MAX TV instalacija usluge

poruka: 5
|
čitano: 5.416
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
MAX TV instalacija usluge

Pozdrav 

molio bih vas ako ko ima saznanja sto znaci instalacija usluge posto od agenta nisam uspio dobit odgovor ,jeli u pitanju garancija na uredaj ili ....

 

Prepiska razgovora:

Zanima me MAX tv usluga ,postoji li mogucnost da dobijem istu uz to sto imam internet drugog providera

Matej I na 16:14, Ruj 23:

Poštovani, molio bih Vas OiB radi provjere Vaših mogućnosti. :)

marko na 16:15, Ruj 23:

kakve veze ima oib nerazumim

Matej I na 16:15, Ruj 23:

Niste korisnik niti jedne od naših usluga?

marko na 16:16, Ruj 23:

ne ,kazem vam pruzatelj internet usluga je TELE2 , a kod vas bi htio ici na MAX tv

marko na 16:16, Ruj 23:

pa me zanima koje su opcije

Matej I na 16:19, Ruj 23:

U redu, razumijem. :)

Dakle. ukoliko bi Vas zanimao samostalni MaxTV bez interneta ili telefonskih usluga, tada Vam možemo ponuditi SAMOSTALNI MAX TV.

 

176,43 kn/mj Vam je cijena samostalnog MAXTV-a putem interneta. Cijena instalacije usluge bez ugovorne obveze je 1538,04 kn, s ugovorom na 12 mjeseci 769,02 kn, a uz ugovor na 24 mjeseca 562,50 kn.

Matej I na 16:19, Ruj 23:

No, ukoliko biste se zanimali i za internet, možemo Vam ponuditi i neke naše odlične MAX pakete koje dolaze sa dodatnim pogodnostima. :)

marko na 16:20, Ruj 23:

aha ok, a sto znci tocno instalacija usluge "

Matej I na 16:21, Ruj 23:

Pa to Vam znaći da će Vam naš tehničar doći i instalirati MaxTV. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MAX TV instalacija usluge

ne postoji instalacija usluge, nego je usluga instalacije, kao i svaka druga usluga :)

no da.. to znači da 'tehničar' dođe i spoji liniju u modem, mrežni kabel u računalo i recimo upali.. dok centrali javi da puste signal na parici.

-to je moguće samo na posojećoj liniji-pariici-žici ili optika, dok za mobilnu imaju kao i exvip homebox ili satelitsku (za tv) + evotv koij je također njihov. Ako nema fizičke linije tad to ne radi tehničar nego jednom u desetljeću gup, bagerom kad se kopaju ulice i sl.

-oib i sl podatke traže 'refleksno' (često i besmisleno) tj tako ima konkreno podatak o osobi, tj ako je osoba korisnik njihobih usluga, što u ovom slučaju nije.. :) i ako će postati to tad ide kao dio ugovora-podatak jednako kao ime i adresa, odnosno za lokaciju im je jedini potreban podatak adresa, no to još netko treba objasniti agentu koji govori o theničaru..

 

-btw, neke usluge su besplatne, neke nisu, ovisno o ugovoru i sl ili cca 600kn naplate ili koliko već ponekad lupnu..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: MAX TV instalacija usluge

Prijeđi na HT (ako nisi pod ugovorom na Tele2) ili uzmi EvoTV, ovo je bolesno skupo...

10 godina
offline
MAX TV instalacija usluge

Zasto oni svoj IPTV set-top box ne daju korisniku direktno te da on sam poveze i tako izbjegne naplatu 1500kn troskova `instalac

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 5:29 (lordzeleni87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
MAX TV instalacija usluge

Pa tako je vjerojatno i kod drugih providera, ne znam dal tko nudi samostalan IPTV po regularnoj cijeni. Alternativa je satelitska tv.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice