PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.771.568
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
omomomomoomm kaže...

Hvala ti na osvrtu, sad mi samo jos reci jesi pozalio sto si kupio VR ili bi ponovio kupnju?

 

Nisam požalio. Žalim samo što nemam više vremena za plejku općenito.

 Daj otkaz :D

Tako nam je svima prije sam imao love i vremena, pa samo vremena sad nemam ništa :P

Inače jel prolazi onih 20% sa svim mastercardicama u sancta domenice (znam da će tek u petak biti)?

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Gledam ovu godišnju pretplatu na Ps store-u za 328 kuna pa mi nije jasno ovo što piše 438 kuna ispod u opisu. Jesam to onda obavezan sljedeće godine uzeti po toj cijeni ili...?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Virty kaže...

Ima li kakva akcija na sluše/headset za PS4/PC?

Uboa bi neke nove, ove od Xboxa nakon 2 godine su počele lagano pucat po šavovima :)

 Neznam koliko inače košta ovaj Playstation Gold headset ali mislim da je ovdje na popustu

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Reef kaže...

Gledam ovu godišnju pretplatu na Ps store-u za 328 kuna pa mi nije jasno ovo što piše 438 kuna ispod u opisu. Jesam to onda obavezan sljedeće godine uzeti po toj cijeni ili...?

 

 Mislim da sam skužio... To je puna cijena i ako ne isključim automatsku obnovu u postavkama toliko će biti naplaćeno sljedece godine kada istekne bon?!

 

 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Reef kaže...
Reef kaže...

Gledam ovu godišnju pretplatu na Ps store-u za 328 kuna pa mi nije jasno ovo što piše 438 kuna ispod u opisu. Jesam to onda obavezan sljedeće godine uzeti po toj cijeni ili...?

 

 Mislim da sam skužio... To je puna cijena i ako ne isključim automatsku obnovu u postavkama toliko će biti naplaćeno sljedece godine kada istekne bon?!

 

 

 Da, samo isključi automatsku obnovu u postavkama kad uzmeš pretplatu

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Infomark ima PSVR Bundle s VR worlds i GT Sport VR za 2300kn https://infomark.hr/proizvod/ps4/playstation-4-igre/playstation-vrvr-worldscamera-v2gran-turismo-sport/

 

Jutros je Instar imao taj isti model za 2150 za placanje gotovinom gdje je pisalo da vrijedi akcija jos 6 dana no sada je netragom nestala.

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4
Alienware m17x R4
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Virty kaže...

Ima li kakva akcija na sluše/headset za PS4/PC?

Uboa bi neke nove, ove od Xboxa nakon 2 godine su počele lagano pucat po šavovima :)

 Neznam koliko inače košta ovaj Playstation Gold headset ali mislim da je ovdje na popustu

 

Super, ali tražim nešto malo jeftinije :)

PSN: Muskarcina77
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja preporučam ove Sharkooon Skiller SGH1.

Već sam pisao tu o njima. I nakon par mjeseci korištenja, jako sam zadovoljan.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jedno brzinsko pitanje,kod prdaje psa,jel mogu ikako ove igre koje su digitalne dati nekome kome se prodaje? konkretno mislim dam mu svoj mail al stavim drugu lozinku na psn i maknem kreditnu karticu
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Da. Možeš i mail promijeniti ako hoćeš.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
koliko onda sad otprilike ovo vrijedi:
Ps 4 pro,star 4 mjeseca+ fizicke igre:rise of the tomb raider,uncharted 4,ghost recon wildlands
digitalne:witcher 3 goty,horizon zero dawn + dlc,infamous second son,far cry 4,far cry primal,star wars battlefront,mgs phantom pain i ps + do 1 mjeseca.
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Ajd pls. pojasnite kako to točno izvesti. Imam ps3 sa dosta digitalnih igara i ide u prodaju jer kupujem ps4.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Pa nije ti bas sad dobro vrijeme za prodaju, ako ce u SD biti PS4 PRO novi 2250 kn (racunam na onih 10% popusta sto daju za prvu webshop kupnju), a igre nemam pojma koliko vrijede

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 19:26 (rebelsy).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
rebelsy kaže...

Pa nije ti bas sad dobro vrijeme za prodaju, ako ce u SD biti PS4 PRO novi 2250 kn, a igre nemam pojma koliko vrijede

 A u Tele2 ih opet daju uz pretplatu + mob, bit ce ps4 slim od 500GB puno njuskalo. PS3 ce pasti cijena na 500 kn.

everyday i'm shuffling...
8 godina
offline
PlayStation 4

super da sam kupio i wolfa2 i AC origins za preko 100 e prije 10ak dana, zali boze potrosene love, bolje da sam cekao popuste

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Imam ps3 i PlayStation Plus pa me zanima ako kupim ps4 mogu li koristiti taj PlayStation Plus i na njemu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
tintin kaže...

Imam ps3 i PlayStation Plus pa me zanima ako kupim ps4 mogu li koristiti taj PlayStation Plus i na njemu?

 PS+ je vezan uz račun, ne konzolu.

Mene zanima jel se isplati čekati petak za ovaj bf1 revolution u SD, bude li nkeih doddatnih kodova za popust ili je ovih 249 najniže kaj možemo očekivat?

13 godina
offline
PlayStation 4

Imate na Amazon.de PS4 E Chasis 500 GB za 200 eura. Dostavljaju u RH.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Zna li itko je li u tele2 D ili E chassis?

15 godina
offline
PlayStation 4

Koja je razlika između PES2018 i PES2018 D1 ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
tintin kaže...

Koja je razlika između PES2018 i PES2018 D1 ?

 Day one edition daje bonuse za My Club mod. Ništa posebno bitno. Ak je cijena ista uzmi D1.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Virty kaže...
antimadridista kaže...
Virty kaže...

Ima li kakva akcija na sluše/headset za PS4/PC?

Uboa bi neke nove, ove od Xboxa nakon 2 godine su počele lagano pucat po šavovima :)

 Neznam koliko inače košta ovaj Playstation Gold headset ali mislim da je ovdje na popustu

 

Super, ali tražim nešto malo jeftinije :)

 Ma uzmi ove best buy za 235kn sa besplatnom dostavom. Inace svode kao jedne od najboljih u rangu 500kn

 

https://www.mall.hr/gaming-slusalice/kingston-gaming-slusalice-s-mikrofonom-cloud-stin

12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

 Ma uzmi ove best buy za 235kn sa besplatnom dostavom. Inace svode kao jedne od najboljih u rangu 500kn

 

https://www.mall.hr/gaming-slusalice/kingston-gaming-slusalice-s-mikrofonom-cloud-stin

 Jel provjereno rade sa ps4, odnosno radi li mikrofon?

Pitam jer znam da ima razlike u rasporedu onih konektora na 3.5mm jacku, ctia omtp..

16 godina
offline
PlayStation 4

Naravno, kompatabilno je sa svim konzolama ;)

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Naravno, kompatabilno je sa svim konzolama ;)

 Uzimam odma jer ovo mi je čak i jeftinije od onog nekog 4gamers headseta iz Sancta Domenica a po ocjenama mi se čini stvarno dobar.

Nadam se da neće biti neki dodatni popust u petak 

16 godina
offline
PlayStation 4

Ma uzimaj tko treba gaming headset bez rasipavanja novca to je way to goo.

 

Nece sigurno bit jeftinije, uvijek je bilo prakticki oko 500kn ili vise i sve vele da su im odlicne.

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
PlayStation 4
Koja je razlika izmedju D ili E chassis?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Nakon pozitivnih iskustava,eto malo pizdarija sa game.co.uk

 

26.10. narucio/platio Mafia 3 Deluxe edition,te mi je dan poslije, 27.poslan mail sa potvrdom da je igrica poslana.

 

Danas,gotovo mjesec dana od gore navedenog datuma,igrica ne dolazi. Ne budi lijen,javim se na live chat podrsku...

 

Objasnim situaciju,proslijedim covjeku svoje podatke i broj narudzbe da on ispalio kako mi igrica nikad nije ni poslana. Reko super,a lovu ste uzeli.. Nudi mi refund ili zamjenu, reko jel imate Mafiu na stanju pa mi posaljete ponovno? Nazalost,vise je nema...Ok,moze Gran turismo pod zamjenu pa nadodam ako je skuplja (ne gledajuci cijene?)Veli ne,jer ne nude zamjenu za drugu igrice iste ili sl vrijednosti?!?! Pa za sto onda da mijenjam? Skoro me odjebe sa sistemom: je li mogu jos nesto uciniti za Vas?

 

I nista,trazim refund za koji se ceka odobrenje 48h,pa nakon toga jos 2-3 dana da mi novci sjednu na account od stranice,a ne paypal/devizni...

 

Tako da,pripazite..

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 21:39 (Purger155).
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Purger155 kaže...

Nakon pozitivnih iskustava,eto malo pizdarija sa game.co.uk

 

26.10. narucio/platio Mafia 3 Deluxe edition,te mi je dan poslije, 27.poslan mail sa potvrdom da je igrica poslana.

 

Danas,gotovo mjesec dana od gore navedenog datuma,igrica ne dolazi. Ne budi lijen,javim se na live chat podrsku...

 

Objasnim situaciju,proslijedim covjeku svoje podatke i broj narudzbe da on ispalio kako mi igrica nikad nije ni poslana. Reko super,a lovu ste uzeli.. Nudi mi refund ili zamjenu, reko jel imate Mafiu na stanju pa mi posaljete ponovno? Nazalost,vise je nema...Ok,moze Gran turismo pod zamjenu pa nadodam ako je skuplja (ne gledajuci cijene?)Veli ne,jer ne nude zamjenu za drugu igrice iste ili sl vrijednosti?!?! Pa za sto onda da mijenjam? Skoro me odjebe sa sistemom: je li mogu jos nesto uciniti za Vas?

 

I nista,trazim refund za koji se ceka odobrenje 48h,pa nakon toga jos 2-3 dana da mi novci sjednu na account od stranice,a ne paypal/devizni...

 

Tako da,pripazite..

 

Nisam već dugo ništa od njih naručivao, par puta ranije neke igre za WiiU, al većinom digitalno (kod).

Sjebali su me jednom za preorder, koji mi je kasnio 2 tjedna tako da više ne naručujem tamo.

A i preskupi su većinom. I to debelo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice