Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.343
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PS Plus Essential igre za Siječanj


Jedi fallen order
Fallout 76
Axiom Verge 2

 

Gledam taj Jedi Fallen Order već godinama, sad još više jer sam nedavno kako je došao Disney+ pogledao sve nove SW serije... sad je i na akciji za 5€, al reko imam hrpu toga za igrati...

I eto, treba pričekat i biti strpljiv, sve na kraju dođe besplatno :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
PS Plus Essential igre za Siječanj


Jedi fallen order
Fallout 76
Axiom Verge 2

 

Gledam taj Jedi Fallen Order već godinama, sad još više jer sam nedavno kako je došao Disney+ pogledao sve nove SW serije... sad je i na akciji za 5€, al reko imam hrpu toga za igrati...

I eto, treba pričekat i biti strpljiv, sve na kraju dođe besplatno :-P

Meni vrhunska igra.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
PS Plus Essential igre za Siječanj


Jedi fallen order
Fallout 76
Axiom Verge 2

 

Gledam taj Jedi Fallen Order već godinama, sad još više jer sam nedavno kako je došao Disney+ pogledao sve nove SW serije... sad je i na akciji za 5€, al reko imam hrpu toga za igrati...

I eto, treba pričekat i biti strpljiv, sve na kraju dođe besplatno :-P

 

meni je to dobra igra, ništa više od toga. Vrijedi li 5 eura? Apsolutno, vrijedi i 20-30, ali da sam dao 60 eura ne bi bio baš sretan.

 

Stvar je u tome što smo se svi toliko zaželjeli prave SW jedi igre da smo ovo objeručke prihvatili i bili oduševljeni. Ali realno priča je već viđena, ništa posebno, osobno jako ne volim što konstanto trpaju to razdoblje rebelsa, jer znam kako završava i već smo vidjeli najveće i najbitnije događaje iz tog razdoblja.  

 

Ali se igra apsolutno isplati odigrati, u zadnje vrijeme mi se često dogodi da prekinem igru jer izgubim nit ili mi dosadi, ali fallen order sam odigrao u kratkom razdoblju od početka do kraja, htio sam vidjeti kako će završiti. A na kraju ima jedan događaj koji je odličan, tako da se definitivno isplati to proći.

 

Ono što će biti veći problem je nastavak koji je sad najavljen. Volio bi da sam u krivu, ali će gotovo sigurno biti to poprilično isto, neće biti nikakvog riskiranja sa nekim novim mehanikama.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je to ispala najzabavnija i najzanimljivija SW igra unazad puno puno godina.

Od nastavka ocekujem isto.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...

Nema ni u dućanu (Arena park, ZG). Ne znam zašto, a kao službeni dobavljači su

CCO East. Prije 2tj ( ima moj post ovdje ). Zena usla u SD, uzela PS5 Blueray + 3 igre. Konzola ima. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dodali su dosta igara na Ps+ ali skoro pa nista za mene,ja iscekujem ps1 i 2 klasike te za ps3 ako ikada dodaju lokalno igranje jer mi se od streaming gaminga povraca.

Skinuo sam Ridge Racer 2 za PSP....igra izgleda bolje od Nintendo Switch utrka.

Nisam to nikad igrao iako sam imao PSP

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igrao si Force Unleashed?
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Dodali su dosta igara na Ps+ ali skoro pa nista za mene,ja iscekujem ps1 i 2 klasike te za ps3 ako ikada dodaju lokalno igranje jer mi se od streaming gaminga povraca.

Skinuo sam Ridge Racer 2 za PSP....igra izgleda bolje od Nintendo Switch utrka.

Nisam to nikad igrao iako sam imao PSP

 Znači nikad.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Igrao si Force Unleashed?

Jesam,prije 100 godina kad je igra izasla pa se sjecam jako malo.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
pqweasdyxc kaže...
MEGATAMA kaže...

Dodali su dosta igara na Ps+ ali skoro pa nista za mene,ja iscekujem ps1 i 2 klasike te za ps3 ako ikada dodaju lokalno igranje jer mi se od streaming gaminga povraca.

Skinuo sam Ridge Racer 2 za PSP....igra izgleda bolje od Nintendo Switch utrka.

Nisam to nikad igrao iako sam imao PSP

 Znači nikad.

Ne nuzno,suskalo se da Flonky radi na Ps3 emulatoru za ps5.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
PS Plus Essential igre za Siječanj


Jedi fallen order
Fallout 76
Axiom Verge 2

 

Gledam taj Jedi Fallen Order već godinama, sad još više jer sam nedavno kako je došao Disney+ pogledao sve nove SW serije... sad je i na akciji za 5€, al reko imam hrpu toga za igrati...

I eto, treba pričekat i biti strpljiv, sve na kraju dođe besplatno :-P

 

Meni je to bilo iznenađenje godine. Nisam očekivao ništa, nisam čak ni čekao tu igru da izađe niti je bio bilo kakav hype, barem nisam primijetio. Na kraju mi je te godine bila najbolja igra koju sam igrao. Imao sam tad još EA Play pretplatu pa mi je bila "besplatna", možda je sad čak još jednom prođem. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Blago Vama :/ ja inace bas volim SW, ali ovog sam jedva odigrao sat vremena, predosadno mi je bilo.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

mene je samo ona 3d mapa nervirala, i zbog nje nisam zavrsio igru do kraja. inace dosta dobra igra

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Znam koja je tema ali eto možda neko zna nekoga....prodajem PS4 PRO , 2 Joysticka, i komplet VR sa palicama....cijena 2300 kn možemo se još i malo dogovoriti....pripomopredaja u ZG....hvala svima na razumjevanju....

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2022 17:57 (Blackcastle).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Od SW igrica jedino što je bilo vrh je KOTOR i očajno mi treba 3. dio

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ajme pa nisi onda probao Lego Starwars.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...

Od SW igrica jedino što je bilo vrh je KOTOR i očajno mi treba 3. dio

 Slazem se xd

17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
quickr kaže...

Od SW igrica jedino što je bilo vrh je KOTOR i očajno mi treba 3. dio

 KOTOR 1 i 2 su top shit, SW sam fanatik i smatram da je Jedi Fallen Order jako dobra igra. Šteta ti je propustiti...

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SaintGriz kaže...
quickr kaže...

Od SW igrica jedino što je bilo vrh je KOTOR i očajno mi treba 3. dio

 KOTOR 1 i 2 su top shit, SW sam fanatik i smatram da je Jedi Fallen Order jako dobra igra. Šteta ti je propustiti...

 

KOTOR 1 i 2 su najbolji SW proizvodi uopće, čak ni originalni filmovi nisu toliko dobri. A šta ćeš, treba se i dalje nadati novom kotoru

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

KOTOR..ajme kako se sjećam sate provedenih u te igre.

Možda griješim, ali mislim da je to jedan od prvih (ako ne i prva) igra gdje je uvedeno paragon (dobro) i renegade (loše) a da je imalo utjecaja na igru odnosno feedback igre. 

Brem je meni bila prva.

 

Ali sjećam se koliko sam sati proveo pronalazeći lightsaber kristal koji sam htio...uh koja vremena :) 

Steam ID: Engineer ; Origin ID: DadEngineer
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

DF top lista najljepsih igara u 2022.

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sretan Božić Ekipa

Pripremio sam 3 $10 giveawaya za ekipu koja ima USA account

Trebate samo pogoditi jedan broj koji je dio koda (npr CV7U-DT4Y-K?AP ? je broj 1-9)

Eto pa tko zeli nek proba. 

Giveaway traje samo minutu, tko prvi pogodi broj i ukuca kod osvaja nagradu.

 

Moj PC  
15 0 hvala 5
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nemam usa account ali TU za trud i volju!
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

Sretan Božić Ekipa

Pripremio sam 3 $10 giveawaya za ekipu koja ima USA account

Trebate samo pogoditi jedan broj koji je dio koda (npr CV7U-DT4Y-K?AP ? je broj 1-9)

Eto pa tko zeli nek proba. 

Giveaway traje samo minutu, tko prvi pogodi broj i ukuca kod osvaja nagradu.

 

 
Ja nisam ništa skužio, a kamoli da bih u minutu nešto pogodio, ali ok, to su valjda ta moderna vremena :)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sakrio sam jednu brojku da nebi netko u sekundi pokupio nagradu
Tko je ovdje pogodio da je skriveni broj 8 taj je pobjedio. Cisto da bude zanimljivije.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znaci ukucavas sve kako pise, i samo umjesto ? Isprobas od 0-9.....

Max 9 ukucavanja koda.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Čak i 10 ukucavanja ako si stvarno bez sreće.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Slijedeći u 18h je brojka 5-9 pa eto probajte
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ova nova harry potter po mom mišljenju će bit osrednja igra.Ništa posebno.Daleko od hajpa ,polu flop

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Ova nova harry potter po mom mišljenju će bit osrednja igra.Ništa posebno.Daleko od hajpa ,polu flop

 +1 Neće biti loša, al ono, srednjak. Gradi se hype, a developer je odgovoran za 25 to life, Disney Infinity, Cars i Toy Story igre. Ovo što žele napraviti je veliki pothvat i za jače igrače u industriji. Nek im je sa srećom i prvi ću s guštom igrati ako opravda velika očekivanja od gaming javnosti. Hype na stranu, vjerujem da će biti 7/10 igra koja će se dobro prodati radi hypea. I ljudi se ljute kad im to veliš. Dajte pričekajte release pa budemo onda vidjeli jel stvarno dobra.

Po prikazu bi mogla imati malo Ubisoft sindroma što se tiče mape, a ima i "in-app purchases" za koje ćemo tek vidjet koliko budu nametljive u finalnoj verziji igre.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2022 0:55 (Lovac).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice