Ukidanje opcija i povećanje naknade

poruka: 105
|
čitano: 30.838
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Ukidanje opcija i povečanje naknade

Pozdrav, da li je još kome došao SMS od T-coma da će ukinuti aplikaciju po izboru bez potrošnje interneta i zato povećati tarifu za 10GB i omoguciti pristup 5G ali i povečati cijenu?!

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Meni nesto.stiglo za tarifu da se ukida, mjenja je nova s vise gb, 6kn skuplje mjesecno... Moram naci taj sms da tocno procitam
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade

Da, stiglo. Ima tu netko ( ihush ?) da nas prosvijetli?

 

VAZNO! Od 1. lipnja 2022. godine zbog zakonske regulacije na razini Europske unije, u sklopu vase tarife vise nece biti dostupna opcija bez potrosnje interneta za aplikaciju po izboru. Kako bismo i dalje osigurali dovoljno gigabajta za koristenje omiljenih usluga, vasu smo tarifu povecali za 3GB, a omogucili smo i pristup 5G mrezi. Vasa cijena mjesecne naknade umjesto 89,10kn/mj iznosit ce 94,50kn/mj. Vas Hrvatski Telekom
Ugovor mi je do 7/2022... Hm, hm.
16 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Nuclear_Phoenix kaže...

Da, stiglo. Ima tu netko ( ihush ?) da nas prosvijetli?

 

VAZNO! Od 1. lipnja 2022. godine zbog zakonske regulacije na razini Europske unije, u sklopu vase tarife vise nece biti dostupna opcija bez potrosnje interneta za aplikaciju po izboru. Kako bismo i dalje osigurali dovoljno gigabajta za koristenje omiljenih usluga, vasu smo tarifu povecali za 3GB, a omogucili smo i pristup 5G mrezi. Vasa cijena mjesecne naknade umjesto 89,10kn/mj iznosit ce 94,50kn/mj. Vas Hrvatski Telekom
Ugovor mi je do 7/2022... Hm, hm.

 meni nije stiglo, no ja sam na M tarifi i plaćam 149kn mj. (pod ugovorom sam)

možda je to stiglo vama na nižim tarifama

8 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Ja sam na L tarifi i stigla mi je takva poruka. Bit će 5kn skupnje nego inače i dobije se 10Gb više nego prije.
16 godina
offline
Ukidanje opcija i povečanje naknade

ja sam se jučer malo razgovarao (ćitaj svađao) s agentom preko chat-a u vezi tog te sam uspio navući puno više gb od tih 10 ali ipak će mi biti povečanje cijene za 5 kn, pa ako se netko želi natezati možda možete nešto izvući iz toga

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Mile kaže...

Pozdrav, da li je još kome došao SMS od T-coma da će ukinuti aplikaciju po izboru bez potrošnje interneta i zato povećati tarifu za 10GB i omoguciti pristup 5G ali i povečati cijenu?!

dobio, neobjašnjivo je to sve....

kako smiju ljudima trpati više gigabajta bez pitanja ?

nismo tako potpisali ugovor.

 

 ja ne želim aplikaciju bez potrošnje interneta, i ne treba mi povećanje interneta jer imam 30+10..

5 G mi ne treba ..

 

jesu li oni normalni ?

 

kad dođem s posla, nazvat ću ih.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2022 14:47 (Zaporožac).
15 godina
offline
Ukidanje opcija i povečanje naknade

rutinska promjena paketa (naziva) koju ciklički rade operateri (svi) i juzera na pretplati (3mj prije isteka) krenu spamati produljenjem, izborom nove tarife-paketa, naravno nudeći nešto što juzer ne želi, tj pitanje tko što treba-želi itd.

-na kraju juzer bira, neovisno što (ni)je razumio, odrasla osoba, pravno-obvezno sposobna odlučuje što (ne)želi.. jednostavno? :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 2 hvala 1
8 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Nije samo 10Gb, dobije se i pristup 5G mrezi, npr. M tarifa ima 20gb ali bez 5G, pa sad imam 30Gb sa 5G za 5kn vise. Meni super za 149kn
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Nuclear_Phoenix kaže...

Da, stiglo. Ima tu netko ( ihush ?) da nas prosvijetli?

 Šta potpisuješ ugovor za koji te kasnije netko treba prosvjetljivat?

Uzmite te ugovore na koje ste stavili svoj potpis i pročitajte ih, sve piše koje su vaše obveze, koje obveze operatera i što on smije, a što ne smije i koje su posljedice bilo kakvih promjena.

13 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Nuclear_Phoenix kaže...

Da, stiglo. Ima tu netko ( ihush ?) da nas prosvijetli?

 

VAZNO! Od 1. lipnja 2022. godine zbog zakonske regulacije na razini Europske unije, u sklopu vase tarife vise nece biti dostupna opcija bez potrosnje interneta za aplikaciju po izboru. Kako bismo i dalje osigurali dovoljno gigabajta za koristenje omiljenih usluga, vasu smo tarifu povecali za 3GB, a omogucili smo i pristup 5G mrezi. Vasa cijena mjesecne naknade umjesto 89,10kn/mj iznosit ce 94,50kn/mj. Vas Hrvatski Telekom
Ugovor mi je do 7/2022... Hm, hm.

Budem ja.

 

Ukratko: net neutrality je zakonom osiguran na području cijele EU dok je zero rating (ne ubrajanje pojedinih usluga u promet tarife) bio u sivoj zoni (nije bio reguliran). Za zero rating bi se moglo reći da krši neutralnost interneta budući da određene usluge/servise tretira drugačije, pa je stoga CJEU (Sud EU) prošle godine donio odluku da je isti ilegalan. Kod nas, samo su HT, A1 i Bonbon (dio HT grupacije) pružali zero rating usluge, dok Tele2/Telemach i Tomato nisu. Koliko vidim, u ovom trenutku još ih uvijek nude na svojim stranicama, ali očekujem da će i to nestat uskoro.

Zaporožac kaže...
Mile kaže...

Pozdrav, da li je još kome došao SMS od T-coma da će ukinuti aplikaciju po izboru bez potrošnje interneta i zato povećati tarifu za 10GB i omoguciti pristup 5G ali i povečati cijenu?!

dobio, neobjašnjivo je to sve....

kako smiju ljudima trpati više gigabajta bez pitanja ?

nismo tako potpisali ugovor.

 

 ja ne želim aplikaciju bez potrošnje interneta, i ne treba mi povećanje interneta jer imam 30+10..

5 G mi ne treba ..

 

jesu li oni normalni ?

 

kad dođem s posla, nazvat ću ih.

Ako sam ja dobro skužio, mogu ti povećati tarifu, ali ti ne mogu mijenjati cijenu definiranu ugovorom (pa makar se radilo i o par kuna). Inače ti moraju omogućiti raskid ugovora bez plaćanja penala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2022 19:07 (Marko :D).
16 godina
offline
Ukidanje opcija i povečanje naknade


Sukladno Europskoj regulaciji, korisnicima više neće biti dostupan pristup aplikacijama bez potrošnje interneta. S obzirom da trenutno u sklopu Vaše S tarife možete odabrati ili dodatno za 9 kn / 49kn kupiti opciju s kojom se prilikom korištenja određenih aplikacija ne troši promet tarife, ukidanjem navedenog povećava se potrošnja podatkovnog prometa.
S obzirom da se radi o regulatornoj odredbi, telekom operateri nisu dužni korisniku pružiti dodatni podatkovni pomet. Hrvatski Telekom je, neovisno o tome, svim našim korisnicima dodijelio dodatnih 2 GB do 10 GB podatkovnog prometa uz minimalno povećanje naknade od 6 kn (5,4 kn za M1 korisnike) kako bi osigurali da svi naši korisnici i dalje mogu koristiti pristup omiljenim uslugama.

Sve će biti tarnsparentno prikazano na stranici čim obavijestimo sve korisnike kojih ima veliki broj. Ne možemo sve odjednom obavijestiti jer bismo imali preveliki broj korisnika na čekanju stoga najprije kreće obaviještavanje korisnika u tri vala. Od 01.06, a možda i ranije će sve biti na stranici, a do tada će i svi korisnici biti obaviješteni.

Sud Europske unije je 2. rujna 2021. godine donio je tri presude vezano za pružanje zero rated (ZR) usluga (C-5/20, C-34/20 i C-854/19), a koje su dostupne na stranici: https://curia.europa.eu/jcms/upload/docs/application/pdf/2021-09/cp210145en.pdf . Spomenutim presudama propisano je kako je postojeći način pružanja ZR usluga u suprotnosti s TSM Uredbom (EU) 2015/2120. Trenutno, EU regulatori donose nacionalne planove implementacije ovih presuda koji bi se trebali harmonizirati na nivou EU.

 

 

Tako su meni danas odgovorili kada sam pitao o čemu se radi. Sad je li to uvjet za raskid ugovora nekima od vas - vjerojatno je, samo treba naći točno zašto i kako. Također treba uzeti u obzir da je većina novih tarifa bez ugovorne obveze pa je pitanje možete li uopće napraviti klasični raskid.

 

Ja sam do sada koristio S tarifu sa 9gb za 116kn, sada sam se prebacio u XS koja je 89kn za 4gb, tj 95kn za 7gb od 1.6 što mi je super jer ni toliko ne potrošim, a budem plaćao manje nego do sada.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Repko kaže...
Nije samo 10Gb, dobije se i pristup 5G mrezi, npr. M tarifa ima 20gb ali bez 5G, pa sad imam 30Gb sa 5G za 5kn vise. Meni super za 149kn

 Inače od 01.06 ti je na bonbonu za 70 kuna 30Gb 3500min i 400 sms-ova bez pristupa 5G mreži ali ako je tebi 30GB za 149kn super ponuda još bolje za tebe.

4 godine
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Hacker002 kaže...


Sukladno Europskoj regulaciji, korisnicima više neće biti dostupan pristup aplikacijama bez potrošnje interneta. S obzirom da trenutno u sklopu Vaše S tarife možete odabrati ili dodatno za 9 kn / 49kn kupiti opciju s kojom se prilikom korištenja određenih aplikacija ne troši promet tarife, ukidanjem navedenog povećava se potrošnja podatkovnog prometa.
S obzirom da se radi o regulatornoj odredbi, telekom operateri nisu dužni korisniku pružiti dodatni podatkovni pomet. Hrvatski Telekom je, neovisno o tome, svim našim korisnicima dodijelio dodatnih 2 GB do 10 GB podatkovnog prometa uz minimalno povećanje naknade od 6 kn (5,4 kn za M1 korisnike) kako bi osigurali da svi naši korisnici i dalje mogu koristiti pristup omiljenim uslugama.

Sve će biti tarnsparentno prikazano na stranici čim obavijestimo sve korisnike kojih ima veliki broj. Ne možemo sve odjednom obavijestiti jer bismo imali preveliki broj korisnika na čekanju stoga najprije kreće obaviještavanje korisnika u tri vala. Od 01.06, a možda i ranije će sve biti na stranici, a do tada će i svi korisnici biti obaviješteni.

Sud Europske unije je 2. rujna 2021. godine donio je tri presude vezano za pružanje zero rated (ZR) usluga (C-5/20, C-34/20 i C-854/19), a koje su dostupne na stranici: https://curia.europa.eu/jcms/upload/docs/application/pdf/2021-09/cp210145en.pdf . Spomenutim presudama propisano je kako je postojeći način pružanja ZR usluga u suprotnosti s TSM Uredbom (EU) 2015/2120. Trenutno, EU regulatori donose nacionalne planove implementacije ovih presuda koji bi se trebali harmonizirati na nivou EU.

 

 

Tako su meni danas odgovorili kada sam pitao o čemu se radi. Sad je li to uvjet za raskid ugovora nekima od vas - vjerojatno je, samo treba naći točno zašto i kako. Također treba uzeti u obzir da je većina novih tarifa bez ugovorne obveze pa je pitanje možete li uopće napraviti klasični raskid.

 

Ja sam do sada koristio S tarifu sa 9gb za 116kn, sada sam se prebacio u XS koja je 89kn za 4gb, tj 95kn za 7gb od 1.6 što mi je super jer ni toliko ne potrošim, a budem plaćao manje nego do sada.

 

95kn za 7Gb je isto jedna od najboljih ponuda svih vremena pogotovo kad je istovremeno na bonbonu od 01.06 za 55kn mjesečno 7GB 3500min i 400sms-ova.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2022 19:58 (JohnMatrix).
11 godina
offline
Ukidanje opcija i povečanje naknade

Ja sam na m tarifi..prebacio se s tomato pretplate od 120 kn na njihovu za 143 jer mi je tomato doma bio u banani..placam m u m1 143.10 kn,ali sam dobio onu ponudu od 20gb u tarifi,10000 minuta + dodatnih 50gb besplatno te prvih 6 mj pretplatu placam 1kn...od 30.03 sam u tcomu i imam doma puni signal,tomato je skakao od jednog do pola signala..po meni sam dobro isposlovao jer sam svaki dan bio dosadan prek kompa i t com chata sto mi mogu ponuditi...kod njih imam i net preko gigaboxa isto uz m1 sto sam vezao s starcima i njihovom pretplatom,imam 400gb puna brzina nakon toga pada za 179 ali sam isposlovao da i gigabox placam 159kn..inace je 199,tak da sam ja zadovoljan,kod mene nemam neki izbor za net,jer ima bakar na 20mbit brzina tak da drugo nemogu, i ja sam dobio sms o povecanju za 5kn ali dobivam 5g pa cu i to isprobat malo,nesmeta mi tih 5 kn,i onako sam bez ugovora

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2022 20:20 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
JohnMatrix kaže...

 

95kn za 7Gb je isto jedna od najboljih ponuda svih vremena pogotovo kad je istovremeno na bonbonu od 01.06 za 55kn mjesečno 7GB 3500min i 400sms-ova.

Nije loša cijena, ali šta kada za 3 mjeseca budem htio kupiti mobitel, prebacuj broj nazad u HT ili uzimaj novi broj? Ne hvala, to mi trenutno nije opcija. Eventualno ako uzmem 14 Pro u slobodnoj prodaji na jesen, onda da, prebacim se gdje je najpovoljnija tarifa i ok. Do tada je i 95kn sasvim ok.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
6 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
JohnMatrix kaže...

 Inače od 01.06 ti je na bonbonu za 70 kuna 30Gb 3500min i 400 sms-ova bez pristupa 5G mreži ali ako je tebi 30GB za 149kn super ponuda još bolje za tebe.

 Jel datum tipfeler ili će ta ponuda tek doći? Baš gledam na njihovoj stranici i ne vidim takvu ponudu. 

13 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade

Ne znam gdje je kolega vidio to za 70 kn, ali što je naveo, od 1.6.2022. košta 110 kn/mj. Btw cjenik je onaj skriveni na stranici; ta ponuda nigdje drugdje nije objavljena.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2022 21:12 (Marko :D).
4 godine
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Vandit kaže...
JohnMatrix kaže...

 Inače od 01.06 ti je na bonbonu za 70 kuna 30Gb 3500min i 400 sms-ova bez pristupa 5G mreži ali ako je tebi 30GB za 149kn super ponuda još bolje za tebe.

 Jel datum tipfeler ili će ta ponuda tek doći? Baš gledam na njihovoj stranici i ne vidim takvu ponudu. 

 Ponuda je ista samo od 01.06 daju 10GB više + 1000min + 100sms-ova za istu cijenu tj za 70kn.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2022 21:31 (JohnMatrix).
4 godine
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Marko :D kaže...

Ne znam gdje je kolega vidio to za 70 kn, ali što je naveo, od 1.6.2022. košta 110 kn/mj. Btw cjenik je onaj skriveni na stranici; ta ponuda nigdje drugdje nije objavljena.

 Ti ne trkeljaj bez veze,ne treba braniti Telemach da ti trebaš uletavati,objavljena je već skoro godinu dana.

 

4.9. Ponuda kombinacije

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

13 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade

Ovo dolje su nove cijene od 1.6. što sam naveo, ovo gore je vjerojatno stara ponuda koja više neće bit valjana.

4 godine
offline
Ukidanje opcija i povečanje naknade

Nema vjerojatno govorim o činjenicama. Ova ponuda vrijedi i dalje 

 

4.9. Ponuda kombinacije

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

 

ali od 01.06.2022 kombinacija za 55kn(6GB+2400min+300sms) dobiva dodatno 1GB+1000min+100sms-a a kombinacija za 70kn(20GB+2400min+300sms) dobiva dodatno 10GB+1000min+100sms-a,sve lijepo piše na bonbon stranici.

 

To su dvije najbolje ponude na hrvatskom tržištu ako vam ne treba flat internet ili mobitel od operatera i cijenovno potpuno uništavaju sve ponude od A1 ili Telemacha bilo na bonovima ili na pretplati uključujući i Simpu i sve trenutne tarife na pretplatu od Tcoma.

 

Još jedna izvrsna kombinacija je ako netko treba više giga a ima dual sim mob je da uzme Male razgovore na bonbonu za 20kn 300 min i onda aktivira ovo

 

5.7. Ponuda dodatnih 1000 minuta za bonbon korisnike bonova

Od 10.12.2020. godine uvodi se ponuda  dodatnih 1000 minuta za bonbon korisnike bonova koji aktiviraju bonbon pakete za razgovore: Mali, Srednji ili Veliki paket. Ponuda je dostupna na zahtjev, a dodatne minute se dodjeljuju nakon aktivacije navedenih opcija i to od trenutka aktivacije ponude dok god korisnik ispunjava uvjet aktivacije navedenih mjesečnih opcija. Korisnik koji preskoči aktivaciju ponude jedan mjesec više neće moći koristiti ponudu. Neiskorištene dodatne minute se ne prenose u sljedeći mjesec.

 

a drugu sim karticu uzme od Tcoma Internet posvuda koji je 49kn 60GB. Znači ima za 69kn 1300min razgovora i 60GB interneta.Od 01.06.2022 Mali razgovori na bonbonu će biti 30kn za 450min tak da ispada 79kn za 1450min i 60GB prometa(za 10kn više može se dobiti i 400sms-ova).

 

To su best buy ponude na hrvatskom tržištu u omjeru uloženo-dobiveno a da nije besplatna tarifa od službenog mobitela.

 

Sad će se super pametni Marko koji radi u Telemachu javiti da to sve ne piše na početnoj stranici od bonbona i da se ipak treba potrošiti 5min dok se sve to ne pronađe a to nije normalno,bolje je uzeti u Telemachu 6GB za 79kn ili 40GB za 129kn jer se odmah vidi na njihovoj početnoj stranici pa je zato i povoljnije,Marko nije tu da vam pomogne on je tu da promovira Telemach.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2022 1:13 (JohnMatrix).
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
JohnMatrix
Znam za t, zena mi ima tu ponudu u bonbonu, ali sam u tcomu dobio jeftinije mob na pretplatu, sluske i igrom slucaja punjac pa sam zadovoljan
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2022 23:42 (Repko).
4 godine
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Repko kaže...
JohnMatrix
Znam za t, zena mi ima tu ponudu u bonbonu, ali sam u tcomu dobio jeftinije mob na pretplatu, sluske i igrom slucaja punjac pa sam zadovoljan

 Ma sve ok,meni je nejasno kreiranje novih eSimpa tarifa koje kad ih usporediš sa ovim u bonbonu ispada da su za registar "Ljudi moji koje mi budale imamo".

 

 

eSimpa 7GB - 99kn                  bonbon Velika kombinacija 7GB-55kn

eSimpa 10GB - 119kn                bonbon Jako velika kombinacija 30GB-70 kn                    

eSimpa 15GB - 139kn                bonbon Jako jako velika kombinacija 50GB-100 kn

 

i onda dodatna olakotna za eSimpa tarife,za 19kn možeš aktivirati pristup 5G mreži i odvrtiti 7,10 ili 15 speedtest-ova na 5G mreži ako si zaboravio aktivirati "Internet dan".

 

Šalu na stranu ali takve cijene eSimpe su vjerojatno da ih A1 i Telemach što manje gnjave zbog monopola i da im mogu konkurirati sa isto takvim vrhunskim i povoljnim ponudama.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2022 1:33 (JohnMatrix).
10 godina
offline
Ukidanje opcija i povečanje naknade

Ali i sam znas da je i bonbon kao i Simpa od HT-a tako da novci uvijek idu u istu kasu! 

Ja imam jedan Simpa broj samo ako mi zatreba internet dan za 10kn i tom uslugom zasluzuju imati njihovu karticu u pricuvi. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2022 7:42 (10alex).
 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
JohnMatrix kaže...
eSimpa 7GB - 99kn                  bonbon Velika kombinacija 7GB-55kn

eSimpa 10GB - 119kn                bonbon Jako velika kombinacija 30GB-70 kn                    

 

 

 nego, imaš li ti kakav link gdje to piše...ja vidjeh samo ovo pod opcijom Unaprijed skombinirano za uštedu https://www.bonbon.hr/ponuda/pretplata/paketi#/

 

 

vjerojatno nisi uračunao cijene za pozive i SMS...

 

 

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2022 8:22 (Zaporožac).
6 godina
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
JohnMatrix kaže...

 

To su best buy ponude na hrvatskom tržištu u omjeru uloženo-dobiveno a da nije besplatna tarifa od službenog mobitela.

 Slažem se. Nedavno sam otišao iz firme pa sam si broj vratio sa službenog na privatni, stoga već neko vrijeme kemijam što uzeti. Kontao sam uzeti Telemach Start tarifu, ali sada kad vidim ovo od Bonbona, radije ću pričekati još malo pa si iza 01.06. prebaciti broj tamo. Hvala još jednom za info. 

8 godina
online
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
thermo kaže...

 Šta potpisuješ ugovor za koji te kasnije netko treba prosvjetljivat?

Uzmite te ugovore na koje ste stavili svoj potpis i pročitajte ih, sve piše koje su vaše obveze, koje obveze operatera i što on smije, a što ne smije i koje su posljedice bilo kakvih promjena.

U ugovoru je sve shiny i dandy, a ovakva situacija kad radi "više sile" mijenjaju paket nije baš najjasnija.

 

Izvinite gospodine, nisu svi pravnici i vrhunski poznavaoci propisa koji se odnose na te usluge - ugovor nije dovoljan da razjasni ovu situaciju, ima tu i HAKOMa, EU propisa, zakona... Čemu služi forum nego da si međusobno pomognemo?

2 godine
online
Ukidanje opcija i povečanje naknade

evo odgovora agenta, poslao mi je link https://www.bonbon.hr/podrska/novosti-u-bonbonu

 

meni je sad jasno da kolega JohnMatrix  nije shvatio da treba platiti posebno internet, zatim razgovore, i još platiti SMS, a to nije 55 kn..i ne znam koliko on to navede minuta.. 

 

Od 1.6.2022. uvodimo mehanizam dodjele popusta s kojim pri aktivaciji ili reaktivaciji svakog samostalnog mjesečnog paketa dobivaš 20 kn popusta na prvu sljedeću aktivaciju samostalnog paketa, kojeg god odabereš - i tako sa svakom uspješnom aktivacijom ili reaktivacijom samostalnog paketa (razgovora, interneta i SMS-a). Napominjemo da se u Kombinacijama cijena ne mijenja i one nisu obuhvaćene novim mehanizmom dodjele popusta, već su cjenovno nepromijenjene. Popust u iznosu od 20 kn ti traje 2 dana od aktivacije ili reaktivacije mjesečnog paketa, nakon čega prestaje vrijediti. Niže navodimo par primjera kako će to raditi u praksi.

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2022 8:44 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Ukidanje opcija i povečanje naknade
Zaporožac kaže...

evo odgovora agenta, poslao mi je link https://www.bonbon.hr/podrska/novosti-u-bonbonu

 

meni je sad jasno da kolega JohnMatrix  nije shvatio da treba platiti posebno internet, zatim razgovore, i još platiti SMS, a to nije 55 kn..i ne znam koliko on to navede minuta.. 

 Ako ti nakon svega kaj sam napisao nije i dalje ništa jasno žao mi je kaj imaš posebne potrebe ali daj zamoli nekog od svojih da ti pročita sa razumijevanjem i dodatno ti sve objasni,ako ne uspiješ shvatiti onda izaberi neku tarifu po boji koja ti se najviše sviđa,roza ti je tcom,crvena A1 i crno žuta ti je Telemach.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2022 8:52 (JohnMatrix).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice