AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.626.848
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
AMD Navi

.

Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Kaj je to graf manje je bolje?
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
AMD Navi

Ovo je super ako je istina ali sumnjam da 2080ti moze biti bolja od 3090...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi
MGloc kaže...

Ovo je super ako je istina ali sumnjam da 2080ti moze biti bolja od 3090...

 
Baš i ja isto gledam XD, kako je 3090 na dnu liste????

everyday i'm shuffling...
15 godina
online
Re: AMD Navi

Jer na 1440p uopće ne reagira ovo je u mirovanju.

kradem mine iz minskog polja
8 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/jzd7zl/did_anyone_in_europe_receive_their_6800_xt_yet/?utm_medium=android_app&utm_source=share

 

Znači NITKO tko je kupio RX6800/XT na launch danu još nema ni shippanu karticu.... Ahhahahahhahahahaba

 

Ovo je sve. Viva la teta Lisa!!!

#YOLO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 21:38 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
AdR03 kaže...

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/jzd7zl/did_anyone_in_europe_receive_their_6800_xt_yet/?utm_medium=android_app&utm_source=share

 

Znači NITKO tko je kupio RX6800/XT na launch danu još nema ni shippanu karticu.... Ahhahahahhahahahaba

 

Ovo je sve. Viva la teta Lisa!!!

 Ovo se samo odnosi na AMD shop, što ne znaći da AMD nije nikome poslao kartice. Principu se uvijek po forumima javljaju oni koji su ne zadovoljni.

Po svemu sudeći jako malo je kartica bili dobavljivo tako da su u nekim Micro centrima moglo naći sam po 10 kartica, dok je Nvidia imalo u tim istim centrima po 60 do 90 kom dostupnih kartica.

Iskreno, baš me zanima kada 25-tog dođu ne referntne kartice kakva će biti dostupnost. Najvjerojatnije neće biti bajna, ali će valjda biti bolja dobavljivost nego na izlasku 6800/6800xt.

BF3:fluffy_inside
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 22:05 (Wolf88).
10 godina
offline
Re: AMD Navi
Wolf88 kaže...
AdR03 kaže...

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/jzd7zl/did_anyone_in_europe_receive_their_6800_xt_yet/?utm_medium=android_app&utm_source=share

 

Znači NITKO tko je kupio RX6800/XT na launch danu još nema ni shippanu karticu.... Ahhahahahhahahahaba

 

Ovo je sve. Viva la teta Lisa!!!

 Ovo se samo odnosi na AMD shop, što ne znaći da AMD nije nikome poslao kartice. Principu se uvijek po forumima javljaju oni koji su ne zadovoljni.

Po svemu sudeći jako malo je kartica bili dobavljivo tako da su u nekim Micro centrima moglo naći sam po 10 kartica, dok je Nvidia imalo u tim istim centrima po 60 do 90 kom dostupnih kartica.

Iskreno baš me zanima kada 25 dođu ne referntne kartice kakva će biti dostupnost. Najvjerojatnije neće biti bajna, ali će valjda biti bolja dobavljivost nego na izlasku 6800/6800xt.

 Jedan retailer ne znam jel negdje u Norveskoj (uglavnom tamo neki dio) je imao 50 komada RX 6800 odma kad su izasle i sve su se prodale u roku od par minuta, tak da kao sto si rekao, kartica ima ali ne puno. Ako se vratimo u dane kad je bio launch day i tjedan-dva-tri poslije, ljudi su se javljali da su Microcentri dobili oko 10ak kartica po trgovini, znaci isto kao i sad.

12 godina
offline
Re: AMD Navi
Pa taman da ih ima tko će dat 6500kn za Amd karticu lol.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Navi

Ovaj lik bencha hrpu igara na svojoj rx6800xt.

Benchao je Control 4k sve max osim msaa i max raytrace tojest svih 5 stavki.

Ja sam probao sad malo kod sebe na istim postavkama i prosjecno oko 40fps negdje padne na 35 negdje ode na 55 a sa ukljucenim dlss quality je prosjek oko 80fps u tom djelu gdje sam probao isto ode ispod i iznad sa performansama ovisno o kompleksnosti scene.

Ali taj pocetni dio igre nije najzahtijevniji kasnije u ekapanziji ima ogroman otvoreni prostor i to je zahtijevnije od ovoga.

Uglavnom...bez dlssa je tesko doc do dobroh performansi.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Pa taman da ih ima tko će dat 6500kn za Amd karticu lol.

 Ja max 6 za Nitro mogu dat.. 6.5, 7 za bolje modele Nvidije. Preko toga ne idem. 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
8 godina
offline
Re: AMD Navi
3dfx kaže...
mirzet1976 kaže...

 I šta to znači ako on ima problema, ja imam dvije jednu 5700XT a drugu 5700 i nemam tih problema.

 

 evo, covjek nema problema, znaci problemi ne postoje, zajebi onaj mindfactory rma report od 10%+ povrata 

  los ti je argument jer to nisu samo friski podatci, nego od kad je kartica izdana, a svi znamo da su u startu imale veliki povrat jer driveri nisu valjali kod dijela ljudi

 

eto, ja isto nisam nikad imao problema sa 5700xt, to smo vec dvojc akojima driveri stimaju 

16 godina
offline
Re: AMD Navi
duxx369 kaže...
3dfx kaže...
mirzet1976 kaže...

 I šta to znači ako on ima problema, ja imam dvije jednu 5700XT a drugu 5700 i nemam tih problema.

 

 evo, covjek nema problema, znaci problemi ne postoje, zajebi onaj mindfactory rma report od 10%+ povrata 

  los ti je argument jer to nisu samo friski podatci, nego od kad je kartica izdana, a svi znamo da su u startu imale veliki povrat jer driveri nisu valjali kod dijela ljudi

 

eto, ja isto nisam nikad imao problema sa 5700xt, to smo vec dvojc akojima driveri stimaju 

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQbqvpHU0z6oK9HaCRbDPhkEoq5OA32mRGysyDZYhFsAk2kwKie-DaKplFyco7vwlw3ansFpjNstrpG/pubhtml

 

2080ti je lošija

16 godina
offline
AMD Navi

Kaj se događa? Jel danas službeni izlazak novih Radeonki u večim količinama? 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Dado_ZG78 kaže...

Kaj se događa? Jel danas službeni izlazak novih Radeonki u večim količinama? 

Nereferentne ili?

 

Bas pogledao na ebay.de i ekipa nudi po 900-1000eu za rx6800xt ali kako se cini nema ih ili barem ne za taj novac.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 10:48 (MEGATAMA).
6 godina
offline
AMD Navi

hrvatska za sada, 0 komada

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi

Sta nisu casopisi, BUG, VIDI, PC-CHIP (PC-EKSPERT) itd dobili svoje jedinice?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
6 godina
offline
Re: AMD Navi
Čitatelj kaže...

Sta nisu casopisi, BUG, VIDI, PC-CHIP (PC-EKSPERT) itd dobili svoje jedinice?

 to AMD grafe direktno od AMD-a, nisu AIB kartice koje su od danas tek sluzbeno u prodaji, o njima pricamo

16 godina
offline
AMD Navi

0 komada je čak lošije od Nvidijinih nekoliko komada 

Pa kaj je njima? Kaj se to događa s tržištem GPU-ova? 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
AMD Navi

meni se cini da je to samo cisto zbog nemogucnosti proizvodnje

 

izlazak hrpetine hype proizvoda u isto vrijeme, iphone 12, mac, ps5, xbox, rtx 3000, rx 6000, ryzen 5000 i to se sve stanca u 3 tvornice, cini mi se da se to nikada nije desilo

 

brijem da nema sanse da proizvedu toga u kolicinama koje trziste potrazuje u tako kratkom vemenu

 

vjerovatno je nvidia zato i otisla u samsung, da im to proizvodi, uz nizu cijenu mislili su da ce moci vose robe dobit, ali nisu racunali na los proizvodni proces :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
3dfx kaže...

meni se cini da je to samo cisto zbog nemogucnosti proizvodnje

 

izlazak hrpetine hype proizvoda u isto vrijeme, iphone 12, mac, ps5, xbox, rtx 3000, rx 6000, ryzen 5000 i to se sve stanca u 3 tvornice, cini mi se da se to nikada nije desilo

 

brijem da nema sanse da proizvedu toga u kolicinama koje trziste potrazuje u tako kratkom vemenu

 

vjerovatno je nvidia zato i otisla u samsung, da im to proizvodi, uz nizu cijenu mislili su da ce moci vose robe dobit, ali nisu racunali na los proizvodni proces :)

 Sigurno ima nekaj u tom kaj govoriš.

 Plus povečane potražnje zbog Covida i toga kaj je masa ljudi doma.

Lijep pozdrav ;)
10 godina
offline
Re: AMD Navi
Dado_ZG78 kaže...

0 komada je čak lošije od Nvidijinih nekoliko komada 

Pa kaj je njima? Kaj se to događa s tržištem GPU-ova? 

 Ovo je 50/50. Citam na internetu da hrpa nisu mogli uzet day one preorder od RTX 3080 i mogli su sutradan uzet 6800/XT, tako da sve ovisi od drzave do drzave ali sto se tice kolicina, ima ih isto.

16 godina
online
Re: AMD Navi
3dfx kaže...

meni se cini da je to samo cisto zbog nemogucnosti proizvodnje

 

izlazak hrpetine hype proizvoda u isto vrijeme, iphone 12, mac, ps5, xbox, rtx 3000, rx 6000, ryzen 5000 i to se sve stanca u 3 tvornice, cini mi se da se to nikada nije desilo

 

brijem da nema sanse da proizvedu toga u kolicinama koje trziste potrazuje u tako kratkom vemenu

 

vjerovatno je nvidia zato i otisla u samsung, da im to proizvodi, uz nizu cijenu mislili su da ce moci vose robe dobit, ali nisu racunali na los proizvodni proces :)

 Žuto je na TSMC 5nm, i nema veze sa kapacitetima TSMC 7nm na kojem je sve 100% zauzeto.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/xbox-series-x/272478.aspx?page=17&jumpto=6249786&sort=asc&view=flat

 

 

Zeleno štanca Samsung 8nm, a taj proizvodni proces je malo kilav+ne baš dobri prinosi=Nevidija je nagrabusila.

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 13:23 (rambox).
14 godina
offline
AMD Navi

Ne trolam.Slazem jos jedan komp pa me zanima.Jesu ove kartice izasle.Bez zajebancije.Ne vidim ni jednu nigdje

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Baš me zanima dal je jedna jedina AIB RX6800XT u rvatsku ušla...

 

Ako i je još više me zanima dal će naši predivni divni shopovi ju prodavati samostalno izdvojeno od neke usrane konfiguracije?

 

Mislim da svi znamo odgovor i na jedno i na drugo....

#YOLO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Navi je najjači paper launch svih vremena.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Kill Frenzy kaže...

Ne trolam.Slazem jos jedan komp pa me zanima.Jesu ove kartice izasle.Bez zajebancije.Ne vidim ni jednu nigdje

 

Kao u 15:00 je launch... Svi umukli, znaju oni gdje će ih u EU biti.. 

A za HR nevjerujem....

everyday i'm shuffling...
10 godina
offline
Re: AMD Navi

 Uuuuu onu Asusicu s vodom  bi mogao udomiti 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice