U registraturi - serija i knjiga

poruka: 8
|
čitano: 14.748
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
U registraturi - serija i knjiga

Za lektiru imam za pročitati djelo Ante Kovačića - U registraturi. Pošto sam se sjetio da postoji i serija, došao sam na ideju da pogledam seriju umjesto da pročitam knjigu. Eh, sad, muči me jedna stvar. Koliko je serija točno napravljena po knjizi? Da li je netko gledao seriju i pročitao knjigu da može procijeniti da li ima događaja koji se razlikuju ili događaja koji nisu pokazani u filmu? Hvala unaprijed :D

16 godina
offline
U registraturi - serija i knjiga

bump

13 godina
offline
U registraturi - serija i knjiga

Ja sam iz hrvatskog moro procitat skolovanje ivice kicmanovica tj ulomak iz romana u registraturi

15 godina
protjeran
offline
U registraturi - serija i knjiga

Strpljenja...

Serija je iznimno vjerodostojna knjizi.

 

Ali pročitaj knjigu, po meni je remek djelo, svrstao bih je u top 10 svjetske literature.

15 godina
neaktivan
offline
U registraturi - serija i knjiga

Ja sam pogledo seriju i dobio sam 5 :)

 

ALI, imao sam sreće. Ima jedan dio koji je potpuno izostavljen, a to je povijest mecene i nekih likova. Ostalo je sve više manje isto.
Za to vrijeme kolko ti treba da pogledaš seriju, možeš knjigu pročitat. Ti odluči sad.

lapy:- HP 6715b stroj: Intel core2duo E5200 [@4GHz - Scythe Zipang SCZP-1000] Gigabyte EP31-DS3L Kingmax MARS 2x2GB PC-8500 Gigabyte ATI HD4670 [Aceelero S1 v2] WD 640AALS Corsair CX-400
16 godina
offline
U registraturi - serija i knjiga

Hvala na komentarima. Čini se da ću ipak pročitati, jer kako si i rekao, odokativno izgleda po vremenu skoro isto, a i pokupiti ću više detalja i ostalih informacija, nego iz filma. Mada više volim gledati filmove nego čitati knjige :D Sad samo da me uhvati volja za čitanje.... xD

15 godina
offline
U registraturi - serija i knjiga

Pročitaj, knjiga je odlična i čitat češ je u jednom dahu.

We are nothing but the stones to pave the way...
2 godine
neaktivan
offline
U registraturi - serija i knjiga

bok htjela sam pitati ljude koji su procitali knjigu u registraturi i pogledali seriju je li bi mi mogli malo opsirnije reci koje su razlike trebam pomoci necakinji za skolu. Preciznije koje su razlike u prva dva ulomka knjige i prve dvije epizode serije, tko je voljan pomoci bila bi jako zahvalna!!!! 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice