Forum preselio na forum.bug.hr

poruka: 60
|
čitano: 6.981
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Forum preselio na forum.bug.hr

Znači kažem držimo se teme: Forum preselio na forum.bug.hr

 

A kad ono... K'o glup i gluplji...

...
Moj PC  
3 6 hvala 1
7 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
Miro kaže...

Znači kažem držimo se teme: Forum preselio na forum.bug.hr

 

A kad ono... K'o glup i gluplji...

  
Ne moramo biti neurozni na par zamjerki.  

Slobodno izbrišite sve što smatrate da treba. Ali sam ove iste prijedloge/zamjerke pisao i na temama o izgledu foruma pa nikada nikakva odgovora nije bilo.

Ne ujedam.

Peace 

12 godina
offline
Forum preselio na forum.bug.hr

"Stolna" verzija jest malo demode ali je odlična. Nju ne dirajte. Mobilnu verziju ne koristim...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
Miro kaže...

Znači kažem držimo se teme: Forum preselio na forum.bug.hr

 

A kad ono... K'o glup i gluplji...

 seciranje odn parcijalno citiranje jednoga posta je ostalo baš na toj razini dumb and dumber...

danas vjerojatno ne postoji na svijetu forum gdje se ne može upisati [quote=Anđeo bez falinge][quote=Miro]bla..bla [quote] xcycsdf [quote=Pero][quote=Đuro]fsdfsf[quote] itd...

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
7 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
JozoBozo121 kaže...

 Ako pristupaš stranici iz Hrvatske onda si u dark mode po defaultu 

 što ti imaš protiv hrvatske? odi u šugoslaviju ako ti ne valja + ostale desničarske debilane kojih se trenutno ne mogu sjetiti... eto, sad si dobio svoje

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
4 godine
protjeran
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
JohnnyBlaze kaže...
bloodborne kaže...

A dark mode ? 

 Ugasis monitor, uzmes mob, otvoris forum i smanjis svjetlinu do kraja.

 ozb ? ocu dark mode na mobu. unatoc tome sto android 10 omogucava dark mode
 koji mi je neko vrijeme i radio na mobu putem preglednika najednom je nakon zadnjeg azuriranja
 ta mogucnost nestala unutar android os-a, imam mogucnost putem preglednika
 no toliko je lose napravljeno da je sve necitljivo. odnosno druga slika.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 16:22 (bloodborne).
14 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
Mobilna verzija nije selila i nema dark mode. Ne kužim kako glavna stranica može imati dark mode, a forum ne može. Baš je bezveze to prebacivanje između light i dark. Ili se napravi posao do kraja ili se uopće ne radi.
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Forum preselio na forum.bug.hr

prijedlog koji imam zapravo je retroaktivan: niste trebali ništa dirati*. bilo je čist ok (tehnički; živa sila je drugi par kobasa). čim ste počeli čačkati, ode sve u. možda pokoji smajlić više, radi jasnijeg izražavanja naravi zapisa. 

 

*odnosi se na pc; telefon mi je za telefoniranje i ne koristim net. na telefonu je sve presitno, nepregledno, neuporabljivo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 16:33 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
Miro kaže...
Dex.pwn kaže...

Sve pet, ali me čudi kako dan danas forum, desktop verzija izgleda isto. Ne bi bilo ništa čudno da nije u pitanju tech forum.

Mobilna verzija ima bugove koji odavno nisu ispravljeni. Napišem post, na mobilnoj nemam tipku za uređivanje, na PCu imam.

Nema promjene nicka, dizajn kao da smo u 2000tim, funkcionalnost mobilnog weba stoji na mjestu na kojem je bilo kad je pušten u rad(što je bilo prije 3-4 godine?).

Mislim da bi ja prije napravio redizajn oba foruma u manje od pola godine. Kao da sklapate C_Two!

 

 Koji bugovi na mobilnoj verziji? Uređivanje poruka je davno dodano, ali je omogućeno samo na porukama koje su i kreirane na mobilnom forumu.

 

I pokušajmo se držati teme - ako ima netko neki novi prijedlog ili ideju, neka otvori temu za to (ako veće ne postoji, a za dark recimo postoji).

Imam ja puno dobrih ideja, ali da za svaku idem otvarati temu, forum bi bio pun samo mojih tema. 😆

14 godina
protjeran
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
Miro kaže...

Znači kažem držimo se teme: Forum preselio na forum.bug.hr

 

A kad ono... K'o glup i gluplji...

 Bože dragi, skužili smo, zaključavajte temu.

15 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
Oldy kaže...
 Ne kužim kako glavna stranica može imati dark mode, a forum ne može.

 Ne može jer treba to netko odradit.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 11:50 (dery).
7 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
dery kaže...
Oldy kaže...
 Ne kužim kako glavna stranica može imati dark mode, a forum ne može.

 Ne može jer treba to netko odradit.

Da Miro nije tak škrt i plati Domagoju ponekad bar pivkana, i bilo bi nekaj, a ne ovak...

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Forum preselio na forum.bug.hr

Kak da se iz mobilnog prikaza unutar teme na forumu prebacim na desktop verziju, bez da me baca na homepage foruma i onda sam prisiljen tražiti temu ko iglu u plastu sijena?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr

Ja kad sam na mobitelu opće ne otvaram bug, već idem direktno na forum, pa sa foruma odem na neku vijest ako me zanima - možda vijest bez komentara neću ni vidjeti, ali barem se lakše vratiti na forum kad pročitam vijest.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
nixass kaže...

Kak da se iz mobilnog prikaza unutar teme na forumu prebacim na desktop verziju, bez da me baca na homepage foruma i onda sam prisiljen tražiti temu ko iglu u plastu sijena?

 Također, prije je bar prebacilo na istu temu (doduše na prvu stranicu teme).

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Forum preselio na forum.bug.hr

Trebalo bi napraviti peticiju na forumu za dark forum.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
nixass kaže...

Kak da se iz mobilnog prikaza unutar teme na forumu prebacim na desktop verziju, bez da me baca na homepage foruma i onda sam prisiljen tražiti temu ko iglu u plastu sijena?

 

S početka linka izbrišeš m. i na kraj dodaš .aspx

 

Jako jednostavno i intuitivno  /s

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 21:10 (Avensac).
10 godina
offline
Forum preselio na forum.bug.hr

 

 

Ovo je najbolji forum na Internetu. Po formi, sadržaju, kvaliteti koda, vizualnog dojma, itd.

Hvala na tome Domagoju i našim vrijednim bugovcima.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
MrBlc kaže...

Ja kad sam na mobitelu opće ne otvaram bug, već idem direktno na forum, pa sa foruma odem na neku vijest ako me zanima - možda vijest bez komentara neću ni vidjeti, ali barem se lakše vratiti na forum kad pročitam vijest.

 Da, i ja u 99% slučajeva idem direkt na homepage foruma.

Al nekad me vrag odnese na portal i onda sve ode u mobilni prikaz.

Čak ni "desktop mode" u operi mobile ne pomaže.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
7 godina
protjeran
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
Miro kaže...

Znači kažem držimo se teme: Forum preselio na forum.bug.hr

 

A kad ono... K'o glup i gluplji...

 Na mobilnom webu kad si unutar teme i kliknes desktop verzija, prebaci ti na glavni forum i ne ostajes unutar teme (ali sa desktop prikazom) kao prije.

16 godina
moderator
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
O_O_O kaže...
Miro kaže...

Znači kažem držimo se teme: Forum preselio na forum.bug.hr

 

A kad ono... K'o glup i gluplji...

 Na mobilnom webu kad si unutar teme i kliknes desktop verzija, prebaci ti na glavni forum i ne ostajes unutar teme (ali sa desktop prikazom) kao prije.

Fixano. Hvala!

Domagoj
14 godina
odjavljen
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
Domagoj kaže...
O_O_O kaže...
Miro kaže...

Znači kažem držimo se teme: Forum preselio na forum.bug.hr

 

A kad ono... K'o glup i gluplji...

 Na mobilnom webu kad si unutar teme i kliknes desktop verzija, prebaci ti na glavni forum i ne ostajes unutar teme (ali sa desktop prikazom) kao prije.

Fixano. Hvala!

 Svaka čast!

 

I na promptnom brisanju trolova!

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
offline
Forum preselio na forum.bug.hr

Ne znam da li da ovo pisem u ovu temu ili negdje drugdje ali mi se zadnjih dana tema "Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]" vise ne prikazuje na popisu tema koje pratim.

 
 

Ima netko neku ideju rjesenje za ovo?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
Neuk kaže...

 
 Kada pišem novu poruku nemoguće je staviti dio teksta u citat. Ili ide čitav komentar u citat ili ništa. 

 Sve se može, kada se hoće.

Neuk kaže...

Pa i kada se citira određeni komentar teško je razdvojiti poveći komentar u par manjih citata i onda odgovoriti na svaki dio da je preglednije.

Samo se moraju pročitati uputstva.

Neuk kaže...

Evo ja sam pitao par puta kakva je fora sa korištenjem opcije "citat" kada se piše nova poruka i nitko se ne obazire na upit. Kada pišem novu poruku nemoguće je staviti dio teksta u citat. Ili ide čitav komentar u citat ili ništa. Pa i kada se citira određeni komentar teško je razdvojiti poveći komentar u par manjih citata i onda odgovoriti na svaki dio da je preglednije.

 Zato je Miro mrzovoljan. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
6 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
Šteta što mi je ta domena blokirana na poslu pa vas pratim preko m.bug na pc-u ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forum preselio na forum.bug.hr

Domagoj Možeš li popraviti višestruko citiranje? Trenutno se višestruko može citirati samo s jedne stranice. Odabirom poruka na jednoj stranici i odlaskom na sljedeću, te poruke više nisu označene i ne može ih se jednostavno citirati.

 

Također, postoji li mogućnost da se uvedu Web Push obavijesti?

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 15:37 (Marko :D).
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
Mobilna Opera ima forsirani dark mode, možete to probati.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
boxer kaže...

Neuk kaže...

Evo ja sam pitao par puta kakva je fora sa korištenjem opcije "citat" kada se piše nova poruka i nitko se ne obazire na upit. Kada pišem novu poruku nemoguće je staviti dio teksta u citat. Ili ide čitav komentar u citat ili ništa. Pa i kada se citira određeni komentar teško je razdvojiti poveći komentar u par manjih citata i onda odgovoriti na svaki dio da je preglednije.

 Zato je Miro mrzovoljan. 

 Prije osam dana sam ga tamo gdje je prvotno i postavio ovo pitanje tražio pojašnjenje (citirao sam ga kako bi dobio notifikaciju), nije se još javio...

 

Marko :D kaže...

Domagoj Možeš li popraviti višestruko citiranje? Trenutno se višestruko može citirati samo s jedne stranice. Odabirom poruka na jednoj stranici i odlaskom na sljedeću, te poruke više nisu označene i ne može ih se jednostavno citirati.

 Hm, pa zar tako nije bilo oduvijek?

...
13 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr

Pa je, zato bi i volio da se nešto napravi po tom pitanju. Glupo mi je svako malo kopirati citate s drugih stranica i onda lijepiti u poruku.

12 godina
offline
Re: Forum preselio na forum.bug.hr
Marko :D kaže...

Pa je, zato bi i volio da se nešto napravi po tom pitanju. Glupo mi je svako malo kopirati citate s drugih stranica i onda lijepiti u poruku.

 Moraš češće čitati forum! Nema da zaostaješ dvije stranice.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice