U kojem T-centru se može isprobati 5g mreža?

poruka: 6
|
čitano: 6.011
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
U kojem T-centru se može isprobati 5g mreža?

Naslov sve govori osim ako imate koju drugu ideju gdje to isprobati. Naime ovdje kod nas u Zaboku niti jedan izloženi mobitel koji podržava 5G nema sim karticu u sebi dok nekoliko onih koji imaju sim kartice podržavaju samo 4G. I tako ja u par mjeseci već 2 puta pokušao da mi malo prezentiraju 5g međutim ništa. Dakako treba imati jednu od njihovih tarifa za 199 kn ili više. Već bi isprobao kod nekoga no ne poznajem nikoga tko ima 5g mobitel a ni tarifu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U kojem T-centru se može isprobati 5g mreža?

Ja imam 5G svuda po Zagrebu, ali za najbolje rezulatte, vjerojatno bi se isplatilo biti što bliže Radničkoj.

2 godine
offline
U kojem T-centru se može isprobati 5g mreža?

Razumno razumijem nečiju potrebu za 5 G, ali, pošto nas 90% nema ni full brzine 4 G, za prosječnog korisnika je to beskorisna stvar.

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: U kojem T-centru se može isprobati 5g mreža?
Zaporožac kaže...

Razumno razumijem nečiju potrebu za 5 G, ali, pošto nas 90% nema ni full brzine 4 G, za prosječnog korisnika je to beskorisna stvar.

 Upravo to.

 

Kod mene u Dugom Selu razlika 4G/5G se osjeti jedino kroz upload a ni to nije toliko drastično.

11 godina
offline
U kojem T-centru se može isprobati 5g mreža?

sluzbeno pravi 5G jos nije krenuo na zakupljenim frekvencijama nego hibridni preko 4G frekvencija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: U kojem T-centru se može isprobati 5g mreža?

Niti u jednom t centru nisam vidio sim karticu u onim izloženim mobitelima. A da bi isprobao 5g mrežu pretpostavljam di bi u mobu morala biti sim kartica i još bi za tu kraticu trebala biti aktivirana tarifa koja omogućuje korištenje 5g mreže ( od ht tarifa, samo dvije najskuplje omogućuje korištenje 5g-a ) tak da nisam baš siguran da buš to isprobao na izloženim primjercima.

Pitaj frendove i frendice,kolege s posla/škole, možda netko koristi 5g pa da ti pokaže kako to u reali šljaka.
Bunker
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice