South Park

poruka: 271
|
čitano: 74.386
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
South Park

Svi koji gledaju south park i obozavaju ga nek ostave poruku thumbs up (P.S. Ovo nije nacin da dobijem vise onog thumbs up) 

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
14 godina
neaktivan
offline
South Park

South park je strava 

15 godina
offline
South Park

skinija san svih 13 sezona od jedanput i gleda san dnevno po cca 5-6 emisija....

NAJJACI CRTIC

dan danas govorim "they killed keny", "screw you guys, im going home" i naravno "suck my b...lls)

14 godina
neaktivan
offline
South Park

Najbolje je

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
15 godina
neaktivan
offline
South Park

meni je fora kad cartmanu stave onaj satelit u g*uzi*u

nema potpisa
16 godina
neaktivan
offline
South Park

Ostale mrežne teme - south park ?!Možda je autor teme vidio budućnost i temu ove epizode - facebook Smijeh

---

zadnja epizoda - you have 0 friends

Serenity Now!
15 godina
offline
South Park

Ovako bi ja izgledao da sam u South Parku.

 

 

http://www.sp-studio.de/ <- stranica u kojoj sam napravio sliku.

Ovako bi ja izgledao da sam u South Parku. :-D Ovako bi ja izgledao da sam u South Parku. :-D
Tko visoko leti, štedi gorivo.
15 godina
neaktivan
offline
South Park

sad je izasla jos novijia ep sa tomom crusom http://www.southparkstudios.com/episodes/

LOCKERZ POZIVNICE---------------- invite-me.tk -------------------------- www.e-castig.com/index.php?r=AI3U
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2010 21:30 (Omega_vu).
15 godina
offline
South Park

Serbian Jew Double Bluff hahaha (>02:00)

16 godina
offline
South Park

Evo i mene u South parku, bas je fora ovaj program.

14 godina
neaktivan
offline
South Park

Ma South Park je najbolji! :)

Pogledao sve epizode. :D

 

There's no sense crying over every mistake. You just keep on trying till you run out of cake.
15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
icecold kaže...

Ma South Park je najbolji! :)

Pogledao sve epizode. :D

 

Također :D, jel se i tebi javlja problem kod gledanja 201 epizode, meni piše da South Park Studios nije u stanju reproducirati epizodu.

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
14 godina
neaktivan
offline
South Park

Jedna od najboljih serija

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
thuglife kaže...

Također :D, jel se i tebi javlja problem kod gledanja 201 epizode, meni piše da South Park Studios nije u stanju reproducirati epizodu.

Da javlja se, jer je Comedy Central cenzurisao tu epizodu. Ovde sam je pogledao: http://www.watchsouthparkonline.net/

Mada jako je ta cenzura upropastila epizodu. Ali jako.Viče

 

Izjava Trej i Mata:

In the 14 years we've been doing South Park we have never done a show that we couldn't stand behind. We delivered our version of the show to Comedy Central and they made a determination to alter the episode. It wasn't some meta-joke on our part. Comedy Central added the bleeps. In fact, Kyle's customary final speech was about intimidation and fear. It didn't mention Muhammad at all but it got bleeped too. We'll be back next week with a whole new show about something completely different and we'll see what happens to it.

There's no sense crying over every mistake. You just keep on trying till you run out of cake.
14 godina
neaktivan
offline
South Park

moji susjedi su muslimani, ja volim napete situacije XD

15 godina
neaktivan
offline
South Park

kak jadno nemog nigdje 201 epizodu pogledat a neda mi se skidat sa privatnih pa da nabijam ratio bezvezeMršti se

Moja graficka je 100% pamuk!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
Jebasu123 kaže...

kak jadno nemog nigdje 201 epizodu pogledat a neda mi se skidat sa privatnih pa da nabijam ratio bezvezeMršti se

 

Pa skini s javnih, bar je South Park tolko popularan da nema problema sa brojem seedova.

15 godina
neaktivan
offline
South Park

ja sam epizodu 201 gledo prije nego sto su stavili da nemozes vise gledat

nema potpisa
15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
notebook kaže...

ja sam epizodu 201 gledo prije nego sto su stavili da nemozes vise gledat

I kakva je?

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
15 godina
neaktivan
offline
South Park

pa onako ima i boljih epizoda Osmijeh kada cartman ima onaj tourrete sindrom kako vec ta je superNevinašce ova 201 mi je onako nista posebno al dobra je

Moja graficka je 100% pamuk!!
15 godina
neaktivan
offline
South Park

super idu oni sa skolom gledat neke koji  pakiraju fudge i tamo vide toma crusea i kazu cartmen kyle stan i kenny da je fudge packer pa on i ostalih 200 glumaca odluce tuziti south park osim ako im ne dovedu muhameda i oni im ga donesu ali pri transportu teroristi crvene kose postave bombe po south parku i uzmu muhameda. to su culi tom cruise i ostali te su ih odlučili napasti zajedno sa onim robotom iz neke trece ili cetvrte epizode (ono kad je cartman iskopo onaj kamen). 

 

 

eto sadrzaj Cool

nema potpisa
15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
notebook kaže...

super idu oni sa skolom gledat neke koji  pakiraju fudge i tamo vide toma crusea i kazu cartmen kyle stan i kenny da je fudge packer pa on i ostalih 200 glumaca odluce tuziti south park osim ako im ne dovedu muhameda i oni im ga donesu ali pri transportu teroristi crvene kose postave bombe po south parku i uzmu muhameda. to su culi tom cruise i ostali te su ih odlučili napasti zajedno sa onim robotom iz neke trece ili cetvrte epizode (ono kad je cartman iskopo onaj kamen). 

 

 

eto sadrzaj Cool

de nisi mogo spoilat nekima?

Moja graficka je 100% pamuk!!
14 godina
neaktivan
offline
South Park

Respect my autoritah!! Screw you guys, im gooin' hoom.

Cartman je najbolji! Jel neko mozda zna u kojoj sezoni je ona epizoda kad se Kenny oblaci? Tek sam ih 4 pogledao...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
14 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
yure32 kaže...

Respect my autoritah!! Screw you guys, im gooin' hoom.

Cartman je najbolji! Jel neko mozda zna u kojoj sezoni je ona epizoda kad se Kenny oblaci? Tek sam ih 4 pogledao...

Cek ima episoda kad se kenny oblaci????!!!

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
15 godina
offline
RE: South Park

@Notebook - ginger kids nisu teroristi, samo su crvenkosi i isfrustirani pa pokušavaju terorističke motode. A robot je Barbra Streisand (kako je postala robot pogledati u 11 epizodi prve sezone).

 

Inače ovo cenzuriranje je totalno bezveze, kao prvo već su pokazali muhameda, a kao drugo toliko su toga već ismijali da bi pol serije trebalo cenzurirat.

 

A meni je odlična 201, ne znam otkud im je to palo na pamet. Prije epizoda 200 i 201 pogledat prvu epizodu 5.sezone. Čisto da skuži tko je tko :D

14 godina
neaktivan
offline
South Park

Naso sam onaj dio kad kenny nema kapuljacu!!! To je film

South Park: Bigger, Longer & Uncut
Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
14 godina
offline
South Park

Veliki fan South Parka.Što se tiče epizode 201. ja mislim da je sva ta cenzura(Muhammedovog ime,i kraj)njihova ideja,a ne djelo CC-a.Jer nije prvi put da su napravili takvo nešto.U početku sam na prijetnju i cenzuru gledao ozbiljno,ali sad mi se sve čini da je to njihova ideja od početka.Jer ako je šala,stvarno su je carski isfurali.I onaj preokret sa gingerima isto je super.South Park FTW!!!!!!!!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
Jebasu123 kaže...

pa onako ima i boljih epizoda Osmijeh kada cartman ima onaj tourrete sindrom kako vec ta je superNevinašce ova 201 mi je onako nista posebno al dobra je

201 je najbolja epizoda do sada. Samo trebas pogledat prvih 200 i dbro se sjecat svega. Paralele koje vuku, pa tko je Cartmanov otac i sve to je jednostavno epic. Ništa posebno. pft haha lol

16 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
Regular John 19 kaže...

ja mislim da je sva ta cenzura(Muhammedovog ime,i kraj)njihova ideja,a ne djelo CC-a.

 

U krivu si, CC ih je cenzurirao: http://www.southparkstudios.com/news/3878

14 godina
offline
RE: South Park
dekstroza kaže...
Regular John 19 kaže...

ja mislim da je sva ta cenzura(Muhammedovog ime,i kraj)njihova ideja,a ne djelo CC-a.

 

U krivu si, CC ih je cenzurirao: http://www.southparkstudios.com/news/3878

Šta misliš da ta izjava nije fake?To je baš nešto što bi njih dvojca napravili.Čisto ismijavanje tog Muhammed tabua.kažem još jednom,sve mi to smrdi na šalu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice