Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.538.132
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
3 godine
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

True Romance (1993)

Nevjerovatno da sam sada tek pogledao ovaj film, i to zato jer sam negdje naletio na info da je Tarantino napisao scenarij za ovaj film i prodao ga prije nego je snimio svoj prvi film. I vidi se njegov potpis, uživao sam u filmu, baš originalna radnja, brutalna glumačka postava, Patricia Arquette, scilijanska scena sa Walkenom i Hopperom. I naravno theme pjesma

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

An Elephant Sitting Still - evo čitam da je ovaj film oproštajna poruka. Prvi i zadnji film tog redatelja koji je nedugo nakon snimanja napravio suicid. Shvaćam razloge iza tog čina, jer ih se mora shvatit nakon 4 sata koliko film traje ali želim dodat da se je ipak trebao još malo zadržat na ovom svijetu i dat vremenu da učini svoje, jer koliko god ti se zgadi život i ljudi, toliko ih s vremenom zavoliš...

6 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Tko nije pogledao, komedija The Grimbsy brothers. Gledao već 3 puta, uvijek se smijem.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
6 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ovaj vikend pogledao dva filma: 

 

Moneyball - napokon došao na red. Vrlo dobra sportska drama temeljena na istinitim događajima. Tko voli baseball obavezno pogledati. 

 

The Conjuring - The Devil Made Me Do It - nije na razini prva dva dijela (pogotovo ne na razini prvog dijela koji je izvrstan), ali gledljiv. Išli su malo ziheraški, al' dobro. 

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sam upravo Star Wars: The last jedi, bio je na domi tv, a ja se s klincima igrao pa sam usput i gledao film. Moglo bi se reći da je to bio treći put da sam ga pogledao, prvi put sam ga gledao u kinu i bio sam užasno razočaran, drugi put sam kad je izašao gledao nekakve isječke da vidim jesam li nešto krivo shvatio, tad sam bio šokiran koliko je film glup.

 

Bome i dalje je film užasan, ništa se nije promijenilo. Nemojte gubiti vrijeme na ovo, ovo je epski promašaj od filma. Toliko je dosadan, nezanimljiv, antizabavan, da je to zapravo čudno. Radnja je glupa da gluplja ne može biti. Likovi katastrofa, svi se ponašaju kao tinejdžeri u pubertetu, svi su preemotivni, i svi se međusobno ili mrze iz dna duše ili obožavaju, a za ništa od toga nema nikakvog razloga. Sve se događa bez razloga, bez potrebe za objašnjavanjem, samo se događa. Glavni pokretač radnje je slučajnost, svi uvijek slučajno nalete na točno ono što im treba, u ogromnom svemiru punom zvijezda i planeta. Ovo je film o nekakvom ratu između dvije strane, iliti vojske. Ali nema nikakve vojne logike, ne postoji nikakva strategija, na strani pobunjenika nitko ne sluša nikakve zapovijedi, uopće ne postoji lanac zapovjedanja. U svem tom sranju, nije lako pronaći šta je najveće sranje, ali po meni je to Luke Skywalker koji je dno dna. Koliko lošine u dva i pol sata, strašno.

 

Moja ocjena za ovaj film je 0/10, i to zato jer sam na godišnjem i dobre volje, inače bi otišlo u minus bez problema.

Ovo je baš jedan epski poraz holivudske kinematografije

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.8.2021 18:06 (Cansee).
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

https://www.imdb.com/title/tt6334354/

 

The Suicide Squad

 

 

Ne znam zašto sam uopće išao gledati kad sam otprilike znao da ću se razočarati, teško smeće od filma, film kao da je sniman za desetogodišnjake, glavni neprijatelj je divovska morska zvijezda hahahah. Ja nezz jel se redatelj išao sprdati sa ovim filmom. Strašno, i to ima ocijenu 7.4 na imdbu... Jbg trudiš se pogledati nešto novo i manje više svaki put se razočaraš koja smeća danas prolaze pod filmove. 

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Cansee kaže...

Pogledao sam upravo Star Wars: The last jedi, bio je na domi tv, a ja se s klincima igrao pa sam usput i gledao film. Moglo bi se reći da je to bio treći put da sam ga pogledao, prvi put sam ga gledao u kinu i bio sam užasno razočaran, drugi put sam kad je izašao gledao nekakve isječke da vidim jesam li nešto krivo shvatio, tad sam bio šokiran koliko je film glup.

 

Bome i dalje je film užasan, ništa se nije promijenilo. Nemojte gubiti vrijeme na ovo, ovo je epski promašaj od filma. Toliko je dosadan, nezanimljiv, antizabavan, da je to zapravo čudno. Radnja je glupa da gluplja ne može biti. Likovi katastrofa, svi se ponašaju kao tinejdžeri u pubertetu, svi su preemotivni, i svi se međusobno ili mrze iz dna duše ili obožavaju, a za ništa od toga nema nikakvog razloga. Sve se događa bez razloga, bez potrebe za objašnjavanjem, samo se događa. Glavni pokretač radnje je slučajnost, svi uvijek slučajno nalete na točno ono što im treba, u ogromnom svemiru punom zvijezda i planeta. Ovo je film o nekakvom ratu između dvije strane, iliti vojske. Ali nema nikakve vojne logike, ne postoji nikakva strategija, na strani pobunjenika nitko ne sluša nikakve zapovijedi, uopće ne postoji lanac zapovjedanja. U svem tom sranju, nije lako pronaći šta je najveće sranje, ali po meni je to Luke Skywalker koji je dno dna. Koliko lošine u dva i pol sata, strašno.

 

Moja ocjena za ovaj film je 0/10, i to zato jer sam na godišnjem i dobre volje, inače bi otišlo u minus bez problema.

Ovo je baš jedan epski poraz holivudske kinematografije

 Zadnja trilogija jeste sjebana i sam disney nije znao u kojem smjeru zele da je guraju ali dati ocjenu 0 (NULA) bilo kojem Star Wars filmu je smrtni grijeh.

 

Znaci citajuci ovu tvoju recenziju I sensed disturbance in the Force 

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Cansee kaže...

Pogledao sam upravo Star Wars: The last jedi, bio je na domi tv, a ja se s klincima igrao pa sam usput i gledao film. Moglo bi se reći da je to bio treći put da sam ga pogledao, prvi put sam ga gledao u kinu i bio sam užasno razočaran, drugi put sam kad je izašao gledao nekakve isječke da vidim jesam li nešto krivo shvatio, tad sam bio šokiran koliko je film glup.

 

Bome i dalje je film užasan, ništa se nije promijenilo. Nemojte gubiti vrijeme na ovo, ovo je epski promašaj od filma. Toliko je dosadan, nezanimljiv, antizabavan, da je to zapravo čudno. Radnja je glupa da gluplja ne može biti. Likovi katastrofa, svi se ponašaju kao tinejdžeri u pubertetu, svi su preemotivni, i svi se međusobno ili mrze iz dna duše ili obožavaju, a za ništa od toga nema nikakvog razloga. Sve se događa bez razloga, bez potrebe za objašnjavanjem, samo se događa. Glavni pokretač radnje je slučajnost, svi uvijek slučajno nalete na točno ono što im treba, u ogromnom svemiru punom zvijezda i planeta. Ovo je film o nekakvom ratu između dvije strane, iliti vojske. Ali nema nikakve vojne logike, ne postoji nikakva strategija, na strani pobunjenika nitko ne sluša nikakve zapovijedi, uopće ne postoji lanac zapovjedanja. U svem tom sranju, nije lako pronaći šta je najveće sranje, ali po meni je to Luke Skywalker koji je dno dna. Koliko lošine u dva i pol sata, strašno.

 

Moja ocjena za ovaj film je 0/10, i to zato jer sam na godišnjem i dobre volje, inače bi otišlo u minus bez problema.

Ovo je baš jedan epski poraz holivudske kinematografije

 Kolega tu zadnju triologiju(Force Awakens,The Last Jedi,The Rise of Skywalker) nema smisla ni komentirati a kamoli gledati 3x, pogledao sam jednom kao veliki Star Wars fan i to mi je bilo previše išli na čisti money grabing jer naravno da je baza Star Wars fanova ogromna, sva 3 filma su teški odron i uvreda za franšizu, New Hope, Emipire Strikes Back, Return of Jedi su prava remek dijela i pogledana su 100 puta, The Phantom Menace, Attack Of The Clones i Revenge Of The Sith nisu na razini orginalne triologije ali su čisto okej i imaju smisla. A ova zadnja 3 sranja koja su izašla ni ne smatram dijelom franšize, mislim da je to jedan od najvećih failova svijetske kinematografije uz zadnju sezonu Game Of Thronesa. 

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Dr. Vicko kaže...
Cansee kaže...

Pogledao sam upravo Star Wars: The last jedi, bio je na domi tv, a ja se s klincima igrao pa sam usput i gledao film. Moglo bi se reći da je to bio treći put da sam ga pogledao, prvi put sam ga gledao u kinu i bio sam užasno razočaran, drugi put sam kad je izašao gledao nekakve isječke da vidim jesam li nešto krivo shvatio, tad sam bio šokiran koliko je film glup.

 

Bome i dalje je film užasan, ništa se nije promijenilo. Nemojte gubiti vrijeme na ovo, ovo je epski promašaj od filma. Toliko je dosadan, nezanimljiv, antizabavan, da je to zapravo čudno. Radnja je glupa da gluplja ne može biti. Likovi katastrofa, svi se ponašaju kao tinejdžeri u pubertetu, svi su preemotivni, i svi se međusobno ili mrze iz dna duše ili obožavaju, a za ništa od toga nema nikakvog razloga. Sve se događa bez razloga, bez potrebe za objašnjavanjem, samo se događa. Glavni pokretač radnje je slučajnost, svi uvijek slučajno nalete na točno ono što im treba, u ogromnom svemiru punom zvijezda i planeta. Ovo je film o nekakvom ratu između dvije strane, iliti vojske. Ali nema nikakve vojne logike, ne postoji nikakva strategija, na strani pobunjenika nitko ne sluša nikakve zapovijedi, uopće ne postoji lanac zapovjedanja. U svem tom sranju, nije lako pronaći šta je najveće sranje, ali po meni je to Luke Skywalker koji je dno dna. Koliko lošine u dva i pol sata, strašno.

 

Moja ocjena za ovaj film je 0/10, i to zato jer sam na godišnjem i dobre volje, inače bi otišlo u minus bez problema.

Ovo je baš jedan epski poraz holivudske kinematografije

 Zadnja trilogija jeste sjebana i sam disney nije znao u kojem smjeru zele da je guraju ali dati ocjenu 0 (NULA) bilo kojem Star Wars filmu je smrtni grijeh.

 

Znaci citajuci ovu tvoju recenziju I sensed disturbance in the Force 

 

sve je to super, ali to da ću biti zadovoljan s filmom jer na njemu piše star wars je žešća glupost. Film je UŽAS, grozota, sramota, sve najgore. To kažem kao veliki SW fan, ali neće me baš budalom pravit. Ako sam vesla sisao nisam čamac pojeo

BeLLicus kaže...
Cansee kaže...

Pogledao sam upravo Star Wars: The last jedi, bio je na domi tv, a ja se s klincima igrao pa sam usput i gledao film. Moglo bi se reći da je to bio treći put da sam ga pogledao, prvi put sam ga gledao u kinu i bio sam užasno razočaran, drugi put sam kad je izašao gledao nekakve isječke da vidim jesam li nešto krivo shvatio, tad sam bio šokiran koliko je film glup.

 

Bome i dalje je film užasan, ništa se nije promijenilo. Nemojte gubiti vrijeme na ovo, ovo je epski promašaj od filma. Toliko je dosadan, nezanimljiv, antizabavan, da je to zapravo čudno. Radnja je glupa da gluplja ne može biti. Likovi katastrofa, svi se ponašaju kao tinejdžeri u pubertetu, svi su preemotivni, i svi se međusobno ili mrze iz dna duše ili obožavaju, a za ništa od toga nema nikakvog razloga. Sve se događa bez razloga, bez potrebe za objašnjavanjem, samo se događa. Glavni pokretač radnje je slučajnost, svi uvijek slučajno nalete na točno ono što im treba, u ogromnom svemiru punom zvijezda i planeta. Ovo je film o nekakvom ratu između dvije strane, iliti vojske. Ali nema nikakve vojne logike, ne postoji nikakva strategija, na strani pobunjenika nitko ne sluša nikakve zapovijedi, uopće ne postoji lanac zapovjedanja. U svem tom sranju, nije lako pronaći šta je najveće sranje, ali po meni je to Luke Skywalker koji je dno dna. Koliko lošine u dva i pol sata, strašno.

 

Moja ocjena za ovaj film je 0/10, i to zato jer sam na godišnjem i dobre volje, inače bi otišlo u minus bez problema.

Ovo je baš jedan epski poraz holivudske kinematografije

 Kolega tu zadnju triologiju(Force Awakens,The Last Jedi,The Rise of Skywalker) nema smisla ni komentirati a kamoli gledati 3x, pogledao sam jednom kao veliki Star Wars fan i to mi je bilo previše išli na čisti money grabing jer naravno da je baza Star Wars fanova ogromna, sva 3 filma su teški odron i uvreda za franšizu, New Hope, Emipire Strikes Back, Return of Jedi su prava remek dijela i pogledana su 100 puta, The Phantom Menace, Attack Of The Clones i Revenge Of The Sith nisu na razini orginalne triologije ali su čisto okej i imaju smisla. A ova zadnja 3 sranja koja su izašla ni ne smatram dijelom franšize, mislim da je to jedan od najvećih failova svijetske kinematografije uz zadnju sezonu Game Of Thronesa. 

 

Sve se slažem, ali morao sam probati hladne glave vidjeti jeli nešto propuštam, jesam li nešto krivo shvatio itd. Ali što više proučavaš taj film to ti je gluplji i gori. A zadnji nisam ni gledao, taj rise of skywalker ili kako se već zove, odnosno pogledao sam prvih 45 minuta i nisam mogao nastaviti, katastrofa, žalost

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Također sam veliki fan Star Wars-a i u ljetnoj pauzi od gledanja filmova znam pogledati svih 7 kronološki poredano. Ako ne svake, onda bar svake druge godine.  Pitate se zašto 7? Vrlo jednostavno, jer ubacim Rogue One kao prequel New Hope. Po meni, Rogue One je daleko najbolji i najkvalitetniji film cijele franšize, koji se može gledati i samostalno!

O zadnja tri Disney-eva bućkuriša suvišno je trošiti riječi i potpuno se slažem se kolegom gore koji im je dodijelio imaginarnu nulu. Nule na žalost nema, pa će Disney od mene dobiti 1/10. Radije ću još pet puta pogledati Mandaloriana čija izvrsna radnja ide lagano ka popunjavanju praznine koja nam je preostala u cijeloj priči.

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BlackMoon kaže...

Također sam veliki fan Star Wars-a i u ljetnoj pauzi od gledanja filmova znam pogledati svih 7 kronološki poredano. Ako ne svake, onda bar svake druge godine.  Pitate se zašto 7? Vrlo jednostavno, jer ubacim Rogue One kao prequel New Hope. Po meni, Rogue One je daleko najbolji i najkvalitetniji film cijele franšize, koji se može gledati i samostalno!

O zadnja tri Disney-eva bućkuriša suvišno je trošiti riječi i potpuno se slažem se kolegom gore koji im je dodijelio imaginarnu nulu. Nule na žalost nema, pa će Disney od mene dobiti 1/10. Radije ću još pet puta pogledati Mandaloriana čija izvrsna radnja ide lagano ka popunjavanju praznine koja nam je preostala u cijeloj priči.

 

Rogue One je ratni film. Nema Jedija, nema sile, samo rat i rat + mračnija tema i atmosfera. Svi likovi su negdje u sivoj zoni po svojim postupcima. Meni najbolji Star Wars film or originalne trilogije.

I want to believe
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...
BlackMoon kaže...

Također sam veliki fan Star Wars-a i u ljetnoj pauzi od gledanja filmova znam pogledati svih 7 kronološki poredano. Ako ne svake, onda bar svake druge godine.  Pitate se zašto 7? Vrlo jednostavno, jer ubacim Rogue One kao prequel New Hope. Po meni, Rogue One je daleko najbolji i najkvalitetniji film cijele franšize, koji se može gledati i samostalno!

O zadnja tri Disney-eva bućkuriša suvišno je trošiti riječi i potpuno se slažem se kolegom gore koji im je dodijelio imaginarnu nulu. Nule na žalost nema, pa će Disney od mene dobiti 1/10. Radije ću još pet puta pogledati Mandaloriana čija izvrsna radnja ide lagano ka popunjavanju praznine koja nam je preostala u cijeloj priči.

 

Rogue One je ratni film. Nema Jedija, nema sile, samo rat i rat + mračnija tema i atmosfera. Svi likovi su negdje u sivoj zoni po svojim postupcima. Meni najbolji Star Wars film or originalne trilogije.

Samo to što to nije orginalna trilogije ali kužim što si htjeo reći.

Osim što je dobar film ima i 

 

7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
JackIsBack kaže...
Brki1994 kaže...
BlackMoon kaže...

Također sam veliki fan Star Wars-a i u ljetnoj pauzi od gledanja filmova znam pogledati svih 7 kronološki poredano. Ako ne svake, onda bar svake druge godine.  Pitate se zašto 7? Vrlo jednostavno, jer ubacim Rogue One kao prequel New Hope. Po meni, Rogue One je daleko najbolji i najkvalitetniji film cijele franšize, koji se može gledati i samostalno!

O zadnja tri Disney-eva bućkuriša suvišno je trošiti riječi i potpuno se slažem se kolegom gore koji im je dodijelio imaginarnu nulu. Nule na žalost nema, pa će Disney od mene dobiti 1/10. Radije ću još pet puta pogledati Mandaloriana čija izvrsna radnja ide lagano ka popunjavanju praznine koja nam je preostala u cijeloj priči.

 

Rogue One je ratni film. Nema Jedija, nema sile, samo rat i rat + mračnija tema i atmosfera. Svi likovi su negdje u sivoj zoni po svojim postupcima. Meni najbolji Star Wars film or originalne trilogije.

Samo to što to nije orginalna trilogije ali kužim što si htjeo reći.

Osim što je dobar film ima i 

 

 

Zabuna s moje strane , ali ga smatram punopravnim članom dostojnim originala. Jedina mana u filmu mi je lik Saw Gerrere (Forrest Whitaker) koji je ubačen samo da bi mogli staviti ime njegog glumca u film da bude zvučno. Potraćen lik, šteta... 

 

Jedna zanimljivost koju sam kasnije skužio: u New Hope kada prvi put vidimo Tarkina i Imperijalne časnike u onom uredu, vidimo jedno prazno mijesto na kojem nitko ne sjedi. Spolier alert! Mislim da je to mjesto gdje je trebao biti Krennic, ali kao što znamo sudbinu mu je zapečatio isti onaj izum kojeg je dizajnirao.

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.8.2021 15:12 (Brki1994).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Cansee kaže...

Pogledao sam upravo Star Wars: The last jedi.................To kažem kao veliki SW fan, ali neće me baš budalom.....

Kolega,nemoj se ljutiti,ali ti ako si tek sada pogledao taj film,onda nisi veliki fan.

 

  Ja kao prosjecni gledatelj SW osobno mislim da je najbolji The Phantom Menace,definitivno nezaboravna utrka onih vozila i maloga Anakina i cjelokupne price oko njega.Svi ostali nastavci su po meni navikani,a da ne govorimo o ovim novim nastavcima koji su zaista cisto zgrtanje para na staroj slavi.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
Cansee kaže...

Pogledao sam upravo Star Wars: The last jedi.................To kažem kao veliki SW fan, ali neće me baš budalom.....

Kolega,nemoj se ljutiti,ali ti ako si tek sada pogledao taj film,onda nisi veliki fan.

 

  Ja kao prosjecni gledatelj SW osobno mislim da je najbolji The Phantom Menace,definitivno nezaboravna utrka onih vozila i maloga Anakina i cjelokupne price oko njega.Svi ostali nastavci su po meni navikani,a da ne govorimo o ovim novim nastavcima koji su zaista cisto zgrtanje para na staroj slavi.

 

a ti slabo čitaš, ili si pročitao samo prvu rečenicu, kao ekipa koja komentira na 24 sata članak a pročitala samo naslov. Ponovno pročitaj pa ćeš vidjeti da sam napisao da sam gledao film u kinu čim je izašao

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Činjenica je da je George Lucas imao spremnih svih 6 epizoda još tamo krajem sedamdesetih. Ali kako to obično biva, mnoge filmske kuće su mi ismijavale scenarij, pa je čovjek i sam počeo gubiti samopouzdanje. Ipak, skupio je snage,  odlučio da krene od polovice, snimio Novu Nadu...ostalo je povijest! Ne bi ulazio u razliku između 4. 5. i 6. epizode snimljenih redom 1977, 1982, 1983 i epizoda 1,2 i 3, koje su produkt puno novijeg doba, drukčijih običaja, razmišljanja, tehnika snimanja, itd. Kad su me kao dijete prvi put odveli u kino gledati Novu Nadu, meni je to sve kao osmogodišnjaku bilo bezveze...jedan mulac i jedan starac i dva smiješna robota trče pola filma po pijesku u nekoj pustinji! Dobro šta je ovo, hoću kućiiii! Kakav Tatooine? Vjerojatno pod dojmom CaptKirka i prvih Zvjezdanih staza pitao sam se gdje je svemir, svemirski brodovi, zašto nitko nikoga ne napada, ne lete svijetleći metci, ne ruše se brodovi, itd...

Kasnije kao stariji shvatio sam kvalitetu i popularnost ove epske fantastike i koliko su joj stvarno NEDOSTAJALA kasnije snimljena prva tri dijela! Neprocijenjivo! Cijela sekstologija je u dvijetisućetima vizualno nadograđena doradom cgi-a i digitalno remasterizana, zvuk nadograđen u Dolby Digital i 6 kanala, što je dalo jedan novi užitak gledanju, naravno, uz odgovarajući hardver!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

nebi htio rusit atmosferu ovdje, ispricavam se, ali dajte prebacite raspravu o star warsu u drugu temu prikladnu za to, ovdje se preporucuju filmovi, mozda baci koji komentar na to i to je to. 

kad bi iso detaljnije izvlacit postove vjerojatno isti oni koji se zale kad rasprava bude o marvelu, nolanu itd sad isto rade sa star warsom. 

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Evo recimo Pig! Nicholas Cage konačno izvanredan, film svakako za pogledati!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...

nebi htio rusit atmosferu ovdje, ispricavam se, ali dajte prebacite raspravu o star warsu u drugu temu prikladnu za to, ovdje se preporucuju filmovi, mozda baci koji komentar na to i to je to. 

kad bi iso detaljnije izvlacit postove vjerojatno isti oni koji se zale kad rasprava bude o marvelu, nolanu itd sad isto rade sa star warsom. 

 

U pravu ste, kolega. Rasprava u drugoj temi, ovdje preporuke.

 

Jer ja recimo dođem po preporuku filma ali naletim na raspravu koja me iskreno, ne zanima.

I pošto pratim temu, onda češće uđem na istu jer vidim da ima novih postova a onda ispadne da sam bezveze otvarao.

 

Da ne bih bio offtopic, mogu preporučiti zanimljiv "autobiografski" film 

 

Chaplin (1992) sa zanimljivom glumačkom postavom.

 

Robert Downey Jr. je po mojem skromnom mišljenju sjajno "skinuo" rolu legendarnog Charliea.

Čak je osobno pokupio par nagrada  za tu ulogu ali i ostatak ekipe, te film kao takav.

 

Po meni, ocjena od 7,5/10 na IMDB-u je zaslužena.

 

On the Internet you can be anything you want. It's strange that so many people choose to be stupid.
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Cage je izvanredan još od BL Port of Call New Orleans, pa Joe, pa Mandy...
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
m77 kaže...
Cage je izvanredan još od BL Port of Call New Orleans, pa Joe, pa Mandy...

 Onda sam ga upravo prestao gledati kad je krenuo na bolje. 

Zadnje s njim sam pogledao Wicker Man i to je bila teška katastrofa, ne pamtim kad sam prije toga vidio tako loš film i kriminalno lošu glumu.

 

Dodao sam sad ova 3 + Pig u listu za gledanje, nadam se da će popraviti dojam. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.9.2021 14:30 (mzopg).
15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
m77 kaže...
Cage je izvanredan još od BL Port of Call New Orleans, pa Joe, pa Mandy...

 nick cage u 2019. godini:
- grand isle 4,6/10
- jiu jitsu 2,9/10

- primal 4,9/10

- kill chain 5/10

- running with the devil 5,4/10

- a score to settle 4,7/10

 

kao sto vidimo jedna vrlo dobra godina za cagea, lik je smijurija holivuda. 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...
m77 kaže...
Cage je izvanredan još od BL Port of Call New Orleans, pa Joe, pa Mandy...

 nick cage u 2019. godini:
- grand isle 4,6/10
- jiu jitsu 2,9/10

- primal 4,9/10

- kill chain 5/10

- running with the devil 5,4/10

- a score to settle 4,7/10

 

kao sto vidimo jedna vrlo dobra godina za cagea, lik je smijurija holivuda. 

 duzan je poreza ko grcka pa mora raditi da vrati dug

 

on topic

 

Raising Arizona

Moonstruck

Wild at heart
Leaving Las Vegas

Face Off
Amos and Andrew

Trapped in paradise

Kiss of death

The Rock

8mm

 

svaka preporuka, njegovi jako dobri filmovi

 

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Blow - Nisam dugo gledao ovako neki biografski film o velikim narko bossovima, niti mi je to zanimljivo nesto posebno, pogotovo jer vecina filmova pokusava da predstavi dilere droge ne tako crno, pa cak nekad i kao cool. U ovom filmu mi se to bas svidjelo, zanimanje dilera droge je poprilicno ocrnjeno u filmu, te sam glavni lik ovog filma, kao diler. Film je imao i emotivnih momenata, a sto mi je iskreno najdraze: Film je me podsjetio na moje gadjenje prema prodaji droge. Prije nisam poznavao pricu, niti sam uopste cuo za George Junga. I sretni mementi, kad je posao isao od ruke, kao i nesretni momenti, su prilicno dobro predstavljeni, mada je veci akcenat stavljen na ove druge. Sve u svemu jedan jako kvalitetan biografski film o velikom prodavacu droge. Ocjena: 9/10

8 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Fear street triologija (1994, 1978, 1666)

 

Ocekivao nista, dobio...pa, par sati relativno dobre zabave.

 

Da, suplje poput sira, no ima onaj 80-te horror feeling, ocigledne reference na kultne horrore tog doba, zanimljivu pricu, odlicnu muziku...

 

Svaki naslov je godina u kojoj se odredjeni dio odvija, prati (recimo) iste likove, i prica istu pricu, ali unatrag, od najnovijih dogadjaja, prema pocetku, pa se opet vrati u sadasnji trenutak.

 

Lesbian Love story upakiran u horror, nije remek djelo, nije nesto pretjerano strasno,ideja i prica su zanimljivi,realizacija je osrednja,  ali zbog atmosfere i prepoznavanja elemenata kultnih horrora (prvenstveno petak 13, elm street, i masu drugih te ere), moze se pogledati, idealno za ubiti dosadno popodne, bas kao sto sam i ja napravio......

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.9.2021 22:41 (Damir22).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Shang-Chi and the legend of the ten rings

 

Klasični Marvelov film s hrpetinom specijalnih efekata i laganom dozom humora.

Iako je ovaj film dugo očekivan među istinskim fanovima kao prvi u četvrtoj fazi,mislim da je pomalo razočarao.
Film je predug i bavi se napornim objašnjavanjem pojedinih situacija iz prošlosti,a premalo o karakterizaciji recimo zadnjega bossa.

Dosta vremena je potrošeno na smrti same majke,a recimo premalo shvaćanju samoga stila borbe njegove majke-koju kasnije sami junak kasnije upotrebi.
Isto tako,cjelokupni film je čista kopija Azijskih kung-fu filmova,Dragon ball...uglavnom sve već viđeno.
No ok,ima film i odličnih stvari,pokreti kamere,scene borbi-posebno borba majke i oca,zaista odlično snimljeno.
Sve u svemu-da su izbacili dobrih pola sata filma,bio bi film puno bolji,ovako je dosta naporan.

 

6 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Timo kaže...
mar123 kaže...
m77 kaže...
Cage je izvanredan još od BL Port of Call New Orleans, pa Joe, pa Mandy...

 nick cage u 2019. godini:
- grand isle 4,6/10
- jiu jitsu 2,9/10

- primal 4,9/10

- kill chain 5/10

- running with the devil 5,4/10

- a score to settle 4,7/10

 

kao sto vidimo jedna vrlo dobra godina za cagea, lik je smijurija holivuda. 

 duzan je poreza ko grcka pa mora raditi da vrati dug

 

on topic

 

Raising Arizona

Moonstruck

Wild at heart
Leaving Las Vegas

Face Off
Amos and Andrew

Trapped in paradise

Kiss of death

The Rock

8mm

 

svaka preporuka, njegovi jako dobri filmovi

 

 

A izostavio si kultno remek djelo 90tih, Con Air? 

I want to believe
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...

 

 

A izostavio si kultno remek djelo 90tih, Con Air? 

da, zaboravih na to

 

veci grijeh je sto sam izostavio Bringing Out the Dead 

 

osobno meni njegova najbolja gluma

7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Potpisujem 

 

Imam dojam da je Cage najbolji u filmovima koji nisu njegov stil (svi navedeni s popisa) dok je Cage-Cage u filmovima koji su njegovi vlastiti projekti. 

U prijevodu, kada mu netko odrugi bira filmove je odličan, a kada bira sam, bude tak tako 

 

Kad si spomenuo Wild at Heart, odmah sam se sjetio Booby Perua 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 9:06 (Brki1994).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Damir22 kaže...

Fear street triologija (1994, 1978, 1666)

 

Ocekivao nista, dobio...pa, par sati relativno dobre zabave.

 

Da, suplje poput sira, no ima onaj 80-te horror feeling, ocigledne reference na kultne horrore tog doba, zanimljivu pricu, odlicnu muziku...

 

Svaki naslov je godina u kojoj se odredjeni dio odvija, prati (recimo) iste likove, i prica istu pricu, ali unatrag, od najnovijih dogadjaja, prema pocetku, pa se opet vrati u sadasnji trenutak.

 

Lesbian Love story upakiran u horror, nije remek djelo, nije nesto pretjerano strasno,ideja i prica su zanimljivi,realizacija je osrednja,  ali zbog atmosfere i prepoznavanja elemenata kultnih horrora (prvenstveno petak 13, elm street, i masu drugih te ere), moze se pogledati, idealno za ubiti dosadno popodne, bas kao sto sam i ja napravio......

 

 

 Ja isto pogledao, može proći

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice