Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.539.381
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Mr. Fugitive kaže...

Ne znam za dvojku, ali da bi mi jedinica imala ikakve šanse da ju shvatim kao pravi film morao bih totalno isključiti mozak i likovi bi mi morali biti ne-odvratni. A budući da se ni jedno ni drugo nije dogodilo, Quiet place mi je mjerilo za epski falši drek.

 Ja nisam tak strog prema tom filmu, ali da je prvi dio pun rupa to je istina. Drugi ću pogledati jer me zanima radnja, tko su ta čudovišta i kak je počelo itd., a i da mu brojim rupe i nebuloze pogotovo u postupcima likova. Btw ako su u prvom filmu ovi ljudi shvatili da ih visoki zvuk ubija i smeta im, kaj nisu vojska i znanstvenici mogli napravit takvo oružje i riješiti sve na brzinu. Općenito premisa filma da ta čudovišta super čuju, ako netko super čuje samo mu pusti glasno muziku ili nešto glasno. Ono uzmeš hrpu zvučnika i ogradiš imanje kamp i čudovišta nemogu blizu jer ne čuju gdje je tko od buke. Mislim glup film ali ipak ću pogledati drugi dio.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Dud kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Ne znam za dvojku, ali da bi mi jedinica imala ikakve šanse da ju shvatim kao pravi film morao bih totalno isključiti mozak i likovi bi mi morali biti ne-odvratni. A budući da se ni jedno ni drugo nije dogodilo, Quiet place mi je mjerilo za epski falši drek.

 Ja nisam tak strog prema tom filmu, ali da je prvi dio pun rupa to je istina. Drugi ću pogledati jer me zanima radnja, tko su ta čudovišta i kak je počelo itd., a i da mu brojim rupe i nebuloze pogotovo u postupcima likova. Btw ako su u prvom filmu ovi ljudi shvatili da ih visoki zvuk ubija i smeta im, kaj nisu vojska i znanstvenici mogli napravit takvo oružje i riješiti sve na brzinu. Općenito premisa filma da ta čudovišta super čuju, ako netko super čuje samo mu pusti glasno muziku ili nešto glasno. Ono uzmeš hrpu zvučnika i ogradiš imanje kamp i čudovišta nemogu blizu jer ne čuju gdje je tko od buke. Mislim glup film ali ipak ću pogledati drugi dio.

Ne sječam se više filma tak detalno ali ne znam za neke baš rupe u radnji i postupcima, pogotovo ako uzmemo u obzir da je ovo horror fim sa čudovištima koje ne postoje u stvarnosti. :D

Spiler

Zvuk visoke frekvencije im smeta, paalizira ih i to je otkriveno slučano. Ubojiti su i došli su naglo to nije bilo prilike za proučavanje i istraživanje kako ih ubiti, nastala je ogromna panika. Nigdje u filmu nisma vidio da su preživjeli znastvenici i vojska koji bi bili organizirani spoisobni izraditi bilo što. Vjerovatno drugi dio objašnjava i te stavri.

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Za moj ukus je predug film.Meni su naprimjer,jako "upali u oko" katastrofalno odrađeni dijalozi prvih pola sata filma,toliko je to loše odrađeno da sam mislio da je nekakava zajebancija.Glumci vode dijalog kao roboti,nema tu nekakve emocije,samo napamet naucen tekst.

Nisam gledao Francuski orginal,ali ovo je meni loše.

 O da, imao sam isti osjecaj kad sam slusao te dijaloge, teski cringe. Los film sve u svemu, nepreporuka.

 

 

dar01 kaže...

Quiet Place 2

 

Baš me isprepadalo.

Film je dostojan nasljednik jedinice. Ima djelova koji su mi malko razvučeni.

Kad izađe na torentima pogledam ga ponovo.

Drago mi je cuti da i nastavak valja. Vec sam to spominjao ovdje, ali spomenut cu opet; prvi dio mi je jedno od najdrazih kino iskustava uopce, ne sjecam se da sam ikad dozivio da apsolutno nitko u kinu (a kino je bilo krcato) nije pravio nikakve zvukove, ekipa oko mene nije nije jela ni hranu koju su kupili da se nebi cule one vrecice od cipsa. Iskreno mi se jebalo i za rupe u radnji i  za nelogicnosti, jednostavno sam odvrnuo suspension of disbelief na 11 i uzivao u filmu.

6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
BlackMoon kaže...

Wrath of Man

 

Sezonu sam zatvorio s remake-om francuskog filma Cash Truck iz 2004. godine. Kako samo original gledao, iz znatiželje pogledam i ovaj, iako redatelja Guy Ritchie-a jednostavno ne volim, a puno puta i ne razumijem. Kažem, bar je scenarist
Nicolas Boukhrief isti, pa možda se i zabavim. A tu je i uvijek vižljasti Jason Statham.
Dobio sam dinamičan akcijski krimi triller, nikad umjerenijeg i bezopasnijeg (ali glumom dosta zrelijeg) Stathama, donekle ipak razumljivog Guy Ritchija…kraj filma me razočarao, moglo se to i bolje, previše je "limunada"...
Ako ste gledali francuski original, ovo slobodno preskočite, jer ste gledali bolje i realnije, ako niste, zabavite se ovim…
Ocjena: 6/10

 

Za moj ukus je predug film.Meni su naprimjer,jako "upali u oko" katastrofalno odrađeni dijalozi prvih pola sata filma,toliko je to loše odrađeno da sam mislio da je nekakava zajebancija.Glumci vode dijalog kao roboti,nema tu nekakve emocije,samo napamet naucen tekst.

Nisam gledao Francuski orginal,ali ovo je meni loše.

 Kod mene baš naprotiv. Ta hladnoća Stathama je izazivala trnce u meni. Tokom čitavog filma sam imao "vibru" Kuma. Soundtrack je fenomenalan. Apsolutno film za pogledat. Od mene 8.5/10. Također pogledao i Nobody Od mene 9/10 za taj film. Vidim ga na HRT/RTL za koju godinu na "repeat" nekoliko puta kroz godinu. Da mi je doživjet crossover John Wick i Nobody. Uff, vlažan san. 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Woman in the Window

https://www.imdb.com/title/tt6111574/

 

Film na prvu ima poveznice sa Hitchcockovim remek-djelom "Rear Window". Nažalost radi se o jako loše napisanom i režiranom trileru. Čak ni nekoliko potpuno neiskorištenih dobrih glumaca nije pomoglo. U sporednim ulogama imamo Gary Oldmana i Julianne Moore čije su uloge potpuno promašene i mogao ih je odraditi bilo tko. Amy Adams solidna, ali loša režija je na momente pretvara u glumicu B produkcije.

 

Šteta utrošenog vremena. Tko želi pogledati kvalitetan triler neka radije još jednom pogleda "Rear Window" i uživa.

 

 

Kad smo kod Hitchcocka, nekako mi se poklopilo da sam pogledao još jedan njegov remake. Ovaj put je to bila Rebecca

https://www.imdb.com/title/tt2235695/

 

Rezultat sličan kao kod prethodno spomenutog filma. Ne gubite vrijeme i pogledajte original.

Film je lijepo produciran, scene i krajolik su lijepo prikazani, kamera solidna, ali jednostavno nema te Hitchcokove genijalnosti i malih detalja koji čine veliku razliku. Ovako to više podsjeća na nekakav teen filmić sa lijepim glumcima u lijepom okruženju. Eto sve nekako lijepo, a film samo prosječan. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2021 14:19 (mzopg).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Slažem se s gore navedenim, The Woman in the Window osim svega lošeg nabrojanog još i završava kao najjeftini horor B produkcije. Gary Oldman je definitivno zalutao u film, možda Julianne Moore nije loše odradila svoje kratko pojavljivanje u filmu, ali od nje se to i očekiva, ako ne i više.
Ako već želite birati, odaberite radije Rebeccu!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2021 8:04 (BlackMoon).
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Cruella
https://m.imdb.com/title/tt3228774/

Ovaj film me totalno Iznenadio.
Ocekivao sam neki trash film a dobio sasvim solidan film.
Nemojte ocekivati neku mracnu villain origin priču, ovdje se ipak radi o "family friendly" filmu.
Emma Stone i Emma Thompson su rasturile uloge. Bas sam uzivao u njihovim dijalozima i glumi.
Zanimljiv film, s ok pričom i sjajnim glumicama.
Solidnih 7/10
7 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Za vikend ponovno pogledao Under SiegeUnder Siege 2: Dark Territory i imao sam osmijeh od uha do uha. Prvi film je nešto bolji poglavito zbog negativaca: Tommy Lee Jones koji je mao s ovom ulogom field day između akcije i komedije i Gary Busey koji je hoajući smijeh.

 

Drugi sam u djetinjstvu pogledao na kasetama stot puta jer se radnja odvija na vlaku pa si nisam mogao pomoći.

 

Oba filma toplo preporučam kao zabavu bez mozga! 

 

Još jedan akcijski koji mi pada na pamet, Money Train s Wesley Snipesom i Woody Harlesonom uz tada novu Jennifer Lopez. Film koji viče mozak na pašu!

 

 

I want to believe
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...

Još jedan akcijski koji mi pada na pamet, Money Train s Wesley Snipesom i Woody Harlesonom uz tada novu Jennifer Lopez. Film koji viče mozak na pašu!

 Njih dvoje mi nisu imali dobar film zajedno, Money Train i White Men Can't Jump su mi bili loši koliko se sjećam

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...

Za vikend ponovno pogledao Under SiegeUnder Siege 2: Dark Territory i imao sam osmijeh od uha do uha. Prvi film je nešto bolji poglavito zbog negativaca: Tommy Lee Jones koji je mao s ovom ulogom field day između akcije i komedije i Gary Busey koji je hoajući smijeh.

 Kakva grehota, zaboravio si spomenuti  Eriku Eleniak :D




 

7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...
Brki1994 kaže...

Za vikend ponovno pogledao Under SiegeUnder Siege 2: Dark Territory i imao sam osmijeh od uha do uha. Prvi film je nešto bolji poglavito zbog negativaca: Tommy Lee Jones koji je mao s ovom ulogom field day između akcije i komedije i Gary Busey koji je hoajući smijeh.

 Kakva grehota, zaboravio si spomenuti  Eriku Eleniak :D




 

 

Tko bi to zaboravio , ali meni je jedna druga Miss July ostala u sjećanju 

I want to believe
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...

Za vikend ponovno pogledao Under SiegeUnder Siege 2: Dark Territory i imao sam osmijeh od uha do uha. Prvi film je nešto bolji poglavito zbog negativaca: Tommy Lee Jones koji je mao s ovom ulogom field day između akcije i komedije i Gary Busey koji je hoajući smijeh.

 

Drugi sam u djetinjstvu pogledao na kasetama stot puta jer se radnja odvija na vlaku pa si nisam mogao pomoći.

 

Oba filma toplo preporučam kao zabavu bez mozga! 

 

Još jedan akcijski koji mi pada na pamet, Money Train s Wesley Snipesom i Woody Harlesonom uz tada novu Jennifer Lopez. Film koji viče mozak na pašu!

 

 

 ajoj ovi filmovi, pogledao sam oba under siege preko 15 puta. steven seagal mi je bio najdrazi akcijski glumac u to doba(a i ja sam bio tad jako mlad). steta sto cim je poceo snimat filmove s nekim znj produkcijskim kucama to je otislo u k. al tamo negdje do pocetka 2000-ih su mi svi super. mozak na pasu, gledat seagala kako rukama tamani ekipu. svojevremeno kad sam tek upiso faks imali smo foru da bi upalili neki njegov film i svako bi dao bet kolko ljudi ce ubit u filmu, pobjednik osvaja pive za tu vecer. 

7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...
Brki1994 kaže...

Za vikend ponovno pogledao Under SiegeUnder Siege 2: Dark Territory i imao sam osmijeh od uha do uha. Prvi film je nešto bolji poglavito zbog negativaca: Tommy Lee Jones koji je mao s ovom ulogom field day između akcije i komedije i Gary Busey koji je hoajući smijeh.

 

Drugi sam u djetinjstvu pogledao na kasetama stot puta jer se radnja odvija na vlaku pa si nisam mogao pomoći.

 

Oba filma toplo preporučam kao zabavu bez mozga! 

 

Još jedan akcijski koji mi pada na pamet, Money Train s Wesley Snipesom i Woody Harlesonom uz tada novu Jennifer Lopez. Film koji viče mozak na pašu!

 

 

 ajoj ovi filmovi, pogledao sam oba under siege preko 15 puta. steven seagal mi je bio najdrazi akcijski glumac u to doba(a i ja sam bio tad jako mlad). steta sto cim je poceo snimat filmove s nekim znj produkcijskim kucama to je otislo u k. al tamo negdje do pocetka 2000-ih su mi svi super. mozak na pasu, gledat seagala kako rukama tamani ekipu. svojevremeno kad sam tek upiso faks imali smo foru da bi upalili neki njegov film i svako bi dao bet kolko ljudi ce ubit u filmu, pobjednik osvaja pive za tu vecer. 

 

Seagal umire u 2 filma koliko ja znam, Machette i Executive Decision pa nije baš nedodirljiv 

 

Treba jedan proper revival samo ga koči što je navodno gnjida za surađivati..

I want to believe
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...
mar123 kaže...
Brki1994 kaže...

Za vikend ponovno pogledao Under SiegeUnder Siege 2: Dark Territory i imao sam osmijeh od uha do uha. Prvi film je nešto bolji poglavito zbog negativaca: Tommy Lee Jones koji je mao s ovom ulogom field day između akcije i komedije i Gary Busey koji je hoajući smijeh.

 

Drugi sam u djetinjstvu pogledao na kasetama stot puta jer se radnja odvija na vlaku pa si nisam mogao pomoći.

 

Oba filma toplo preporučam kao zabavu bez mozga! 

 

Još jedan akcijski koji mi pada na pamet, Money Train s Wesley Snipesom i Woody Harlesonom uz tada novu Jennifer Lopez. Film koji viče mozak na pašu!

 

 

 ajoj ovi filmovi, pogledao sam oba under siege preko 15 puta. steven seagal mi je bio najdrazi akcijski glumac u to doba(a i ja sam bio tad jako mlad). steta sto cim je poceo snimat filmove s nekim znj produkcijskim kucama to je otislo u k. al tamo negdje do pocetka 2000-ih su mi svi super. mozak na pasu, gledat seagala kako rukama tamani ekipu. svojevremeno kad sam tek upiso faks imali smo foru da bi upalili neki njegov film i svako bi dao bet kolko ljudi ce ubit u filmu, pobjednik osvaja pive za tu vecer. 

 

Seagal umire u 2 filma koliko ja znam, Machette i Executive Decision pa nije baš nedodirljiv 

 

Treba jedan proper revival samo ga koči što je navodno gnjida za surađivati..

 u maceti je glavni negativac i nacin na koji umre je urlanje, mislim da si u jednom trenu cak sam zabije noz u sebe i vrti ga, taj film je sprdnja.

u executive decisionu umre na pocetku, uopce nije glavni lik, dok ukrcavaju ekipu u avion u kojem je talacka kriza, njihov se odspoji i on padne i to je to, cijela akcija filma krece tek nakon tog. 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...
mar123 kaže...
Brki1994 kaže...

Za vikend ponovno pogledao Under SiegeUnder Siege 2: Dark Territory i imao sam osmijeh od uha do uha. Prvi film je nešto bolji poglavito zbog negativaca: Tommy Lee Jones koji je mao s ovom ulogom field day između akcije i komedije i Gary Busey koji je hoajući smijeh.

 

Drugi sam u djetinjstvu pogledao na kasetama stot puta jer se radnja odvija na vlaku pa si nisam mogao pomoći.

 

Oba filma toplo preporučam kao zabavu bez mozga! 

 

Još jedan akcijski koji mi pada na pamet, Money Train s Wesley Snipesom i Woody Harlesonom uz tada novu Jennifer Lopez. Film koji viče mozak na pašu!

 

 

 ajoj ovi filmovi, pogledao sam oba under siege preko 15 puta. steven seagal mi je bio najdrazi akcijski glumac u to doba(a i ja sam bio tad jako mlad). steta sto cim je poceo snimat filmove s nekim znj produkcijskim kucama to je otislo u k. al tamo negdje do pocetka 2000-ih su mi svi super. mozak na pasu, gledat seagala kako rukama tamani ekipu. svojevremeno kad sam tek upiso faks imali smo foru da bi upalili neki njegov film i svako bi dao bet kolko ljudi ce ubit u filmu, pobjednik osvaja pive za tu vecer. 

 

Seagal umire u 2 filma koliko ja znam, Machette i Executive Decision pa nije baš nedodirljiv 

 

Treba jedan proper revival samo ga koči što je navodno gnjida za surađivati..

 Sjećam se kad sam se frendovima išao u kino gledati Executive Decision, i šoka kad je Seagal umro. Ono wtf, početak filma a on već mrtav, nismo mogli doći sebi do kraja filma lol. 

7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Plot twist kako bi se reklo 

 

Pada mi na pamet i Deep Blue Sea gdje Samuel L. Jackson kao jedna od protagonista umre brzo i nenadano. Baš ostaneš paf, a lik je bitan i ključan za radnju.

 

I want to believe
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ovo je preporuka za filmove a ne 'Recenzija" istih. Nađem dobih preporuka ili barem naslova za koje nisam još čuo. Bilo bi dobro da sve više ima ruskih, kineskih, korejskih i japanskih naslova - naravno preporučujte naslove za koji se može naći tltl.

Eto ja sam pogledao Nomadland i kao drama nije loša pogotovo kada se ubija vrijeme dok čekaš nešto. Ja sam čekao djevojku da me nazove i udubio se u film.

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...

Ovo je preporuka za filmove a ne 'Recenzija" istih. Nađem dobih preporuka ili barem naslova za koje nisam još čuo. Bilo bi dobro da sve više ima ruskih, kineskih, korejskih i japanskih naslova - naravno preporučujte naslove za koji se može naći tltl.

Eto ja sam pogledao Nomadland i kao drama nije loša pogotovo kada se ubija vrijeme dok čekaš nešto. Ja sam čekao djevojku da me nazove i udubio se u film.

 Weird flex but ok.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2021 19:06 (pr0n_addict).
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...

Ovo je preporuka za filmove a ne 'Recenzija" istih. Nađem dobih preporuka ili barem naslova za koje nisam još čuo. Bilo bi dobro da sve više ima ruskih, kineskih, korejskih i japanskih naslova - naravno preporučujte naslove za koji se može naći tltl.

Eto ja sam pogledao Nomadland i kao drama nije loša pogotovo kada se ubija vrijeme dok čekaš nešto. Ja sam čekao djevojku da me nazove i udubio se u film.

 Jel nazvala? ;)

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Cruella
https://m.imdb.com/title/tt3228774/

Ovaj film me totalno Iznenadio.
Ocekivao sam neki trash film a dobio sasvim solidan film.
Nemojte ocekivati neku mracnu villain origin priču, ovdje se ipak radi o "family friendly" filmu.
Emma Stone i Emma Thompson su rasturile uloge. Bas sam uzivao u njihovim dijalozima i glumi.
Zanimljiv film, s ok pričom i sjajnim glumicama.
Solidnih 7/10

Potpisujem svaku napisanu!

Meni je impresivna uloga Emme Thompson koja je zaista savršeno odigrala kako biti pravo đubre od žene

Ja dajem čvrsti

 

8 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
7 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Neki dan na HBO-u ponovno bio moj omiljeni film American Beauty i pogledah ga po stoti put (ili 101. neznam više). Famozna scena s ružinim laticama mi se ucrtala u misli i okupirala ih još kada sam vidio trailer kao petogodišnji klinac na kaseti. 

Glumačku postavu ne treba komentirati jer je fanstastična i aspolutno pogođena.  Vizualni stil i igre svijetla i sjene s određenim bojama pružaju ponekad i surealno iskustvo.

Glazbena podloga je savršena. Veliki sam fan Thomasa Newmana i njegove glazbe koja je uvijek karakteristična po laganim melodijama i klaviru. Jedini soundtrack iz nekog filma koji imam spremljen na mobitelu i koji si pustim kada se opuštam ili sanjarim 

 

Ovaj film je poput dobrog vina i treba ga pogledati jedanput kada ste tinejdžeri i onda opet kada ste odrasli. Neke stvari i motivi ne samo glavnog lika nego i sporednih likova postanu sasvim jasne 

 

 

 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2021 13:07 (Brki1994).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...
Envy kaže...

Ovo je preporuka za filmove a ne 'Recenzija" istih. Nađem dobih preporuka ili barem naslova za koje nisam još čuo. Bilo bi dobro da sve više ima ruskih, kineskih, korejskih i japanskih naslova - naravno preporučujte naslove za koji se može naći tltl.

Eto ja sam pogledao Nomadland i kao drama nije loša pogotovo kada se ubija vrijeme dok čekaš nešto. Ja sam čekao djevojku da me nazove i udubio se u film.

 Jel nazvala? ;)

Nego šta, i prekinula mi tačno na dio kada glavna uloga drži zmiju oko vrata, pa sam sinoć ili preksinoć ga završio. Bolje je da sam ga u komadu odgledao. 

Eto to je moja preporuka.

Brki1994 kaže...

Neki dan na HBO-u ponovno bio moj omiljeni film American Beauty i pogledah ga po stoti put (ili 101. neznam više). * * *

 

 

 

Oldličan film. Best Picture sa pravom, mada ga u to doba mnogi nisu shvatali. To dakle tvoja slika avatara iz tog filma? :-D

7 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Oko da 

Što je čovjek stariji taj film odmah shvati, a ponekad se i poistovjeti s njime !

I want to believe
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Fat City

Šteta da Susan Tyrrell nije više voljela glumu jer da jest, vjerujem da bismo danas o njoj pričali kao o jednoj od najvećih glumica ikad.

8,5/10
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The conjuring: The devil made me do it

 

 

Standardni conjuring,zanimljive priče,napete radnje i vrlo dobroga kraja.
Ipak bitno zaostaje za prva dva dijela,ali sasvim ok za pogledati-svakako je bolji od the nun!
U cijeloj "conjuring sagi" odličan mi je kraj(post credits?),kada se prikazuju snimci iz originalnih zbivanja na temu,tako i ovdje to nije nedostajalo.

 

7 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Prvi put u životu sam pogledao Dances with Wolves (1990) i to extended cut (traje skoro četiri sata ). Mogu reći da me film impresionirao kao rijetki koji u posljednje vrijeme. Jednostavno se ovakvi epski filmovi više ne snimaju.

Bavi se osjetljivom tematikom američkog ekspanzionizma u smjeru zapadne sjevernoameričke obale te posljedičnog istrebljenja i ugnjetavanja Indijanaca (nije u tolikoj mjeri prikazano u filmu, ali je insinuirano - povijest je ionako jasna što se toga tiče) čiji način života očigledno nisu niti najmanje poštivali (čast iznimkama, naravno).

 

Topla preporuka - 9/10.

 

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 21:50 (pr0n_addict).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Neki dan pogledao horor Unholy sa Jeffrey Dean Morganom, ok je nije prehororan. Dio di se demon pojavljuje je kao strašan drugo baš i nije, nisam se nekak baš udubio u film imam filing da je plitak i da se nije u dubinu likova išlo, a možda ga samo trebam još jednom pogledat. Dobro je prikazano kako je narod lako povodljiv. Ocjena više jer volim filmove sa J.D. Morganom (blizancom Javiera Bardema  ) e fakat su slični. Za ovaj film ocjena 7/10. 
Kad smo kod horora sa J.D.Morganom onda definitvno preporučujem Opsjednuta meni općenito jedan od boljih hororora, demoni ali iz židovskog pogleda, u njemu glumi i Matisyahu (pjevač) prije nego je prestao biti ortodoksni židov. 9.5/10.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
7 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Budući da vrtim starije filmove kako bi ih se prisjetio, ponovno sam ogledao neki dan zaboravljeni klasik True Romance. Koliko volim taj film, toliko mi je žao što su pojedine scene i glumci koji su se trebali pojaviti izrezani. S time bi ovaj film bio u potpunosti zaokružen.

Taranitno je scenarij za ovaj film napisao sam tamo krajem 80tih, početkom 90tih i ako je vjerovati internetu, prodao je scenarij kako bi financirao Reservoir Dogs (iako je rekao da je scnearij za True Romance njegov osobno najintimniji film). Tony Scott je preuzeo redateljsku palicu i uspio napraviti film koji ima Tarantinov štih što malo kojem redatelju uspije. Ensamble glumačka postava od kojih su neki već tada bili imena (Hooper, Walken, Kilmer i Oldman), a neka su kasnije doživjeli uspjeh (Gandolfini i Pitt) je naprosto fantastična i kemija glavnih likova je super. 

Apsolutna preporuka svakom filmoljupcu! 

 

Budući da je vruće vrijeme već počelo, odlučih si uzeti neki film katastrofe i ponovno odvrtio Volcano. Sama premisa vulkana u Los Angelesu je upitna, a plot holesa je kao u priči. Ali Tommy Lee Jones se (barme mi se čini) zabavio na setu i film je glede efekata za ono vrijeme i veoma, veoma dobar. Danteov vrh je bolji, ali ovaj je guilty pleasure. Film koji me je kao klinca zabavljao, a i u plašio s famoznom scenom SPOLIER ALERT! kada se jedan od likova utopi u lavi uz vrištanju i dramu .

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 9:28 (Brki1994).
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...

Budući da vrtim starije filmove kako bi ih se prisjetio, ponovno sam ogledao neki dan zaboravljeni klasik True Romance. Koliko volim taj film, toliko mi je žao što su pojedine scene i glumci koji su se trebali pojaviti izrezani. S time bi ovaj film bio u potpunosti zaokružen.

Taranitno je scenarij za ovaj film napisao sam tamo krajem 80tih, početkom 90tih i ako je vjerovati internetu, prodao je scenarij kako bi financirao Reservoir Dogs (iako je rekao da je scnearij za True Romance njegov osobno najintimniji film). Tony Scott je preuzeo redateljsku palicu i uspio napraviti film koji ima Tarantinov štih što malo kojem redatelju uspije. Ensamble glumačka postava od kojih su neki već tada bili imena (Hooper, Walken, Kilmer i Oldman), a neka su kasnije doživjeli uspjeh (Gandolfini i Pitt) je naprosto fantastična i kemija glavnih likova je super. 

Apsolutna preporuka svakom filmoljupcu! 

 

Budući da je vruće vrijeme već počelo, odlučih si uzeti neki film katastrofe i ponovno odvrtio Volcano. Sama premisa vulkana u Los Angelesu je upitna, a plot holesa je kao u priči. Ali Tommy Lee Jones se (barme mi se čini) zabavio na setu i film je glede efekata za ono vrijeme i veoma, veoma dobar. Danteov vrh je bolji, ali ovaj je guilty pleasure. Film koji me je kao klinca zabavljao, a i u plašio s famoznom scenom SPOLIER ALERT! kada se jedan od likova utopi u lavi uz vrištanju i dramu .

 Volcano ima par tih scena koje su mi urezane kad sam ga gledao kao klinac, uvijek se sjetim ono kad su u toj podzemnoj ili šta već pa onaj tip hoda po vlaku a ispod je toliko vruće da mu se tenisica topi dok hoda. 

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Brki1994 kaže...

... True Romance

 9+

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice