfa mužjaci, te kada u igrama ne bi bilo ženskih likova, a kamoli gay osoba. Mali hrvatci ćovjek bi volio da se svi likovi u igri zovu Mate, Anto i ostala prava muška imena. Unisex imena nisu dopuštena jer ona podsvjesno uništavaju mozak mladih hrvatckih patrona što u krajnjem slučaju može rezultirati da nose majicu sa logom game developera u duginim bojama - a to je ćovjekova najgora noćna mora. Jer kako će on normalno živjeti, klanjati se svome bogu svake nedjelje, govoriti ženi da šuti i svakom neistomišljeniku da je četnik ili peder, ako tamo neki mladić na drugom kraju svijeta nosi majicu sa logom u duginim bojama...

 

 

Ne morate izaći iz vlastitog dvorišta, pa čak ni iz vlastite sobe da biste imali normalna razmišljanja i pustili druge da žive kako žele. 

 

Sorry na offtopicu, možda bolje da sam ovo napisao u vlastiti dnevnik, no odvikao sam se pisati kemijskom...

 

Ontopic: 

 

Pogledao sam clipove TLOU2. Igru ću svakako kupiti odmah prvi dan. Ako zanemarimo da igru rade pederi, djeluje predobro. Čak ne toliko grafički, tu je situacija čudna; na trenutke igra izgleda wow, a na trenutke prosječno. No to nije ni bitno; vjerujem da su napravili super atmosferu i ambijent i jedva čekam da ju igram sa slušalicama u mračnoj sobi. 

 Daj ne lupetaj i drži se teme i nije Ćovjek nego je "Č"ovjek ne možeš generalno pisati protiv Hrvatske i hrvatskog čovjeka zbog svojih uvjerenja.

Živio nam PS4 ovo nije ni hetero ni gay tema nego PS4 tema.

 

Ljudi jel vrijedi Marvel’s Spider-Man 180-200 Kn za koliko se može naći na Njuškalu?

 

 Meni je vrijedo i punu cijenu, osobno za mene je Spiderman GOTY 2018 a ne GoW. 

MadeInCroatia
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice