Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.518.000
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sam jučer i Dog Day Afternoon (1975).

 

Zanimljiv "krimić" s tada mladim Al Pacinom, baziran na istinitom događaju.

Solidan film, pravo osvježenje u odnosu na većinu današnjih filmova. Taj setting '70-ih mi je baš nekako dobro sjeo.

Ne znam, nije da sam neki filmski kritičar ili znalac, ali ovaj film bih mogao preporučiti.

 

Zatim, neki dan sam pogledao i No Man's Land (1987)

 

Charlie Sheen, također mladić u to vrijeme.

Film nije top ostvarenje kinematografije, no isto me ponijela neka nostalgija za prošlim vremenima

a i umoran sam već od CGI i "baš sve mora explodirati" filmova.

Taj setting u filmu, sredina '80-ih...glazba, odjeća, frizure, općenito atmosfera filma...

I zato mi je film ustvari bio ok za pogledati. Mogao bih i ovaj film preporučiti. Neće se svidjeti baš svakome, no eto...

 

I ovo još:

 

No Sudden Move (2021)

 

Zanimljiva glumačka postava i setting filma smješten u sredinu '50-ih mi je bio dovoljan da dam šansu i ovom filmu i uopće me nije razočarao.

Nema top ocjene no meni je film bio baš zanimljiv za pogledati. Tako da bih i ovom filmu dao prolaznu ocjenu i preporučio bih ga za pogledati.

 

Nema šanse da sad ponovo tražim i postavljam linkove, ovaj editor na forumu vam je za gnjurac, tek toliko da znate!!!!

On the Internet you can be anything you want. It's strange that so many people choose to be stupid.
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
cocky kaže...

 

Greben spašenih (2016)

 

Hvala ti Gibsone pametni čovječe na ovom remek djelu. Već sam ga jednom pogledao, sada sam opet. Još mi uvijek ostaje velika žal što to nisam pogledao u kinu. Sestra ga je gledala u kinu i kaže da joj se po doživljaju niti jedan film ne može mjeriti s tim filmom. Nije ni čudo kad su scene brutalne, soudtrack fantastičan, rad kamere besprijekoran, šminka fenomenalna i Garfield nikad bolji - pojeo je ulogu. Po meni jedan od najboljih filmova u novijem vremenu. 

 Kako se zove na engleskom ovaj film??

13 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
cocky kaže...

Nobody (2021)

 

Sviđa mi se premisa u kojoj imamo obiteljskog čovjeka, koji se tako i oblači i fizički tako izgleda, i koji kolje naokolo. Još je dobro što taj lik nije nedodriljiv nego i on sam prima batine. Ono što mi je veliki problem to su glupi i nesposobni zlikovci koji ne znaju pucati. Kod John Wicka je to ipak malo regulirano na način da John ima brze reflekse, dobro se tuče i ipak se skriva, dok ovaj hoda po otvorenoj paljbi... Nema smisla. Također, priča je izlizana, mogla je biti malo svježija. Nije mi se nešto dojmio, bolji su mi Wick i Equalizer.

 

Greben spašenih (2016)

 

Hvala ti Gibsone pametni čovječe na ovom remek djelu. Već sam ga jednom pogledao, sada sam opet. Još mi uvijek ostaje velika žal što to nisam pogledao u kinu. Sestra ga je gledala u kinu i kaže da joj se po doživljaju niti jedan film ne može mjeriti s tim filmom. Nije ni čudo kad su scene brutalne, soudtrack fantastičan, rad kamere besprijekoran, šminka fenomenalna i Garfield nikad bolji - pojeo je ulogu. Po meni jedan od najboljih filmova u novijem vremenu. 

 Nobody djeluje kao vrlo losa imitacija John WIcka gdje je John Wick daleko zanimljiviji za gledati. Ovaj sam odgledao preko znate vec cega... Ako zelite gledati ovakav film pogledajte John Wick opet.....

 

Drugi odlican film  po istinitom dogadjaju... Preporuka....

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Izgleda da će Dina imat dostojnu, ako ne i bolju konkurenciju. Ridley Scott se skinuo s alkohola i po svemu sudeći mogao bi zabit s ovim. Napokon nakon Gladiatora. Jedva čekam oba filma.

 

The Last Duel

مرګ ژوبله
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...

Daleko najbolji (ali i najrelevantiniji i "realniji") distopijski film mi je Children of Men. Kada povučem paralelu sa sadašnjom situacijom, prođu me trnci neke pute koliko je sve slično. Sama premisa da ljudska vrsta umire jer je lodnost na nuli je isto stravična, ali nije niti daleko od fikcije...

 

Kad smo kod distopije, u nedjelju je na tv-u poslije odličnog Fincherovog The Game, bio klasik Escape from New York. Čak ću reći da je film kamilica naprema sadašnjem stanju glede kriminala u Americi , a Snake Plissken mi je definitnvo omiljeni Anti junak!

Pogledao na preporuku ove recenzije Shitdren of Men (2006). Mogu reći da se sve bojim pogledati ijedan film od tog redatelja. Nije ni čudo što ljudi sprdaju Gravitaciju. Koncept filma Shitdren of Men je super, ali je razvoj radnje slab. Crnkinja u filmu se poveže s glavnim glumcem u 5 sekundi i vjeruje mu kao da ga poznaje 10 godina. Dijalozi su primitivni, ništ pametno se ne čuje, pogotovo od Clive Owena. Ima jedna brutalna scena kada ljudi vide čudo... ali nakon toga, oni nastavljaju obavljati svoj posao... Kao da ja vidim Marsovca, budem iznenađen i nakon par sekundi nastavim igrati Warcraft. Nije me bilo briga niti za ijednog lika, tako da me naposljetku bolilo briga za sve i kako će završiti. Možda je ovo palilo prije 15 godina, ali danas preskok. 

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Uran 11 kaže...
Dr. Vicko kaže...
cocky kaže...

 

 

 Kako se zove na engleskom ovaj film??

 Pitaj ovu pokraj sebe, sigurno je pametnija od tebe.

 Koliko lijen moraš biti?

Što mu lupaš TD-ove i još ga citiraš? Kolega je samo pitanja a takvih pitanja je XYZ ovdje ne forumu?

Evo da i ja kažem, nije nešto ali može se gledati The Ice Road

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Sutra ce biti prikazan novi Dune Trailer
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Uran 11 kaže...

Daj odjaši.

Tip nema mozga odgovoriti?

 

Wow, Liam Neeson film, neznam kad je on zadnji put glumio u dobrom filmu.

 

Eventualno u "Les Misérables" 1998. god.

https://www.imdb.com/title/tt0119683/

 

 Imam ja mozga samo i dok odgovaram na ovaj tvoj post, a razmatrajuci i komentar na moj upit, razmisljam da li mi je stvarno u zivotu potrebno spustanje na ovako nizak nivo.

 

I kad malo bolje razmislim i nije zato byeeee.

6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...
cocky kaže...

Nobody (2021)

 

Sviđa mi se premisa u kojoj imamo obiteljskog čovjeka, koji se tako i oblači i fizički tako izgleda, i koji kolje naokolo. Još je dobro što taj lik nije nedodriljiv nego i on sam prima batine. Ono što mi je veliki problem to su glupi i nesposobni zlikovci koji ne znaju pucati. Kod John Wicka je to ipak malo regulirano na način da John ima brze reflekse, dobro se tuče i ipak se skriva, dok ovaj hoda po otvorenoj paljbi... Nema smisla. Također, priča je izlizana, mogla je biti malo svježija. Nije mi se nešto dojmio, bolji su mi Wick i Equalizer.

 

Greben spašenih (2016)

 

Hvala ti Gibsone pametni čovječe na ovom remek djelu. Već sam ga jednom pogledao, sada sam opet. Još mi uvijek ostaje velika žal što to nisam pogledao u kinu. Sestra ga je gledala u kinu i kaže da joj se po doživljaju niti jedan film ne može mjeriti s tim filmom. Nije ni čudo kad su scene brutalne, soudtrack fantastičan, rad kamere besprijekoran, šminka fenomenalna i Garfield nikad bolji - pojeo je ulogu. Po meni jedan od najboljih filmova u novijem vremenu. 

 Nobody djeluje kao vrlo losa imitacija John WIcka gdje je John Wick daleko zanimljiviji za gledati. Ovaj sam odgledao preko znate vec cega... Ako zelite gledati ovakav film pogledajte John Wick opet.....

 

Drugi odlican film  po istinitom dogadjaju... Preporuka....

 Apsolutno se ne slažem sa tim da nije vrijedan gledanja i da se treba odgledat Wick 2 puta umjesto ovoga. Predlažem da se odgledaju oba. Nobody je fenomenalan film, ali za odgledat u lijenu nedjelju navecer sa boljom polovicom dok se mazite. Film je odrađen odlično, vrijedi ga pogledat, ali usporedba sa Wickom i nema baš smisla.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Uran 11 kaže...

Daj odjaši.

Tip nema mozga odgovoriti?

 

Wow, Liam Neeson film, neznam kad je on zadnji put glumio u dobrom filmu.

 

Eventualno u "Les Misérables" 1998. god.

https://www.imdb.com/title/tt0119683/

 

Liam dobro glumi, a je li film dobar to nije do njega. Izvoli jedan u nizu:

A Million Ways to Die in the West (2014) ali odgledaj prvo Django Unchained (2012) kako bi ti Post-Cast scena bila urnebesno smiješna.

6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?


Evo da i ja kažem, nije nešto ali može se gledati The Ice Road

 Pogledaj onda In Order of Disappearance .

The Ice Road je američka adaptacija ovog Norveškog filma i po meni (a kao što to biva s adaptacijama), Norveški je mnogo bolji. Dileri su tu Srbi pa je i to dodatan +. 

14 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

I Rade Šerbedžija je dobar glumac.

Pogledao "Django Unhained".

"A Million Ways to Die in the West", ne znam, nisam baš fan western komedija, osim Mell Brooksovog "Blazing Saddles".

Možda pogledam, hvala.

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
zlaya987 kaže...


Evo da i ja kažem, nije nešto ali može se gledati The Ice Road

 Pogledaj onda In Order of Disappearance .

The Ice Road je američka adaptacija ovog Norveškog filma i po meni (a kao što to biva s adaptacijama), Norveški je mnogo bolji. Dileri su tu Srbi pa je i to dodatan +. 

 Ice road nije adaptacija ovog norveškog, već ovaj film cold pursuit . Također, isto Liam Neeson glumi

6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
snake44 kaže...
zlaya987 kaže...


Evo da i ja kažem, nije nešto ali može se gledati The Ice Road

 Pogledaj onda In Order of Disappearance .

The Ice Road je američka adaptacija ovog Norveškog filma i po meni (a kao što to biva s adaptacijama), Norveški je mnogo bolji. Dileri su tu Srbi pa je i to dodatan +. 

 Ice road nije adaptacija ovog norveškog, već ovaj film cold pursuit . Također, isto Liam Neeson glumi

 

Istina, pomiješao sam ova 2 filma... Pogledao sam Cold Pursuit prije nekog vremena pa sam samo pogledom na IMDB stranicu od The Ice Road zaključio da je to taj. Moj bed 

7 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nick of Time sam pogledao jučer jer sam ga upamtio kao klinac. Solidan triler koji se događa u stvarnom vremenu (90 minuta), a prati radnju mladog oca i everyday man-a Deep-a kojeg prisilno regrutira misteriozni pojedinac kojeg tumači uvijek odličan Christopher Walken da ubije kandidatkinju za guvernera Kalifornije. U suprotnome će mu ubiti kćer. Naš heroj ima sat i 15 minuta za poduzeti poteze.

 

Za razbibrigu i taj feel devedesetih, apsolutno preporučam. Depp je stvarno imao potencijala prije nego je počeo igrati karikature. Još jedan odličan Deepov film (Uz What's Eating Gilbert Grape-a) je i The Ninth Gate Romana Polanskog.

I want to believe
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Novi Dune Trailer
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Novi Dune Trailer

 

مرګ ژوبله
2 godine
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Novi Dune Trailer

Vjerojatno ću pohrliti u kino zbog redatelja, ali mi se kasting baš i ne sviđa. Kao da od gonkiya ide raditi pitu, što bi se reklo. 

 

Enola Holmes (2020)

 

Gledao mi se mystery film s nekom zagonekom i pomislih da bi ovaj mogao ispuniti očekivanja budući da se radi o (fiktivnoj) sestri Sherlocka Holmesa. I donekle je ispunio očekivanja, samo što je film baš za djecu. Nema to prevelike veze s filmovima (niti serijama) Sherlocka Homlesa koji su puno ozbiljniji i mračniji. Ovaj se doima kao neki Disneyjev film koji puca na dobnu skupinu do 18 god. Djevojčica koja je odradila glavnu ulogu je doista dobra i ima potencijala, te mislim da ćemo se nje još nagledati. Henry Cavill kao Sherlock mi se baš nije svidio. Doduše imao je i malo nezahvalnu ulogu - glumiti Sherlocka u dječjem filmu, ali mogao je to malo ozbiljnije odraditi, a ne kao preko one stvari. Ako imate obitelj, možete to onako svi skupa pogledati. Pogotovo ako imate djevojčicu od 15, 16 godina jer koncept koji stoji iza filma namijenjen njima i zaista je konstruktivan. Nema eksplicintih scena, jedino ima malo neprimjerenog nasilja. 

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Novi Dune Trailer

 

izgleda mi super, sad su me pošteno zainteresirali, jedino što kolega iznad kaže casting mi nije baš sjajan, jedino su mi Josh Brolin i ova djevojka Zendaya super, ovi ostali tako tako, nadam se da će me razuvjeriti. Ali u svakom slučaju ovo se ide gledati u kino, da barem mogu u IMAX

6 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

castin nije dobar? wtf ljudi

 

pa ne mora u svakom filmu glavni lik bit super hype celeb :)

 

Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgard, Javier Bardem su sasvim dovolji support cast

 

treba pogurati i mlade nadolazece glumce

 

film ce bit top 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Novi Dune Trailer

 

izgleda mi super, sad su me pošteno zainteresirali, jedino što kolega iznad kaže casting mi nije baš sjajan, jedino su mi Josh Brolin i ova djevojka Zendaya super, ovi ostali tako tako, nadam se da će me razuvjeriti. Ali u svakom slučaju ovo se ide gledati u kino, da barem mogu u IMAX

Meni se na prvu ne sviđa, koliko god bi želio da nije tako.

 

Odmah prva nota Hans Zimmer, to se ne može fulati, kinematografija blockbuster, sve je lijepo popeglano i izgleda vau. Meni to ne prolazi, svaki *ebeni novi blockbuster izgleda isto i zvuči isto i sve je to vrhunski odrađeno, ali nema previše talenta i umjetnosti u tome i zato mi je čak ok Lynchova Duna bez obzira na kritike i ostale mane. Upravo zato mi je i draži Burtonov Batman od Nolanovog, opet bez obzira što je Nolanov bliži strip predlošku.

 

Casting nije loš, Bardem, Brolin, Skarsgard, Rampling... dobra je to postava, ali je film odnosno trailer bezličan, ogromne grupne bitke, glazba koja trese kino, sve je to divno i krasno, ali je već viđeno previše puta.

 

Veliki sam fan Herbertove Dune i ovo mi neće biti lako gledati. Volio bi da je Jodorowsky završio svoju verziju vjerujem da bi to bilo kako treba.

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Mislim da je trailer puno jasniji onima koji su knjigu/knjige pročitali nego onima koji nisu. I da je atmosfera (osobito sam planet i pojava shai huluda, Fremeni, brutalnost Harkonena, vizije Paula) koja se u traileru i vidi, puno bliza knjizi nego bilo kojem drugom blockbusteru (u smislu da je gotovo sva akcija iz filma u traileru i prikazana vjerojatno zbog onih koji knjigu nisu čitali). U Americi je bilo testno prikazivanje prvih 18 minuta filma - SVI koji su to iskustvo imali sreće iskusiti slažu se u jednom - film će biti brutalan (brutalno dobar).

مرګ ژوبله
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Super64 kaže...

Mislim da je trailer puno jasniji onima koji su knjigu/knjige pročitali nego onima koji nisu. I da je atmosfera (osobito sam planet i pojava shai huluda, Fremeni, brutalnost Harkonena, vizije Paula) koja se u traileru i vidi, puno bliza knjizi nego bilo kojem drugom blockbusteru (u smislu da je gotovo sva akcija iz filma u traileru i prikazana vjerojatno zbog onih koji knjigu nisu čitali). U Americi je bilo testno prikazivanje prvih 18 minuta filma - SVI koji su to iskustvo imali sreće iskusiti slažu se u jednom - film će biti brutalan (brutalno dobar).

 Nije meni problem u jasnosti i praćenju predloška već u tome da mene kao gledatelja trebaju uvjeriti u sve to i uvući u priču, da nakon gledanja nemam dojam da sam pogledao SF blockbuster već da je to bio stvarni i što realniji prikaz tamo nekog dalekog svijeta koji postoji negdje u dalekoj budućnosti. Ovako kao kad pogledam Avengerse ili Čuvare galaksije mogu reći da sam se zabavio ili dosađivao gledajući nekakvu modernu "bajku".

 

Ako takav efekt postignu nakon gledanja svaka im čast, onda mogu reći da su napravili dobar posao, sve manje od toga će biti ispod književnog predloška.

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sinoc pogledao domaci BiH film Koncentrisi se baba i moram priznati da vec duze vrijeme nisam pogledao neki ex Yu film koji mi je ujedno bio i zabavan i ozbiljan. 

 

Moja preporuka. 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
3dfx kaže...

castin nije dobar? wtf ljudi

 

pa ne mora u svakom filmu glavni lik bit super hype celeb :)

 

Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgard, Javier Bardem su sasvim dovolji support cast

 

treba pogurati i mlade nadolazece glumce

 

film ce bit top 

  Film će biti epic fail. Jedini veći fail bi bio da je Jodorowsky uspio završiti svoju verziju...

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Denis do sada nije imao failova, štoviše sve što snimi su izvrsni filmovi. Moguće da bude flop na kino blagajnama, čak i nevezano za koronu kao što je bio flop i Bladerunner 2049 po zaradi. Ali po kvaliteti trenutno teško da ima bolje.

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jolt

 

Ovaj film jako posječa na Crank samo što ovdje glavnu ulogu igra glumica.

Film je od početka na steroidima,ubrzan i zanimljiv.Soundtrack odličan,kamera odlična,u par navrata odličnih originalnih "fora" .

Film definitivno za pogledati sa ekipom,jer nikoga neće ostaviti ravnodušnim.
Eh sada,transvestit u filmu jako upada u oči i to je jedini minus filmu,ne toliko što je on transvestit,nego što se očajnički pokušava prikazati kao ženu-što naravno,ne prolazi!
Možda je Jolt jedan od onih filmova koji moraju ispuniti kvotu LGBT glumaca u filmu,pa je zato na silu ubačen,ali definitivno uloga "detektivke" ne stoji tome liku.


7.5 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mzopg kaže...
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Novi Dune Trailer

 

izgleda mi super, sad su me pošteno zainteresirali, jedino što kolega iznad kaže casting mi nije baš sjajan, jedino su mi Josh Brolin i ova djevojka Zendaya super, ovi ostali tako tako, nadam se da će me razuvjeriti. Ali u svakom slučaju ovo se ide gledati u kino, da barem mogu u IMAX

Meni se na prvu ne sviđa, koliko god bi želio da nije tako.

 

Odmah prva nota Hans Zimmer, to se ne može fulati, kinematografija blockbuster, sve je lijepo popeglano i izgleda vau. Meni to ne prolazi, svaki *ebeni novi blockbuster izgleda isto i zvuči isto i sve je to vrhunski odrađeno, ali nema previše talenta i umjetnosti u tome i zato mi je čak ok Lynchova Duna bez obzira na kritike i ostale mane. Upravo zato mi je i draži Burtonov Batman od Nolanovog, opet bez obzira što je Nolanov bliži strip predlošku.

 

Casting nije loš, Bardem, Brolin, Skarsgard, Rampling... dobra je to postava, ali je film odnosno trailer bezličan, ogromne grupne bitke, glazba koja trese kino, sve je to divno i krasno, ali je već viđeno previše puta.

 

Veliki sam fan Herbertove Dune i ovo mi neće biti lako gledati. Volio bi da je Jodorowsky završio svoju verziju vjerujem da bi to bilo kako treba.

 Jebote nisam jedini koji ovako misli.

 

Doslovno sve potpisujem.

 

Digresija, mislim da taj filozofski grimdark (kad smo se bojali negativca, a ne navijali za njega) nećemo nikad više gledat. 

 

Kao najveći fan Jodorowskog "bih" i "ne bih" želio vidjet njegovu adaptaciju.

 

Bih, zato što je to jebeni Alejandro, art manga nad  mangama, a "ne bih" jer je izjavio da nije pročitao knjige i da ga boli kiki za source materijal. 

 

Ne znam jel sam manjina, ali ja onu Zandayu ne mogu gledat ni slušat. Ko neka teen zvjezda bez talenta koju guraju u sve i svašta.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2021 23:36 (DarthMarkus).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A tko je Zendaya? Glumica poput tisuća drugih. Nikad čuo ni vidio. Ni jedan film od Jasona Momoe ja gledao nisam. Možda bi me trebao nervirat? Jer čujem glumi u blockbusterima. Valjda se nešto pita režisera filma koji je to sve uklopio u svoju viziju. Infantilne izjave "smeta mi kamenčić" (grašak). Običan BS. Sreća pa postoji golemo prostranstvo koje gleda u pozitivnom smjeru bez previše serendanja i traženja dlake u jajetu, možda je prehype, a "hype is a mind killer" . Bumo videli rekli bi slijepci.

مرګ ژوبله
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice