AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.626.246
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: AMD Navi
nixass kaže...

...Al ti živčeki ne daju mira.

 moguće, loše sam spavao sinoć 

5 godina
offline
AMD Navi

vratite se natrag na 19.2.1

 

ja sam na njima i sve je ok...

 

a ove probleme, koje su svi naveli i sam sam imao sa novijim driverima.

 

susjed, koji ima istu grafu, sa svim driverima ver. 20 nije imao nikakvih problema, a eto od danas ponovno ima...

 

šta reći...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD Navi

Nema vracanja, pa nismo pickice...

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
5 godina
offline
AMD Navi

imaš pravo, nema vraćanja, ali nema ni naprijed

 

meni npr. izbaci crni ekran, prilikom mjenjanja mapa na bfv, tako da se zvuk čuje u pozadini, a slike nema ni na televiziji... pa onda samo reset pomaže

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Navi

AMD je napravio odličan hardver, problem je što ni sami ne znaju kako radi. Aj ti napravi driver za nešt što ti nije jasno... XD

Da vidite tek 22.7.11 kako će raditi na 5700XT, pa to će bit brutalna stabilnost (pogotovo u usporedbi s RX 7950XT).

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Ajde ljudi samo strpljenja, evo imate nove friske drivere obecavaju fix-eve na sve vase probleme 

Ugl driver 20.2.1 je 5 u ovoj godini, ako nista baren se trude ...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 21:59 (HCgamingCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi

Ne trude se, ako nakon toliko vremena tako osnovni problemi postoje, nema tu zrna truda. Ovo sto izdaju 60 drivera nista ne znaci kad je gotovo sav changelog o ReLiveu i VR-u kojeg gotovo niko ne koristi... A grafa baca bluescreenove, black screenove....

Battlelog: D3lBoy-00
4 godine
offline
AMD Navi

Instalirao nove drivere čisto da isprobam i vidi vraga, RDR2 GPU usage ne prelazi 95% i nakon 5 min "blackscreen"... Ide DDU i RollBack na prošle drivere koji su mi radili ok...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 22:23 (NoDe31).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi

 Ne čačkaj dok radi dobro. Uvik bilo i bit će. 

kradem mine iz minskog polja
4 godine
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

 Ne čačkaj dok radi dobro. Uvik bilo i bit će. 

 Još kad bi to ovi šta rade na driverima znali :)

 

16 godina
odjavljen
offline
AMD Navi

Inace, ako ikoga zanima - F@H od nedavno podrzava Navi. Doduse kroz eksperimentalne jezgre ali radi. Mora se koristiti advanced flag da bi se povukao WU koji ce raditi. PPD skor je velik, veci nego 2080 sto je odlican rezultat. Kod mene sa undervoltom postize od 1.3 do nekih 1.48 milijuna PPD sto je odlicno.A ono sto je posebno dobro je PPD po watu u tom slucaju.

Ima par jezgri koje ocito nisu bas optimizirane pa skor bude dosta nizak (oko 800k). Ali generalno - obecava itekako.

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Evo sletila danas nova Pulse RX 5600 XT dakako sad naći nekoga tko će flešniti novi bios, nadam se da će me služiti kao bivša RX 470

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi
Smille kaže...

Evo sletila danas nova Pulse RX 5600 XT dakako sad naći nekoga tko će flešniti novi bios, nadam se da će me služiti kao bivša RX 470

 

 Cestitke 

 

Zasto bi trazio nekog ? Imas na ytu od svakog kak napravit flash, cas posla...

16 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Nisam nikada flešao pa se baš neusudim jbg. nebi volio da nešto krene po zlu.

 

Hvala na čestiktama, nadam se da će sad Stalker ići glatko

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 18:29 (Smille).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi
Smille kaže...

Nisam nikada flešao pa se baš neusudim jbg. nebi volio da nešto krene po zlu.

 

 

 Nemas doslovno sta zeznut, grafa ionako ima dual bios... 

 

 Evo ti tutorial od modela kojeg si kupio direkt od sapphire-a 

 

 

Sorry, nije mi bio video ucitao iz nekog razloga...

 

Jos jedna stvar, ako tvoja kartica nema neki od ovih part numbera na videu, to znaci da vec imas najnoviji bios na njoj... To vjerovatno mozes vidjet i preko GPU Z.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 19:18 (hahhaajaads).
16 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Moja ima ovaj broj : 299-4E411-002SA prvi od spomenutih na njihovoj stranici.

 

Ma sve OK nije žurba.Gledao sam u GPU-z nema novi bios, s obzirom na očitanje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 19:49 (Smille).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Navi

Jeep ja sam skuzio da mi se sa novim driverima ne vrte fanovi iako je namjesteno kao sto vidi s da se vrte vec od 30c...

Malo sam se igro (ne znam ko me proglasio nesposobnim idiotom ovdje na forumu (rekavsi da cu ubit karticu)) i skinio sam one neke extra plastike s nje i vratio ju nazad..

Junction temp je tu oko 88/90c kako kad , al radna temp. je oko 68c na stress testovima.

U igrama tera sve bez greske i briga me dobra mi je..

Al  opet s starom 1060..Driveri/problemi sto je to?

R33mba#2892
15 godina
offline
Re: AMD Navi

Puno ljudi vrača navi i uzima nvidiju je katastrofa makar imali jeftiniji proizvod. Ne bi ih spasilo ni da još više skrešu cijenu, na lošem su glasu, šteta.

 

Od 9:10 min najbitnije:

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 1:08 (dery).
16 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Imao sam nekih problema i ja, kad sam spojio monitor na HDMI, razvukla mi se slika i ikone van okvira, pa sam morao podesiti u drajverima onu opciju scaling na 5% drugačije nije išlo.Ali RX 470 prije nije bilo tih problema spojena sa DVI-jem očito drajveri prave problem kad je spojeno sa HDMI kablom. Naravno sa najnovijim drajverima problem, kao i mnogi drugi.....

Promijenio sam kabl DVI na display port i sad sve štma i radi OK, uglavnom sam zadovoljan upgradeom

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 10:57 (Smille).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
Friday kaže...

Inace, ako ikoga zanima - F@H od nedavno podrzava Navi. Doduse kroz eksperimentalne jezgre ali radi. Mora se koristiti advanced flag da bi se povukao WU koji ce raditi. PPD skor je velik, veci nego 2080 sto je odlican rezultat. Kod mene sa undervoltom postize od 1.3 do nekih 1.48 milijuna PPD sto je odlicno.A ono sto je posebno dobro je PPD po watu u tom slucaju.

Ima par jezgri koje ocito nisu bas optimizirane pa skor bude dosta nizak (oko 800k). Ali generalno - obecava itekako.

Ove sta foldaju treba staviti na crnu listu kod kupovine 2nd hand grafe ..gori ste od minera.

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...

Ove sta foldaju treba staviti na crnu listu kod kupovine 2nd hand grafe ..gori ste od minera.

 

Ma foldala je jedan dan. Nije me pamet ostavila trositi struju na to

Freak Show Inc.
15 godina
offline
AMD Navi

Uglavnom, prodao sam RX 5700XT Red Devil ... performanse su bile odlične, bila je tiha i odlično se hladila... ali brate mili i driverima, svakodnevno signal loss na sekundu ili dvije. Čekao 3 verzije drivera i ni jedna nije popravila sve kako je trebala - čak ni zadnji koji su to navodno popravili.

 

Još da je bila za mene bi se možda i strpio i počekao.. ali žena pizdi u Overwatchu svaki put kad se dogodi. Prodao i zamijenio sa RTX 2060 Super.. sporija je, ali barem radi kako treba

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 8:46 (mrsmith).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...

Uglavnom, prodao sam RX 5700XT Red Devil ... performanse su bile odlične, bila je tiha i odlično se hladila... ali brate mili i driverima, svakodnevno signal loss na sekundu ili dvije. Čekao 3 verzije drivera i ni jedna nije popravila sve kako je trebala - čak ni zadnji koji su to navodno popravili.

 

Još da je bila za mene bi se možda i strpio i počekao.. ali žena pizdi u Overwatchu svaki put kad se dogodi. Prodao i zamijenio sa RTX 2060 Super.. sporija je, ali barem radi kako treba

 

Meni se ni jednom jos nije dogodilo dok sam igrao. Doduse jako rijetko se dogodi a ni ne igram bas cesto pa vjerojatno se zato nije poklopilo...

Freak Show Inc.
10 godina
offline
AMD Navi

Meni ekran izgubi signal kad netko upali svijetlo u drugoj prostoriji ili pozvoni. Znam zvuci kao da nije problem sa grafom, ali nikad nikad nikad se to nije događalo sa ijednom drugom grafom, niti se događa kad koristim integrušu. Također fan curve je uzas za namjestit, totalno nepregledno u driveru, napraviš blagi curve a driver to vidi ko zig-zag patern koji digne fan speed za 15% samo u 1c razlike... Onda nekad kad promjenim npr. fan curve i kliknem apply jedan monitor mi onako krene titrat boje... No dok igram nema problema, radi sve ok, tako da ne zelim updateat drivere

Ali mi je Win+P postao najbolji prijatelj zadnjih mj. dana....

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 12:43 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
D3lBoy kaže...

Meni ekran izgubi signal kad netko upali svijetlo u drugoj prostoriji ili pozvoni. Znam zvuci kao da nije problem sa grafom, ali nikad nikad nikad se to nije događalo sa ijednom drugom grafom, niti se događa kad koristim integrušu. 

to se meni dogadalo na AOC-u, u mom slucaju je letva na koju je bio spojen monitor (i lampa) bila u qurcu, i izgubi signal (i odmah se oporavi) jedino kad sam palio stolnu lampu.

dogadjalo se kad bih radio na kompu/desktopu ili laptopu/dockingu.

cudan problem, al eto.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 13:15 (nixass).
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi

 Ko je tu koga SCREWed-ovo 

14 godina
odjavljen
offline
AMD Navi

Ma asus sere, pogledajte video, nije bilo praktički nikakvog pritiska, cooler je lamatao po kartici. Ne znam kako im je to izašlo iz prototipne faze.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
8 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi

Ne mogu virovati da takva prava firma ka ASUS danas slozi grafu koja je govnu brat!

coffe,coffe,coffe.....
14 godina
offline
AMD Navi

Ja sam stavio drzac graficke od kucista da ju  podigne malo odozada...grafa se izravnala,temp pale sa 66,67 na ni na 60c..nis se ne cuje,fanovi na max 35 posto makar ni prije temp nisu bile visoke,

 

Ali kao sto kazu temp memorije se nesto dignu,pretezno oko 70-75 max 80...80c je sa biosom od 5700xt,moja je 5700...

 

ali,koji fail...

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice