Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.516.899
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
forumaš kaže...

Denis do sada nije imao failova, štoviše sve što snimi su izvrsni filmovi. Moguće da bude flop na kino blagajnama, čak i nevezano za koronu kao što je bio flop i Bladerunner 2049 po zaradi. Ali po kvaliteti trenutno teško da ima bolje.

Nema failova, ali sve je bliži Nolanu, a sve dalji svojim počecima. Draži su mi njegovi "lowbudget" filmovi od ova zadnja 2-3. Recimo Incendies, Prisoners, Enemy, Sicario sve jako dobri filmovi i onda dolazi Arrival koji je solidan SF, ali ništa više od toga, pa onda Bladerunner, opet čisto ok, nema 1% karizme prvog djela, sve uredni i pristojni filmovi sa bombastičnom glazbom, kamerom i budžetom koji priču i glumce gura sa strane.

 

Da se razumijemo, meni su Nolanovi filmovi u toj blockbuster kategoriji jako dobri, ali mi nisu nekakva umjetnička remek-djela.

 

DarthMarkus kaže...

 

Kao najveći fan Jodorowskog "bih" i "ne bih" želio vidjet njegovu adaptaciju.

 

Bih, zato što je to jebeni Alejandro, art manga nad  mangama, a "ne bih" jer je izjavio da nije pročitao knjige i da ga boli kiki za source materijal. 

 

Ne znam jel sam manjina, ali ja onu Zandayu ne mogu gledat ni slušat. Ko neka teen zvjezda bez talenta koju guraju u sve i svašta.

Istina, ali gle, nije ni Burton pročitao barem jednog Batmana, pa je opet kroz svoju viziju stvorio čudo. Tako da bi svejedno volio vidjeti što genijalac poput Jodorowskog može ponuditi.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
zlaya987 kaže...


Evo da i ja kažem, nije nešto ali može se gledati The Ice Road

 Pogledaj onda In Order of Disappearance .

The Ice Road je američka adaptacija ovog Norveškog filma i po meni (a kao što to biva s adaptacijama), Norveški je mnogo bolji. Dileri su tu Srbi pa je i to dodatan +. 

 Hvala za preporuku,

 

nisam gledao američku verziju i jučer sam prvi puta pogledao ovu orginalnu, i film je jako dobar.

 

Tempo je malo sporiji kako ti inače biva za neameričke filmove na koje nas je većina navikla, ali radi se o inteligentom trileru fargovske atmosfere koja baš dobro dođe kao kontrast za gledati ljeti 

 

Na IMDB mi je odma ponudilo još norveških trilera, i čitajući malo recenzije mislim da se može izvući još nekoliko vrhunskih filmova.

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

dajte prijedloge tipa: how high,hangover,friday,superbad,this is the end... mislim da sam skoro sve pogledao hh,ako nista onda neku dobru komediju 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
toma20 kaže...

dajte prijedloge tipa: how high,hangover,friday,superbad,this is the end... mislim da sam skoro sve pogledao hh,ako nista onda neku dobru komediju 

 Jedan stari, ali zabavan

 

Old School

https://www.imdb.com/title/tt0302886/

2 godine
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Cowboys and Aliens (2011)

 

Pogledao na HRT-u. A šta ja znam... Ovo je jedan od onih filmova koje ne bi htio puno popljuvati da ne odvratiš ljude od gledanja, a opet ga ne možeš ni puno pohvaliti. Možda onda bolje ni ne napisati preporuku da film ostane u zraku, ali piše mi se. U biti meni je bio dobar. Craig, Ford, Wilde i Rockwell čine solidnu škvadru i svaki od tih glumaca daje jedan poseban štih filmu. Također, produkcijski izgleda dosta lijepo. E sad, ono što je meni veliki turn off kod filmova je loša priča... Kod ovog filma priča je glupa. Pogledajte, pa prosudite sami. 

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mzopg kaže...
toma20 kaže...

dajte prijedloge tipa: how high,hangover,friday,superbad,this is the end... mislim da sam skoro sve pogledao hh,ako nista onda neku dobru komediju 

 Jedan stari, ali zabavan

 

Old School

https://www.imdb.com/title/tt0302886/

 dobar,ali pogledao sam ga hh 

2 godine
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Signal (2014)

 

Ovaj sam film pogledao čistom koincidencijom, bilo je suđeno. Poslije ručka, kad je čovjek letargičan, vrtio sam programe i na Cinestar TV-u naletio sam na ovaj film. Ništa nisam znao o filmu. Pomislih, dat ću mu pola sata, pa ako mi se ne svidi idem dalje. U prvih pola sata bude baš zanimljiv, volim tematike o hakerima i slične stvari... I onda nakon pola sata film krene u nekom drugom totalno nezanimljivom i dosadnom smjeru. Jedva sam ga odgledao. Problem je što dosta stvari u filmu ostane nerazjašnjeno, ima premalo dijaloga za takav tip filma. Igrali su na kartu vizualnog doživljaja, a priča im je ostala šuplja. Slobodno preskočite ovo. 

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pig (2021) - jako dobro i zanimljivo i upečatljivo. Svakako preporuka od mene.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Fast and Furious F9 The Fast Saga (2021). Kad ti kritičari i svi se "popiške" na film, onda kada kreneš da gledaš i znaš da te loš film, a zapravo u tvojoj glavi je kontra efekat. Prepruka za ubiti kišni dan (valjda sutra i prekosutra).

Jungle Cruise (2021). Odličan obiteljski gdje sada Disney stavlja i homoseksualce kao nešto normalno sa vicevicima koji razumiju samo odrasli. Pa nek se nađe cijela obitelj na okupu, i oni koji se osjećaju ovo što sam zasivio :-D

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pig (2021) - ako niste žešće mentalno uskraćeni izbjeći pod svaku cijenu. Cage inače uglavnom snima glupe filmove (uz par iznimki), ali reviewi su bili dobri pa odlučih pogledat. Nakon 10-tak minuta dolazi do prve ekstremno glupe scene, ali misliš si "ne može gore" i "valjda će u nastavku bit bolje, reviewi su dobri". Ja ne znam što je ljudima, tko to snima i tko to gleda. I zašto?! Scenama se nadrealnošću na silu pokušava dati važnost. Likovi kao da su izašli iz glup&gluplji. Čista iritacija.
Protraćeno vrijeme. Ocjena 2/10 samo zbog dosta dobre glume Cagea i dobre fotografije, da nema toga ocjena bi bila 0. Film je totalno smeće. Inače ne pišem reviewe ovdje, ali ovaj me film na to nagnao svojom "kvalitetom".


a kad sam već tu vrlo nedavno sam odgledao i
The Duke (2020) - nije remek djelo, ali priča je zanimljiva, sa simpatičnim likovima. Glumačka ekipa dobra, dijalozi jako dobri. Na kraju ipak nedostaje nešto za emotivnu dimenziju, možda da je malo bolja glazba i režija. Vidljivo je da je želja bila snimiti film koji je prije svega zabavan. Ocjena 6-7/10.

15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Odlučio sam ponovo odgledati opus Wes Andersona pa sam preko vikenda prošao prva tri filma.

 

Bottle Rocket (1996)

https://www.imdb.com/title/tt0115734

Ovdje se tek naslućuje kakve će bisere ovaj čovjek kasnije da izbacuje, ali je to još veoma sirovo.

Ko voli Andersona neka pogleda, ali ne bih svima preporučio jer to još nije ono što ovaj čovjek može ponuditi.

 

Rushmore (1998)

https://www.imdb.com/title/tt0128445

Već drugi film je pun pogodak, maestralno urađena priča i likovi uz već prepoznatljiv Andersonov stil.

Vrhunske izvedbe Jasona Schwartzmana i Bill Murraya kao i svih ostalih.

Sve preporuke.

 

The Royal Tenenbaums (2001)

https://www.imdb.com/title/tt0265666

Uz Grand Budapest Hotel meni možda i omiljeni Andersonov film.

Gene Hackman je maestralan, a tu je i hrpetina poznatih glumaca koji ništa lošije nisu odradili svoj dio posla.

I za ovo sve preporuke od mene.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 13:31 (Widowmaker).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
cocky kaže...

* * *

 

jozef kaže...

* * *

 

Widowmaker kaže...

* * *



Tema je posljedni film koji ste gledali - preporuka?
A ne "ponovo sam ogledao film".

Preporuka za zaglabanje op kritikama i preporukama za filmove koj smo svi odgledali su ovdje:

Film - Ultimativna Rasprava (Filmovi, TV serije, glazba...) @ Bug.hr Forum

Ili dajte što novo što je na tržištu mogao bih i ja The Shawshank RedemptionThe Green Mile postavljati svake sedmice ovdje jer ih doslovce mogu svaki put jednom sedmično odgledati i nikada mi neće dosaditi.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Widowmaker kaže...

Odlučio sam ponovo odgledati opus Wes Andersona pa sam preko vikenda prošao prva tri filma.

 

Bottle Rocket (1996)

https://www.imdb.com/title/tt0115734

Ovdje se tek naslućuje kakve će bisere ovaj čovjek kasnije da izbacuje, ali je to još veoma sirovo.

Ko voli Andersona neka pogleda, ali ne bih svima preporučio jer to još nije ono što ovaj čovjek može ponuditi.

 

Rushmore (1998)

https://www.imdb.com/title/tt0128445

Već drugi film je pun pogodak, maestralno urađena priča i likovi uz već prepoznatljiv Andersonov stil.

Vrhunske izvedbe Jasona Schwartzmana i Bill Murraya kao i svih ostalih.

Sve preporuke.

 

The Royal Tenenbaums (2001)

https://www.imdb.com/title/tt0265666

Uz Grand Budapest Hotel meni možda i omiljeni Andersonov film.

Gene Hackman je maestralan, a tu je i hrpetina poznatih glumaca koji ništa lošije nisu odradili svoj dio posla.

I za ovo sve preporuke od mene.

 

ma lik nema los film, najomiljeniji redatelj u toj kategoriji "cudnjikavih" filmova

 

meni najbolji njegov uradak je Moonrise Kingdom

www.youtube.com/TerabitTV
6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...



Tema je posljedni film koji ste gledali - preporuka?
A ne "ponovo sam ogledao film".

Preporuka za zaglabanje op kritikama i preporukama za filmove koj smo svi odgledali su ovdje:

Film - Ultimativna Rasprava (Filmovi, TV serije, glazba...) @ Bug.hr Forum

Ili dajte što novo što je na tržištu mogao bih i ja The Shawshank RedemptionThe Green Mile postavljati svake sedmice ovdje jer ih doslovce mogu svaki put jednom sedmično odgledati i nikada mi neće dosaditi.

ako su mu to zadnji filmovi koje je gledao i odlucio ih je preporuciti, zasto je bitno da li ih je gledao 100 puta ili prvi puta i da li smo ih svih gledali ili ne

 

dobro je da netko tu i tamo uleti sa starim filmom i podsjeti neke od nas da ih ponovo pogledamo

 

 

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
3dfx kaže...
* * *

 

dobro je da netko tu i tamo uleti sa starim filmom i podsjeti neke od nas da ih ponovo pogledamo

 

 

Nije dobro iz dva razloga tj. jer imamo dvije teme:

Nadolazeći filmovi (Filmovi, TV serije, glazba...) @ Bug.hr Forum (Pričali smo o Dune koji tek nadolazi)
Film - Ultimativna Rasprava (Filmovi, TV serije, glazba...) @ Bug.hr Forum

Dakle ima još tema na ovom forumu za Filmove i Serije osim ovoga.

PS: Danas izađe novi film u kinu a sutra je 4K H.265 Web-Rip čist kao suza na zelenoj ikoni? Kontaš u kojem smjeru kina idu... ja ne vidim ni malo u dobrom. Dune je jedino što ću otići u kino ove godine (a planirao sam jedno 5-15 koada). I Dune je upitan ako stigne 75"OLED.

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...

Tema je posljedni film koji ste gledali - preporuka? A ne "ponovo sam ogledao film".

Preporuka za zaglabanje op kritikama i preporukama za filmove koj smo svi odgledali su ovdje:

Film - Ultimativna Rasprava (Filmovi, TV serije, glazba...) @ Bug.hr Forum

Ili dajte što novo što je na tržištu mogao bih i ja The Shawshank RedemptionThe Green Mile postavljati svake sedmice ovdje jer ih doslovce mogu svaki put jednom sedmično odgledati i nikada mi neće dosaditi.

Zemo nećeš vjerovati, ali to su mi bili posljednji filmovi koje sam odgledao i čak sam ih i preporučio posle toga...

 

Ovu svoju primjedbu postavi u temi "Najnoviji filmovi koje sam prvi put pogledao - preporuka" 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

F9 - ugasio nakon 40 minuta, ako se radnja popravi do kraja, evo skidam ga opet i gledam do kraja. al ovo odgledano... ne da je loše, nije ni dobro kolko je loše, nego je baš loše loše i uz to sve već viđeno. nemaju ni nekog novog karizmatičnog negativca. mi familia bla bla, mlate na osjećaje prema brianu - pustite čovjeka nek bude u miru. holivudski lešinari. 

 

Jungle Cruise - odličan avanturistički film, taman za popodnevno opuštanje. ali onda ga zaseru tim gej spikama. fakat svugdje guraju lgbt agendu, čak i u ovakve obiteljske disney filmove. 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Mitohondri kaže...
Widowmaker kaže...

Odlučio sam ponovo odgledati opus Wes Andersona pa sam preko vikenda prošao prva tri filma.

 

Bottle Rocket (1996)

https://www.imdb.com/title/tt0115734

Ovdje se tek naslućuje kakve će bisere ovaj čovjek kasnije da izbacuje, ali je to još veoma sirovo.

Ko voli Andersona neka pogleda, ali ne bih svima preporučio jer to još nije ono što ovaj čovjek može ponuditi.

 

Rushmore (1998)

https://www.imdb.com/title/tt0128445

Već drugi film je pun pogodak, maestralno urađena priča i likovi uz već prepoznatljiv Andersonov stil.

Vrhunske izvedbe Jasona Schwartzmana i Bill Murraya kao i svih ostalih.

Sve preporuke.

 

The Royal Tenenbaums (2001)

https://www.imdb.com/title/tt0265666

Uz Grand Budapest Hotel meni možda i omiljeni Andersonov film.

Gene Hackman je maestralan, a tu je i hrpetina poznatih glumaca koji ništa lošije nisu odradili svoj dio posla.

I za ovo sve preporuke od mene.

 

ma lik nema los film, najomiljeniji redatelj u toj kategoriji "cudnjikavih" filmova

 

meni najbolji njegov uradak je Moonrise Kingdom

Baš sam mislio spomenuti Moonrise Kingdom, ali si me preduhitrio, meni je taj isto među dražima, a odličan mi je i The Grand Budapest Hotel, Ralph Fiennes izvrstan. I ostatak ekipe je impresivan, Brody, Dafoe, Goldblum, Law, Norton, Keitel, Murray, Swindon... nema lošeg glumca.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 23:45 (mzopg).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jolt 2021. Kate Beckinsale onakvu kakvu želimo da je geldamo. 

 

Ova žena je kao vino - što starija, to bolja!

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...

Jolt 2021. Kate Beckinsale onakvu kakvu želimo da je geldamo. 

 

Ova žena je kao vino - što starija, to bolja!

 Zenski Chev Chelios :D

 Nesto tog tipa :)))

 

 Izgleda bas okey, i film a bome i Katica...

Truth in engineering.
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ok, razvidno je da vas nekolicina imate nedoumica u vezi vlastitih seksualnih preferencija pa vam smetaju stvari koje vas suočavaju s time. Razumijem to, samo ne vidim kakve to veze ima sa filmovima. Preskočite takve filmove i bok. 

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Fast 9

Evo konačno sam se odlučio pogledati i požalio. Više nije ni smiješno kaj rade, doslovce se ide iz krajnosti u krajnost, nigdje veze. Čak neću ni ostaviti ocjenu...

 

I koja je fora s krajem, sad će i Briana vjerojatno oživjeti? Valjda je jedini način da natjeraju ljude pogledati sljedeći dio je znatiželja, osim toga jedno veliko ništa.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2021 12:03 (vrinho).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
vrinho kaže...

Fast 9

Evo konačno sam se odlučio pogledati i požalio. Više nije ni smiješno kaj rade, doslovce se ide iz krajnosti u krajnost, nigdje veze. Čak neću ni ostaviti ocjenu...

 

I koja je fora s krajem, sad će i Briana vjerojatno oživjeti? Valjda je jedini način da natjeraju ljude pogledati sljedeći dio je znatiželja, osim toga jedno veliko ništa.

to se jednostavno mora gledati, cisto da vidis kakve nove idiotarije su smislili, FF je parodija odavno

 

ne znam da li su sve verzije u 60fps, ili sam pogodio neku takvu verziju, nadam se da to nece postati trend, jer filmu daje dimneziju prave sapunice, sa apsolutno najgorom glumom ikad, kad mi je Jonh Cena najbolje odradio posao, to puno govori o kvaliteti glume

 

ali ajde bar sam vidio Francisa Ngannoua kako ne moze nokautirati Hana nakon dva udarca 

 

radujem se sljedecim nastavcima

www.youtube.com/TerabitTV
16 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jolt - zesce sranje, film koji proba biti zenski john wick, ali mu ne ide. Iako ima zanimljivu ideju, iz koje se moglo toliko vise izvuci, ali ... Glavna glumica, koja mi je u Underwoldu bila odlicna ovdje je over the top, fino ona izgleda, ali opet to nije to. Uglavnom mozete slobodno preskociti, nista propustiti necete

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
vrinho kaže...

Fast 9

Evo konačno sam se odlučio pogledati i požalio. * * *

Pogeldat ćeš i F10 (pored svih Spin-Offova) i opet kukaj kako si požalio.

 

goodye kaže...

Jolt - zesce sranje, * * * 

Odličan... gledat ćeš i nastavk... bolji od onih Vampir budalaština (koje ista gospođa glumila)... jer je to Kate Backinsale.... mmmmmmm. 

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...
vrinho kaže...

Fast 9

Evo konačno sam se odlučio pogledati i požalio. * * *

Pogeldat ćeš i F10 (pored svih Spin-Offova) i opet kukaj kako si požalio.

 

goodye kaže...

Jolt - zesce sranje, * * * 

Odličan... gledat ćeš i nastavk... bolji od onih Vampir budalaština (koje ista gospođa glumila)... jer je to Kate Backinsale.... mmmmmmm. 

 Odličan je kurac. Koja budala još gleda filmove sa ocijenom 5.5/10... Izgubiti 1h i 30minuta na smeće. Neka hvala.

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Suicide squad 2

 

Pogledao sam više od 75% filma i jednostavno više nisam izdržao.Svaka čast kolegi gore(kapa dolje),ali ja veće debilane od filma dugo nisam vidio.
Nisam siguran dali bi to trebao biti "ozbiljni" superhero movie ili parodija?Kako god,u svakome pogledu je podbacio!
Ti pokušaji karakterizacije likova su jadni,priča nezanimljiva,humor nikakav,CGI očaj,boss WTF?
Kako god,preporuka je da ovo zaobiđete!

 

 

2 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
12 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Domino, u biti točnije bi bilo reći da sam pokušao pogledati Domino. Inače sam jako uporan i gotovo sve izguram do kraja, ali ovdje od polovice filma jednostavno više nisam mogao gledati. Ovaj film je toliko loše produciran da je to užas.

Ono što me najviše iznenadilo je da ga je režirao veliki Brian de Palma koji nam je donio Scarface, Carrie, Dressed To Kill, Blow Out, pa i jako dobre kasnije radove The Untouchables, Carlito's Way, i u svom žanru zabavni Mission Impossible.

 

Ovaj film zaobići u širokom luku.

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BeLLicus kaže...
... Izgubiti 1h i 30minuta na smeće. Neka hvala.

Meni je malo bez veze ta ideja da gledanjem filma izgubiš vrijeme... Isto kao i kad kažu poslije loše veze, potratio/la sam vrijeme... Nisi, stekneš iskustva i sljedeći puta budeš pametniji, sve te to izgradi. Osobe koje su pogledale npr. Jolt, znaju o kakvom se filmu radi, mogu sudjelovati u diskusiji o filmu, vidjeli su sve izvedbe glumaca i mogu to usporediti s njihovim prošlim izvedbama, ako se pojavi na TV-u znaju hoće li ga pogledati ponovno ili neće, mogu povezati film s redateljem i imaju nekakvu predodžbu na koji način on razmišlja, itd, itd... Čovjek dobije dosta novih informacija, samo da se to vrijeme moglo nekako bolje iskoristiti, to je već druga priča... Samo to čovjek ne može znati dok ne pogleda film. 

 

U biti, pogledao sam 2 sasvim solidna filma. 

 

Bad Times at El Royale (2018)

Dosta je iskopiran Tarantino, ali naravno nije to na njegovoj razini. Malo je film pretenciozan s tim pokušajima kopiranja, ali ako pucaš u zvijezde i promašiš opet bude OK. Ima tu Tarantinove hladnokrvnosti i Tarantinovih retrogradnih scena iz različitih perspektiva likova koje baš lijepo objašnjavaju radnju i to mi se sviđa. Ne sviđa mi se što je film malo razvučen pa se činio dugačkim, dosta se rano sve sazna i malo mi je plitak. Svejedno, isplati se pogledati.

 

Love and Monsters (2020)

Ovaj mi je bolji. Sviđa mi se opuštenost glavnog lika. Nema tu puno nekog glupog humora i neke patetike kako to obično biva u takvim filmovima. Baš je unikatan, osvježavajuć film... Film nije baš zaokružen jer su ostavljali mjesta za nastavak, a taj nastavak mi se ne čini baš kao najbolja ideja jer ne vidim što bi novo mogli napraviti da bude tako svježe i zabavno. O tom potom, svakako preporuka. 

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
To Each His Own.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice