NVIDIA - Topic o driverima izdvojena tema

poruka: 2.921
|
čitano: 696.833
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
dejo74 kaže...

meni titra slika kad upalim game sa gsyncom pa ugasim monitor na trenutak to pomaže a 1.1 displayport mi je premali bandwith za monitor

 Kakav monitor imas, cisto sumnjam da je bandwidth issue

 Evo vidim da imas 75hz i drugi od 60hz. Neces imati problema niti sa jednim. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 23:40 (Almin94).
6 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

4k je samsung 1.1 maximum data rate je 10gbit/s a 60hz 4k je minimum 12/gbits čak i PUBG locka na 60hz kad prebacim na 1.1 displayport probao nije mi solucija to, u zadnja dva drivera se pojavio problem sa nvidijom nadam se da će riješit

11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Ima netko problema sa novim driverima, od kad sam ih stavio nece mi pes 2020 radit, samo crni ekran, di mogu skinut stariju verziju
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Joky007 kaže...
Ima netko problema sa novim driverima, od kad sam ih stavio nece mi pes 2020 radit, samo crni ekran, di mogu skinut stariju verziju

 https://www.nvidia.com/Download/Find.aspx

 

11 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Pozdrav, ako mi neko može pomoći vezano za graficku NVIDIA GeForce GT 730, nikako da stavim najnoviji update ili neki novi jedini koji želi raditi je 388.13 a pošto se igraju igrice ne želi ih pokrenuti zbog starog updata, isprobavo sam preko DDU cleanera i safe moda nista ne pali nazalost uvijek javi gresku neku, da nije win na najnovijoj verziji pa da ima gresku u instalaciji, win 10 pro 64 se koristi na najnovijoj verziji je frisko instalirano 

PSlamnik
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Pero1998 kaže...

Pozdrav, ako mi neko može pomoći vezano za graficku NVIDIA GeForce GT 730, nikako da stavim najnoviji update ili neki novi jedini koji želi raditi je 388.13 a pošto se igraju igrice ne želi ih pokrenuti zbog starog updata, isprobavo sam preko DDU cleanera i safe moda nista ne pali nazalost uvijek javi gresku neku, da nije win na najnovijoj verziji pa da ima gresku u instalaciji, win 10 pro 64 se koristi na najnovijoj verziji je frisko instalirano 

 Verovatno kada obrises drivere sa ddu ili ne prilkom instalacije novih nvidia drivera,  Windows 10 ti automatski javi gresku tj on automatski skine drivere  i onda nemozes nove nvidia drivere instalirat.

Da bi to sprecio stopiraj automatsko skidanje gpu drivere u w10:

https://superuser.com/questions/1213161/how-to-stop-windows-10-from-updating-my-gpu-driver-automatically

 

Ako ti je to komplikovano:

1. Skines najnovije nvidia drivere

2. Obrises stare UGASIS INTERNET

3. zatim pokrenes instalirati nove

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 1:41 (psihoroba).
11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Hvala na savjetu probao sam i tu opciju nažalost ne radi niti ta opcija, čitao sam strane forume i saznao sam da se nažalost za NVIDIA GeForce GT 730 2GB DDR3 ne proizvode updat zadnji koi je izašao je 391.35 tako da mi ne preostaje nijedno drugo riješenje nego nova grafička, Hvala na pomoći 

PSlamnik
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
GEFORCE GAME READY DRIVER
 

Version:445.87  WHQL

 

Release Date:2020.4.15

 

Operating System:Windows 10 64-bit

 

Language:English (US)File Size:535.7 MB

 

https://www.nvidia.com/Download/index.aspx

Moj PC  
4 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Pozdrav, zna li netko kako je moguće izbrisati stare drivere za nvidijinu graficku, imam 240gb ssd i svaki megabajt je bitan, a nvidia svako tjedan dana izbaci driver od pola gb, kad se to instalira uzme dobar dio prostora, nekako trazim neki folder starih drivera koje mogu izbrisat bez brige
jk
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
jaxy1108 kaže...
Pozdrav, zna li netko kako je moguće izbrisati stare drivere za nvidijinu graficku, imam 240gb ssd i svaki megabajt je bitan, a nvidia svako tjedan dana izbaci driver od pola gb, kad se to instalira uzme dobar dio prostora, nekako trazim neki folder starih drivera koje mogu izbrisat bez brige

 Nema, novi driveri zamijene stare. Moguće da imaš folder u C/NVIDIA, ali novi driveri u zadnje vrijeme to automatski brišu. I naravno pobriši instalacijski file iz downloada ako već nisi.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
jaxy1108 kaže...
Pozdrav, zna li netko kako je moguće izbrisati stare drivere za nvidijinu graficku, imam 240gb ssd i svaki megabajt je bitan, a nvidia svako tjedan dana izbaci driver od pola gb, kad se to instalira uzme dobar dio prostora, nekako trazim neki folder starih drivera koje mogu izbrisat bez brige

 Prvo reci kako instaliraš nove drivere? Skineš s neta pa instaliraš, ili preko Geforce Experience?

 

Prije kojih godinu dana je stanje bilo mnogo lošije!

Prvo bi mjesta zauzeo fajl koji bi skinuo.

Onda bi se on otpakirao u C:\Nvidia.

I onda bi driveri napravili svoju kopiju za slučaj oporavka!

 

I onda bi se instalirali driveri.

 

+ Windowsi rade kopiju svih drivera instaliranih na PC

 

Znači, driver bi bio snimljen na 5 mjesta!!!

 

https://www.gameplayinside.com/optimize/cleaning-up-old-nvidia-driver-files-to-save-disk-space/

 

Pokušavam pronaći ovakav tutorial za trenutno stanje.

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 21:24 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Poznati problemi za drivere 445.87

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
psihoroba kaže...

Poznati problemi za drivere 445.87

 Steam overlay u Doom eternal zajebava i na amd grafi, očito je do igre, moraju ju još malo peglati.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

zna li se jesu li popravili pizdariju s dual monitor setupom, od 442.01 pa nadalje svaki driver mi sjebe sliku na televizoru, uključujući i predzadnji 445.78

svaki put kad instaliram noviji driver od 441.87 nestane mi signal na televizoru i ne prepoznaje ga uopće kao drugi monitor

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Izgleda da oni malo malo nesto sjebu, bas svaki driver koji izb ace uvek su nesto sjebali:/

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 12:04 (psihoroba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Zbog cega se onaj DSR Factor (i smoothness) u control panelu automatski pali ? Svaki drugi dan vidim da se upali, a to mi onemogucuje mjenjanje rezolucije u igri...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
hahhaajaads kaže...

Zbog cega se onaj DSR Factor (i smoothness) u control panelu automatski pali ? Svaki drugi dan vidim da se upali, a to mi onemogucuje mjenjanje rezolucije u igri...

 De okaci sliku da vidim gde ga menjas ...

10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
psihoroba kaže...

 De okaci sliku da vidim gde ga menjas ...

 I uvijek mi bude na 2.00x i 33% smoothness

13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
hahhaajaads kaže...
psihoroba kaže...

 De okaci sliku da vidim gde ga menjas ...

 I uvijek mi bude na 2.00x i 33% smoothness

 Upravo testirao sa i bez te opcije meni uredno radi sa zadnjim driverima.

Mada sam morao te zadnje drivere 2x sa  DDU brisat jer mi iz prve nisu radili kako treba.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 16:35 (psihoroba).
10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
psihoroba kaže...

 Upravo testirao sa i bez te opcije meni uredno radi sa zadnjim driverima.

Mada sam morao te zadnje drivere 2x u sa  DDU brisat jer mi iz prve nisu radili kako treba.

 Krvio sam malo protumacio... Ne radi custom rezolucija u igri kad je to upaljeno, znaci prihvaca jedino standardne rezolucije, a tipa 1440x1080 i 1728x1080 mi ne prihvaca (ne ponudi) kad mi je ukljucen DSR. Ja DDU radim svaki put, uz njega i nvslimmer jer mi bez njega zna davat probleme...

13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Version: 446.14 WHQL
Release Date: 2020.5.27
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 534.95 MB
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

živeli :D

 

Version:451.48  

WHQLRelease Date:2020.6.24

Operating System:Windows 10 64-bit

Language:English (US)

File Size:561.82 MB

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
NVIDIA - Topic o driverima

samo da kazem da mass effect andromeda sa zadnjom verzijom (danasnji release) studio drivera radi ok sto se tice performansi, pad fps i neoptimiziranost su proslost... game driveri su zacudo radili bili probleme...

i to nakon 3 godine od release, za ostale boljke vezane uz gameplay postoje modovi.. probavljivo je igrat napokon barem do remastera ak ga bude...

ryzen chipset + nvidia rtx

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Hardware-Accelerated GPU Scheduling Performance Snapshot With Turing

https://www.google.com/amp/s/wccftech.com/hardware-accelerated-gpu-scheduling-performance-with-turing/amp/
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
psihoroba kaže...

Nice boost za vlasnike slabijih grafa.

13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Version: 451.67 WHQL
Release Date: 2020.7.9
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 561.45 MB
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
psihoroba kaže...
Version: 451.67 WHQL
Release Date: 2020.7.9
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 561.45 MB

Sta donose? 

13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
MEGATAMA kaže...
psihoroba kaže...
Version: 451.67 WHQL
Release Date: 2020.7.9
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 561.45 MB

Sta donose? 

 Game Ready Drivers provide the best possible gaming experience for all major new releases. Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix is included for the best gameplay on day-1.

Game Ready for Death Stranding
This new Game Ready Driver provides the latest performance optimizations, profiles, and bug fixes for Death Stranding. In addition, this release also provides optimal support for Horizon Zero Dawn: Complete Edition and F1 2020.

10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
MEGATAMA kaže...
psihoroba kaže...

Nice boost za vlasnike slabijih grafa.

 To opet ovisi u igri, za sad bas i nema nekakvog znacajnog napretka po testiranjima, cak i u dosta situacija sa schedulingom je fps i manji. Jedan dan kad me bas to bude ono zainteresiralo budem isprobao to pa da vidim kakva je razlika sa mojom grafom...

8 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

jel ima tj jel imao itko od vas problema sa monitorom i TVom povezanim u isto vrijeme. Naime događa mi se to da ako mi je tv ugašen kada upalim komp  i počnem koristiti browser  dokle god ne upalim tv da radi paralelno sa monitorom ,monitor konstantno blinka (refresha se) svakih 5-10 sekundi zacrni se ekran i ponovo se upali bez ikakvog tona,samo nestane slika bez zvuka da se nešto "iskopčalo" ... I tako konstantno dok god ne upalim telku onda prestane... Prije neko vrijeme me to bilo mučilo i da me ubiješ ne znam kako sam to riješio .. Oba su namjestena na 1080p ali eto.. Djeluje mi da grafa šalje signal TVu i dok god nije upaljen refresha monitor iz nekog razloga 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice