Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.517.897
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Gospođa uvijek želi kokice i sok (ali stvarno, kad nismo imali bi išli srijedom i kupili bi u dućanu čokoladice i slicna govanceta pa bi ona stavila u torbicu) ali kad pogledaš koliko bi me došao račun u restoranu (ako idemo sa djecom ne možemo proć ispod 500kn) ili koliko bi došao stvarni izlazak (2 pića 100kn) onda se pomirim sa sudbinom i dopustim da me cinestar ili cineplex oderu. A kino mi ionako uvijek bilo jedan od najboljih izlazaka. Onaj feeling kad izlaziš iz kina kao da si bio ne znam gdje i sve ti izgleda drugačije, ljudi izgledaju drugačije. Na tren...

Atmosfera na Free Guy je bila stvarno kao u stara vremena, odmah sam znao da će tako bit, znao sam da me čeka show u kinu!

2 godine
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nas 6, udaljenih kolega/ica, planira gledati film na daljinu. Znači u isto vrijeme ćemo pustiti film i onda ćemo se dopati. Cure ne žele da film bude predug, tj. preko 1.5 h. Može li netko preporučiti film za takvu prigodu? Thx in advance. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
cocky kaže...

Nas 6, udaljenih kolega/ica, planira gledati film na daljinu. Znači u isto vrijeme ćemo pustiti film i onda ćemo se dopati. Cure ne žele da film bude predug, tj. preko 1.5 h. Može li netko preporučiti film za takvu prigodu? Thx in advance. 

Koji žanr vam odgovara? Novi film ili stariji ili je svejedno? Teško je preporučiti gledajući samo duljinu filma.

8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
KIKI3ooo kaže...

.....ali kad pogledaš koliko bi me došao račun u restoranu (ako idemo sa djecom ne možemo proć ispod 500kn) ili koliko bi došao stvarni izlazak (2 pića 100kn) onda se pomirim sa sudbinom 

 

Isprike na ot, ali....

 

Gdje ti izlazis covjece, u Sheraton?  

 

Salim se, znam da nisu cijene iste posvuda, no, vecera sa zenom, neki prosjek je 150-200 kn za dvije osobe, ok, ovisi i sto se jede i pije, ali 50kn pice? 

Children Shouldnt Play with Dead Things
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Damir22 kaže...
KIKI3ooo kaže...

.....ali kad pogledaš koliko bi me došao račun u restoranu (ako idemo sa djecom ne možemo proć ispod 500kn) ili koliko bi došao stvarni izlazak (2 pića 100kn) onda se pomirim sa sudbinom 

 

Isprike na ot, ali....

 

Gdje ti izlazis covjece, u Sheraton?  

 

Salim se, znam da nisu cijene iste posvuda, no, vecera sa zenom, neki prosjek je 150-200 kn za dvije osobe, ok, ovisi i sto se jede i pije, ali 50kn pice? 

Kod nas je isto kao kod Kikija, žena i ja teško prođemo ispod 400kn. Glavno jelo 120-140kn po osobi, malo vina još 100kn, desert je 30-35kn komad i eto te na 400-500kn, a još ako se ubaci lagano predjelo malo sira i pršuta ili nekakva riblja verzija to je još 100kn.

 

Za 150 do 200kn jedva možeš pizzu pojesti i popiti pivu, tu su hamburgeri po 80kn, a pizza najjeftinija 60kn, malo finija oko 80kn. Pričam o restoranima, ne o fastfoodu.

 

Ako ćeš jesti ribu ili nešto ispod peke onda dvije osobe teško ispod 100 eura.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2021 22:08 (mzopg).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ja cu opet ponovit pitanje kolege, di vi to jedete???? 

upravo se vratio s vecere s curom, plata za dvoje, na plati tolko stvari da nema sanse da to muskarac i jedna zena pojedu, mozda ako su jako jako gladni. uz to ona popila ledeni caj, ja popio 3 case vina. racun 200 kn. glavno jelo 120-150 kn po osobi? pa di? jedino ako jedete steakove ili tako neke stvari, al normalna jela se krecu do maksimalno 80-90 kn po osobi. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...

ja cu opet ponovit pitanje kolege, di vi to jedete???? 

upravo se vratio s vecere s curom, plata za dvoje, na plati tolko stvari da nema sanse da to muskarac i jedna zena pojedu, mozda ako su jako jako gladni. uz to ona popila ledeni caj, ja popio 3 case vina. racun 200 kn. glavno jelo 120-150 kn po osobi? pa di? jedino ako jedete steakove ili tako neke stvari, al normalna jela se krecu do maksimalno 80-90 kn po osobi. 

Tu kod nas u Dalmaciji na moru, blizu Splita...

Za 80-90kn dobiješ karbonaru ili bolonjez. 

 

Ima mjesta gdje se može ubosti povoljnije, to su obično više one starinske gostione ili marende tipa punjene paprike i slično, ali u većini restorana je kako sam napisao.

 

Glavno jelo tipa pašticada i njoki 120-150kn, tuna steak isto tako, rižoti, pašte sve oko 100-120kn ove sa tartufima i 150kn.

 

Nego gdje ti to jedeš da znam gdje ću ovaj vikend. 

14 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ćelavi bez ruku za kosu se vuku.

 

To je preporuka za onih šestero gore.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2021 9:34 (Uran 11).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mzopg kaže...
mar123 kaže...

ja cu opet ponovit pitanje kolege, di vi to jedete???? 

upravo se vratio s vecere s curom, plata za dvoje, na plati tolko stvari da nema sanse da to muskarac i jedna zena pojedu, mozda ako su jako jako gladni. uz to ona popila ledeni caj, ja popio 3 case vina. racun 200 kn. glavno jelo 120-150 kn po osobi? pa di? jedino ako jedete steakove ili tako neke stvari, al normalna jela se krecu do maksimalno 80-90 kn po osobi. 

Tu kod nas u Dalmaciji na moru, blizu Splita...

Za 80-90kn dobiješ karbonaru ili bolonjez. 

 

Ima mjesta gdje se može ubosti povoljnije, to su obično više one starinske gostione ili marende tipa punjene paprike i slično, ali u većini restorana je kako sam napisao.

 

Glavno jelo tipa pašticada i njoki 120-150kn, tuna steak isto tako, rižoti, pašte sve oko 100-120kn ove sa tartufima i 150kn.

 

Nego gdje ti to jedeš da znam gdje ću ovaj vikend. 

 ha onda jasno, zivis u turistickom mjestu. kod vas i apartmani budu po 100 eura noc, pa se i zaradi za rucak od 400 kn(to je cijena zivota u takvim mjestima). 

ja sam iz samobora i jedem u samoboru i zagrebu, mjesta s cijenama koje sam naveo imas mali milijun. slobodno dodi i uvjeri se. ni apartmani nisu po 100 eura. 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao prije par dana, odličan western...

 

Old Henry (2021) - nema poznatih glumaca, ni ekipe, ali zanatski izvrstan film, mračan i u bojama kasne jeseni.

 

Crvene papričice su mu dale 96%, a Popcorn 84%. Obavezno pogledati!

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2021 13:24 (Corto_1973).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Corto_1973 kaže...

Pogledao prije par dana, odličan western...

 

Old Henry (2021) - nema poznatih glumaca, ni ekipe, ali zanatski izvrstan film, mračan i u bojama kasne jeseni

Tim Blake Nelson je poznat, jedan od najboljih sporednih glumaca 

 

super da je dobio priliku za "lead" rolu

 

hvala na preporuci

www.youtube.com/TerabitTV
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...

 ha onda jasno, zivis u turistickom mjestu. kod vas i apartmani budu po 100 eura noc, pa se i zaradi za rucak od 400 kn(to je cijena zivota u takvim mjestima). 

ja sam iz samobora i jedem u samoboru i zagrebu, mjesta s cijenama koje sam naveo imas mali milijun. slobodno dodi i uvjeri se. ni apartmani nisu po 100 eura. 

Ne žalim se. 

Znali smo u Liku malo u prirodu pa onda na ručak ili večeru i tamo se moglo lijepo pojesti i jako povoljno, ali i to se počelo mijenjati.

U Zagrebu je u principu povoljnije nego tu kod nas, puno je veći izbor pa ima jako povoljno i jako skupo, ali se uvijek nađe nešto.

 

Nego da se vratimo filmovima, pogledao sam jedan jako zanimljiv film.

 

Under the Silver Lake

Redatelj i pisac David Robert Mitchell koji je napravio i odličan horor "It Follows".

Glavna uloga Andrew Garfield, jako dobro odglumljeno.

 

Film je čudan, interesantan i potrebno je pažljivo gledanje, vjerojatno i ponovno gledanje jer je teško sve pohvatati iz prve.

Nažalost da bi se u potpunosti shvatio potrebno je i poznavanje određene povijesti tog kraja, ali srećom imamo internet pa će oni željni istraživanja to brzo pronaći.

Vidi se veliki hommage Hitchcocku, a ima tu i ludila u stilu Terry Gilliama i psihologije u stilu Davida Lyncha.

Meni se svidio, a svakako ću ga pogledati još jednom.

2 godine
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Treba li COVID putovnica za odlazak u kinu (Cinestar)?

8 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

dune 2021. fan i verzije David Lyncha iz 1984. meni je odličan. radnja ide do otprilike polovice ovog starog tako da jedva čekam i nastavak.

8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
fromcelltohell kaže...

Cosmic Sin (2021)

 

Ako ste željni ishlapjelog Bruce Willisa u zahrđalom oklopu i s raščupanim obrvama, ako bi voljeli vidjeti ženu od metar i žilet kako nosi jedno 50 Kg težak Sniper u jednoj ruci...

ako baš želite izgubiti sat i pol života na neku glupost (kao što sam ja izgubio) onda preporučam ovaj nadasve šupalj i glup film sa fenomenalnom ocjenom 2,5/10 po IMDB-u.

 

Za sve ostale ovaj film ne preporučam, dakle preskok ;)

 radnja filma: oronuli Bruce u birtiji hoće popit viski, neki ratni kolega mu kaže: ''slušaj tamo neki vanzemalji nešto vamo tamo, treba to ići razbiti''. Odu oni tako u svemir i rabiju te aliene, Bruce se vrati u istu birtiju i popije isti viski koji ga čeka cijelo vrijeme (budžet filma nije dovoljan za još jedno piće). katastrofa od filma. ko i sve u zadnji 10 godina od Bruce Willisa. Čim se glumac pojavljuje u reklami za energetsko pipće jasno je da će snimati svako s....e od filma.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2021 12:38 (HowYesN0).
15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
HowYesN0 kaže...
fromcelltohell kaže...

Cosmic Sin (2021)

 

Ako ste željni ishlapjelog Bruce Willisa u zahrđalom oklopu i s raščupanim obrvama, ako bi voljeli vidjeti ženu od metar i žilet kako nosi jedno 50 Kg težak Sniper u jednoj ruci...

ako baš želite izgubiti sat i pol života na neku glupost (kao što sam ja izgubio) onda preporučam ovaj nadasve šupalj i glup film sa fenomenalnom ocjenom 2,5/10 po IMDB-u.

 

Za sve ostale ovaj film ne preporučam, dakle preskok ;)

 radnja filma: oronuli Bruce u birtiji hoće popit viski, neki ratni kolega mu kaže: ''slušaj tamo neki vanzemalji nešto vamo tamo, treba to ići razbiti''. Odu oni tako u svemir i rabiju te aliene, Bruce se vrati u istu birtiju i popije isti viski koji ga čeka cijelo vrijeme (budžet filma nije dovoljan za još jedno piće). katastrofa od filma. ko i sve u zadnji 10 godina od Bruce Willisa. Čim se glumac pojavljuje u reklami za energetsko pipće jasno je da će snimati svako s....e od filma.

 Kao da sam ja napisao nešto u nekom pohvalnom tonu o istome :D

Sorry, za offtopic...možete i obrisati ovaj moj komentar, ako baš bude smetao ;)

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Machines of Hate kaže...

Treba li COVID putovnica za odlazak u kinu (Cinestar)?

 Ne! 
U dvorani ne trebaš imati ni masku

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2021 17:00 (Iamdanny).
10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

S obzirom da se tema u zadnjih par stranica pretvorila u više manje sve, osim u preporuke, evo par preporuka.

 

The Mauritanian

 

What Will People Say

 

The Ascent

 

A Bag of Marbles

 

Belle & Sebastian

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dune odlican...Nisam gledao onaj iz 80ih, knjige jos manje citao niti sam znao ista o filmu osim ogromnog hypea otkada je prvi trailer izasao i mogu reći da nije razočarao. 

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Dr.Feel kaže...

Dune odlican...Nisam gledao onaj iz 80ih, knjige jos manje citao niti sam znao ista o filmu osim ogromnog hypea otkada je prvi trailer izasao i mogu reći da nije razočarao. 

 Super,sad pogledaj original, pa pročitaj knjige. U boljoj si poziciji od nas ostalih koji smo to radili redom.

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Dune i imao sam osjećaj kao da gledam verziju Davida Lyncha ali vizualno dorađeniju, Scene traju duže nego u orginalu što je i logično s obzirom da če film imati dva dijela. Što se tiče glumaca svi su mi ok jedino Javier Bardem mi loše glumi ali generalno film ostavlja dobar osjećaj bar meni ... Neću oko radnje da ne spoilam ekipi koja će ga tek gledati ...

9 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Nisam još bio u kinu, ali reći da Javier Bardem loše glumi je apsurdno. Pa on dosad nije imao lošeg filma gdje je podbacio. On mi je trenutno u top 5 najdražih glumaca.
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mzopg kaže...
mar123 kaže...

ja cu opet ponovit pitanje kolege, di vi to jedete???? 

upravo se vratio s vecere s curom, plata za dvoje, na plati tolko stvari da nema sanse da to muskarac i jedna zena pojedu, mozda ako su jako jako gladni. uz to ona popila ledeni caj, ja popio 3 case vina. racun 200 kn. glavno jelo 120-150 kn po osobi? pa di? jedino ako jedete steakove ili tako neke stvari, al normalna jela se krecu do maksimalno 80-90 kn po osobi. 

Tu kod nas u Dalmaciji na moru, blizu Splita...

Za 80-90kn dobiješ karbonaru ili bolonjez. 

 

Ima mjesta gdje se može ubosti povoljnije, to su obično više one starinske gostione ili marende tipa punjene paprike i slično, ali u većini restorana je kako sam napisao.

 

Glavno jelo tipa pašticada i njoki 120-150kn, tuna steak isto tako, rižoti, pašte sve oko 100-120kn ove sa tartufima i 150kn.

 

Nego gdje ti to jedeš da znam gdje ću ovaj vikend. 

 4 pice 400kn, 2 pive 60, 2 soka 50, ukupno 510kn. Bog, doviđenja.

8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
KIKI3ooo kaže...
 4 pice 400kn, 2 pive 60, 2 soka 50, ukupno 510kn. Bog, doviđenja.

 4 pizze 140-180kn (ovisno o kojima je rijec), 2 piva 36, dva soka 30, ukupno 250kn maksimalno.....

 

Bog i tebi.

Children Shouldnt Play with Dead Things
12 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Dr.Feel kaže...

Dune odlican...Nisam gledao onaj iz 80ih, knjige jos manje citao niti sam znao ista o filmu osim ogromnog hypea otkada je prvi trailer izasao i mogu reći da nije razočarao. 

 Knjige pajdo. Ako znaš engleski imaš fantazija audio verzije.

 

Ono što dolazi poslije filma je još luđe.

 

Herbert je po meni najbolji SF autor ikada. Od Star Warsa, Warhammera, Starship Troopersa do Game of Thrones-a, svi vuku korijene iz Dine.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
KIKI3ooo kaže...
mzopg kaže...
mar123 kaže...

ja cu opet ponovit pitanje kolege, di vi to jedete???? 

upravo se vratio s vecere s curom, plata za dvoje, na plati tolko stvari da nema sanse da to muskarac i jedna zena pojedu, mozda ako su jako jako gladni. uz to ona popila ledeni caj, ja popio 3 case vina. racun 200 kn. glavno jelo 120-150 kn po osobi? pa di? jedino ako jedete steakove ili tako neke stvari, al normalna jela se krecu do maksimalno 80-90 kn po osobi. 

Tu kod nas u Dalmaciji na moru, blizu Splita...

Za 80-90kn dobiješ karbonaru ili bolonjez. 

 

Ima mjesta gdje se može ubosti povoljnije, to su obično više one starinske gostione ili marende tipa punjene paprike i slično, ali u većini restorana je kako sam napisao.

 

Glavno jelo tipa pašticada i njoki 120-150kn, tuna steak isto tako, rižoti, pašte sve oko 100-120kn ove sa tartufima i 150kn.

 

Nego gdje ti to jedeš da znam gdje ću ovaj vikend. 

 4 pice 400kn, 2 pive 60, 2 soka 50, ukupno 510kn. Bog, doviđenja.

 

Damir22 kaže...
KIKI3ooo kaže...
 4 pice 400kn, 2 pive 60, 2 soka 50, ukupno 510kn. Bog, doviđenja.

 4 pizze 140-180kn (ovisno o kojima je rijec), 2 piva 36, dva soka 30, ukupno 250kn maksimalno.....

 

Bog i tebi.

 doslovno kako je kolega damir reko. prestanite lupetat. 4 pizze 400 kn, jedes u najskupljoj piceriji u drzavi i uzimas ju ko nesto relevantno za dokazivanje necega. prosjecna pizza kosta 50-60 kn maks, piva do 20 kn ide, sok do 18 kn. sve cijene iznad toga su napuhane i puno vise od prosjeka drzave(npr u slavoniji je piva do 13-14 kn i sok 12).

navedi mi bilokoji grad u hrvatskoj i nac cu ti restoran sa ocjenom visom od 4/5 gdje jedes za dvoje za manje od 510 kn, znaci tvrdnja ti pada u vodu. 

 

da ne bude bas skroz off topic. 

gledao sam u zadnje vrijeme puno puta u kinu trailer za taj "dune" i bas sam uvijek si mislio kako me nije bas nesto privukao. sad gledam ocjene i kritike i svi ga hvale, pa reko moram ga pogledat. film je vec na torentima, pa me zanima jel nesto sto se bas mora gledat u kinu ili je 50" tv i 5.1 ozvucenje doma dovoljno? jer dosta osvrta kaze da je vizualno film remek djelo. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...

 

da ne bude bas skroz off topic. 

gledao sam u zadnje vrijeme puno puta u kinu trailer za taj "dune" i bas sam uvijek si mislio kako me nije bas nesto privukao. sad gledam ocjene i kritike i svi ga hvale, pa reko moram ga pogledat. film je vec na torentima, pa me zanima jel nesto sto se bas mora gledat u kinu ili je 50" tv i 5.1 ozvucenje doma dovoljno? jer dosta osvrta kaze da je vizualno film remek djelo. 

sljedeci tjedan ce ti biti vani i 4K verzija, za sada je FHD samo, pa se strpi ako ne zelis ici u kino, fotografija je vrhunska, a film je top 

 

prestao sam ici u kina, jer je zvuk prejak, a i smeta me stalno drkanje po mobitelu i suskanje vrecica twixa te caskanje publike, pa ovakve filmove gledam doma

 

u kino odem kada su filmovi tipa Marvel i slicni 

www.youtube.com/TerabitTV
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Damir22 kaže...
KIKI3ooo kaže...
 4 pice 400kn, 2 pive 60, 2 soka 50, ukupno 510kn. Bog, doviđenja.

 4 pizze 140-180kn (ovisno o kojima je rijec), 2 piva 36, dva soka 30, ukupno 250kn maksimalno.....

 

Bog i tebi.

 

mar123 kaže...
KIKI3ooo kaže...
mzopg kaže...
mar123 kaže...

ja cu opet ponovit pitanje kolege, di vi to jedete???? 

upravo se vratio s vecere s curom, plata za dvoje, na plati tolko stvari da nema sanse da to muskarac i jedna zena pojedu, mozda ako su jako jako gladni. uz to ona popila ledeni caj, ja popio 3 case vina. racun 200 kn. glavno jelo 120-150 kn po osobi? pa di? jedino ako jedete steakove ili tako neke stvari, al normalna jela se krecu do maksimalno 80-90 kn po osobi. 

Tu kod nas u Dalmaciji na moru, blizu Splita...

Za 80-90kn dobiješ karbonaru ili bolonjez. 

 

Ima mjesta gdje se može ubosti povoljnije, to su obično više one starinske gostione ili marende tipa punjene paprike i slično, ali u većini restorana je kako sam napisao.

 

Glavno jelo tipa pašticada i njoki 120-150kn, tuna steak isto tako, rižoti, pašte sve oko 100-120kn ove sa tartufima i 150kn.

 

Nego gdje ti to jedeš da znam gdje ću ovaj vikend. 

 4 pice 400kn, 2 pive 60, 2 soka 50, ukupno 510kn. Bog, doviđenja.

 

Damir22 kaže...
KIKI3ooo kaže...
 4 pice 400kn, 2 pive 60, 2 soka 50, ukupno 510kn. Bog, doviđenja.

 4 pizze 140-180kn (ovisno o kojima je rijec), 2 piva 36, dva soka 30, ukupno 250kn maksimalno.....

 

Bog i tebi.

 doslovno kako je kolega damir reko. prestanite lupetat. 4 pizze 400 kn, jedes u najskupljoj piceriji u drzavi i uzimas ju ko nesto relevantno za dokazivanje necega. prosjecna pizza kosta 50-60 kn maks, piva do 20 kn ide, sok do 18 kn. sve cijene iznad toga su napuhane i puno vise od prosjeka drzave(npr u slavoniji je piva do 13-14 kn i sok 12).

navedi mi bilokoji grad u hrvatskoj i nac cu ti restoran sa ocjenom visom od 4/5 gdje jedes za dvoje za manje od 510 kn, znaci tvrdnja ti pada u vodu. 

 

 I to je opet skuplje od kina, da se vratimo na početak priče. A nisam pričao o prosjeku ni općenito, više sam komentirao trenutnu situaciju kolegi. To su cijene u ST i to je meni otić sa obitelji na pizzu. A ja i žena u restoran, brat mi da popust kao voditelj - 440kn. 2 rižota, boca vina. Palačinke ili nešto za desert. Nisam ja poceo ali isprike na offtopicu i gg.

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
gumifufna kaže...
Nisam još bio u kinu, ali reći da Javier Bardem loše glumi je apsurdno. Pa on dosad nije imao lošeg filma gdje je podbacio. On mi je trenutno u top 5 najdražih glumaca.

 o kom filmu je rijec ? hvala

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dadotb kaže...
gumifufna kaže...
Nisam još bio u kinu, ali reći da Javier Bardem loše glumi je apsurdno. Pa on dosad nije imao lošeg filma gdje je podbacio. On mi je trenutno u top 5 najdražih glumaca.

 o kom filmu je rijec ? hvala

 dune

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice