Program koji zalijepi titlove na film

poruka: 29
|
čitano: 29.942
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Filmovi-pitanje?

Zanima me ima li ijedan program koji prevodi neki film koji sam skinuo na hrv. jezik ili neki drugi(tj. koji umetne titlove u film) i da je free.HVALA.

bb
14 godina
neaktivan
offline
Filmovi-pitanje?

Ako misliš da ti iz govora glumaca napravi prijevod i zalijepi ga na film, to nije moguće...

 

A ako misliš na program koji ti lijepi skinute titlove na film, tada ti treba neki konverter.

 

Na čemu misliš gledati?

 

Uostalom imaš još tema o titlovima s sličnim problemima pa vidi tamo, da ne izmišljam sad programe, tamo ti piše.

''I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape.''
13 godina
neaktivan
offline
Filmovi-pitanje?

Pa dobro al ako može da ovdje napišete prijedloge,hvala

bb
14 godina
neaktivan
offline
Filmovi-pitanje?

Zelis zalijepiti titlove na film?

ja to radim preko imToo video convertera.

strpljenje i ucenje donosi uspjeh.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Filmovi-pitanje?
bartul kaže...

Zanima me ima li ijedan program koji prevodi neki film koji sam skinuo na hrv. jezik ili neki drugi(tj. koji umetne titlove u film) i da je free.HVALA.

pa jednostavno ubaciš film i titlove u istu mapu i paziš da je isti naziv mape, titla i filma

i radi bez problema ( osim ako trebaš uštimavati ako titl rani ili kasni) ali to se rijetko događa...

''Znam da ništa ne znam.''
14 godina
neaktivan
offline
Filmovi-pitanje?

Nisi mi odgovorio na čemu želiš gledati filmove!

 

Ako ćeš gledati na kompu, onda je van pameti lijepiti titlove na film.

Ako ćeš gledati na dvd playeru, treba vidjeti koje titlove ti podržava, tako da možda ni tamo ne moraš lijepiti.

 

A ako ti podržava (što vjerojatno i jest slučaj) još onda ne moraš lijepiti, dovoljno je staviti titlove i film u isti folder. Čak ne mora niti naziv filma i titla biti isti, imaš tipku subtitle na daljinskom.

A ako ćeš gledati na dvd playeru koji ne podržava divx, onda ti treba neki konverter (convertxtodvd npr - nije free) s kojim ćeš si napraviti dvd.

 

Ako ti se odgovor bude sastojao od jednog reda texta ja ti više ne pomažem!

 

''I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape.''
13 godina
neaktivan
offline
Program koji zalijepi titlove na film

Zar nitko više nema prijedloga.Ako imate prijedloga dajte kratke upute,HVALA

bb
13 godina
neaktivan
offline
Re: Filmovi-pitanje?
bartul kaže...

Zanima me ima li ijedan program koji prevodi neki film koji sam skinuo na hrv. jezik ili neki drugi(tj. koji umetne titlove u film) i da je free.HVALA.

 

Mozda ovaj

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2011 20:00 (YUNO).
13 godina
online
Re: Program koji zalijepi titlove na film
bartul kaže...

Zar nitko više nema prijedloga.Ako imate prijedloga dajte kratke upute,HVALA

pa najlakse ti je skinut titl i onda kao sto je netko vec gore naveo da samo nazoves ime datoteke isto kao i film i ubacis u istu mapu i sve radi ko po spagi....a ako ti se titl nepoklapa vremenski probaj ovim programom Subtitle Workshop

n00binator
13 godina
neaktivan
offline
Program koji zalijepi titlove na film

probaj AviSub

-=Every moment is another Chance=-
15 godina
offline
Re: Program koji zalijepi titlove na film
FiCoO kaže...
bartul kaže...

Zar nitko više nema prijedloga.Ako imate prijedloga dajte kratke upute,HVALA

pa najlakse ti je skinut titl i onda kao sto je netko vec gore naveo da samo nazoves ime datoteke isto kao i film i ubacis u istu mapu i sve radi ko po spagi....a ako ti se titl nepoklapa vremenski probaj ovim programom Subtitle Workshop

ajd vi prestanite s tim pametnim komentarima valjda oce gledat na necemu na cemi nema podrsku za titlove i zato ih oce prevtorit u video file tj zaljepit u film

Marilyn Manson
15 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji zalijepi titlove na film

Ima li program koji automatski nastima vrijeme titla,npr ako kasni titl da program ga nastima automatski,......sa onim subtitle workshopom mi tesko ide,uvijek fulam manje od pola secunde,...treba mi 15 min da ga nastimam

13 godina
offline
Re: Program koji zalijepi titlove na film
dogman kaže...

Ima li program koji automatski nastima vrijeme titla,npr ako kasni titl da program ga nastima automatski,......sa onim subtitle workshopom mi tesko ide,uvijek fulam manje od pola secunde,...treba mi 15 min da ga nastimam

onda si skini drugi titl i to je to

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
neaktivan
offline
Program koji zalijepi titlove na film

Ako ne možeš pronaći drugi titl, većina playera ima funkciju resyncha titla.

To ti je još lakše, ako ne patiš za tim da baš imaš ispravan titl.

''I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape.''
15 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji zalijepi titlove na film
blacko kaže...

Ako ne možeš pronaći drugi titl, većina playera ima funkciju resyncha titla.

To ti je još lakše, ako ne patiš za tim da baš imaš ispravan titl.

de mi pojasni sta je to

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji zalijepi titlove na film

Imaš kontrolu koja pomiče titl u vremenu isto kao što ti mijenjaš u workshopu.

 

Npr. kod mene u KMPlayeru se za to koriste tipke Š i Đ i one pomiču titl u koracima od 0,5 sekunde.

''I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape.''
15 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji zalijepi titlove na film

aha,znam to ,....imam to u bsplayeru ,time corection ja mislim se zove,ctrl +strelice,.......ma tako ja obicno stimam mada me i to zeza nekad

14 godina
neaktivan
offline
Program koji zalijepi titlove na film

E da, to sam mislio.

Onda vjerojatno titl i film se ne podudaraju u fps-u.

Odnosno nakon što inicijalno naštimaš da sve valja, nakon nekog vremena ti opet ne prikazuje točno titlove.

 

Tada možeš u Workshopu promijeniti fps titla, ima negdje objašnjeno u helpu programa kako...

ili skini nove titlove.

''I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape.''
13 godina
online
Re: Program koji zalijepi titlove na film
blacko kaže...

E da, to sam mislio.

Onda vjerojatno titl i film se ne podudaraju u fps-u.

Odnosno nakon što inicijalno naštimaš da sve valja, nakon nekog vremena ti opet ne prikazuje točno titlove.

 

Tada možeš u Workshopu promijeniti fps titla, ima negdje objašnjeno u helpu programa kako...

ili skini nove titlove.

 workshop ti je stvarno super program a imas ga i na bugovom cdu u apoteci....super je to sto mozes otvorit titlove i film i tocno pratit kad i sto ti ide naprijed/zaostaje od titlova..preciznost je ono 1 milisekunda{#}

★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
Program koji zalijepi titlove na film

Ako hoces Zalijepiti(spoijiti) titlove na vid (HardCoding) koristi Avi ReComp. Ja ga koristim kad sam trebao hardcodat titlove da bih ga mogao gledati film na digitalnom prijemniku.

13 godina
neaktivan
offline
Program koji zalijepi titlove na film

Ma daaajte sta komplicirate...samo skines titlove sa titlovi.com i skines VLC Media Player ides Open Advanced file izaberes film i izabers title (imas opciju za to)...i to je sva mudrost

15 godina
offline
Re: Program koji zalijepi titlove na film
dogman kaže...

Ima li program koji automatski nastima vrijeme titla,npr ako kasni titl da program ga nastima automatski,......sa onim subtitle workshopom mi tesko ide,uvijek fulam manje od pola secunde,...treba mi 15 min da ga nastimam

Ja koristim Subtitle Edit za podešavanje titlova, kada se ispraksiraš titl podesiš za minutu, podesiš bilo koja dva prijevoda u filmu i program sve druge redove prijevoda sam podesi. Druge opcije programa ni ne koristim pa ne mogu o njima ni govoriti. Subtitle Workshop sam koristio na XP, na Sedmici nešto neće...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji zalijepi titlove na film
blacko kaže...

E da, to sam mislio.

Onda vjerojatno titl i film se ne podudaraju u fps-u.

Odnosno nakon što inicijalno naštimaš da sve valja, nakon nekog vremena ti opet ne prikazuje točno titlove.

 

Tada možeš u Workshopu promijeniti fps titla, ima negdje objašnjeno u helpu programa kako...

ili skini nove titlove.

e da to je to,,...hvala....ja bas kada nastimam nakon 2-3 minute opet kasni ili brza,....taj FPS trebam samo podesit,znam gdje je to na workshopu

14 godina
neaktivan
offline
Program koji zalijepi titlove na film

Najgori odgovor na nečije pitanje oko nekog programa je da instalira drugi.

 

Isto tako veličanje jednog playera nema smisla, npr. ja koristim KMPlayer jer me zapravo privukla njegova jednostavnost i izgled.

Ali isto tako koristim VLC i GOM, svakome odgovara neki.

 

Nema smisla instalirati VLC kada ga zezaju titlovi.

 

A što se titlova tiče:

 

hr.podnapisi.net

www.titlovi.com

prijevodi-online.org - ovaj je posebno koristan za serije, a imaju i packovi po sezonama (Živ bio Almine ako ovo čitaš, spasio si me kod Lost!!!)

 

Dalje, ako ne možete pronaći titlove probajte google pretragu koja sadrži naziv filma/serije + riječ "hrvatski"

 

Ovo je zapravo offtopic, ali molio bih da se ne briše poruka, možda nekome dobro dođe.

''I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape.''
13 godina
neaktivan
offline
Re: Program koji zalijepi titlove na film
blacko kaže...

Najgori odgovor na nečije pitanje oko nekog programa je da instalira drugi.

 

Isto tako veličanje jednog playera nema smisla, npr. ja koristim KMPlayer jer me zapravo privukla njegova jednostavnost i izgled.

Nema smisla instalirati VLC kada ga zezaju titlovi.Ali isto tako koristim VLC i GOM, svakome odgovara neki film njihov.

 

A što se titlova tiče:

 

hr.podnapisi.net

www.titlovi.com

prijevodi-online.org - ovaj je posebno koristan za serije, a imaju i packovi po sezonama (Živ bio Almine ako ovo čitaš, spasio si me kod Lost!!!)

 

Dalje, ako ne možete pronaći titlove probajte google pretragu koja sadrži naziv filma/serije + riječ "hrvatski"

 

Ovo je zapravo offtopic, ali molio bih da se ne briše poruka, možda nekome dobro dođe.

 

Dobro je doslo meni, thx :D

 

Nisam znao za taj prijevodi-online.org ima dosta prevoda za serije koje gledam

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2011 0:30 (Indigo NT).
14 godina
neaktivan
offline
Program koji zalijepi titlove na film
Pozz evo jedno pitanje da ne otvaram novu temu.
Zelim gledati filmo preko onog resivera za HR kanale,i sad ne prepoznaje titlove s kojim se to programom moze zalijepiti ili sta vec da radi.
Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
13 godina
offline
Re: Program koji zalijepi titlove na film
tpg kaže...
Pozz evo jedno pitanje da ne otvaram novu temu.
Zelim gledati filmo preko onog resivera za HR kanale,i sad ne prepoznaje titlove s kojim se to programom moze zalijepiti ili sta vec da radi.

http://www.bug.hr/forum/topic/audio-video-alati/titlovi-tutorial/89096.aspx

 

eo tu imas objasnjeno

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
15 godina
offline
Program koji zalijepi titlove na film

Mene bi zanimalo nesto slicno, postoji li program koji ce biti "always on top" bez obzira sto otvorio pored njega (windowed aplikacije, full screen etc......naravno, odnosi se na subtitlove).

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
15 godina
offline
Program koji zalijepi titlove na film

Sorry na DP-u (izbrisite proslu poruku), ova je korisnija... nasao sam bas ono sto sam trazio, vjerujem da ce i autoru teme pomoci...

 

1. Greenfish Subtitle Player (vise na linku).... ukratko, omogucuje gledanja subtitlova u bilo kojem prozoru (npr. na youtube-u gdje nema prijevoda, samo postavis subtitle player gdje zelis), podrzava samo .srt file-ove.

 

http://www.instantfundas.com/2010/08/add-subtitles-to-streaming-movies-or.html

 

2. JustSubsPlayer, slicno kao Greenfish

 

justsubsplayer.codeplex.com

 

3. Jedan projekt od jednog samostalnog developera

 

http://www.tatodev.host22.com/en/projects/srt-player

 

4. VideoSub Player, slicno... samo sto se radi o Firefox Addonu

 

http://www.ideawide.com/video-with-subtitles/

 

BITNO: Da se razumijemo, ovo je za streamane video-e korisno, dakle, NIJE POTREBNO downloadati video.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2012 0:31 (lovac82).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice