Nvidia GTX 1660 Super

poruka: 30
|
čitano: 7.345
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Msi GF GTX 1660 Super Aero ITX 6G

 Ima li netko iskustva sa gore navedenom karticom?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Nvidia GTX 1660 Super

Dobre su vecinom svi modeli jer to nisu potrosaci i grijalice, ja vecinom preporucujem 2 venta (tipa neku od gainwarda) jer ju je poslije lakse prodat... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super
Samo ne asus tuf lol
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Nvidia GTX 1660 Super

ja planiram uzeti NVidia GeForce GTX 1660 SUPER GAMING X. po recenzijama i odnosu uloženo dobiveno mi se čini ok. a i najvažnije, u budžetu mi je :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super
dhorasoo kaže...

ja planiram uzeti NVidia GeForce GTX 1660 SUPER GAMING X. po recenzijama i odnosu uloženo dobiveno mi se čini ok. a i najvažnije, u budžetu mi je :)

 Za 150+kn manje imas istu 1660s gaming pro oc, odlican hladnjak koji nece prelazit 65 stupnjeva nit da ju kloknes do besvjesti...

13 godina
online
Re: Nvidia GTX 1660 Super
dhorasoo kaže...

ja planiram uzeti NVidia GeForce GTX 1660 SUPER GAMING X. po recenzijama i odnosu uloženo dobiveno mi se čini ok. a i najvažnije, u budžetu mi je :)

 dhorasoo

Ja bi ju kupio da sam na tvojem mjestu.

13 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super
hahhaajaads kaže...
dhorasoo kaže...

ja planiram uzeti NVidia GeForce GTX 1660 SUPER GAMING X. po recenzijama i odnosu uloženo dobiveno mi se čini ok. a i najvažnije, u budžetu mi je :)

 Za 150+kn manje imas istu 1660s gaming pro oc, odlican hladnjak koji nece prelazit 65 stupnjeva nit da ju kloknes do besvjesti...

 

koja je razlika izmedju te dvije?

13 godina
online
Re: Nvidia GTX 1660 Super
dhorasoo kaže...
hahhaajaads kaže...
dhorasoo kaže...

ja planiram uzeti NVidia GeForce GTX 1660 SUPER GAMING X. po recenzijama i odnosu uloženo dobiveno mi se čini ok. a i najvažnije, u budžetu mi je :)

 Za 150+kn manje imas istu 1660s gaming pro oc, odlican hladnjak koji nece prelazit 65 stupnjeva nit da ju kloknes do besvjesti...

 

koja je razlika izmedju te dvije?

 Ova druga je ružnija i drugi proizvođač. 

10 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super
dhorasoo kaže...

 

koja je razlika izmedju te dvije?

 Najveca je u izgledu, buka je vjerovatno ista kao i temperatura jer 16xx modeli nisu veliki potrosaci nit se griju...

14 godina
protjeran
offline
Re: Msi GF GTX 1660 Super Aero ITX 6G
filip260 kaže...

 Ima li netko iskustva sa gore navedenom karticom?

Kupi, to je best buy...

6 godina
offline
Nvidia GTX 1660 Super

Uzeo sam Asus Tuf gaming oc gtx-1660 super, i kad igram grafa sama boosta na 1960 2000 i 104-105%  power jel to normalno nisam pratio nvidiu neko vrijeme pa da saznam koju pametnu ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nvidia GTX 1660 Super
dejo74 kaže...

Uzeo sam Asus Tuf gaming oc gtx-1660 super, i kad igram grafa sama boosta na 1960 2000 i 104-105%  power jel to normalno nisam pratio nvidiu neko vrijeme pa da saznam koju pametnu ;)

 Kud baš asus.

 

https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1660-SUPER-GAMING-X

 

Vidi ovu ljepoticu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 19:12 (hummer0).
6 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super
hummer0 kaže...
dejo74 kaže...

Uzeo sam Asus Tuf gaming oc gtx-1660 super, i kad igram grafa sama boosta na 1960 2000 i 104-105%  power jel to normalno nisam pratio nvidiu neko vrijeme pa da saznam koju pametnu ;)

 Kud baš asus.

 pa to je  sa 5700 strix bio problem dobio sam je jeftinije nego kineski colorful 3 godine vs 2 godine garancije,ovaj hladnjak je skroz lagan to je onaj model sa 2 venta ne tuf 3

 

https://geizhals.de/asus-tuf-gaming-geforce-gtx-1660-super-90yv0dt3-m0na00-a2194816.html

 

ja sam je u hr dućanu platio ravno toliko koliko vani košta

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 19:36 (dejo74).
11 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super

a ja gigabyte 1660 super gaming oc, imao sam prije gtx 970, al nekak mi je sad slika losija na monitoru, stavio sam dvije slike, dal je to tak normalno, mozes pogledati kako je na tvojoj, neda mi se sada opet vracati staru grafu da vidim, i koje si drivere instalirao game ili studio

6 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super
Game i displyportom sam spojio 10bit 60hz, i sa rx580 prešao nisam ni DDU koristio samo sam deinstalirao radeon i drivere

ps
baš sam i monitor promjenio nedavno kad i grafu tako da nemogu ti tu baš pomoći
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2020 9:43 (dejo74).
11 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super

dal ti radi nvidia control panel, meni ga uopce nema, probat cu spojiti onda display portom

6 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super
da radi control panel, a gf expirience sam naknadno instalirao
11 godina
offline
Nvidia GTX 1660 Super

probat cu ponovno drivere instalirat, dal imas program techpower up da mi poslikas da vidim kako tebi pise

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super
ima ali nakon 16h na poslu sam
11 godina
offline
Nvidia GTX 1660 Super

moze

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Nvidia GTX 1660 Super

Nvidia control panel se po novom mora odvojeno skinuti sa microsoft store. Zato ga nema.

 

Bravo nvidia!

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super
Joky007 kaže...

probat cu ponovno drivere instalirat, dal imas program techpower up da mi poslikas da vidim kako tebi pise

 

11 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super

je tako je i meni,male razlike neke, al nemam control panel, nemogu ga uopce instalirat a sa driverima se nije, a ovo za 8 bit mozda bi trebao stavit hdmi kabel 2.0 da bude 10

1660 1660
10 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super
Joky007 kaže...

je tako je i meni,male razlike neke, al nemam control panel, nemogu ga uopce instalirat a sa driverima se nije, a ovo za 8 bit mozda bi trebao stavit hdmi kabel 2.0 da bude 10

 2 posta iznad. Nvidia je prije nekoliko apdejtova maknula iz drivera control panel, mozes ga jedino skinut sa microsoft store-a.

11 godina
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super

probo nece mi, skinut cu neke stare drivere pa update napravit samo onda

11 godina
online
Re: Nvidia GTX 1660 Super
Jakovp kaže...

Nvidia control panel se po novom mora odvojeno skinuti sa microsoft store. Zato ga nema.

 

Bravo nvidia!

ne mora, skineš regularni driver umjesto dch verzije i instalira ti control panel kao i uvijek

 

evo i link: http://us.download.nvidia.com/Windows/442.19/442.19-desktop-win10-64bit-international-whql.exe

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2020 19:28 (picajzla0707).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super

E problem je u tome sto je meni nudilo samo tu dch verziju, mozda se nesto promijenilo u meduvremenu.

 

 

EDIT: izgleda da su promijenili nakon što su se ljudi bunili, nije im to trebalo u svakom slučaju.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2020 20:36 (Jakovp).
11 godina
online
Re: Nvidia GTX 1660 Super
Zašto ne, napredniji korisnici nađu proširenu verziju drivera bez problema. Onima plug'n'play korisnicima, kojih je sve više, control panel i ne treba.
Nije da zbog izostavljanja cp driveri ne rade ili da, nedajbože, grafa crasha i blackscreena :)))
11 godina
online
Re: Nvidia GTX 1660 Super
Zašto ne, napredniji korisnici nađu proširenu verziju drivera bez problema. Onima plug'n'play korisnicima, kojih je sve više, control panel i ne treba.
Nije da zbog izostavljanja cp driveri ne rade ili da, nedajbože, grafa crasha i blackscreena :)))
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nvidia GTX 1660 Super
picajzla0707 kaže...
Zašto ne, napredniji korisnici nađu proširenu verziju drivera bez problema. Onima plug'n'play korisnicima, kojih je sve više, control panel i ne treba.
Nije da zbog izostavljanja cp driveri ne rade ili da, nedajbože, grafa crasha i blackscreena :)))

 Par verzija nisi mogao birati ni naći verziju sa CP, morao se skidati odvojeno. Ali sada su to vratili pa nema veze više.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice