AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.611.239
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Jakovp kaže...

 +1

 

Ako netko ima link na neki provjereni tutorial kako ugasiti update drivera ali pustiti ostale update, bio bih zahvalan.

Najbolje je da ti promjeniš tabor, onda nećeš imati nikakvih problema više garantiram ti. 

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Valentin17 kaže...
Jakovp kaže...

 +1

 

Ako netko ima link na neki provjereni tutorial kako ugasiti update drivera ali pustiti ostale update, bio bih zahvalan.

Najbolje je da ti promjeniš tabor, onda nećeš imati nikakvih problema više garantiram ti. 

 

 

Zašto se tako sramotiš?

 

Kao prvo meni se to događa samo zato jer imam modificiran bios i patchirane drivere pa ih windowsi ne prepoznaju kao najnovije, a što se tiče mjenjena tabora imam i imao sam svašta od svih firmi, za razliku od nekih *hm-hm* koji su jako duboko u rektumima pojedinih firmi.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

meni 17.6.1 na rx580 rade najbolje a isprobao sam ih sve od prvog drivera za nju pa i ovaj zadnji, tako da ostajem gdje jesam

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ovi zadnji donose hrpu noviteta, ja ziher nebi izdržao...pa to su dva klika 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ima ko problema u overwatchu sa 17.7.2? render device lost mi iskace poruka nakon 10 minuta igranja.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Pozdrav.

Ljudi dali netko ima problem sa pojavljivanjem crnog ekrana na sekundu dvije,to mi se pojavljuju i u igrama ali i dok surfam i dangubim bzv.

Grafička je msi rx 480 gaming x

monitor lg 24mp68

Tražio sam po netu milijun riješenja i pokušaja ali ništa ne pomaže,probao sam desetke drivera,briso u safe modu,čudesa ali 0 bodova

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Hrvoje.RH kaže...

Pozdrav.

Ljudi dali netko ima problem sa pojavljivanjem crnog ekrana na sekundu dvije,to mi se pojavljuju i u igrama ali i dok surfam i dangubim bzv.

Grafička je msi rx 480 gaming x

monitor lg 24mp68

Tražio sam po netu milijun riješenja i pokušaja ali ništa ne pomaže,probao sam desetke drivera,briso u safe modu,čudesa ali 0 bodova

 meni se isto znalo dogodit dok surfam rijetko kad ali na 17.6.1 nema toga

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2017 15:03 (dery).
9 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Sad imam najnoviji,bum i taj probo al sam ga vjerojatno imao
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Dali je moguće da Relive još nema opcije za snimanje 5.1 zvuka?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Baš instaliram 17.8.2 jer od 17.8.1 Wattman "zaboravlja" postavke, kako uspiju sj*bat ono kaj je radilo dobro, a bitno da ima novi dizajn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Konačno su dodali opciju za podešavanje boja na monitoru, nisam vidio do sad da ima.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

17.8.1 su mi uzrokovale crni ekran cim se komp bootao, nadam se da su u 8.2 to ispravili

 

update:

isti problem sa 17.8.2

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 15:27 (LeftY_CRO).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Pozz, moram nosit R9 270X Hawk na reklamaciju jer mi ne radi drugi vent na grafi. Moram bit na intergiranoj grafi od matične HD4290 koja je spojena na monitor U2414H na HDMI 1 port sa adapterom HDMI to DVI i DVI je spojen na matičnoj. E sad mi baca sliku na monitoru sa crnim rubovima sa strane, reza je 1080p, jedino prek cijelog ekrana baca sliku kad u opcijama skaliranja podesim overscan na 0%, al pri svakom restartu kompa se vraća na default. Mislim da bi trebalo bit sve normalno bez tih promjena skaliranja, na starom monitoru nije bilo takvih problema. Driveri integrirane grafe su zadnji 13.1, probao sam i one prve sa CD-a sa matične, ista stvar. Slika - KLIK

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 12:31 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Pozdrav ljudi.

Imam problem s instaliranjem AMD drivera. Prije nekih tj. dana sam igrao PUBG i samo na jednom se kompjuter freezao. Nakon rucnog restarta se vise nije htio bootat u windowse. Samo je ostao na Black Screenu. 
Nakon toga sam instalirao nove Win 10. 
Kad sam krenuo instalirat posljednje AMD verzije drivere, na pola instalacije pojavljuje se Black Screen. I tako u krug. Pokusao sam i sa starim verzijama, manualno instaliranje, ali bezuspjesno. 

Graficka je Asus HD7870.

Ako netko moze pomoci bio bi zahvalan. Hvala :)

battlelog: marinacsmrad
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
marinac88 kaže...

Pozdrav ljudi.

Imam problem s instaliranjem AMD drivera. Prije nekih tj. dana sam igrao PUBG i samo na jednom se kompjuter freezao. Nakon rucnog restarta se vise nije htio bootat u windowse. Samo je ostao na Black Screenu. 
Nakon toga sam instalirao nove Win 10. 
Kad sam krenuo instalirat posljednje AMD verzije drivere, na pola instalacije pojavljuje se Black Screen. I tako u krug. Pokusao sam i sa starim verzijama, manualno instaliranje, ali bezuspjesno. 

Graficka je Asus HD7870.

Ako netko moze pomoci bio bi zahvalan. Hvala :)

 i ja ti imam taj problem, uzrok tome je neki bug u driverima koji tjera graficku na spavanja.

nismo jedini, ima nas mali milijun ali ovi iz amd to vec jako dugo ignoriraju tak da ti je jedino rjesenje da se vratis na zadnje drivere koji su ti stabilni i cekas one koji ce ti raditi opet..

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Probao sam i to cak verzije iz 2015 godine i problem se dogadja. Doslovno ni jedne drivere nece instalirat. Dodje do pola i kad prepozna graficku samo se ugasi. Jedino da probam zadnje drivere koji su radili, a sad koji su to driveri nemam blage, jer sam u medjuvremenu promijenio i windowse i sve . Cak ni u safe modeu ne mogu instalirat divere jer izbacuje neki Error 99. (nikad vise AMD).
Znaci nije problem u hardwareu nego u softwareu? :/

UPDATE: Probao sam drivere s CD-a koji sam dobio uz grafu i sve je isto. Crasha na polovici instalacije. Ocito sam joj ispustio dusu :D

-

battlelog: marinacsmrad
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2017 18:40 (marinac88).
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Jesi ti siguran da je problem u softveru? Da nije grafa u kvaru pa dobiješ black screen čim pokuša otić sa idle u bilo koji load state?

14 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Možda da probaš preko device manager-a. Desni klik i update driver.

Steam: Peacean Origin: Peacean1990 Battlenet: Peacean#2321
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
_mark0_69 kaže...

Jesi ti siguran da je problem u softveru? Da nije grafa u kvaru pa dobiješ black screen čim pokuša otić sa idle u bilo koji load state?

 slazem se sa ovim, ukoliko se usred instalacije prekida vrlo je moguce da je problem  u grafickoj

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
10 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Mislim da je dala svoje i zahvalan sam joj na tome :)

battlelog: marinacsmrad
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Jel može neko potvrdit ogroman rast performansi od zadnjih nekoliko verzija drivera?

 

Išao sam odvrtit 3dmark 11 sa novom verzijom crimsona i usporedio sa catalystom 11.12 kada sam radio review za grafu i razlika je ogromna. Znači sa 11.12 sam dobio skor 7830 u peroformance modu a sa 17.7 dobijem preko 11k. Išo sam gledat da nije teselacija isključena u driverima, ali nije vec stoji na use application settings. Može neko potvrdit ovo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
ATiGamer kaže...

Jel može neko potvrdit ogroman rast performansi od zadnjih nekoliko verzija drivera?

 

Išao sam odvrtit 3dmark 11 sa novom verzijom crimsona i usporedio sa catalystom 11.12 kada sam radio review za grafu i razlika je ogromna. Znači sa 11.12 sam dobio skor 7830 u peroformance modu a sa 17.7 dobijem preko 11k. Išo sam gledat da nije teselacija isključena u driverima, ali nije vec stoji na use application settings. Može neko potvrdit ovo?

 Kazu tako da daje boost zadnji driveri evo ovdje možeš da tako nešto pročitaš - http://www.overclock.net/t/1436497/official-amd-r9-290x-290-owners-club/43840#post_26294889 i ovdje http://www.overclock.net/t/1436497/official-amd-r9-290x-290-owners-club/43840#post_26296377

http://hwbot.org/signature/u135800.png
11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ja mogu potvrdit da mi s ovom driverima samo random crasha... xfx rx 580 u profilu... drzao 17.9.1., i verziju prije, hellblade i cs:go mi random freezeaju, cijeli PC freezea, bude neki krrr zvuk preko zvucnika, black screen, kompjuter ode u full load 2-3 sec, stane... rucni reboot... The Crew ista stvar... Nije RAM, nije CPU, nije PSU... furmark odvrti par puta, onda isto nasumicnk crasha s istim simptomima... DDU, 17.4.4. instalirani, opet isto... Reset Windowsa cu odradit, mozda se i skupilo stagod, iako nema virusa, a i znam sto radim i gdje idem...

 

tako da mi ovo sve skupa nije drago... nikad problema s r9 280x, ni dan danas...

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

kod mene je 17.8.2 i nemam nikakvih problema sa driverom , majnam sa dvije 290 a djeca ponekad odigraju neku igricu na fb dok grafe majnaju i nemam nikakavih anomalija.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

nista, reset windowsa, stavit samo cs:go i picit verziju po verziju...

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Isti problem i kod mene, crni ekran sa zvukom 10sec i onda ništa. Sa 17.7.2 sve radi ok, bez reinstala windowsa.

11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

ja taj problem sa crnim ekranom imam vec godinama, tocnije od kada su izasli crimson driveri...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
LeftY_CRO kaže...

ja taj problem sa crnim ekranom imam vec godinama, tocnije od kada su izasli crimson driveri...

 Ako bas sa svim crimson driverima imas taj isti problem onda to ocito mora biti do kartice, a ne do drivera, samo ovdje u temi se javilo nekoliko ljudi sa istom karticom kakvu ti imas pa nemaju tih problema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 13:53 (war3_tft).
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

nene, svaka 3. verzija crimsona radi... sad sam na 17.7.2 i ti rade, ovi ostali nope

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
LeftY_CRO kaže...

nene, svaka 3. verzija crimsona radi... sad sam na 17.7.2 i ti rade, ovi ostali nope

 

U zadnje vrijeme non-stop neki kurac sjebu vec mi na jetra to ide imam flashbackove na ati catayst dane  

twice the pride double the fall
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice