Kupovina novog fotoaparata

poruka: 9
|
čitano: 2.585
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kupovina novog fotoaparata

Evo posto posjedujem vec par godina Olympus C-750 i vec su lagano baterije osle i i sam uredaj je vec iskoristen, a i zasitio sam se njega htio bih neku preporuku fotoaparata do 1500 kn. Amater sam i ne zanima me profesionalna fotografija stoga bih htio neki kvalitetan fotic sa dobrom baterijom za normalno koristenje. Eto hvala unaprijed na odgovorima. Znaci ne trazim nesto ekstra nego  za amatersko slikanje(izleti, rodendani itd) a da je dobro. Hvala 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2012 22:33 (Džekson).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupovina novog fotoaparata

Kupljen!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupovina novog fotoaparata
Džekson kaže...

Kupljen!

A što si kupio?

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
14 godina
offline
Kupovina novog fotoaparata

Canon SX210-IS . Za 70 eura :) od jednog covjeka kojemu su hitno trebali novci s dodatnom baterijom , torbicom i stalkom. Mogu reci samo pohvale za ovaj fotic barem s moje strane. Trazio sam i taman covjek stavio oglas, i ja odmah nazvo malo spustio jos cijenu ;) i to je to. A fotic valjda nije ni koristen kako izgleda. Ko iz kutije da je izvaden. Jos smrdi na frisko :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2012 20:28 (Džekson).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog fotoaparata

Daj kad stigneš nabaci koju fotku. I ja isto planiram kupiti fotić, pa me zanima kakav je tvoj model.

ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kupovina novog fotoaparata
Džekson kaže...

Jos smrdi na frisko :)

Misliš još miriše na friško. Taj miris nove plastike bi trebalo raditi ko parfem. Nema ništa bolje od mirisa nove komponente za komp ili nekog gadgeta kad se izvadi iz kutije :)

14 godina
offline
Kupovina novog fotoaparata

Budem stavio slike sutra. Inace ako ces kupovati kod Canona ne mozes pogrijesiti. Firma je stvarno super. Tata mi ima Canon eos 600d i to je meni brutalan fotic, no ja ne znam raditi s njim pa ga ne koristim. Kupio sam si ovaj za svoje amaterske potrebe i prezadovoljan sam. Novi fotic ne znam koliko ti se isplati kupiti, probaj naci nesto njusci koje nije previse staro, i spusti cijenu obavezno i imat ces super fotic, a ostatak novca si ostavi za sebe. Zasto dati 1500kn za novo, kad za za 600,700kn mozes imati malo koristeno.   

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kupovina novog fotoaparata

Lijep pozdrav svima,

planiramo kupiti novi dslr flotic,  osim za familijarne fortke, treba  mi i za slikanje apartmana pošto se bavim turizmom.

Dakle trebaol bi širokokutni obektiv.

Palo mi je oko na nokon d3100 i canon eos600d. Jesu li prezahtjevni?

Za napomenuti, znanje o fotografiji jednako nuli.

Pa ako može koja preporuka... hvala lijepo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovina novog fotoaparata

600D je vrlo dobar fotić, još kad upariš sa dobrim objektivom :)

www.cts-informatika.net
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice