NVIDIA - Topic o driverima izdvojena tema

poruka: 2.921
|
čitano: 697.440
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Jel ima tko probleme s novim 416.81 driverima? Ja od kad sam ih stavio, OW i AC:Odyssey mi se random ruše. Vratio sam na 416.34 i sve je opet uredu.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
12 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Promster kaže...

Jel ima tko probleme s novim 416.81 driverima? Ja od kad sam ih stavio, OW i AC:Odyssey mi se random ruše. Vratio sam na 416.34 i sve je opet uredu.

 meni se rusio konstantno bf5, blue screen! vratio se na neke starije ispod 4xx.lp

Intel Core™ i7 Forever
12 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ja sam još uvijek na 411.70

 

Nije da imam potrebu mijenjati svako osviježenje drivera

 

Inače radi sve kao sat 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
NVIDIA - Topic o driverima

ja sam na prastarim 398.36 

 

ne bi da ću novijim driverima dobiti ne znam kakav boost, pa da riskiram nevidijine pizdarije

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Meni instalacija novih drivera konačno prolazi kako treba ali isključivo uz opciju clean instal. Uredno prepozna monitor prek DP-a i TV prek HDMI-a. Ako odaberem nadogradnju prepozna samo jedno od toga, pa moram DDU i drivere na čisto...izluđivalo me to.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Stjepanj kaže...
Promster kaže...

Jel ima tko probleme s novim 416.81 driverima? Ja od kad sam ih stavio, OW i AC:Odyssey mi se random ruše. Vratio sam na 416.34 i sve je opet uredu.

 meni se rusio konstantno bf5, blue screen! vratio se na neke starije ispod 4xx.lp

 Samo spustis clock grafe i problem rijesen. Meni se isto desavalo jer sam mislio da je overclock stabilan.:)

11 godina
online
Re: NVIDIA - Topic o driverima
XXX kaže...

Meni instalacija novih drivera konačno prolazi kako treba ali isključivo uz opciju clean instal. Uredno prepozna monitor prek DP-a i TV prek HDMI-a. Ako odaberem nadogradnju prepozna samo jedno od toga, pa moram DDU i drivere na čisto...izluđivalo me to.

 

 zanimljivo, a ja s tim nikakvih problema nisam imao, a svaki put samo pregazim drivere bez clean installa

doduše meni je monitor preko dvi priključka, a tv isto preko hdmi

čak mi i zvuk ostane poštelan da zvuk za filmove i crtiće ide preko hdmi, a istovremeno za gejmanje i sve ostalo preko zvučnika

12 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Almin94 kaže...
Stjepanj kaže...
Promster kaže...

Jel ima tko probleme s novim 416.81 driverima? Ja od kad sam ih stavio, OW i AC:Odyssey mi se random ruše. Vratio sam na 416.34 i sve je opet uredu.

 meni se rusio konstantno bf5, blue screen! vratio se na neke starije ispod 4xx.lp

 Samo spustis clock grafe i problem rijesen. Meni se isto desavalo jer sam mislio da je overclock stabilan.:)

 ma nista nije overklokano osim cpu-a, gpu niti nemrem ocati prekuhava se, tako je to kad uzmes budget msi gaming x verziju..lp

Intel Core™ i7 Forever
14 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Stjepanj kaže...

 ma nista nije overklokano osim cpu-a, gpu niti nemrem ocati prekuhava se, tako je to kad uzmes budget msi gaming x verziju..lp

 Ma prekuho bi ti i full custom loop. 

10 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Izasli novi driver.

Zasto ovako brzo izbacuju nove drivere ? :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
ja instališem novi drajver jer mi je voda u džast kauzu 4 užasna, grafika vode ko iz prvog dijela.
Be Water My Friend
15 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Pozdrav ekipa, da li osjetite lagani pad performansi sa zadnjim drajverima. Imam 1080 I fps na 1440p mi vise nije slokan na 75 nego mi Sada varira 60 do 70. Kao primer Sam uzeo bf 5

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ja sam bio do sada na starim driverima ali kako sam si upravo nabavio bf5 moram na nove, tako da mogu se hebat kak god okrenes moram imat nove drivere

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Ja na 1440p sa gtx1070 na dx11 ultra postavkama imam oko 75-80 zasto ti imaš tako malo
Huawei Mate 20 Pro
15 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ne znam, to me muci

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Bloodraven kaže...

Pozdrav ekipa, da li osjetite lagani pad performansi sa zadnjim drajverima. Imam 1080 I fps na 1440p mi vise nije slokan na 75 nego mi Sada varira 60 do 70. Kao primer Sam uzeo bf 5

 Pa odgovor je jasan imaš Ryzena.

15 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ryzen 2600 bi trebao biti dovoljan.

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Meni se isto to dogada, odkada imam nove drivere u svim igrama ne samo bf5 pao fps...konf. je i7 6700k , gtx 1070ti i 16 gb ddr4

 I cesto padne na sek upola fps

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Bloodraven kaže...

Ryzen 2600 bi trebao biti dovoljan.

 Meni radi odlicno, pogotovo na ovim zadnjim driverima, fps drop sam vidio jedno prije 6 mjeseci dok sam bio na intelu 

10 godina
neaktivan
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Platis ga vise a dobines sranje koje nevrijedi te pare

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Jel jos tko imao problema sa novim driverima sto se tice plavog ekrana
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima
 
3 0 hvala 2
10 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ima li kakvih tegoba sa novim driverima haha

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
soul_eclipse kaže...

Ima li kakvih tegoba sa novim driverima haha

Kod mene (opet) ima... U Overwatchu sam svako malo doživljavao crasheve, vratio prijašnje drivere i sve opet uredu. 

12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
soul_eclipse kaže...

Ima li kakvih tegoba sa novim driverima haha

 U Battlefield V temi netko javio da ima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
soul_eclipse kaže...

Ima li kakvih tegoba sa novim driverima haha

 Nope

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice