Star Wars

poruka: 82
|
čitano: 19.807
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars
NiramX kaže...
del4nec kaže...

Uh ovo zgleda dobro, ali nekak i smrdi na zadnju sezonu?

 

Evo i službene potvrde da nas čeka 4. sezona.

 

https://twitter.com/dave_filoni/status/837806216151642113

 

Službeno i posljednja sezona.

15 godina
offline
Re: Star Wars
skorvy kaže...
NiramX kaže...

  neka bude dobar neka bude dobar neka bude dobar

Sumnjam, izgleda cheesy as fuck, navlakuša.

 

BTW: Što se tiče crvenih slova, imao ih je i originalni Return of the Jedi, te Revenge of the Sith -> LINK, i da netko će umrijeti.

 

Star Wars je prejednostavan, svaki naslov filma kaže šta će se dogodit:

 

The Phantom Menace -> Sith

Attack of the Clones -> Clones Attack

Revenge of the Sith -> Sith have their revenge

A New Hope -> Luke is a new hope

Empire Strikes Back -> Empire indeed strikes back

Return of the Jedi -> Luke becomes a jedi or/and Vader returns to being a jedi he once was

The Force Awakens -> Force awakens in Rey

The Last Jedi -> Rey becomes a Jedi, Luke dies | Rey is still padawan while Luke the last jedi is teaching her | S obzirom na ono što je Luke rekao u teaseru, možda misli jedi order pravila i filozofija ne funkcioniraju, pa će učiti Rey po nekom novom sistemu i dati novom redu drugo ime? Iskreno sumnjam u ove dve zadnje tvrdnje, prije će biti nešto jednostavno i predvidljivo.

Fortune favours the brave
7 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars

meni izgleda super,ako ti je sve to toliko jednostavno i nezanimljivo, zašto pratiš ovu temu...

15 godina
offline
Re: Star Wars
Davor1989 kaže...

meni izgleda super,ako ti je sve to toliko jednostavno i nezanimljivo, zašto pratiš ovu temu...

Znači ako kritiziram Star Wars (s razlogom, bar ja tako mislim), ne smijem pisati postove?

 

Film ću svejedno pogledati u IMAX-u i nadam se da će ispast dobar.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2017 14:01 (Hyperion).
16 godina
offline
Re: Star Wars
NiramX kaže...
NiramX kaže...
del4nec kaže...

Uh ovo zgleda dobro, ali nekak i smrdi na zadnju sezonu?

 

Evo i službene potvrde da nas čeka 4. sezona.

 

https://twitter.com/dave_filoni/status/837806216151642113

 

Službeno i posljednja sezona.

 zadnja sezona Rebelsa , ali imaju u planu nastavak pravljenja Star Wars animiranih serija

9 godina
neaktivan
offline
Star Wars

Vidim da je Disney najavio tri nova Star Wars filma za 2022., 2024. i 2026. Zasad se ne zna hoće li biti povezana trilogija ili tri nezavisna filma.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars
Negdje su rekli da su gotovi sa Skywalkerima. Jel to znači da će ih smjestiti u budućnost ili prošlost neznam ali držim fige da bude nešto vezano za Old Republic.
16 godina
offline
Re: Star Wars
Paolo Maldini kaže...
 držim fige da bude nešto vezano za Old Republic.

 nešto iz doba igre Knights of the old Republic, Yoda kao padawan i sl.

6 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars
Wolverine kaže...
Paolo Maldini kaže...
 držim fige da bude nešto vezano za Old Republic.

 Nešto iz doba igre Knights of the old Republic, Yoda kao padawan i sl.

 Ako misliš na igre iz KOTOR serijala nažalost ne, jer je Disney pobrisao sve van filmova i crtića kao non-canon.

16 godina
offline
Re: Star Wars
Paolo Maldini kaže...
Wolverine kaže...
Paolo Maldini kaže...
 držim fige da bude nešto vezano za Old Republic.

 Nešto iz doba igre Knights of the old Republic, Yoda kao padawan i sl.

 Ako misliš na igre iz KOTOR serijala nažalost ne, jer je Disney pobrisao sve van filmova i crtića kao non-canon.

 ništa ih ne sprečava da ponovo uvedu nešto u kanon

6 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars
Mogu da, tom se i nadam, ali to vjerojatno neće biti ništa slično igrama.
16 godina
offline
Re: Star Wars
Paolo Maldini kaže...
Mogu da, tom se i nadam, ali to vjerojatno neće biti ništa slično igrama.

 https://makingstarwars.net/2019/05/laeta-kalogridis-to-write-a-star-wars-knights-of-the-old-republic-film/

6 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars
Wolverine kaže...
Paolo Maldini kaže...
Mogu da, tom se i nadam, ali to vjerojatno neće biti ništa slično igrama.

 https://makingstarwars.net/2019/05/laeta-kalogridis-to-write-a-star-wars-knights-of-the-old-republic-film/

Bilo bi super, KOTOR lore je jako kvalitetan ali bi scenarij svejedno zahtjevao malo dorade. Ako se sjećaš KOTOR 1 i 2 imaju sličan početak, glavni lik ima amneziju. Danas bi to bio stoput viđen i izlizan scenarij.

16 godina
offline
Re: Star Wars
Paolo Maldini kaže...
Wolverine kaže...
Paolo Maldini kaže...
Mogu da, tom se i nadam, ali to vjerojatno neće biti ništa slično igrama.

 https://makingstarwars.net/2019/05/laeta-kalogridis-to-write-a-star-wars-knights-of-the-old-republic-film/

Bilo bi super, KOTOR lore je jako kvalitetan ali bi scenarij svejedno zahtjevao malo dorade. Ako se sjećaš KOTOR 1 i 2 imaju sličan početak, glavni lik ima amneziju. Danas bi to bio stoput viđen i izlizan scenarij.

 naravno da scenarij ne bi mogao biti doslovno jednak tim igrama, ali bilo bi dobro iskoristiti što više detalja iz njih 

12 godina
neaktivan
offline
Star Wars

bump 

11 godina
offline
Re: Star Wars
mzopg kaže...

bump 

😁

11 godina
offline
Star Wars

Novi trailer za Andor

 

10 godina
offline
Star Wars

Ahsoka - ugodno iznenađen prvom epizodom. Nisam apsolutno ništa očekivao od ove serije, pogledao onak iz čiste dosade i sasvim ok serija za SW fanove. Da izbace kućne ljubimce (te Diznijeve fore za prodaju igračaka) i to bi bilo još bolje. Kao i dosta toga u zadnje vrijeme, jaka hejterska ekipa koja pljuje sve živo i mrtvo i djeli kulje, ali za kulju nije, za sad 7/10. 

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
10 mjeseci
protjeran
offline
Star Wars

Ep V > Rogue One > Ep III > Ep IV > Ep I > Solo > Ep II > Ep VI

 

Da li se slažemo?

13 godina
offline
Re: Star Wars
Ep V, ep IV, ep VI, a dalje koga briga.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Star Wars
Super64 kaže...

Ahsoka - ugodno iznenađen prvom epizodom. Nisam apsolutno ništa očekivao od ove serije, pogledao onak iz čiste dosade i sasvim ok serija za SW fanove. Da izbace kućne ljubimce (te Diznijeve fore za prodaju igračaka) i to bi bilo još bolje. Kao i dosta toga u zadnje vrijeme, jaka hejterska ekipa koja pljuje sve živo i mrtvo i djeli kulje, ali za kulju nije, za sad 7/10. 

Pogledao i ja, isto tako sam ugodno iznenađen. Nema woke smeća, čisto solidno. Jaki ženski likovi, ali ne ono tipa Mary Sue proljev. Čekam iduću epizodu.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
10 godina
offline
Star Wars

Vjerojatno sam ja čudna ptica. Meni je omraženi ep2 jedan od dražih (ajmo reć ne boljih, DRAŽIH) SW filmova. Gen. Grievous i Christopher Lee count Dooku meni su u tom filmu pregenijalni likovi. Dogfajt Obija i Jango Feta jedan od najboljih SW momenata, oni jebeni "seismic charges". Nikad neće ponovit 'Strikes Back, ali... nikad ne reci nikad.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice