NVIDIA - Topic o driverima izdvojena tema

poruka: 2.921
|
čitano: 696.824
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Možda nešto s firewallom, routerom...? Jesi pogledao po netu za slične probleme?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Da al to sve stari postovi.... najnoviji je iz 2017. Probao sam i sa fejsom i normalno mail i pass... cak sam i novu instalaciju radio.... morat cu probat iskljucit FW pa probat....ili se spojit na mob pa preko njega...
VenAtoR#2231
11 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Dosli novi driveri, s podrskom za RDR2 i NFS Heat

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Evo ja imam problem sa instalacijom drivera gtx 1070

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
dreadmoore kaže...

Evo ja imam problem sa instalacijom drivera gtx 1070

 DDU pa opet probaj, kod mene bez frke.

RIP Šaban (21.6.2016)
14 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Puls3 kaže...
dreadmoore kaže...

Evo ja imam problem sa instalacijom drivera gtx 1070

 DDU pa opet probaj, kod mene bez frke.

 probao i onda win nece boot bez safe moda

13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Version:441.41  WHQL

Release Date:2019.11.26

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NVIDIA - Topic o driverima

CES Game Ready Driver ( GeForce Game Ready 441.87 )

 

Novosti:

Maximum Frame Rate

Variable Rate Super Sampling

Image Sharpening Improvements

Freestyle ‘Splitscreen’ Filter

 

Windows 10 64bit Standard

RIP Šaban (21.6.2016)
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Sry, nisu novosti o driverima, ali jedan simpatičan nostalgični GIF - Nvidia GPU Evolution

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Jel ima jos tko problema sa nVidijinim divljim driverima?

 

Jucer su se normalno updateali kao do sada, reboot,

udjem u OS i slika na monitoru je samo "crnilo" (ima pozadinskog osvjetljenja i vise nista).

 

Dakle monitor je spojen na laptop sa DisplayPort kablom,

dakle direktno na GTX1070 graficku karticu, ne preko intelove graficke kartice.

 

Sto je najgore, prikaze sliku na 10-15 sekundi i nestane, i onda se vise ne vraca ni nakon reboota.

 

Sa DDU-om maknem sve drivere, instaliram, radi, reboot, 15s radi, sivilo.

 

Ako pustim da mi instalira "(de)genericke" drivere iz Microsoft baze, dobijem drivere 399.01 i s njima se to ne desava.

 

Veoma cudno jer do sad nisam imao taj bug, al ocito je negdje nesto ostalo od sjebanih drivera, makar je DDU sve maknuo (iz safe mode-a).

 

Nekakav prijedlog? Il da posaljem sve u vrazju mater?

 

 

Usput, cini se da taj problem postoji vec dugo, al pitanje je kad ga tko dobije:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 16:05 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Ja hvala Bogu nemam nikakvih problema s driverima ni na GTX 1080 niti na 1070

10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Čitatelj kaže...

Jel ima jos tko problema sa nVidijinim divljim driverima?

 

Jucer su se normalno updateali kao do sada, reboot,

udjem u OS i slika na monitoru je samo "crnilo" (ima pozadinskog osvjetljenja i vise nista).

 

Dakle monitor je spojen na laptop sa DisplayPort kablom,

dakle direktno na GTX1070 graficku karticu, ne preko intelove graficke kartice.

 

Sto je najgore, prikaze sliku na 10-15 sekundi i nestane, i onda se vise ne vraca ni nakon reboota.

 

Sa DDU-om maknem sve drivere, instaliram, radi, reboot, 15s radi, sivilo.

 

Ako pustim da mi instalira "(de)genericke" drivere iz Microsoft baze, dobijem drivere 399.01 i s njima se to ne desava.

 

Veoma cudno jer do sad nisam imao taj bug, al ocito je negdje nesto ostalo od sjebanih drivera, makar je DDU sve maknuo (iz safe mode-a).

 

Nekakav prijedlog? Il da posaljem sve u vrazju mater?

 

 

Usput, cini se da taj problem postoji vec dugo, al pitanje je kad ga tko dobije:

 

 

 Probaj debloatat drivere sa nvslimmerom. Ja sam isto ne tak davno ima probleme sa nvidijim driverima (crna slika u toku gejma, neda mi ga nit iskljucit na tipku nego direkt na napajanju) i sva sreca ovaj nvslimmer radi dobro svoj posao...

7 godina
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Budem to probao.

 

Takodjer sam naletio na ovo:

https://www.nvidia.com/en-us/drivers/nv-uefi-update-x64/

https://www.techspot.com/drivers/driver/file/information/18164/

 

Kazu da bi trebalo i na laptopu probati, pa cu vidjeti sta laptop kaze, dali treba ili ne. U najboljem slucaju

ce raditi, u najgorem ce grafika biti skroz mrtva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ne pomaze niti jedan tool, niti debloatani driveri, nakon reboota, slika je tu 10-15s, nakon toga crnilo.

 

Budem za vikend kupio drugi mDP na DP, pa probao. Tko zna, makar se ne mice, mozda je defektan.

 

Ali mislim da je problem do softwarea od nVidije. A mozda i nekakav Windows Update radi probleme.

 

U najgorem slucaju moram napraviti clean-install OS-a na drugi disk pa isprobati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Čitatelj kaže...

Ne pomaze niti jedan tool, niti debloatani driveri, nakon reboota, slika je tu 10-15s, nakon toga crnilo.

 

Budem za vikend kupio drugi mDP na DP, pa probao. Tko zna, makar se ne mice, mozda je defektan.

 

Ali mislim da je problem do softwarea od nVidije. A mozda i nekakav Windows Update radi probleme.

 

U najgorem slucaju moram napraviti clean-install OS-a na drugi disk pa isprobati.

 hm, meni se isto pocelo desavati da slika nestane na 1-2 sec.pa opet radi sve ok. i tako nekoliko puta tijekom dana.. na dva monitora, oba su spojena preko DP-a.

 

probaj iskljuciti g.sync, meni kad je ukljucen a otvorim neku aplikaciju tipa autocad uopce vise nemam sliku, kad recimo samo napamet prebacim na nesto drugo slika se vrati...nadam se da necu zazaliti sto sam presao na nvidiu.

7 godina
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Imam FreeSync monitor i na njemu je FreeSync iskljucen, tako da u nV-CP-u ni ne prikazuje vise opciju za G-Sync.

To je prvo sto sam probao i posumnjao da je bug, ali nije pomoglo.

 

Meni se recimo slika uopce ne vraca, ostaje crno zauvjek, dok ne deinstaliram drivere u safe modu.

 

Vec lagano razmisljam da je vrijeme za ITX konfiguraciju sa RX5xxx grafikom, tako da strpljivo cekam

ove nove da lansiraju, da mogu to rijesiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Čitatelj kaže...

Imam FreeSync monitor i na njemu je FreeSync iskljucen, tako da u nV-CP-u ni ne prikazuje vise opciju za G-Sync.

To je prvo sto sam probao i posumnjao da je bug, ali nije pomoglo.

 

Meni se recimo slika uopce ne vraca, ostaje crno zauvjek, dok ne deinstaliram drivere u safe modu.

 

Vec lagano razmisljam da je vrijeme za ITX konfiguraciju sa RX5xxx grafikom, tako da strpljivo cekam

ove nove da lansiraju, da mogu to rijesiti.

 i ja imam freesync monitor, ali preko DP-a bi trebali biti kompatibilni s g-syncom. kad je ukljucen i kad aplikacija zatreba HW akceleraciju graficke slika nestane (barem sam ja to tako zakljucio). kod tebe je mozda ta situacija vec pri ulasku u windowse, ali ako ni ne mozes ukljkuciti g-sync onda valjda nije do toga.

 

sa prijasnjom verzijom drivera nisam primijetio taj problem, nadam se da je samo do toga i da ce to ispraviti.

 

isto sam vec pomisljao da kupim nove kablove jer ovi su neki za 60-tak kuna pa reko da nije do toga..tko ce ga znat.

13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Version: 442.50 WHQL
Release Date: 2020.2.27
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 529.6 MB
Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Version:442.59  WHQL

Release Date:2020.3.10

Operating System:Windows 10 64-bit

 

Language:English (US)

 

File Size:529.05 MB

Moj PC  
1 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Version: 442.74 WHQL
Release Date: 2020.3.19
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 529.81 MB
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Version: 445.75 WHQL
Release Date: 2020.3.23
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 533.05 MB
Moj PC  
2 0 hvala 4
4 godine
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Pozdrav, neznam dali je jos netko primjetio kod sebe no ja nemogu vise ugasiti freesync na svom monitoru(non stop je upaljen), probao sve zivo i nezivo kroz drivere tj u control panelu, zadnji driveri su u pitanju?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
mrssmit kaže...

Pozdrav, neznam dali je jos netko primjetio kod sebe no ja nemogu vise ugasiti freesync na svom monitoru(non stop je upaljen), probao sve zivo i nezivo kroz drivere tj u control panelu, zadnji driveri su u pitanju?!

 Pa gasenje freesync nema veze sa driverima ? Odes u postavke monitora pomocu tipki, nadjes freesync i ugasis ga, ili ti je to onemoguceno ?

4 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
hahhaajaads kaže...
mrssmit kaže...

Pozdrav, neznam dali je jos netko primjetio kod sebe no ja nemogu vise ugasiti freesync na svom monitoru(non stop je upaljen), probao sve zivo i nezivo kroz drivere tj u control panelu, zadnji driveri su u pitanju?!

 Pa gasenje freesync nema veze sa driverima ? Odes u postavke monitora pomocu tipki, nadjes freesync i ugasis ga, ili ti je to onemoguceno ?

 Nema monitor fizicki da se upali, neka jeftinjara sto znaci samo kroz drivere. Do nedavno je radilo kad u driverima ugasim g-sync sad vise ne.

13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Kazu da ovaj fix resava crash u bf5:

GeForce Hotfix Driver version 445.78
Updated 03/25/2020 09:04 AM
GeForce Hotfix Driver version 445.78

GeForce Hotfix display driver version 445.78 is based on our latest Game Ready Driver 445.75.

This Hotfix driver addresses the following:
Some DirectX 11 games may fail to launch when Image Sharpening is enabled from the NVIDIA Control Panel

Click on the URL below to download the appropriate driver:

https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5009/~/geforce-hotfix-driver-version-445.78

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 14:21 (psihoroba).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Tebi je pomoglo?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Crash da, ali zamrzavanje slike nikako(na 2 sekunde)...
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Skuzio sam novi problem, sad ako zelim ugasiti freesync moram fizicki ugasiti pa upaliti monitor, prije je to radilo u control panelu pod normalno, monitor bi zablinko sad se nista nedogađa, vjerovatno najnoviji Nvidijin bug.😑
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 12:53 (mrssmit).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ja sam muku mucio sa nestajanjem slike sekund-dva.

 

Evo solucije
Ako koristite DisplayPort i imate problem sa nestajanjem slike na dvije sekunde, pogledajte da li imate dostupnu opciju odabira verzije DisplayPort-a u opcijama monitora. Izaberite 1.1 ako vam je trenutno odabrana verzija 1.2 i sl

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: NVIDIA - Topic o driverima

meni titra slika kad upalim game sa gsyncom pa ugasim monitor na trenutak to pomaže a 1.1 displayport mi je premali bandwith za monitor

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice