AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.629.332
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: AMD Navi
Ja sam malo skeptičan oko novog navija, ne vjerujem da mogu napraviti toliki skok s jednom generacijom naprijed, u pitanju je efikasnost, uduplati će broj jezgri, clock dosta viši, koliko će to trošiti i grijati se, pa u to se još ubroji skaliranje, ne znači duplo jezgri duple perfomanse, tu je dalje i memorija koja je poduplana, ali ako se ne varam sabirnica nije šira već je vram nešto više clockan. Nemaju ni prave odgovore na rt i dlss.


Nadam se odličnome proizvodu i po odličnoj cijeni, no mislim da i ova runda ide nvidiji
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
petarjukic kaže...
Ja sam malo skeptičan oko novog navija, ne vjerujem da mogu napraviti toliki skok s jednom generacijom naprijed, u pitanju je efikasnost, uduplati će broj jezgri, clock dosta viši, koliko će to trošiti i grijati se, pa u to se još ubroji skaliranje, ne znači duplo jezgri duple perfomanse, tu je dalje i memorija koja je poduplana, ali ako se ne varam sabirnica nije šira već je vram nešto više clockan. Nemaju ni prave odgovore na rt i dlss.


Nadam se odličnome proizvodu i po odličnoj cijeni, no mislim da i ova runda ide nvidiji

 sve sta kazes stoji. vidicemo skoro. u najgorem slucaju (po amd) nadam se da ce nvidija izvadit glavu iz dupeta i pustit 3070 u normalnim kolicinama da se moze doci do 2080ti za normalnu cijenu.

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
jovial kaže...
picajzla0707 kaže...
Što nije 28.10. tek najava, a nda bi trebao biti na release dan, što je negdje u 11. mjesecu

 da, vjerojatno jos i ne postoji ta info onda.

 

rekli su da navi ide prije novih konzola sta bi znacilo prije 12.11. kad je release ps5. 

Release Ryzena je 5.11. sto znaci da navi ide izmedju 28.10. i 12.11.

 

svi ovi releasi idu na cetvrtak iz nekog razloga (a bome (ni)je i amper izasao u cetvrtak 17.9, jel to inace tako?).

Izmedju 28.10 i 12.11 postoje samo dva cetvrtka i jedan je 5.11. kad ide Ryzen. Znaci navi bi mogao ili skupa sa Ryzenom, sto nije nevjerojatno ali i ne bi bilo bas pametno da sami sebi kradu spotlight. Preostali cetvrtak je 29.10. odmah dan nakon najave ali to se onda poklapa sa 3070... 

 

kako god bilo, da sam sebi odgovorim... nda se dize 28.10. ili 4.11, jel ima neko kakvu bolju teoriju?

 

 Pa valjda znas sto je NDA?!  Znaci 28 je to nakon eventa buduci da ionako AMD jedini zna sve detaljcice jos. Release hmmm kladim se da je  sa zen3 ili dan dva ranije/kasnije cisto jer Lisa hoce da bude takav combo. Bilo koji drugi nebi imalo smisla, i vidis da AMD reklamira 6000 seriju kao ZEN3 pod High end proizvod, znaci zeli tzaj combo vani zajedno 

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
petarjukic kaže...
Ja sam malo skeptičan oko novog navija, ne vjerujem da mogu napraviti toliki skok s jednom generacijom naprijed, u pitanju je efikasnost, uduplati će broj jezgri, clock dosta viši, koliko će to trošiti i grijati se, pa u to se još ubroji skaliranje, ne znači duplo jezgri duple perfomanse, tu je dalje i memorija koja je poduplana, ali ako se ne varam sabirnica nije šira već je vram nešto više clockan. Nemaju ni prave odgovore na rt i dlss.


Nadam se odličnome proizvodu i po odličnoj cijeni, no mislim da i ova runda ide nvidiji

 Btw na onaj power plan sto je dosao od Igora oduzmite nekih 70tak W buduci da je TBP(total board power) za type c konektor..to je uracunato.

Ostalo necu komentirati, nvidia niko neprica vise ceka se navi....

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 23:06 (HCgamingCRO).
15 godina
offline
Re: AMD Navi
jovial kaže...
kako god bilo, da sam sebi odgovorim... nda se dize 28.10. ili 4.11, jel ima neko kakvu bolju teoriju?

 

Pa ako je 28.10. najava.... koji će im više k NDA? :D Pa sve će reći... nakon toga idu već reviewi

 

EDIT: NDA = Non disclosure agreement, znači nitko tko zna nešto ne smije reći prije nego AMD to dozvoli. Nakon eventa, više nema potrebe za time. Nije NDA launch, niti je itko to rekao.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 23:46 (mrsmith).
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
jovial kaže...
kako god bilo, da sam sebi odgovorim... nda se dize 28.10. ili 4.11, jel ima neko kakvu bolju teoriju?

 

Pa ako je 28.10. najava.... koji će im više k NDA? :D Pa sve će reći... nakon toga idu već reviewi

 

EDIT: NDA = Non disclosure agreement, znači nitko tko zna nešto ne smije reći prije nego AMD to dozvoli. Nakon eventa, više nema potrebe za time. Nije NDA launch, niti je itko to rekao.

 Bit ces zalostan ako "neprobas" barem 6800xt. Ako zazmiris na dlss... pa valjda imas stvari bitnijih od dlssa u zivotu

Sta ti je nece referetnjaca kostati vise od 600 a to je onda harac taj mali AMD-ov, a ti jos fino imas par %prednosti od nas nekih ostalih sta ti je to... tri venta ej, kad je AMD to imao.

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
jovial kaže...
kako god bilo, da sam sebi odgovorim... nda se dize 28.10. ili 4.11, jel ima neko kakvu bolju teoriju?

 

Pa ako je 28.10. najava.... koji će im više k NDA? :D Pa sve će reći... nakon toga idu već reviewi

 

EDIT: NDA = Non disclosure agreement, znači nitko tko zna nešto ne smije reći prije nego AMD to dozvoli. Nakon eventa, više nema potrebe za time. Nije NDA launch, niti je itko to rekao.

  28.10 ce objavit datum releasa i nadrobit svakakvih cudesa o tome sta kartica moze. to sta ce oni reci je jedna stvar, no u stvarnosti to moze biti nesto sasvim drugo.

kakav je zapravo navi cemo znati samo nakon releasea ili koji dan ranije ukoliko nda bude dignut prije. ja sam mislio da je taj podatak poznat pa zato i pitam. ocito to nije poznato.

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
jovial kaže...
mrsmith kaže...
jovial kaže...
kako god bilo, da sam sebi odgovorim... nda se dize 28.10. ili 4.11, jel ima neko kakvu bolju teoriju?

 

Pa ako je 28.10. najava.... koji će im više k NDA? :D Pa sve će reći... nakon toga idu već reviewi

 

EDIT: NDA = Non disclosure agreement, znači nitko tko zna nešto ne smije reći prije nego AMD to dozvoli. Nakon eventa, više nema potrebe za time. Nije NDA launch, niti je itko to rekao.

  28.10 ce objavit datum releasa i nadrobit svakakvih cudesa o tome sta kartica moze. to sta ce oni reci je jedna stvar, no u stvarnosti to moze biti nesto sasvim drugo.

kakav je zapravo navi cemo znati samo nakon releasea ili koji dan ranije ukoliko nda bude dignut prije. ja sam mislio da je taj podatak poznat pa zato i pitam. ocito to nije poznato.

 Ali jedno je prejasno, a to da AMD je pobio konkurenciju ladno na "sintetickim" load-ovima...bas me zanima najboljih "10" koliko ce biti AMD-ovih combo-a u 3d marku

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
15 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...
jovial kaže...
mrsmith kaže...
jovial kaže...
kako god bilo, da sam sebi odgovorim... nda se dize 28.10. ili 4.11, jel ima neko kakvu bolju teoriju?

 

Pa ako je 28.10. najava.... koji će im više k NDA? :D Pa sve će reći... nakon toga idu već reviewi

 

EDIT: NDA = Non disclosure agreement, znači nitko tko zna nešto ne smije reći prije nego AMD to dozvoli. Nakon eventa, više nema potrebe za time. Nije NDA launch, niti je itko to rekao.

  28.10 ce objavit datum releasa i nadrobit svakakvih cudesa o tome sta kartica moze. to sta ce oni reci je jedna stvar, no u stvarnosti to moze biti nesto sasvim drugo.

kakav je zapravo navi cemo znati samo nakon releasea ili koji dan ranije ukoliko nda bude dignut prije. ja sam mislio da je taj podatak poznat pa zato i pitam. ocito to nije poznato.

 Ali jedno je prejasno, a to da AMD je pobio konkurenciju ladno na "sintetickim" load-ovima...bas me zanima najboljih "10" koliko ce biti AMD-ovih combo-a u 3d marku

U sintetičkim razbio, u port royale sa Rt je 22% jača 3080.

Bojim se ako je to stvarno, na šta će ličiti RT i/ili RT+DLSS

Bojim se da nVidia ima veliku prednost, koliko god je AMD bio "fer" što nije išao prvi sa RT godinu ranije, već je najavljivao, a nvidia ga preduhitrila.

Može se bit general poslije bitke i reć "ali nije spremna tehnologija, nema naslova, prodajete igračima nešto što ne mogu koristiti" (zvući kao "kme kme, nije pošteno"), kad ti isti igrači nisu nezadovoljni dobivenim (iz kojeg god razlog) za novac koji su platili, jedva su dočekali 3000 seriju, a nVidia je imala godin dana za skupljat znanje i iskustvo, razvijat DLSS i razvit ogromnu prednost koju neće nadoknaditi TSMC 7nm vs Samsung 8nm.

Igara će biti već sad dovoljno da si ljudi razmisle o RTX, a u buduće samo može biti gore AMD-u.

 

Možeš reć "ali igra bez toga, AMD je 10% bolji" kad ti odmah dolazi šamar sa "ali igra sa tim, nVidia je 50% bolja i ima ljepši i bogatiji RT"

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 10:25 (Rhodin).
15 godina
offline
AMD Navi

AMD molim te daj nam dobre perfromanse i solidnu cijeu i UZMI MOJE PARE... Nvidiji vise nedam niti lipe...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...

Pa ako je 28.10. najava.... koji će im više k NDA? :D Pa sve će reći... nakon toga idu već reviewi

 

EDIT: NDA = Non disclosure agreement, znači nitko tko zna nešto ne smije reći prije nego AMD to dozvoli. Nakon eventa, više nema potrebe za time. Nije NDA launch, niti je itko to rekao.

 nije to baš tako, za rajzen si imao najavu 8.10., pa još nema recenzija 

15 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...

Bit ces zalostan ako "neprobas" barem 6800xt. Ako zazmiris na dlss... pa valjda imas stvari bitnijih od dlssa u zivotu

Sta ti je nece referetnjaca kostati vise od 600 a to je onda harac taj mali AMD-ov, a ti jos fino imas par %prednosti od nas nekih ostalih sta ti je to... tri venta ej, kad je AMD to imao.

Čemu da probam 6800XT kad imam 3080? Beskorisna mi je za poslove koje obavljam (CUDA, RTX), beskorisna za ono što sam htio igrati s novom generacijom (RT u Cyberpunku npr. + DLSS).. pa neću igrati 3DMark (znamo kako je bila situacija s 5700XT, ista stvar u 3DMark-u, u praksi malo drugačije).

It is always darkest just before the dawn.
14 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...

Čemu da probam 6800XT kad imam 3080? Beskorisna mi je za poslove koje obavljam (CUDA, RTX), beskorisna za ono što sam htio igrati s novom generacijom (RT u Cyberpunku npr. + DLSS).. pa neću igrati 3DMark (znamo kako je bila situacija s 5700XT, ista stvar u 3DMark-u, u praksi malo drugačije).

 Od svih igara koje koriste RT, spomeneš RT u igri gdje se jedva taj efekt vidi. 

15 godina
offline
Re: AMD Navi
superJozo kaže...
mrsmith kaže...

Čemu da probam 6800XT kad imam 3080? Beskorisna mi je za poslove koje obavljam (CUDA, RTX), beskorisna za ono što sam htio igrati s novom generacijom (RT u Cyberpunku npr. + DLSS).. pa neću igrati 3DMark (znamo kako je bila situacija s 5700XT, ista stvar u 3DMark-u, u praksi malo drugačije).

 Od svih igara koje koriste RT, spomeneš RT u igri gdje se jedva taj efekt vidi. 

Koristim karticu u Octane Render i Vray GPU tako da mi je AMD beskoristan.. osim toga, ne igram se previše, no od svih igri u kojima RT radi... Cyberpunk će biti jedina uz Control i Wolfenstein koja ima sve RT mogućnost (GI, Reflections, Diffuse, Shadows), dapače - u njoj se najviše taj efekt vidi.

Da ne govorimo da tamo gdje bi mi 6800XT imala 70-80 FPS, 3080 će mi imati barem 120 s DLSS-om.

 

Opet si pun znanja...

It is always darkest just before the dawn.
3 godine
offline
AMD Navi

 

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/cyberpunk-2077-ray-tracing-dlss-geforce-now-screenshots-trailer/

 

Odakle ti da je Ray tracing neprimjetan u Cyberpunku? Cijela igra je napravljena s njim, cak ce i njihov buduci next gen port Witchera 3 imati Ray tracing.

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Rhodin kaže...
HCgamingCRO kaže...
jovial kaže...
mrsmith kaže...
jovial kaže...
kako god bilo, da sam sebi odgovorim... nda se dize 28.10. ili 4.11, jel ima neko kakvu bolju teoriju?

 

Pa ako je 28.10. najava.... koji će im više k NDA? :D Pa sve će reći... nakon toga idu već reviewi

 

EDIT: NDA = Non disclosure agreement, znači nitko tko zna nešto ne smije reći prije nego AMD to dozvoli. Nakon eventa, više nema potrebe za time. Nije NDA launch, niti je itko to rekao.

  28.10 ce objavit datum releasa i nadrobit svakakvih cudesa o tome sta kartica moze. to sta ce oni reci je jedna stvar, no u stvarnosti to moze biti nesto sasvim drugo.

kakav je zapravo navi cemo znati samo nakon releasea ili koji dan ranije ukoliko nda bude dignut prije. ja sam mislio da je taj podatak poznat pa zato i pitam. ocito to nije poznato.

 Ali jedno je prejasno, a to da AMD je pobio konkurenciju ladno na "sintetickim" load-ovima...bas me zanima najboljih "10" koliko ce biti AMD-ovih combo-a u 3d marku

U sintetičkim razbio, u port royale sa Rt je 22% jača 3080.

Bojim se ako je to stvarno, na šta će ličiti RT i/ili RT+DLSS

Bojim se da nVidia ima veliku prednost, koliko god je AMD bio "fer" što nije išao prvi sa RT godinu ranije, već je najavljivao, a nvidia ga preduhitrila.

Može se bit general poslije bitke i reć "ali nije spremna tehnologija, nema naslova, prodajete igračima nešto što ne mogu koristiti" (zvući kao "kme kme, nije pošteno"), kad ti isti igrači nisu nezadovoljni dobivenim (iz kojeg god razlog) za novac koji su platili, jedva su dočekali 3000 seriju, a nVidia je imala godin dana za skupljat znanje i iskustvo, razvijat DLSS i razvit ogromnu prednost koju neće nadoknaditi TSMC 7nm vs Samsung 8nm.

Igara će biti već sad dovoljno da si ljudi razmisle o RTX, a u buduće samo može biti gore AMD-u.

 

Možeš reć "ali igra bez toga, AMD je 10% bolji" kad ti odmah dolazi šamar sa "ali igra sa tim, nVidia je 50% bolja i ima ljepši i bogatiji RT"

 Tvoje rijeci stoje imas pravo. Ali kad gledam ovako malo sada sa strane: AMD-ov RT je sasvim solidan... na razini 2080ti-a i moze biti samo bolji jer je vise software nego HW..narabno ako AMD-ovi driveri stimaju svaki puita.Nvidia je vec u drugoj generaciji RT jezgre i bez dlss-a nesljaka kako bi se ocekivalo. Mislim da je stvarno AMD ok napravio..ipak je port royale 100% RT i dobiti takav score bez zasebnih tranzistopra koji obavljuju racunanje je po meni vrhunski.

I sam sam rekao da se nadam da ce radi DLSS-a vise ljudi se odluciti za NE kupovinu navi-a jer onda mogu biti mirnijij da cu je dobiti do cyberpunka. Dlss i RT mogu ziviti a da nema u svakoj igri...Boze moj: rasterizacija kao 3080 ovisi o igre do igre, 6 GB vise rama, manja cijena...AMD je stvarno napravio odlican posao i odlicnu arhikteturu spram navia1.

I trenutno, kako se cini nvidia je ostao jedino dlss-bez toga AMD bi vjv sada bio marked leader stim perf i cijenom, za gejming svijet naravno.

I AMD ce imati market share ovaj puta: ima dosta ljudi sto sam citao po njemackim forumima/portalima kako se bas naljutili na nvidiu i sada dizu AMD u nebesa...Lisa je nova majka tereza

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
HCgamingCRO kaže...

Bit ces zalostan ako "neprobas" barem 6800xt. Ako zazmiris na dlss... pa valjda imas stvari bitnijih od dlssa u zivotu

Sta ti je nece referetnjaca kostati vise od 600 a to je onda harac taj mali AMD-ov, a ti jos fino imas par %prednosti od nas nekih ostalih sta ti je to... tri venta ej, kad je AMD to imao.

Čemu da probam 6800XT kad imam 3080? Beskorisna mi je za poslove koje obavljam (CUDA, RTX), beskorisna za ono što sam htio igrati s novom generacijom (RT u Cyberpunku npr. + DLSS).. pa neću igrati 3DMark (znamo kako je bila situacija s 5700XT, ista stvar u 3DMark-u, u praksi malo drugačije).

 Ja sam samom htio biti ljubazan i pozvati te u AMD vagon.. vidim imas dva gaming pc-a i nemogu si postaviti teoriju u glavi da covjek je imao 5700xt a nezeli probati 6800xt...znaci tebe bez pdva ce izaci ladno3500-4000 kuna ish rewcimo da je 550-600? Pa ja to zaradim u tj dana kamo li ti onda 
nemoj misliti da te nagovaram samo vidim da si znatizeljan oko navi-a pa rekoh uzmi jedan probaj kad dodje vrijeme

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
15 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...

nemoj misliti da te nagovaram samo vidim da si znatizeljan oko navi-a pa rekoh uzmi jedan probaj kad dodje vrijeme

Nikad ne reci nikad, možda bude za ženin PC umjesto 1080Ti jednog dana :) ..ali ja sigurno neću mijenjati.

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Evo spominje se opet kako ce 6900xt biti vodeno hladjena- naravno ako je to potrebno ali mislim da se AMD odlucio ici kako se cini FULL OUT sa nenormalno kompetetivnim cijenama da pojede nvidiu barem do kraja godine jos... jer da ljudi, navi dostupnost bit ce daaaleekooo veca nego ampere

Zanimljivi video gdje se spominju i neke poteskoce kod nvidia-e. 

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...
mrsmith kaže...
HCgamingCRO kaže...

Bit ces zalostan ako "neprobas" barem 6800xt. Ako zazmiris na dlss... pa valjda imas stvari bitnijih od dlssa u zivotu

Sta ti je nece referetnjaca kostati vise od 600 a to je onda harac taj mali AMD-ov, a ti jos fino imas par %prednosti od nas nekih ostalih sta ti je to... tri venta ej, kad je AMD to imao.

Čemu da probam 6800XT kad imam 3080? Beskorisna mi je za poslove koje obavljam (CUDA, RTX), beskorisna za ono što sam htio igrati s novom generacijom (RT u Cyberpunku npr. + DLSS).. pa neću igrati 3DMark (znamo kako je bila situacija s 5700XT, ista stvar u 3DMark-u, u praksi malo drugačije).

 Ja sam samom htio biti ljubazan i pozvati te u AMD vagon.. vidim imas dva gaming pc-a i nemogu si postaviti teoriju u glavi da covjek je imao 5700xt a nezeli probati 6800xt...znaci tebe bez pdva ce izaci ladno3500-4000 kuna ish rewcimo da je 550-600? Pa ja to zaradim u tj dana kamo li ti onda 
nemoj misliti da te nagovaram samo vidim da si znatizeljan oko navi-a pa rekoh uzmi jedan probaj kad dodje vrijeme

pa daj čovjeku karticu kad izađe kad ti je toliko bitno da ju proba 

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
neampojma kaže...
HCgamingCRO kaže...
mrsmith kaže...
HCgamingCRO kaže...

Bit ces zalostan ako "neprobas" barem 6800xt. Ako zazmiris na dlss... pa valjda imas stvari bitnijih od dlssa u zivotu

Sta ti je nece referetnjaca kostati vise od 600 a to je onda harac taj mali AMD-ov, a ti jos fino imas par %prednosti od nas nekih ostalih sta ti je to... tri venta ej, kad je AMD to imao.

Čemu da probam 6800XT kad imam 3080? Beskorisna mi je za poslove koje obavljam (CUDA, RTX), beskorisna za ono što sam htio igrati s novom generacijom (RT u Cyberpunku npr. + DLSS).. pa neću igrati 3DMark (znamo kako je bila situacija s 5700XT, ista stvar u 3DMark-u, u praksi malo drugačije).

 Ja sam samom htio biti ljubazan i pozvati te u AMD vagon.. vidim imas dva gaming pc-a i nemogu si postaviti teoriju u glavi da covjek je imao 5700xt a nezeli probati 6800xt...znaci tebe bez pdva ce izaci ladno3500-4000 kuna ish rewcimo da je 550-600? Pa ja to zaradim u tj dana kamo li ti onda 
nemoj misliti da te nagovaram samo vidim da si znatizeljan oko navi-a pa rekoh uzmi jedan probaj kad dodje vrijeme

pa daj čovjeku karticu kad izađe kad ti je toliko bitno da ju proba 

 Ima gospodin Smith vise love od mene nebrinem se oko toga, neka uzme gospodji Smith, buduci da njoj nije bitan DLSS, roka dobrog starog pascala jos uvijek 

Ja imam taman love na strani za neki 5900x i 6800xt dok nedodje bozicnica tj 13 plata 

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 14:20 (HCgamingCRO).
15 godina
offline
AMD Navi

Amd ima priliku da proda sve i koliko god da izbace jer nemaju konkurenciju na policama. Ovčice čekaju cijena nije problem, samo daj nahrani gladne oči.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 14:19 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

Amd ima priliku da proda sve i koliko god da izbace jer nemaju konkurenciju na policama. 

 mah budemo vidli... nekak mi se cini da cim AMD kartice budu vani stvorit ce se odjednom brdo nvidia kartica

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: AMD Navi
Santana kaže...

 mah budemo vidli... nekak mi se cini da cim AMD kartice budu vani stvorit ce se odjednom brdo nvidia kartica

 Nije bitno ima li šta u kućištu grafe,nek je i prazna kutija,  samo pakuj trpaj na šlepere, brodove i goni. Logika je da ih imaju sad to bi iskoristili. Baš čemo vidit biti će zanimljivo.

kradem mine iz minskog polja
16 godina
offline
AMD Navi

Vezano za redizajniran RDNA2 GPU Cache, ili ono kaj se naslanja na Infinity Cache Tradmark eto malo detalja.

 

Video je objavljen 4.10, a najbitniji detalj je IPC procjena ili napredak koji može varirat kako gdje u kojoj situaciji.

 

 

 

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...

Ima gospodin Smith vise love od mene nebrinem se oko toga, neka uzme gospodji Smith, buduci da njoj nije bitan DLSS, roka dobrog starog pascala jos uvijek 

Ja imam taman love na strani za neki 5900x i 6800xt dok nedodje bozicnica tj 13 plata 

Ona samo Overwatch i Fortnite igra Njoj je previše i 1080Ti... nego mi je bilo žao prodavati za sitne pare kad sam uzeo 3080 pa rekoh neka ostane.

It is always darkest just before the dawn.
11 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

 Logika je da ih imaju sad to bi iskoristili. Baš čemo vidit biti će zanimljivo.

 logika je da sad stvaraju zalihe kako bi mogli zatrpat tržište barem u jednakoj mjeri kao i amd, uz podatak da su objavu 3070 stavili na dan iza amd-ove što znači mogućnost korekcije cijena

nevidija, za razliku od pospanog mede intela, itekako prati što konkurencija radi

15 godina
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...

 logika je da sad stvaraju zalihe kako bi mogli zatrpat tržište barem u jednakoj mjeri kao i amd, uz podatak da su objavu 3070 stavili na dan iza amd-ove što znači mogućnost korekcije cijena

nevidija, za razliku od pospanog mede intela, itekako prati što konkurencija radi

 Stave cijenu isto ko navi pa onda navi skine pa onda oni pa... dobijemo je gratis

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 17:50 (dery).
9 godina
offline
Re: AMD Navi

Ti bi sve mukte. Daj 1200 eura za grafu i uzivaj u flagshipu i ne prdi.

11 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

 Stave cijenu isto ko navi pa onda navi skine pa onda oni pa... dobijemo je gratis

 ne, nego kad se ovi izjebu međusobno uzmeš intelovu grafu - stiže za par mjeseci 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice