Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!

poruka: 13
|
čitano: 3.782
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!

 

Alo, mislim stvarno u doba stotina smileya i govnića bez kojih se danas ne pišu niti osmrtnice, vaši defaultni gifići štrumpfa , upravo naguženog , Kolinde  i ovog tu, što god bio  već su neinteresantni čak i babama u Babinoj Guzici.

 

Može li molim vas malo modernizirati to?  💩

 

 

Hvala 

 

 

Moj PC  
6 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Alo, mislim stvarno u doba stotina smileya i govnića bez kojih se danas ne pišu niti osmrtnice, vaši defaultni gifići štrumpfa , upravo naguženog , Kolinde  i ovog tu, što god bio  već su neinteresantni čak i babama u Babinoj Guzici.

 

Može li molim vas malo modernizirati to?  💩

 

 

Hvala 

 

 

 

16 godina
offline
Re: Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Alo, mislim stvarno u doba stotina smileya i govnića bez kojih se danas ne pišu niti osmrtnice, vaši defaultni gifići štrumpfa , upravo naguženog , Kolinde  i ovog tu, što god bio  već su neinteresantni čak i babama u Babinoj Guzici.

 

Može li molim vas malo modernizirati to?  💩

 

 

Hvala 

 

 

winkey + tocka, i imas sve moguce smajlije
(pricam o windows 10)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
neaktivan
offline
Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!

(:

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Alo, mislim stvarno u doba stotina smileya i govnića bez kojih se danas ne pišu niti osmrtnice, vaši defaultni gifići štrumpfa , upravo naguženog , Kolinde  i ovog tu, što god bio  već su neinteresantni čak i babama u Babinoj Guzici.

 

Može li molim vas malo modernizirati to?  💩

 

 

Hvala 

 

 

Ukoliko me sjećanje ne vara, prije dvije tri godine je bila postavljena tema na ovako nešto, gdje su ekipa nadležnih pisala kako im je to u prioritetu kroz neko vrijeme! 
očigledno to vrijeme još nije došlo ?! 
A ovaj,  to ti je najobičniji klaun, samo nema šešir i klaunovsko odijelo! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

  

Hvala 

 Evo i muzička želja da upotpunimo zahtjeve...

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
moderator
online
Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!

Neka svi zainteresirani za nove emotikone stave svoje prijedloge, a mogu i link na izvor (ako ga znaju).

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!

-bezvezna tema! (pa eto me..) :)

tj. kao odgovoran član društva i svjestan situacije, podrške, podržavam uvođenje smajlića s maramom-zaštitnom maskom.. u duhu vremena-situacije i kao pozitivan primjer odgovornosti prema sugrađanima, tj svim ljudima.

 

-možda prijedlog populističkim strankama, na idućim 'nasmješenim' plakatima dodati odgovarajuću masku, bar toliko (ako se već moraju samoreklamirati) :)

 

moj prilog? - njurganje + umjesto uobičajenog smajlića :) .. može :-x

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!

 

 

Nešto ovako:

 

Samjlići su mu okay kakvi sada jesu. Možda neki smajli sa gunom ili nasmiješni maskirni smajlić.

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!

Ako imate 50ak eurica Miro , za pocetak

https://stock.adobe.com/uk/images/id/252790553

Ima nekoliko kolekcija pa za jedno 200-300 eura, sa enhanced licencom mozete pokriti citavu modernizaciju. 


Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 15:20 (O_O_O).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!

😳🥶😱

-
Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!

Nemam zastavu Europske Unije. Nema je niti kao "emoji", pa ne bi bilo loše možda za početak staviti zastavice barem europskih država.

 

Ja se slažem da postoje brojni emoji smileyići koji se copy/paste s druge stranice u ovaj textbox na forumu, međutim bilo bi puno praktičnije da se otvori modalni prozorčić ili slično, gdje bi se mogli odabrati emojići za unos.

 

Puno nas koristi BUG forum preko laptopa, uopće ne koristimo tablet/mobilne uređaje (gdje je tamo unos smileya olakšan).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nije li vrijeme za moderniziranje smileya?!

možda ne bi bilo loše da većina prvo započne koristiti postojeće emotikone pri postanju, e ne bismo li mi proste duše lakše pojmili kontekst/način/namjeru. za to su i sadašnji dovoljni. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice