M3 za NDS

poruka: 11
|
čitano: 5.891
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
M3 za NDS

Dali ima M3 ili neka slicna kartica za NDS kupiti u Zagrebu, i ako nema dali je neko narucivao izvana i kakva iskustva ima sa karticom i narucivanjem


jesti i spavati
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: M3 za NDS

Sve za konzole obicno se moze nabaviti u Sophoslabu: evo linkera za DS:

http://webshop.sophoslab.hr/?flash-linkeri/84/

 

Trenutno nemaju MDS M3 DS Simply koji je ultra dobar i ultra jeftin.

16 godina
offline
RE: M3 za NDS

Ajme ludilo!

Hvala


jesti i spavati
16 godina
neaktivan
offline
RE: M3 za NDS

ja baš jučer naručio R4 Revolution sa stranice gameyeeeah, sa poštarinom 42 dolara.

sad samo treba čekati da dodje, a onda ću dati komentar kako radi!

pozz

16 godina
neaktivan
offline
RE: M3 za NDS

Bas me zanima kako R4 radi - cim dobis i malo se poigras, javi.

Recimo, ovaj M3 se najnormalnije updatea (skines novi softver sa sluzbene stranice), podrzava homebrew stvari (bas sam nedavno gledao tipa kako fura linux na DS-u :) ) i stvarno radi bez ikakvog problema sa svim funkcijama DS-a (od toucha pa do bezicne mreze).

 

Edit - E da zaboravio sam, jedino ima problema s nekim multimedijalnim stvarima, ali posto me to ne zanima niti malo na DS-u, ne zamaram se.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 12:02 (Goran Racic).
16 godina
neaktivan
offline
RE: M3 za NDS

trebao bi stići za nekih 20-tak dana, pa javim.

što se tiče razlika sa M3 jedino sam uspio pronaći kako R4 podržava i GBA igre, a to je više nego pozitivno ;)

a ta multimedija ni mene ne zanima previše, imam i psp za te stvari.

 

evo našao sam jedan filmić na yubitoo koji zorno pokazuje kako je jednostavno igrati igre s njim:

 

pozz

16 godina
neaktivan
offline
RE: M3 za NDS

evo napokon stigao R4! čekao sam otprilike 3 tjedna, ali isplatilo se!

 

cijena nije povećana carinom, možda zbog toga što na kuverti piše da je vrijednost paketa 8 dolara! (btw cijena je sa 35$ porasla na 45$ + p&p)!

 

a što se tiče kartice, fantazija jednostavnosti! ubaciš mikro sd (njega treba kupiti posebno) u adapter koji dobiješ u paketu, na karticu ubaciš firmware (skinuo sam zadnju verziju 1.16 sa njihovih stranica) i onda još napraviš folder Games u koji ubaciš igre. i to je to!

 

karticu ubaciš u R4, njega u NDL, upališ, odabereš igru, obavezno napraviš save file (to ide automatski) i igraš!

 

prezadovoljan i preporučujem svima!!!

 

ako nekoga zanima nešto posebno, samo pitajte! (btw u prethodnom postu je link za filmić, pa možete provjeriti i to) ;)

16 godina
neaktivan
offline
RE: M3 za NDS

Kako stoji s multimedijalnim sadrzajima, pogotovo filmicima? Mislim, ne bih imao zelju gledati bilo kakav film na tako malom ekranu, ali me zanima kako radi, ako radi. (znam da pregledavanje slika ide bez problema).


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: M3 za NDS

evo mene! probao sam i multimedijalne sposobnosti DS-a preko R4 kartice i sve šljaka bez najmanjeg problema!

 

izripao sam dvdfab-om jedan spot od rammsteina (du riechts so gut) i ubacio na karticu! DS ga vrti bez problema, ali kako se ipak radi o niskoj rezoluciji, nije to to!

ubacio sam i jedan mp3, čisto za probu i mogu reći da je sound prva liga! nije baš na nivou mp3 playera, ali hej, ipak su u pitanju DS zvučnici (zvučnikići) Namigiva

 

zaključak: DS sa R4 to sve može, ali za multimediju se ipak držim svog psp-ja i sony-ja A818!

 

danas sam isprobao i jedan advance wars dark conflict wi-fi match i stvar također savršeno šljaka (imam doma wi-fi router, samo je trebalo ukucati WEP key).

 

e da, igre za GBA R4 ipak nemože pokrenuti (treba slot 2 kartica). šteta, jako sam htio na njemu imati i advance wars 2!

 

što se tiče informacije o povećanju cijene, da me nebi netko krivo razumio, nisu meni povećali cijenu nakon što sam ga naručio, nego je na sajtu cijena 10 dolara veća (očito je potražnja puno veća od ponude)

 

over and out!!!

14 godina
neaktivan
offline
RE: M3 za NDS

A da pitam....Ima li u Srbiji negde kupiti  M3 DS simply??ako ima molim vas javite....imam rodjake koji zive tamo...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice