Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.522.515
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
10 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
KIKI3ooo kaže...
The Game Changers (Netflix) 

Dugo godina sam tražio savršenu baznu prehranu jer sam vrlo aktivan i treba mi energija a ne pijem kavu ili alkohol. Sigurno ne mislim živit život bez pomfrita, čokolade (sada jaja, mesa i sira) ali tome pristupam kao rekreativnoj prehrani. Kao vinu. Nešto za "posebne prilike" i društvo. Ali želim imat perfekt svakodnevnu prehranu. Želim imat energije za obavljanje dnevnih aktivnosti. I šta da vam kažem - prvi put kad nešto kuham ne smrdi. Ne moram niti napu upalit dok pečem, ne dimi. A nakon ručka se ne treba izvalit na krevet nego se može vozit bicikla! Ne smijem ovo postat u temi za bodybuilding jer je to totalno suprotno od mog dosadašnjeg stajališta i općenitog stava o veganima u toj temi. Ovako ću im zabit nož u leđa XD

 

 Veliko Hvala na ovoj preporuci, ostao sam zatečen.

Kad sam vidio koji su benfiti veganstva, moram priznati da sam se zamislio i odlučio istražiti više.

Želim još provjeriti sve factove i rezultate istraživanja koje su iznijeli u dokumetarcu, pročiitati članke koji podupiru te tvrdnje ali i članke koji ih pobijaju.

Dok budem istraživao, postepeno ću se prilagođavati takvoj prehrani, ako ima uporište. Za početak biti će to jedan dan u tjednu kad ću biti na plant based hrani.

Ako imas kvalitetne članke, slobodno mi pošalji u dm. I sam sam bio veliki pobornik proteina kao glavnom izvora nutrijenata. Unosio bih ih što sam više mogao, kroz meso, jaja i sireve. Dok sam se bavio teretanom tad su to bili i shakeovi.

Sorry na offtopicu, znam da nije mjesto ovakvom razgovoru, ali želim se zahvaliti kolegi na preporuci.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ivan72478 kaže...
KIKI3ooo kaže...
The Game Changers (Netflix) 

Dugo godina sam tražio savršenu baznu prehranu jer sam vrlo aktivan i treba mi energija a ne pijem kavu ili alkohol. Sigurno ne mislim živit život bez pomfrita, čokolade (sada jaja, mesa i sira) ali tome pristupam kao rekreativnoj prehrani. Kao vinu. Nešto za "posebne prilike" i društvo. Ali želim imat perfekt svakodnevnu prehranu. Želim imat energije za obavljanje dnevnih aktivnosti. I šta da vam kažem - prvi put kad nešto kuham ne smrdi. Ne moram niti napu upalit dok pečem, ne dimi. A nakon ručka se ne treba izvalit na krevet nego se može vozit bicikla! Ne smijem ovo postat u temi za bodybuilding jer je to totalno suprotno od mog dosadašnjeg stajališta i općenitog stava o veganima u toj temi. Ovako ću im zabit nož u leđa XD

 

 Veliko Hvala na ovoj preporuci, ostao sam zatečen.

Kad sam vidio koji su benfiti veganstva, moram priznati da sam se zamislio i odlučio istražiti više.

Želim još provjeriti sve factove i rezultate istraživanja koje su iznijeli u dokumetarcu, pročiitati članke koji podupiru te tvrdnje ali i članke koji ih pobijaju.

Dok budem istraživao, postepeno ću se prilagođavati takvoj prehrani, ako ima uporište. Za početak biti će to jedan dan u tjednu kad ću biti na plant based hrani.

Ako imas kvalitetne članke, slobodno mi pošalji u dm. I sam sam bio veliki pobornik proteina kao glavnom izvora nutrijenata. Unosio bih ih što sam više mogao, kroz meso, jaja i sireve. Dok sam se bavio teretanom tad su to bili i shakeovi.

Sorry na offtopicu, znam da nije mjesto ovakvom razgovoru, ali želim se zahvaliti kolegi na preporuci.

 

Ljudi danas pretjeruju s proteinima jer je to nekakav hit. Gledam one vindija napitke sa 20 ili 50g proteina i onda dođe frendica i mrkne dva takva u jednom danu. 

Treba znati koliko je tijelu potrebno proteina i toliko uzimati.

Svako tijelo je drugačije, i netko sjedi doma i troši jako malo, a netko ima dva treninga dnevno...

 

Što se tiče vegetarijanstva, samo naprijed, preporodit ćeš se i otkriti puno novih namirnica koje su kod nas često zanemarene na račun mesa.

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ivan72478 kaže...
KIKI3ooo kaže...
The Game Changers (Netflix) 

Dugo godina sam tražio savršenu baznu prehranu jer sam vrlo aktivan i treba mi energija a ne pijem kavu ili alkohol. Sigurno ne mislim živit život bez pomfrita, čokolade (sada jaja, mesa i sira) ali tome pristupam kao rekreativnoj prehrani. Kao vinu. Nešto za "posebne prilike" i društvo. Ali želim imat perfekt svakodnevnu prehranu. Želim imat energije za obavljanje dnevnih aktivnosti. I šta da vam kažem - prvi put kad nešto kuham ne smrdi. Ne moram niti napu upalit dok pečem, ne dimi. A nakon ručka se ne treba izvalit na krevet nego se može vozit bicikla! Ne smijem ovo postat u temi za bodybuilding jer je to totalno suprotno od mog dosadašnjeg stajališta i općenitog stava o veganima u toj temi. Ovako ću im zabit nož u leđa XD

 

 Veliko Hvala na ovoj preporuci, ostao sam zatečen.

Kad sam vidio koji su benfiti veganstva, moram priznati da sam se zamislio i odlučio istražiti više.

Želim još provjeriti sve factove i rezultate istraživanja koje su iznijeli u dokumetarcu, pročiitati članke koji podupiru te tvrdnje ali i članke koji ih pobijaju.

Dok budem istraživao, postepeno ću se prilagođavati takvoj prehrani, ako ima uporište. Za početak biti će to jedan dan u tjednu kad ću biti na plant based hrani.

Ako imas kvalitetne članke, slobodno mi pošalji u dm. I sam sam bio veliki pobornik proteina kao glavnom izvora nutrijenata. Unosio bih ih što sam više mogao, kroz meso, jaja i sireve. Dok sam se bavio teretanom tad su to bili i shakeovi.

Sorry na offtopicu, znam da nije mjesto ovakvom razgovoru, ali želim se zahvaliti kolegi na preporuci.

 

 Je, je, morao sam sherat. Prije par dana sam na forumu dobio još jednu odličnu preporuku za dokuemntarac koji se nadovezuje na taj  - What the Health (Netflix).  I Cowspiracy obavezno. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 20:37 (KIKI3ooo).
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ivan72478 kaže...
KIKI3ooo kaže...
The Game Changers (Netflix) 

Dugo godina sam tražio savršenu baznu prehranu jer sam vrlo aktivan i treba mi energija a ne pijem kavu ili alkohol. Sigurno ne mislim živit život bez pomfrita, čokolade (sada jaja, mesa i sira) ali tome pristupam kao rekreativnoj prehrani. Kao vinu. Nešto za "posebne prilike" i društvo. Ali želim imat perfekt svakodnevnu prehranu. Želim imat energije za obavljanje dnevnih aktivnosti. I šta da vam kažem - prvi put kad nešto kuham ne smrdi. Ne moram niti napu upalit dok pečem, ne dimi. A nakon ručka se ne treba izvalit na krevet nego se može vozit bicikla! Ne smijem ovo postat u temi za bodybuilding jer je to totalno suprotno od mog dosadašnjeg stajališta i općenitog stava o veganima u toj temi. Ovako ću im zabit nož u leđa XD

 

 Veliko Hvala na ovoj preporuci, ostao sam zatečen.

Kad sam vidio koji su benfiti veganstva, moram priznati da sam se zamislio i odlučio istražiti više.

Želim još provjeriti sve factove i rezultate istraživanja koje su iznijeli u dokumetarcu, pročiitati članke koji podupiru te tvrdnje ali i članke koji ih pobijaju.

Dok budem istraživao, postepeno ću se prilagođavati takvoj prehrani, ako ima uporište. Za početak biti će to jedan dan u tjednu kad ću biti na plant based hrani.

Ako imas kvalitetne članke, slobodno mi pošalji u dm. I sam sam bio veliki pobornik proteina kao glavnom izvora nutrijenata. Unosio bih ih što sam više mogao, kroz meso, jaja i sireve. Dok sam se bavio teretanom tad su to bili i shakeovi.

Sorry na offtopicu, znam da nije mjesto ovakvom razgovoru, ali želim se zahvaliti kolegi na preporuci.

 

 evo tu imas fakte i rezultate istrazivanja

 

 

takoder sam bio odusevljen sa tim dokumentarcem, ali sam kao i ti isao provjeravati svaku sitnicu i Dr. Layne Norton, Greg Doucette i onaj lik na Shredded Sports Science su me naucili da ne padam na prvu loptu, vec da se potrudim procitati istrazivanja koja su visestruko provjeravana i potvrdena u znanstvenim casopisima i portalima, gdje lijepo pise imenom i prezimo tko i sta je radio i kao, i tko su drugi koji su potvrdili ili posumnjali u istrazivanje i zasto

 

ako te zanima prehrana i vjezbanje, zdrav zivot, ta 3 youtube kanala su ti bas onak "no bullshit just facts"

 

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Prije nego povjerujete svemu u tome filmu imajte na umu da ga je većinom financirao i producirao James Cameron koji eto slučajno posjeduje firmu koja prodaje veganske suplemente i hranu.

 

Evo i jedne preporuke da nije samo off:

 

The Lincoln Lawyer - od mene 8/10 Matthew McConaughey maestralan.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Timo kaže...
 evo tu imas fakte i rezultate istrazivanja

 

 

takoder sam bio odusevljen sa tim dokumentarcem, ali sam kao i ti isao provjeravati svaku sitnicu i Dr. Layne Norton, Greg Doucette i onaj lik na Shredded Sports Science su me naucili da ne padam na prvu loptu, vec da se potrudim procitati istrazivanja koja su visestruko provjeravana i potvrdena u znanstvenim casopisima i portalima, gdje lijepo pise imenom i prezimo tko i sta je radio i kao, i tko su drugi koji su potvrdili ili posumnjali u istrazivanje i zasto

 

ako te zanima prehrana i vjezbanje, zdrav zivot, ta 3 youtube kanala su ti bas onak "no bullshit just facts"

 

 

perkoxcar kaže...

Prije nego povjerujete svemu u tome filmu imajte na umu da ga je većinom financirao i producirao James Cameron koji eto slučajno posjeduje firmu koja prodaje veganske suplemente i hranu.

 

Evo i jedne preporuke da nije samo off:

 

The Lincoln Lawyer - od mene 8/10 Matthew McConaughey maestralan.

 

 

Moram priznati da je meni to sve manje bitno, posebno jutjuberi kojima je cilj biti kontra kako bi skupili preglede, tako da im je većini objektivnost jako upitna. Nije mi previše bitan ni Game Changers. Ono što mi je bitno je osobno iskustvo, a ono je premašilo sva očekivanja, barem kod mene. Usput riješilo i hrpu drugih problema tipa žgaravica, alergije, umor...

 

Bavim se sportom cijeli život i znam što govorim.

 

Tko se i dalje raduje mesu neka pogleda za edukaciju:

Earthlings i Our daily bread (Unser täglich Brot), pa neka se zapita što u biti stavlja u sebe i nema to sad veze vegetarijanac ili ne, jednostavno razlika između domaćeg mesa onog kojem znaš porijeklo i ovog kupovnog je ogromna.

 

Isto tako ekipa koja šopa klince sa ribljim štapićima neka pogleda sadržaj, pa kad vide da tu ima 8-13% ribe neka se zapitaju što je ostalih 90-tak%. Znate li što su oni Surimi štapići? Da znate ne bi ih nikad u usta stavili. 

 

Dobar je i Food, Inc.

 

Za kolegu ursusca porcija ćevapćića na moj račun. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Timo kaže...

 Veliko Hvala na ovoj preporuci, ostao sam zatečen.

Kad sam vidio koji su benfiti veganstva, moram priznati da sam se zamislio i odlučio istražiti više.

Želim još provjeriti sve factove i rezultate istraživanja koje su iznijeli u dokumetarcu, pročiitati članke koji podupiru te tvrdnje ali i članke koji ih pobijaju.

Dok budem istraživao, postepeno ću se prilagođavati takvoj prehrani, ako ima uporište. Za početak biti će to jedan dan u tjednu kad ću biti na plant based hrani.

Ako imas kvalitetne članke, slobodno mi pošalji u dm. I sam sam bio veliki pobornik proteina kao glavnom izvora nutrijenata. Unosio bih ih što sam više mogao, kroz meso, jaja i sireve. Dok sam se bavio teretanom tad su to bili i shakeovi.

Sorry na offtopicu, znam da nije mjesto ovakvom razgovoru, ali želim se zahvaliti kolegi na preporuci.

 

 evo tu imas fakte i rezultate istrazivanja

 

 

takoder sam bio odusevljen sa tim dokumentarcem, ali sam kao i ti isao provjeravati svaku sitnicu i Dr. Layne Norton, Greg Doucette i onaj lik na Shredded Sports Science su me naucili da ne padam na prvu loptu, vec da se potrudim procitati istrazivanja koja su visestruko provjeravana i potvrdena u znanstvenim casopisima i portalima, gdje lijepo pise imenom i prezimo tko i sta je radio i kao, i tko su drugi koji su potvrdili ili posumnjali u istrazivanje i zasto

 

ako te zanima prehrana i vjezbanje, zdrav zivot, ta 3 youtube kanala su ti bas onak "no bullshit just facts"

 

 Hvala na linkovima, definitivno ću istražiti. Kako starim sve se više zanimam za zdrav život i vježbanje da bih se osjećao bolje.

Čitao sam prije jako puno o prehrani i vježbanju, još dok je postaju forum teretana, tako da nisam laik.

mzopg kaže...
Timo kaže...
 evo tu imas fakte i rezultate istrazivanja

 

 

takoder sam bio odusevljen sa tim dokumentarcem, ali sam kao i ti isao provjeravati svaku sitnicu i Dr. Layne Norton, Greg Doucette i onaj lik na Shredded Sports Science su me naucili da ne padam na prvu loptu, vec da se potrudim procitati istrazivanja koja su visestruko provjeravana i potvrdena u znanstvenim casopisima i portalima, gdje lijepo pise imenom i prezimo tko i sta je radio i kao, i tko su drugi koji su potvrdili ili posumnjali u istrazivanje i zasto

 

ako te zanima prehrana i vjezbanje, zdrav zivot, ta 3 youtube kanala su ti bas onak "no bullshit just facts"

 

 

perkoxcar kaže...

Prije nego povjerujete svemu u tome filmu imajte na umu da ga je većinom financirao i producirao James Cameron koji eto slučajno posjeduje firmu koja prodaje veganske suplemente i hranu.

 

Evo i jedne preporuke da nije samo off:

 

The Lincoln Lawyer - od mene 8/10 Matthew McConaughey maestralan.

 

 

Moram priznati da je meni to sve manje bitno, posebno jutjuberi kojima je cilj biti kontra kako bi skupili preglede, tako da im je većini objektivnost jako upitna. Nije mi previše bitan ni Game Changers. Ono što mi je bitno je osobno iskustvo, a ono je premašilo sva očekivanja, barem kod mene. Usput riješilo i hrpu drugih problema tipa žgaravica, alergije, umor...

 

Bavim se sportom cijeli život i znam što govorim.

 

Tko se i dalje raduje mesu neka pogleda za edukaciju:

Earthlings i Our daily bread (Unser täglich Brot), pa neka se zapita što u biti stavlja u sebe i nema to sad veze vegetarijanac ili ne, jednostavno razlika između domaćeg mesa onog kojem znaš porijeklo i ovog kupovnog je ogromna.

 

Isto tako ekipa koja šopa klince sa ribljim štapićima neka pogleda sadržaj, pa kad vide da tu ima 8-13% ribe neka se zapitaju što je ostalih 90-tak%. Znate li što su oni Surimi štapići? Da znate ne bi ih nikad u usta stavili. 

 

Dobar je i Food, Inc.

 

Za kolegu ursusca porcija ćevapćića na moj račun. 

 Pogledao sam vec Food Inc, hvala za druga dva, uskoro cu i njih.

Game Changers je film koji me potaknuo na daljnja istraživanja. Ne mora biti sve istina, bitno da mi je stvorilo click u glavi.

Kad god mogu kupujem domaće meso i povrće, jer mi starci žive na selu i lakše mi je doći do domaćih proizvoda.

Ako cu se i osjećati bolje, osim što ću biti zdraviji, definitivno ću se prebaciti na plant based koliko god mogu.

 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Don't Breathe 2

 

Nastavak odličnoga prvoga dijela,koji osim tematike nema veze s prvim dijelom.
Dobar film,vrlo dobra priča,odlična kamera i zvuk,no ipak za ocjenu dolje lošiji nastavak od prvoga dijela.
U ovome dijelu izostaje onaj osjećaj jeze iz prvoga dijela,kojega se vidi da su pokušali kopirati,no bezuspješno.
Kako god okrenete,nije remek djelo,no sasvim ok film za pogledati.

 

7 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
9 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dzelo kaže...

Blow - Nisam dugo gledao ovako neki biografski film o velikim narko bossovima, niti mi je to zanimljivo nesto posebno, pogotovo jer vecina filmova pokusava da predstavi dilere droge ne tako crno, pa cak nekad i kao cool. U ovom filmu mi se to bas svidjelo, zanimanje dilera droge je poprilicno ocrnjeno u filmu, te sam glavni lik ovog filma, kao diler. Film je imao i emotivnih momenata, a sto mi je iskreno najdraze: Film je me podsjetio na moje gadjenje prema prodaji droge. Prije nisam poznavao pricu, niti sam uopste cuo za George Junga. I sretni mementi, kad je posao isao od ruke, kao i nesretni momenti, su prilicno dobro predstavljeni, mada je veci akcenat stavljen na ove druge. Sve u svemu jedan jako kvalitetan biografski film o velikom prodavacu droge. Ocjena: 9/10

 hvala na preporuci, odlicaaaan...prosto ne vjerujem da ga ranije nisam gledao

3 godine
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Boyhood (2014)

Definitivno jedan od najboljih filmova koje sam ikad pogledao u životu. Radnja je naizgled stoput viđena ali način na koji je ovaj film sniman, kroz 12 godina s istim glumcima, kako bi se vjerno dočaralo odrastanje jednog dječaka, ali i njegove cijele obitelji. Jednostavno se povežeš s likovima na nekoj razini. Nešto prelijepo, čista umjetnost. 10/10

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2021 20:03 (WadeWilson).
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

već vidim da ćemo se razočarati

9 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
loky4i4 kaže...

već vidim da ćemo se razočarati

 

slažem se, izgleda jako loše

 

s tim da sam vidio i odličnih trailera pa su filmovi ispali govno, neću odmah otpisati ali ni ne radujem se previše

7 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The insider iz 1999.g. 

 

Sve pohvale za film, a posebice za glazbu koja mi je bila hipnotička!

 

Preporuka 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 13:58 (Brki1994).
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Za one koji su razočarani sa Matrix 4  trailerom pogledajte:

 

THE MATRIX 4 Trailer All SECRETS You missed EXPLAINED | Ressurections

 

 

 

Možda promijenite mišljenje

 

 

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 14:36 (lmutak).
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 22:57 (KIKI3ooo).
6 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

6 underground. Prošlo ispod radara. Ugodno iznenađenje. Dobar film, samo akcija. Alfa Giulia QV, bomba!! To ću kupit kroz 5 godina, makar spavao u njoj. Jedini cilj gdje se vidim za 5 godina. Film ništa spektakularno, ali dobar za ubit 2 sata uz zabavu. 7,5/10.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Malignant

 

 

Po mome osobnome sudu,ovo je za sada najbolji horror 2021-istina u ovoj godini baš i nema ozbiljnijih konkurenata.
Zanimljiva priča,dobro isprepletena,iako sve već na sredini filma skuži ubojica,ali to ne umanjuje kvalitetu samoga filma.
Kamera je odlična,ali zaista ima par scena koje su originalne i zanimljive.Jedino što ne valja ovome filmu je glazbena podloga koja je tijekom cijeloga filma totalno promašena,do te mjere da uništava onaj osjećaj jeze koji najbolji horrori postižu.
Iako bi ovaj film u rukama recimo Jamesa Wana bio odličan,ovako ostaje žal da se moglo puno bolje!

 

7 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

SAS: Red Notice (2021)

 

Još jedna ekranizacija romana Andya McNaba, bivšeg pripadnika SAS-a, britanskih komandosa. Postao je poznat po svojoj izvrsnoj knjizi "Bravo two Zero" koju sam pročitao u jednom dahu. I prema navedenom romanu je nastao istoimeni film (Bravo Two Zero), koji mi je kvalitetom neusporediv sa romanom i po meni je ocjena koju ima na IMDb prevelika.

 

Za "SAS: Red Notice" bih dao ocjenu 5,5. Film mi s vremena na vrijeme postane dobar, akcija čas prespora i mlitava, ponekad solidna. Scene kao da su izrezane i nedorečene. Tema je popularna ali se ne mogu oteti dojmu da filmu dosta toga nedostaje da postane dobar.

Ne bih preporučio taj film za pogledati osim ako niste veliki ljubitelj takve tematike i imate viška slobodnog vremena. Iako na Netflixu ima određenu popularnost.

 

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Malignant

 

 

Po mome osobnome sudu,ovo je za sada najbolji horror 2021-istina u ovoj godini baš i nema ozbiljnijih konkurenata.
Zanimljiva priča,dobro isprepletena,iako sve već na sredini filma skuži ubojica,ali to ne umanjuje kvalitetu samoga filma.
Kamera je odlična,ali zaista ima par scena koje su originalne i zanimljive.Jedino što ne valja ovome filmu je glazbena podloga koja je tijekom cijeloga filma totalno promašena,do te mjere da uništava onaj osjećaj jeze koji najbolji horrori postižu.
Iako bi ovaj film u rukama recimo Jamesa Wana bio odličan,ovako ostaje žal da se moglo puno bolje!

 

7 / 10

 

Se ti šališ ili? 

 

James Wan je redatelj i on je osmislio priču sa svojom ženom. Nisam gledao ali po pričama čujem da je ovo puno više komedija kolko je loše (neki nazivaju novim The Roomom i da bi Wiseau bio ponosan ovim filmom) tako da bi čak i mogao pogledat. Izašao je i na streamingu (hbo max).

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Meni je Malignant super film. Zanimljiv je i drži pažnju, strašan nije. Ali kao što reče kolega, glazba u filmu je totalni promašaj. Da nije bilo glazbe, neke scene u filmu bi čak i bile strašne. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2021 18:36 (mmafan).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
prorok kaže...
Milka30 kaže...

 

Se ti šališ ili? 

 

James Wan je redatelj i on je osmislio priču sa svojom ženom. Nisam gledao ali po pričama čujem da je ovo puno više komedija kolko je loše (neki nazivaju novim The Roomom i da bi Wiseau bio ponosan ovim filmom) tako da bi čak i mogao pogledat. Izašao je i na streamingu (hbo max).

Zasto bih se salio?Njega sam se sjetio jer on bas ono zna preneti jezivu atmosferu u filmu pod svojom palicom.

Malignant je dobar film,samo da nije toliko uništen tom djecjom glazbenom podlogom...ma tesko je opisati,trebas samo pogledati i sam prosuditi!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
prorok kaže...
Milka30 kaže...

 

Se ti šališ ili? 

 

James Wan je redatelj i on je osmislio priču sa svojom ženom. Nisam gledao ali po pričama čujem da je ovo puno više komedija kolko je loše (neki nazivaju novim The Roomom i da bi Wiseau bio ponosan ovim filmom) tako da bi čak i mogao pogledat. Izašao je i na streamingu (hbo max).

Zasto bih se salio?Njega sam se sjetio jer on bas ono zna preneti jezivu atmosferu u filmu pod svojom palicom.

Malignant je dobar film,samo da nije toliko uništen tom djecjom glazbenom podlogom...ma tesko je opisati,trebas samo pogledati i sam prosuditi!

 Možda si se krivo izrazio onda.

 

Rečenica "Iako bi ovaj film u rukama recimo Jamesa Wana bio odličan" implicira da ti misliš da film nije u rukama Jamesa Wana (a je, u potpunosti, on je redatelj i smislio je priču).

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Cansee kaže...
loky4i4 kaže...

već vidim da ćemo se razočarati

 

slažem se, izgleda jako loše

 

s tim da sam vidio i odličnih trailera pa su filmovi ispali govno, neću odmah otpisati ali ni ne radujem se previše

 Meni izgleda baš dobro, bolje od očekivanog, sad sam baš nabrijan, jedva čekam 22.12. i odlazak u kino.

7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mzopg kaže...
Cansee kaže...
loky4i4 kaže...

već vidim da ćemo se razočarati

 

slažem se, izgleda jako loše

 

s tim da sam vidio i odličnih trailera pa su filmovi ispali govno, neću odmah otpisati ali ni ne radujem se previše

 Meni izgleda baš dobro, bolje od očekivanog, sad sam baš nabrijan, jedva čekam 22.12. i odlazak u kino.

 

Prije ulaska u kino, prodavač će ti dati plavu i crvenu pilulu err... cjepivo u jednoj ruci ili nemogućnost ulaza u kino dvoranu.

 

Taj prokeli Matrix 

I want to believe
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Unholy (2021) - IMDb Po meni ugodno iznenađenje od producenta Sam Raimija. Od mene preporuka i gledati sa slušalicama. Iskreno zaslužuje veću ocjenu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...
Prije ulaska u kino, prodavač će ti dati plavu i crvenu pilulu err... cjepivo u jednoj ruci ili nemogućnost ulaza u kino dvoranu.

 

Taj prokeli Matrix 

 

 

bila bi fora da u jednoj dvorani vrte jednu verziju, a u drugoj drugu i onda na ulazu uzmeš pilulu i prema tome te usmjere u koju ideš dvoranu. 90% ekipe bi dva puta došlo u kino. 

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...

The Unholy (2021) - IMDb Po meni ugodno iznenađenje od producenta Sam Raimija. Od mene preporuka i gledati sa slušalicama. Iskreno zaslužuje veću ocjenu.

Vučem taj film još od proljeća. Još ga nisam pogledao za dati kratku recenziju...Gledao sam sinoć Prey. Računam, njemački film, valjda se u njemu osjeti dašak Europe. Razočarenje potpuno. Radnja jeste napeta, ali toliko otrcano i već tisuću puta izgledano, a ni gluma mi nije sjela. Neke scene su potpuno nelogične, da se čovjek upita da li su njih petero retardirani! Posebno je glup kraj, jednostavno kao da redatelj nije znao kako završiti ovo...ocjena 5.5/10. Gledati samo ako vam je trenutno dosadno.

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2021 2:31 (BlackMoon).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BlackMoon kaže...
...

Vučem taj film još od proljeća. Još ga nisam pogledao za dati kratku recenziju...Gledao sam sinoć Prey. Računam, njemački film, valjda se u njemu osjeti dašak Europe. Razočarenje potpuno. Radnja jeste napeta, ali toliko otrcano i već tisuću puta izgledano, a ni gluma mi nije sjela. Neke scene su potpuno nelogične, da se čovjek upita da li su njih petero retardirani! Posebno je glup kraj, jednostavno kao da redatelj nije znao kako završiti ovo...ocjena 5.5/10. Gledati samo ako vam je trenutno dosadno.

Tko želi odličnu (imho) izvedbu slične premise neka pogleda The Ritual. Osobno, jedan od boljih horor trilera koje sam pogledao posljednjih godina.

Mea culpa ako je isti već preporučen na temi.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2021 9:43 (pr0n_addict).
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 Malignant

 

Odličan spoj horora i komedije, uz povremenu sprdnju horor klišeja iz poznatih filmova. Odlično su režirane i brutalne scene, konfuzna radnja u prvoj polovici, i onda u drugoj svbe sjedne na svoje mjesto. 

Vrlo dobro, čak odlično.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice