Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 586.514
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Nintendo Switch

Kako bilo, malo je reći da sam se iznenadio. Mislim da sam čuo brojku od preko 2000 igara za Switch prije nego sam ga prednaručio, nije mi bilo najjasnije dok nisam otvorio trgovinu o čemu se radi.

 

Jel bude za Black Friday popusta za bolje naslove?

Gledao sam također na G2A, imaju neke Switch keyeve za igre, jel to igra ili su acc s igrom? Kupovao sam preko njih za PC i PS4, ali ima li opasnosti za Switch?

 
0 0 hvala 0
Re: Nintendo Switch

Ne kupuj igre na G2A. Jako puno ljudi se žale na to da su im ukrali informacije sa kartica s kojih su plaćali.

G2A je gray market kojeg treba zabraniti.

 

Anyway, puno shovelware igara ima na sistemu, ja samo kupujem first party Nintendo igre jer ništa drugo nije vrijedno igranja.

Osobno, ne vidim zašto bi igrao igre na Switch-u ako postoji PC verzija.

Budu popusti za Black Friday na Swtich e-Shop-u, no najbolji popusti će biti sa fizičkim izdanjima igara (cartridge).

Gledaj na https://www.dekudeals.com/ jer tamo pišu svi popusti na Nintendu te dobiješ obavjest kad je nešto na popustu.

Re: Nintendo Switch
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Ne kupuj igre na G2A. Jako puno ljudi se žale na to da su im ukrali informacije sa kartica s kojih su plaćali.

G2A je gray market kojeg treba zabraniti.

 

Anyway, puno shovelware igara ima na sistemu, ja samo kupujem first party Nintendo igre jer ništa drugo nije vrijedno igranja.

Osobno, ne vidim zašto bi igrao igre na Switch-u ako postoji PC verzija.

Budu popusti za Black Friday na Swtich e-Shop-u, no najbolji popusti će biti sa fizičkim izdanjima igara (cartridge).

Gledaj na https://www.dekudeals.com/ jer tamo pišu svi popusti na Nintendu te dobiješ obavjest kad je nešto na popustu.

 

Što, odakle ti te informacije? Kupio sam 20ak igara na G2A i nikad niti jedan problem nije bio. Radi dodatne sigurnosti imaš revolut karticu.

 

G2A je gray market servis ali posve legalno radi sistem prodaje krajnjem kupcu. Kako su došli do proizvoda, to je taj "gray area". Može se u nekim ekstremnim situacijama desiti da kupiš CD key koji će se kasnije zabraniti, ali to su slučajevi nabrojeni na prste jedne ruke.

 

13 godina
offline
Nintendo Switch

Da, eShop ima ogroman problem sa tim bezveznim igrama. Zapravo Switch ima hrpu jako dobrih igara koje je u principu teško i pronaći na eshopu u moru tih mobilnih gluposti. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Nintendo Switch

Pored svih tih shovelware igara zna biti i dobrih popusta na kvalitetne igre...

Evo trenutno je Ni No Kuni 10 Eura, apsolutna preporuka, meni osobno jedan od najdrazih JRPG-a.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Da li se može kod nas negdje nabaviti Joycon Joystick Replacement. Lijevi joycon divlja svjetski, vidim ima u amazonu, ali logićno ništa ne dostavljaju kod nas.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Imaš uslugu mailbox de (parcel forwarding) pa naručiš na adresu u njemačkoj i oni ti pošalju za hr. Kolega naručio kindle tako i kaže da ga je ispalo 10-12 eura i stiglo za dva dana. Naravno, ne znam jel ti se isplati s obzirom na cijenu. 

15 godina
online
Re: Nintendo Switch
steve90 kaže...

Imaš uslugu mailbox de (parcel forwarding) pa naručiš na adresu u njemačkoj i oni ti pošalju za hr. Kolega naručio kindle tako i kaže da ga je ispalo 10-12 eura i stiglo za dva dana. Naravno, ne znam jel ti se isplati s obzirom na cijenu. 

 

Ja naručujem preko toga često stvari s amazon.de. Super je stvar i odlično radi, te biraš dostavu kojom želiš da ti dođe u HR. Obično biram GLS za 10ak € i oni su odlični. Amazon.de njima šalje za par eura, sića.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Nintendo Switch

To sve kod brata shipam u Beć pa on poveze ili po nekome pošalje, ponadao sam se da ima negdje kod nas. Samo sad imaju mjesec dana lockdown. Strpit ću se onda. Taman i onako moram još jedan JoyCon uzeti, dovoljno nama troma a ovaj lijevi ću popraviti onda naknadno.

 

Meni je samo to baš žao. Brežice su mi bliže od Zagreba i u Brežice amazon sve dostavlja a kod nas ne. Samo skupo mi je kupiti i držati poštanski sandučić tamo. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Razmišljam o kupnji pro-controllera. Dali i oni imaju problem sa driftom?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
Feya kaže...

Razmišljam o kupnji pro-controllera. Dali i oni imaju problem sa driftom?

 Nemaju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Nintendo Switch

meni su igre bile neigrive sa joyconima, bilo u rukama,bilo u onom okviru (gamepad).

 

odmah sam uzeo pro controller i bio je hrvatski narodni preporod 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
GrimReaperKC kaže...

meni su igre bile neigrive sa joyconima, bilo u rukama,bilo u onom okviru (gamepad).

 

odmah sam uzeo pro controller i bio je hrvatski narodni preporod 

 

Meni su joyconi bili zakon za dead cells, jer imaju mali hod. Igrao sam na njima pola godine i više.

Onda sam prešao na xbox controller i PC, i DS4 i PS4 i ginuo ko budala, jednostavno sam bio prespor s većim gljivama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
offline
Nintendo Switch

Naručio sam si a amazona bt adapter da mogu igrati na PS4 kontroleru, desetak € ako već imaš ps4 ili xbox kontroler.

 
0 0 hvala 0
Re: Nintendo Switch
Feya kaže...

Razmišljam o kupnji pro-controllera. Dali i oni imaju problem sa driftom?

 Pro Controller ima problema s D-pad jer ponekad zna registrirati krivu tipku, pogotovo ako pritisneš rub tipke.

To ćeš vidjeti jedino ako koristiš igru koja koristi D-pad za pokret.

Ima najdugotrajniju bateriju (~40h) od svih kontrolera na tržištu, osim Wii U Pro Controller-a (~80h). Ja ga punim sat-dva svaka 3-4 tjedna.

Rumble je slabiji nego u običnim Joy-Con-ima no svejedno super radi. Dosta lako se mijenjaju kučišta.

Savršeno radi sa Steam-om, no nedostaju mi analogni okidači.

 

Kupio sam ga 6 mjeseci nakon kupnje konzole, nakon što sam kupio BOTW.

BOTW, Smash i Bayonettu nikako više ne mogu igrati s Joy-Con-ima.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 16:56 (imsonotgonnatellyoumyname).
15 godina
offline
Nintendo Switch

WD-40 specijalist je za sada popravio joycon samo treba vidjeti koliko dugo će treebati opet do ponovog štekanja 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Links awakening na amazon com 39USD, isto kao i Luigi's Mansion 3. Oba naslova su digitalna i piše da su dostupni samo za kupce iz USA. Kupovina bi se mogla riješti preko VPN-a, jedino ne znam kako bi išla sama aktivacija na Switchu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Nintendo Switch

Ako se ne varam, jednostavno napraviš jedan acc na Switchu s regijom USA i kupiš na taj acc. Nintendo je tu labaviji nego Sony.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nintendo Switch

Na play-asia imate free shipping do 16.11.2020 pa vrijedi pogledati. Daleko najviše naslova za switch po ok cijenama u odnosu na Rrvatsku....

Moj PC  
1 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
Jedno pocetnicko pitanje:) ako imam modificiran switch koji nikad nije bio na netu, sx os je u njemu, i probam igrati online, recimo super mario bros 35, i recimo dobijem ban, da li mogu offline one igre koje imam na swichu, odnosno sd kartici? Mogu li sa CFW-om ici online, jer nikad nisam koristio OFW, ne znam kako bi ga prebacio na OFW.
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Cober25 kaže...
Jedno pocetnicko pitanje:) ako imam modificiran switch koji nikad nije bio na netu, sx os je u njemu, i probam igrati online, recimo super mario bros 35, i recimo dobijem ban, da li mogu offline one igre koje imam na swichu, odnosno sd kartici? Mogu li sa CFW-om ici online, jer nikad nisam koristio OFW, ne znam kako bi ga prebacio na OFW.

 Možeš ići online ali dobiti ćeš ban

Ban ništa strašno, samo nemožeš ući u shop i igrati online multiplayer

3 godine
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Ovo je nastavak poznate NDS igre The World Ends with You koji izlazi na ljeto 2021. za NS i PS4 (prvi puta dolazi i na PS konzolu posto prvi dio nikada nije izasao za PS)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 16:35 (HolyKnight).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Može neko postat ili mi poslat poruku ako naleti na Nintendo Switch na akciji na forum ili na broj 099 666 7420 preko WhatsAppa. Zahvaljujem

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Nintendo Switch

Jeste naletili na kakav kvalitetan popust povodon BFa na udarne Switch naslove( DQ XI, Mario Kart..)

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Nintendo Switch

mislim da "kvalitetan popust" i nintendo nemogu u istu recenicu...ikad....

 
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
duxx369 kaže...

mislim da "kvalitetan popust" i nintendo nemogu u istu recenicu...ikad....

 Ovo u najbolje slucaju 33% of 60€ a ako je igra Stara 5 godina onda mozda 50%.

Najbolje ti je gledat ebay is licno za used copije switch igara.

15 godina
offline
Nintendo Switch

Ponosni sam vlasnik switch litea. Već duže vremena gledam što gdje kuda i kako što se tiče softwarea. Cijene igara su da te potjeraju na prosjački štap.

Imam 2 pitanja.

1. Modificirali tko switch lite (SX Lite) nekad su to radili consoleuniverse i shoposlab valjda?

2. Ako nitko ne modificira postavlja se vječna tema odakle nabaviti igre? Gledao sam E SHOP ali pola tih indie naslova imam preko humble monthlya, ikoja "ozbiljnija" igra je 60 eura. AMAZON DE ima igre ali ne znam dostavljaju li ih u RH. Njušklo igre su po 300 - 350 hrk.

 

 

 

 

Praise the sun
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Daš si vremena, provjeri po seriskom broju da li se može modati, izgubiš par dana nakon toga ako se može modati da ga modaš. Ako ti se može modati mogu ti ja dati sve svoje bookmarke. 

12 godina
offline
Nintendo Switch

Njegov se ne može  softwerski modati jer ta fora radi samo na normalnim switchevima, ne na switch lote.

 

Jedini način je za njega sx lite, mislim da košta oko 50-60 eura plus ugradnja.

 

A tko radi ugradnju, ne znam, vjerojatno iste one firme koje su ugrađivale čipove za ps2, rade i ovo 😅

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Imam 5 igara i do sad sam samo jednu skroz prešao(Zelda Links Awakening). Ne planiram kupovati nove dok ne prodjem bar jos jednu-dvije koje posjedujem. (Mario Odyssey, Mario Kart, Mario 3D All Stars, Rabids Kingdom Battle)
Malo smo razmaženi možda sa Steamom i jeftinim igrama na PCu, giveawayima itd.
Ne kazem da podrzavam ovu Nintendovu politiku drzanja cijena i vrlo rado bih volio ubosti Zeldu BOTW za 100kn, ali nekako cijenim vise te igre. Bas zbog cijene i jer nemam vise toliko vremena za igre kazem sebi "nema kupovanja igara dok ovu ne pređeš".
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice