Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.517.255
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mzopg kaže...
cvaja997 kaže...
Hexfire kaže...
nikonja kaže...
cvaja997 kaže...

The Menu nikad nisam gledao ovako nešto. Inače volim taj tip filma, jedna prostorija, jedna lokacija i odvija se radnja. Dobar je film, 8/10

Meni je isto bio dobar, znao sam da će bit twist ali svejedno me iznenadilo isto 8/10

 

Iako od tih filmova u jednoj prostoriji definitvno su najbolji "Perfetti Sconosciuti" i The Man from Earth - iako su od prvoga napravljene varijante skoro u svakom jeziku, a drugi je dobio nastavke koji su glupost i totalno neptorebni.

 I naravno 12 angry men

 Pff, obojica zaboravili The outfit 

 Da se nastavim na temu, evo još par solidnih filmova u tom stilu:

 

Coherence (nije 100% filma u istoj prostoriji, ali je većina)

Locke (prostorija je auto, a film je odličan)

Funny Games (težak za gledanje)

Rope (odlično manje poznato Hitchcockovo djelo)

The Invitation

Ovo bi isto teoretski moglo upasti u nekakav prošireni one-room stil 

 Evo još jedan "one room"..sasvim solidan triler.

Buried

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BeLLicus kaže...
Brki1994 kaže...

Back to the FutureBack to the Future Part IIBack to the Future Part III - moja najdraža filmska trilogija i sci-fi uopće prema kojemu je ljubav nastala još tamo u vrtiću (posebno prema trećem djelu i sceni s lokomotivom) . Dvaput godišnje (početkom i krajem godine) pogledam cijelu trilogiju jer sva tri djela vrednujem kao jedan cjelovit, odličan film. Školski primjer odlične trilogije kojoj ne treba remake niti nastavci da bi bila popularna. Najtoplija preporuka za reprizu ili prvo gledanje 

 Meni najdraži film svih vremena (sva 3 gledam kao jedan) ne kažem da je najbolje ostvarenje ikad ali meni najdraži definitivno. Prva stvar koju sam skinuo sa torrenta tamo 2007 kad sam dobio flat internet. Jednostavno od dječačkih dana ostao urezan kao nešto posebno.

 Slažem se s komentarima, ali sam isto dojma da je trilogija iz nastavka u nastavak imala malo silaznu putanju, što je posebno eskaliralo u trećem dijelu, kad se uglavnom ponavljalo sve već viđeno u prva dva, naravno, samo u drugo vrijeme, uz totalno blesav završetak "letećeg vlaka"... Bez obzira, misli da prvi dio iz 1985 možemo smjestiti u klasike epske fantastike, mada sama radnja zadire i u punokrvni SF žanr, ispričan na jedan prilično šalljiv i zanimljiv način. Sam lik i gluma Christophera Lloyd-a kao eksecentričnog profesora i izumitelja je top topova!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ova rasprava o one room filmovima me podsjetila na Hard Candy koji sam pogledao poprilicno davno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Dr.Feel kaže...

Jedan dobar one room film - Exam (2009)

https://www.imdb.com/title/tt1258197/

 Ja i mnogi drugi sam ovaj film skuzio (bez prepotentnosti neke da izigravam) odmah nakon sto je "zadatak" postavljen.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2023 14:15 (4ucker).
7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BlackMoon kaže...
BeLLicus kaže...
Brki1994 kaže...

Back to the FutureBack to the Future Part IIBack to the Future Part III - moja najdraža filmska trilogija i sci-fi uopće prema kojemu je ljubav nastala još tamo u vrtiću (posebno prema trećem djelu i sceni s lokomotivom) . Dvaput godišnje (početkom i krajem godine) pogledam cijelu trilogiju jer sva tri djela vrednujem kao jedan cjelovit, odličan film. Školski primjer odlične trilogije kojoj ne treba remake niti nastavci da bi bila popularna. Najtoplija preporuka za reprizu ili prvo gledanje 

 Meni najdraži film svih vremena (sva 3 gledam kao jedan) ne kažem da je najbolje ostvarenje ikad ali meni najdraži definitivno. Prva stvar koju sam skinuo sa torrenta tamo 2007 kad sam dobio flat internet. Jednostavno od dječačkih dana ostao urezan kao nešto posebno.

 Slažem se s komentarima, ali sam isto dojma da je trilogija iz nastavka u nastavak imala malo silaznu putanju, što je posebno eskaliralo u trećem dijelu, kad se uglavnom ponavljalo sve već viđeno u prva dva, naravno, samo u drugo vrijeme, uz totalno blesav završetak "letećeg vlaka"... Bez obzira, misli da prvi dio iz 1985 možemo smjestiti u klasike epske fantastike, mada sama radnja zadire i u punokrvni SF žanr, ispričan na jedan prilično šalljiv i zanimljiv način. Sam lik i gluma Christophera Lloyd-a kao eksecentričnog profesora i izumitelja je top topova!

 

Mani su sva tri filma rame uz rame zbog prirordnog razvoja likova. U prvom filmu je fokus na Martyevim roditeljima te njegovoj brobi da "ne bude izbrisan iz postojanja". Drugi dio na neki način zaokružuje njegovu priču jer je fokus drugog filma isključivo na njemu (sama radnja drugog i trećeg je primarno uzrokovanja njegovom "pohlepom"). Treći dio je taj gdje se uloge mijenjaju. Doc i Marty imaju uloge učitelj/učenik. Doc je u prethodna dva filma bio tek promatrač i pomagač koji je vjerno bio uz Martya čitavo to vrijeme, a u trećem dijelu postaje njegov učenik. Marty ga dolazi spasiti te ga uči o ljubavi i tome da ipak postoji život izvan znanosti. Sam Doc kaže da je uvijek želio posjetiti divlji zapad, samim time radnja se vrti oko njega kao lika dok je Marty sporedan lik. Klimaks s lomotivom i Deloreanom je nešto posebno (kinematografski impresivno i dan danas) jer ustvari simbolizira vrhunac putovanja naših protagonista (lokomotiva i divlji zapad kao prošlost, delorean kao sadašnjost te hooverboard kao budućnost). 

Kraj serijala je upravo onakav kakav bi ovakav stil filma trebao imati; oba protagonista su pronašli ljubav, promjenili sebe na bolje i bez vremenskog stroja će njihove odluke biti još značajnije (izuzev Doc-a s letećim vlakom ).

 

 

Najbliže filmskom nastavku ili remaku ovog serijala je Back to the Future: The Game u obliku point n click avanture od Telltale Gamesa koja su vratila skoro čitavu glumačku postavu i imala atmosferu i duh filma.

 

I want to believe
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pogledao jučer Amsterdam (na mobu sam, pa mi se ne da linkati na imdb).
Jedan hibrid između krimića, komedije, pa čak i političkog trillera.
Unatoč ne baš najboljim kritikama, meni film uopće nije loš ( nekako u Gaj Ričijevskom stilu) i pregršt poznatih glumaca…
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, a i žuti i zeleni vragovi, ne samo da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
8 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The platform

 

Ovo ce biti najkraca preporuka koju sam napisao, i vjerovatno koju cu napisati....

 

Jer necu nista napisati o filmu, osim reci - svakako pogledati.

 

Mracan, sirov, brutalan, ali izuzetno realan osvrt na svijet, drustvo, zivot. Pun simbolike, detalja, paralela, meridijana, usporedbi, skrivenih i prenesenih znacenja.....

 

Oskudan u svemu, osim u prici i ideji, vjerujem da ce ovaj film svako drugacije shvatiti i protumaciti, no, konacni zakljucak ce biti isti.

 

Ne, nije ovo kategorija "zabavni film", ovo je, ako se uspije prijeci preko nekih ocitih mana, jedan jako dubokouman i mracan film.

 

Preporuka! I jos jedna!

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Damir22 kaže...

The platform

 

Ovo ce biti najkraca preporuka koju sam napisao, i vjerovatno koju cu napisati....

 

Jer necu nista napisati o filmu, osim reci - svakako pogledati.

 

Mracan, sirov, brutalan, ali izuzetno realan osvrt na svijet, drustvo, zivot. Pun simbolike, detalja, paralela, meridijana, usporedbi, skrivenih i prenesenih znacenja.....

 

Oskudan u svemu, osim u prici i ideji, vjerujem da ce ovaj film svako drugacije shvatiti i protumaciti, no, konacni zakljucak ce biti isti.

 

Ne, nije ovo kategorija "zabavni film", ovo je, ako se uspije prijeci preko nekih ocitih mana, jedan jako dubokouman i mracan film.

 

Preporuka! I jos jedna!

 

Film pocinje jako dobro i drzi kvalitetu do samoga kraja. Nazalost taj isti kraj ga u potpunosti pokopava jer je iz nicega stvorena apsolutno nemoguca situacija samo kako bi se isforsirala zeljena poruka - naglasavanje nepravde i nevinih zrtava drustva u kojem zivimo. 

 

Ako se ta gigantska rupa u logici ignorira, definitivno se isplati pogledati radi prenesenog osvrta i kritike svijeta i drustva na brutalan nacin.

7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
kerum kaže...
Damir22 kaže...

The platform

 

Ovo ce biti najkraca preporuka koju sam napisao, i vjerovatno koju cu napisati....

 

Jer necu nista napisati o filmu, osim reci - svakako pogledati.

 

Mracan, sirov, brutalan, ali izuzetno realan osvrt na svijet, drustvo, zivot. Pun simbolike, detalja, paralela, meridijana, usporedbi, skrivenih i prenesenih znacenja.....

 

Oskudan u svemu, osim u prici i ideji, vjerujem da ce ovaj film svako drugacije shvatiti i protumaciti, no, konacni zakljucak ce biti isti.

 

Ne, nije ovo kategorija "zabavni film", ovo je, ako se uspije prijeci preko nekih ocitih mana, jedan jako dubokouman i mracan film.

 

Preporuka! I jos jedna!

 

Film pocinje jako dobro i drzi kvalitetu do samoga kraja. Nazalost taj isti kraj ga u potpunosti pokopava jer je iz nicega stvorena apsolutno nemoguca situacija samo kako bi se isforsirala zeljena poruka - naglasavanje nepravde i nevinih zrtava drustva u kojem zivimo. 

 

Ako se ta gigantska rupa u logici ignorira, definitivno se isplati pogledati radi prenesenog osvrta i kritike svijeta i drustva na brutalan nacin.

 

Slažem se. Pogledao sam ga početkom godine i ostao sam popirlično unesen u film do samog kraja. Trebalo je sve ostati na prvoj poruci.

I want to believe
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
4ucker kaže...
Dr.Feel kaže...

Jedan dobar one room film - Exam (2009)

https://www.imdb.com/title/tt1258197/

 Ja i mnogi drugi sam ovaj film skuzio (bez prepotentnosti neke da izigravam) odmah nakon sto je "zadatak" postavljen.

Evo još jedan u tom stilu

Circle

 

Brki1994 kaže...
BlackMoon kaže...
BeLLicus kaže...
Brki1994 kaže...

Back to the FutureBack to the Future Part IIBack to the Future Part III - moja najdraža filmska trilogija i sci-fi uopće prema kojemu je ljubav nastala još tamo u vrtiću (posebno prema trećem djelu i sceni s lokomotivom) . Dvaput godišnje (početkom i krajem godine) pogledam cijelu trilogiju jer sva tri djela vrednujem kao jedan cjelovit, odličan film. Školski primjer odlične trilogije kojoj ne treba remake niti nastavci da bi bila popularna. Najtoplija preporuka za reprizu ili prvo gledanje 

 Meni najdraži film svih vremena (sva 3 gledam kao jedan) ne kažem da je najbolje ostvarenje ikad ali meni najdraži definitivno. Prva stvar koju sam skinuo sa torrenta tamo 2007 kad sam dobio flat internet. Jednostavno od dječačkih dana ostao urezan kao nešto posebno.

 Slažem se s komentarima, ali sam isto dojma da je trilogija iz nastavka u nastavak imala malo silaznu putanju, što je posebno eskaliralo u trećem dijelu, kad se uglavnom ponavljalo sve već viđeno u prva dva, naravno, samo u drugo vrijeme, uz totalno blesav završetak "letećeg vlaka"... Bez obzira, misli da prvi dio iz 1985 možemo smjestiti u klasike epske fantastike, mada sama radnja zadire i u punokrvni SF žanr, ispričan na jedan prilično šalljiv i zanimljiv način. Sam lik i gluma Christophera Lloyd-a kao eksecentričnog profesora i izumitelja je top topova!

 

Mani su sva tri filma rame uz rame zbog prirordnog razvoja likova. U prvom filmu je fokus na Martyevim roditeljima te njegovoj brobi da "ne bude izbrisan iz postojanja". Drugi dio na neki način zaokružuje njegovu priču jer je fokus drugog filma isključivo na njemu (sama radnja drugog i trećeg je primarno uzrokovanja njegovom "pohlepom"). Treći dio je taj gdje se uloge mijenjaju. Doc i Marty imaju uloge učitelj/učenik. Doc je u prethodna dva filma bio tek promatrač i pomagač koji je vjerno bio uz Martya čitavo to vrijeme, a u trećem dijelu postaje njegov učenik. Marty ga dolazi spasiti te ga uči o ljubavi i tome da ipak postoji život izvan znanosti. Sam Doc kaže da je uvijek želio posjetiti divlji zapad, samim time radnja se vrti oko njega kao lika dok je Marty sporedan lik. Klimaks s lomotivom i Deloreanom je nešto posebno (kinematografski impresivno i dan danas) jer ustvari simbolizira vrhunac putovanja naših protagonista (lokomotiva i divlji zapad kao prošlost, delorean kao sadašnjost te hooverboard kao budućnost). 

Kraj serijala je upravo onakav kakav bi ovakav stil filma trebao imati; oba protagonista su pronašli ljubav, promjenili sebe na bolje i bez vremenskog stroja će njihove odluke biti još značajnije (izuzev Doc-a s letećim vlakom ).

 

 

Najbliže filmskom nastavku ili remaku ovog serijala je Back to the Future: The Game u obliku point n click avanture od Telltale Gamesa koja su vratila skoro čitavu glumačku postavu i imala atmosferu i duh filma.

 

Moram se ovdje složiti sa kolegom BlackMoon, meni je isto svaki sljedeći nastavak bio nijansu "lošiji", ali to je i sasvim očekivano jer prvi dio nosi originalnost i sva bitna iznenađenja, dok nastavci to "recikliraju".

 

Ne znam postoji li uopće netko tko ne voli ovaj film? 

 

Rekao bih da su tri osnovne trilogije koje su mi obilježile dio života:

Back to the Future

StarWars (IV, V i VI, originalna trilogija)

Gospodari prstenova

 

Ako gledamo i ozbiljniju tematiku onda je tu definitivno i Kum, s tim da je treći dio, koji je stigao 16 godina poslije drugog ipak nije niti približno na nivou prva dva.

 

Naravno ima tu i drugih dobrih trilogija, ali nabrojane kod mene imaju posebno mjesto, a od ostalih:

Leoneova trilogija špageta (A fistful of dollars, For a few dollars more i The good, the bad and the ugly - kultni filmovi, ali ne iz mog doba tako da mi ne upadaju u gornju listu)

Mad Max (opet mi je treći dio malo lošiji, dok su prva dva i ovaj zadnji koji nisam ubrojao u trilogiju izvrsni)

Matrix (prvi je kultni film, drugi solidan, a treći loš)

Batman (Nolanov, vrlo dobri)

Before trilogija (Before sunrise, Before sunset i Before midnight, sva tri odlična, svaki na svoj način i zanimljiv za svoje životno doba)

 

Damir22 kaže...

The platform

 

Ovo ce biti najkraca preporuka koju sam napisao, i vjerovatno koju cu napisati....

 

Jer necu nista napisati o filmu, osim reci - svakako pogledati.

 

Mracan, sirov, brutalan, ali izuzetno realan osvrt na svijet, drustvo, zivot. Pun simbolike, detalja, paralela, meridijana, usporedbi, skrivenih i prenesenih znacenja.....

 

Oskudan u svemu, osim u prici i ideji, vjerujem da ce ovaj film svako drugacije shvatiti i protumaciti, no, konacni zakljucak ce biti isti.

 

Ne, nije ovo kategorija "zabavni film", ovo je, ako se uspije prijeci preko nekih ocitih mana, jedan jako dubokouman i mracan film.

 

Preporuka! I jos jedna!

U tom stilu imašSnowpiercer, meni osobno puno bolji.

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

D Platform (2019)

 

Kur*ina od filma.

Najgori film The Menu. Definitivno.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

D Platform (2019)

 

Kur*ina od filma.

 a možda je i obrnuto? 

23 mjeseca
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Biti John Malkovich.

Em dobio išijas, em mi IQ pao ispod ništice.

2- od 5

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 21:39 (silvio3105).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Dr.Feel kaže...

Jedan dobar one room film - Exam (2009)

https://www.imdb.com/title/tt1258197/

 Ako je ovaj dobar, onda svakako pogledati El método.

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

M3GAN

 

Film o robotu koji poludi i krene ubijati.

Ne,nije spoiler jer je takva tema već sto puta prožvakana,a i uostalom iz trailera se jasno vidi u kojem smjeru će se film razvijati.
Dakle tema je već viđena u filmovima,kraj je predvidiv i to je uglavnom to!No,daleko od toga da je film loš.

Zanimljiv je,drži te do kraja,gluma je sasvim pristojna i u par navrati soundtrack je baš pogođen!
Sve u svemu,sasvim ok filmić za pogledati.

 

7 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
6 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

I meni, Megan, sve ok. Baš dobar filmić. Programiranje i zakoni programiranja su super. Također bih volio reć da je humor dobro pogođen. 7/10

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 23:59 (cvaja997).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Isti film,ista ocjena....različita reakcija kolege.

....Ovo M3GAN bi prepoznala kao bug i eliminirala pretnju

Živio ti meni kolega medonja !

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2023 21:17 (Milka30).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Isti film,ista ocjena....različita reakcija kolege.

....Ovo M3GAN bi prepoznala kao bug i eliminirala pretnju

Živio ti meni kolega medonja !

 Kolega je podvojna ličnost. Jedino logično objašnjenje. 

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Puss in Boots: The Last Wish

Vidio sam da su ga ljudi nahvalili, tak da sam usao sa malo vecim ocekivanjima iako se prethodnog filma niti ne sjecam.

Film je vrhunski. Voice acting (eng) i scene su odlicne, a najvise su me likovi odusevili pogotovo Wolf i Perrito.

Necu nist previse pisat da ne spojlam, al velika preporuka.

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
AmonZero kaže...

Pogledao Puss in Boots: The Last Wish

Vidio sam da su ga ljudi nahvalili, tak da sam usao sa malo vecim ocekivanjima iako se prethodnog filma niti ne sjecam.

Film je vrhunski. Voice acting (eng) i scene su odlicne, a najvise su me likovi odusevili pogotovo Wolf i Perrito.

Necu nist previse pisat da ne spojlam, al velika preporuka.

 

 

 Za klince i odrasle?

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Za oboje.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Isti film,ista ocjena....različita reakcija kolege.

....Ovo M3GAN bi prepoznala kao bug i eliminirala pretnju

Živio ti meni kolega medonja !

 Palac gore ili dolje naravno nije za film. Nego za komentar. Hvala. 

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Whale. Meni devetka. Je drama koje inače ne volim, no ovu preporučujem. Fraser i Sinkova za desetku.

4 godine
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
glas_razuma kaže...

Pogledao Whale. Meni devetka. Je drama koje inače ne volim, no ovu preporučujem. Fraser i Sinkova za desetku.

Također preporuka i od mene. Sinoć pogledao u Cinestaru. Odlična drama, film nije dao niti jednog trenutka osjećaja dužine; dosade/zamora nego jednostavno je proletilo tih gotovo 2h što traje.

Najveće razočaranje je što svega sedam ljudi bilo u dvorani gledati film.

6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Mr.Inferno kaže...
glas_razuma kaže...

Pogledao Whale. Meni devetka. Je drama koje inače ne volim, no ovu preporučujem. Fraser i Sinkova za desetku.

Također preporuka i od mene. Sinoć pogledao u Cinestaru. Odlična drama, film nije dao niti jednog trenutka osjećaja dužine; dosade/zamora nego jednostavno je proletilo tih gotovo 2h što traje.

Najveće razočaranje je što svega sedam ljudi bilo u dvorani gledati film.

 Normalno kad nije Marvelovsko konstantno skakanje, ubijanje, cmeranje....

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Najbolje da dam 70 kn kako bih gledao debelog lika kako sjedi u kauču. Pa to mogu i doma.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hexfire kaže...
Najbolje da dam 70 kn kako bih gledao debelog lika kako sjedi u kauču. Pa to mogu i doma.

 Legneš na kauč i staviš ogledalo preko puta 

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hexfire kaže...
Najbolje da dam 70 kn kako bih gledao debelog lika kako sjedi u kauču. Pa to mogu i doma.

Naravno da možeš doma. Nitko ni nije rekao da se film ide gledati u kino.

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nikonja kaže...
Hexfire kaže...
Najbolje da dam 70 kn kako bih gledao debelog lika kako sjedi u kauču. Pa to mogu i doma.

 Legneš na kauč i staviš ogledalo preko puta 

Pa post i je bio šala na moj račun, samo nisam mislio da baš trebam tako detaljno objašnjavati.  

 

glas_razuma kaže...
Hexfire kaže...
Najbolje da dam 70 kn kako bih gledao debelog lika kako sjedi u kauču. Pa to mogu i doma.

Naravno da možeš doma. Nitko ni nije rekao da se film ide gledati u kino.

 Pa kolega je komentirao da je razočaran što je u kinu bilo samo 9 ljudi, a meni je to sasvim očekivano jer takav film sigurno ne bih išao gledati u kino. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Sta gledati?

Zasto da gledas, kada i ti mozes biti debeli tip koji sjedi na kaucu.

Potrebno je samo malo volje i truda.

;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice