Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.731
|
čitano: 7.944.001
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
njofra13 kaže...
vrinho kaže...

Pogledao sam jučer Covenanta u Cinestaru i kao veliki fan Aliena mogu reći da sam zadovoljan viđenim. Brutalne scene i akcija te priča koja još više naglašava ulogu Davida u svemu i više razjašnjava prethodnika Prometheusa samo je pojačala dojam. Fassbender rasturio.

Neću ništa spojlati ali sudeći po kraju filma čini se da bi nastavak mogao (trebao) biti jeben, jedva čekam  

 Šta nije ridley scott rekao da je ovo zadnji alien i da nema u planu nove nastavke ....

Ridley će po mojem saznanju napravit još jednoga i taj bi trebao biti zadnji. Scenarij je navodno napisan, samo treba početi snimati. 2019. ga se može očekivati. Po kraju Covenanta sve govori da će biti nastavak, izašao sam van čim je završilo, nisam gledao iza creditsa, možda je nešto još bilo, neka scena, ne znam....

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Star Wars fanbojčići su aktivni ovdje :)

Hvaljen isus i marija vesela je šokadija
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hvala za preporuku Land of mines. Odlican film, pogledati/procitati detalje filmu prije gledanja, tematika i ton filma nisu bas za siroke mase.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Zekoslavko kaže...

Star Wars fanbojčići su aktivni ovdje :)

 Je li to problem?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Torent kaže...
Zekoslavko kaže...

Star Wars fanbojčići su aktivni ovdje :)

 Je li to problem?

 Ništa nije problem, ovo je forum otvoren za sve... volim ja sve vas, pa i fenbojčeke ;)

Hvaljen isus i marija vesela je šokadija
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

La cara oculta / The Hidden Face (2011.)  - Za sve ljubitelje španjolskog filma i one koji će to tek postati. Odlična kombinacija drame/trilera/misterije s dobrim prekretom koji nije "mindfuck". 
Radnja u filmu je nešto sporija, popračena klasičnom glazbom što čini atmosferu "tjeskobnom". U filmu ima erotskih elemenata i tu dolazu do izražaja jako lijepe glumice  prema kojima se stvori određena doza emaptije. 

Preporuka da pogledate film ovaj vikend kada najavljuju kišu. Ako volite filmove slične tematike, onda će vas ovih 97 minuta koliko film traje držati zaokupiranim. Nije izvrstan, ali je jako dobar.

(8/10)

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

La cara oculta / The Hidden Face (2011.)  - Za sve ljubitelje španjolskog filma i one koji će to tek postati. Odlična kombinacija drame/trilera/misterije s dobrim prekretom koji nije "mindfuck". 
Radnja u filmu je nešto sporija, popračena klasičnom glazbom što čini atmosferu "tjeskobnom". U filmu ima erotskih elemenata i tu dolazu do izražaja jako lijepe glumice  prema kojima se stvori određena doza emaptije. 

Preporuka da pogledate film ovaj vikend kada najavljuju kišu. Ako volite filmove slične tematike, onda će vas ovih 97 minuta koliko film traje držati zaokupiranim. Nije izvrstan, ali je jako dobar.

(8/10)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Zekoslavko kaže...

Star Wars fanbojčići su aktivni ovdje :)

 Nije to do fanboyisma nego to do toga da ti očito ne razumiješ činjenicu da ljudi uvijek mogu ne otići u kino i ne gledati sve te franšize koje ljudi navodno mrze, ali ljudi očito žele vidjeti još Star Wars filmova, još Marvel filmova, još DC filmova, još Aliena, Blade Runnera itd. itd. Jer da ne žele, ne bi otišli u kino, kuće bi izgubile brdo love na tim filmovima i rekli bi dosta, ne isplati nam se ovo više, nema više filmova. Koliko je franšiza tako propalo i propast će, ali trenutno ljudi žele te filmove i onda će se ti filmovi i gledati. Što po meni nimalo ne oduzima od manjih, indie filmova apsolutno ništa jer takvih i dalje puno ima samo što eto, ne baš pretjerano u našim kinima pa se mora snalaziti na druge načine. I prošle je godine bila hrpa sequela, prequela i franšiza, ali si i dalje imao hrpu odličnih manjih filmova koji su svoj screentime dobili na festivalima, a neki i u većim kinima (čitaj Oscar nominated filmovi poput Moonlighta i Manchester by the sea) tako da ja ne razumijem tu mržnju prema sequelima, prequelima i adaptacijama. Hollywood je od početka bio puno adaptacija ili sequela bilo to knjiga koje su nastale prije nego što se film raširio ili nakon. Tko voli nek izvoli, tko ne, preskoči "starvorse" i adio.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jedna emisija za sve star wars fanove :P



"...new and exciting things going on with star wars, series that has been creatively bankrupt since 1983... "

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 13:31 (Santana).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...
Zekoslavko kaže...

Star Wars fanbojčići su aktivni ovdje :)

 Nije to do fanboyisma nego to do toga da ti očito ne razumiješ činjenicu da ljudi uvijek mogu ne otići u kino i ne gledati sve te franšize koje ljudi navodno mrze, ali ljudi očito žele vidjeti još Star Wars filmova, još Marvel filmova, još DC filmova, još Aliena, Blade Runnera itd. itd. Jer da ne žele, ne bi otišli u kino, kuće bi izgubile brdo love na tim filmovima i rekli bi dosta, ne isplati nam se ovo više, nema više filmova. Koliko je franšiza tako propalo i propast će, ali trenutno ljudi žele te filmove i onda će se ti filmovi i gledati. Što po meni nimalo ne oduzima od manjih, indie filmova apsolutno ništa jer takvih i dalje puno ima samo što eto, ne baš pretjerano u našim kinima pa se mora snalaziti na druge načine. I prošle je godine bila hrpa sequela, prequela i franšiza, ali si i dalje imao hrpu odličnih manjih filmova koji su svoj screentime dobili na festivalima, a neki i u većim kinima (čitaj Oscar nominated filmovi poput Moonlighta i Manchester by the sea) tako da ja ne razumijem tu mržnju prema sequelima, prequelima i adaptacijama. Hollywood je od početka bio puno adaptacija ili sequela bilo to knjiga koje su nastale prije nego što se film raširio ili nakon. Tko voli nek izvoli, tko ne, preskoči "starvorse" i adio.

 Ja ne mrzim ništa... pa ni starvors prikju/sikju-le koji su smeće of filmova :D 

Hvaljen isus i marija vesela je šokadija
13 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Stvarno ne razumijem vas neke da mozete toliko srati po nekim filmovima. Pobogu pa nek bude milijardu novih filmova, prequel, sequel, nastavci bla bla bla... Sta bi vi, da svake godine izadje film al pari kumu, iskupljenju u shawshanku, ili neki horor dobar poput shininga, ili neka akcija ravna smrtonosnom oruzju, ma moze nesto i poput matrixa ili gladijatora, sta bi vi? Trazite i cekate nemoguce. Evo ja sam trenutno jako zadovoljan jer jedan Marvel radi punom parom i skoro svi filmovi su mi dobri i zabavni. Star wars? Neka ih, zabava i efekti zagarantirani. Ako mi i dosadi kojim slucajem (tesko) upalim si bilo koji stari film od marlona branda, de nira, al pacina, nicholsona i eto ga, problem rijesen. Njihove filmove mogu uvijek gledat. Sory ako sam zaboravio spomenuti nekog od tih starih legendarnih glumaca :) Hollywood je obicna tvornica para i nemojmo se time zamarati. Dajte nam filmove a mi cemo odluciti sta s njima.
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
memo85 kaže...
Stvarno ne razumijem vas neke da mozete toliko srati po nekim filmovima. Pobogu pa nek bude milijardu novih filmova, prequel, sequel, nastavci bla bla bla... Sta bi vi, da svake godine izadje film al pari kumu, iskupljenju u shawshanku, ili neki horor dobar poput shininga, ili neka akcija ravna smrtonosnom oruzju, ma moze nesto i poput matrixa ili gladijatora, sta bi vi? Trazite i cekate nemoguce. Evo ja sam trenutno jako zadovoljan jer jedan Marvel radi punom parom i skoro svi filmovi su mi dobri i zabavni. Star wars? Neka ih, zabava i efekti zagarantirani. Ako mi i dosadi kojim slucajem (tesko) upalim si bilo koji stari film od marlona branda, de nira, al pacina, nicholsona i eto ga, problem rijesen. Njihove filmove mogu uvijek gledat. Sory ako sam zaboravio spomenuti nekog od tih starih legendarnih glumaca :) Hollywood je obicna tvornica para i nemojmo se time zamarati. Dajte nam filmove a mi cemo odluciti sta s njima.

 Ma nemoraju novi kumovi i iskupljenja, to je isto već pase, ali skandinavskih drametina, azijskih povijesnih spektakala, i latino histeriziranja (u bilo kojem žanru) nikad dosta. Takve stvari ima gledati svaki geek koji drži do sebe, a ne tamo nekave svemirske bum-tras i puc-puc trivijalnosti.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ako postoje SW filmovi to automatski znači da ne mogu postojati neki drugi? Kakve to veze ima.... Sad odjednim neki ovdje gledaju samo "umjetničke" filmove i čitaju kafku, slušaju operu i idu na balet .... Ajd ne lupajte gluposti... JA volim pogledati i vrhunski umjetnički film ali i pustiti mozak na pašu nekom laganicom... Odgledam uzivam i zaboravim..... U čemu je problem....

 

P.S. Ne obračam se Perki direktno već uopšte.....

11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
njofra13 kaže...

 Šta nije ridley scott rekao da je ovo zadnji alien i da nema u planu nove nastavke ....

 ...vec sam jednom napisao da je to jedan stari prdonja. Jako voli filozofirati iako radi odlicne filmove (ne sve) i da u planu su jos dva nastavka.... uvjek sam sebe pobije. Nikad bas nikad ne zna jel bi pikio ili kakio.

dc hejter
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Alien Covenant jučer u kinu.

 

Meni je film užasno loš. Karakteri su užasno glupi. Donose odluke koje nemaju veze sa zdravim razumom i inteligencija im je na razini djece.

Stvari koje su se desile u Prometeju više već su izmjenjene. Ovaj film radi ono što su prequel star warsi napravili original star warsima.

Zamjenjuju misterij iz original Alien filmova sa glupom pričom i glupim objašnjenima i sad alieni ispadaju dosta jadni i glupi umjesto strašnih čudovišta.

 

Prometej je imao nekih problema, ali je bio zanimljiv na neku ruku. Ovdje ko da su uzeli sve loše u Prometeju i poduplali xD. Šteta.

 

I planiraju napravit još 2 filma. Jedan od njih je prequel Covenanta. Al možda se to ne desi. Covenant dobiva jako loše reviewse.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 23:12 (tigerija).
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Gledao Aliena. Daleko najlošiji Alien do sada. Za mene skoro pa negledljivo.

11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
...bug snobovi jako rijetko mogu dati realnu ocjenu filma. Precesto se desava da su filmovi ocjenjeni previse ili premalo - kao u ova zadnja dva slucaja. Covenant je globalno na 70 % sto realno ne oznacava "jako lose" recenzije, vec prosjecne. I samo jos jedna cinjenica da se 90% recenzenata slaze da je film bolji od Prometheusa. Tak da je bolje otic na yt ili rotten tomatoes i pogledat ih - nego to isto traziti u ovoj, za mene, neupotrbljivoj temi.
dc hejter
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Vrijeme će pokazati.
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Bestija kaže...

Gledao Aliena. Daleko najlošiji Alien do sada. Za mene skoro pa negledljivo.

 
Apsolutno nije moguce da je losiji od Aliena 3 iako mi je Fincher tatamata filmova ovo mu je daleko najlosiji film i daleko najlosiji Alien film,sjecam se kad je izasao da je i tada vec CGI bio uzasan i zastario od prve alien sam je izgledao potpuno neprirodno sa ocajnim kretnjama.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...
...bug snobovi jako rijetko mogu dati realnu ocjenu filma. Precesto se desava da su filmovi ocjenjeni previse ili premalo - kao u ova zadnja dva slucaja. Covenant je globalno na 70 % sto realno ne oznacava "jako lose" recenzije, vec prosjecne. I samo jos jedna cinjenica da se 90% recenzenata slaze da je film bolji od Prometheusa. Tak da je bolje otic na yt ili rotten tomatoes i pogledat ih - nego to isto traziti u ovoj, za mene, neupotrbljivoj temi.

 "bug snobovi" od najvećeg snoba u ovoj temi. ROFL. Također sad se pokazalo kako si licemjeran. Kad se radi o nekom filmu koji se tebi ne sviđa, a ima dobre ocjene onda Rotten nije bitan (čitaj Moonlight sa 98%, Manchester by the sea 96% i tako dalje), a sad čim se radi o serijalu koji je tebi drago odmah je tih 70% solidno, 70% je bitno, ta ocjena više vrijedi od svih ljudi koji komentiraju tu u temi. ROFL. Slažem se da su tu "recenzije" jako često vrlo subjektivne, netemeljite i plain bad, ali me fascinira kako nitko tu nema pojma čim seru po filmu u serijalu koji ti voliš. Također, ako se ne slažeš sa "bug snobovima" odi u kino, pogledaj film i dokaži im suprotno. Ja ga nisam još pogledao, i vjerojatno ga ni neću u kinu, ali sam uvjeren da neću ići na Youtube i na Rotten gledati recenzije filma prije nego što ga pogledam jer to jednostavno nema smisla.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Inacenme uopce ne zanimaju te ocjene, al ova slika stvarno pokazuje u kakva filmska sranjfilmskaa dobivamo u odnosu na TV

 

https://pbs.twimg.com/media/C-6l5KqXoAA7Y6j.jpg

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 11:29 (Santana).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Santana kaže...

Inacenme uopce ne zanimaju te ocjene, al ova slika stvarno pokazuje u kakva filmska sranjfilmskaa dobivamo u odnosu na TV

 

https://pbs.twimg.com/media/C-6l5KqXoAA7Y6j.jpg

 To ti nema neke pretjerane veze jer za serije ćeš često imati puno manje recenzija, a često će biti (bar u kasnijim sezonama) da ih recenziraju ljudi koji su ostali uz seriju, dakle fanovi su i vjerojatno će biti malo više subjektivniji. Najbolji primjer za to ti je Arrow 4. sezona. Najgora sezona ikoje serije koje sam ja pogledao (jedino što se može mjeriti s time su Heroji kasnije sezone i Heroes Reborn), a ima 100% na Rottenu od 13 kritičara. Puno je lakše kritičarima odgledati film od 2h, nego 10 ili više sati televizije.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...
Santana kaže...

Inacenme uopce ne zanimaju te ocjene, al ova slika stvarno pokazuje u kakva filmska sranjfilmskaa dobivamo u odnosu na TV

 

https://pbs.twimg.com/media/C-6l5KqXoAA7Y6j.jpg

 To ti nema neke pretjerane veze jer za serije ćeš često imati puno manje recenzija, a često će biti (bar u kasnijim sezonama) da ih recenziraju ljudi koji su ostali uz seriju, dakle fanovi su i vjerojatno će biti malo više subjektivniji. Najbolji primjer za to ti je Arrow 4. sezona. Najgora sezona ikoje serije koje sam ja pogledao (jedino što se može mjeriti s time su Heroji kasnije sezone i Heroes Reborn), a ima 100% na Rottenu od 13 kritičara. Puno je lakše kritičarima odgledati film od 2h, nego 10 ili više sati televizije.

 Ma jasno mi je to. Inace ne gledam serije osim njih par stvarno dobrih kao recimo the wire.

No posto sam prije gledo fargo sad gledam trecu sezonu i oni su opet iz nule stvorili nove i super zanimljive likove. Iako je serija u sve tri sezone na kalup filma zanimljivija mi je nek velika vecina novih filmova.

Ne kuzim cemu ta zaluđenost super herojima. Meni su to trebutno najgori filmovi pogotovo ovi zadnji od DC-a

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Santana kaže...
Ratohnhake:ton kaže...
Santana kaže...

Inacenme uopce ne zanimaju te ocjene, al ova slika stvarno pokazuje u kakva filmska sranjfilmskaa dobivamo u odnosu na TV

 

https://pbs.twimg.com/media/C-6l5KqXoAA7Y6j.jpg

 To ti nema neke pretjerane veze jer za serije ćeš često imati puno manje recenzija, a često će biti (bar u kasnijim sezonama) da ih recenziraju ljudi koji su ostali uz seriju, dakle fanovi su i vjerojatno će biti malo više subjektivniji. Najbolji primjer za to ti je Arrow 4. sezona. Najgora sezona ikoje serije koje sam ja pogledao (jedino što se može mjeriti s time su Heroji kasnije sezone i Heroes Reborn), a ima 100% na Rottenu od 13 kritičara. Puno je lakše kritičarima odgledati film od 2h, nego 10 ili više sati televizije.

 Ma jasno mi je to. Inace ne gledam serije osim njih par stvarno dobrih kao recimo the wire.

No posto sam prije gledo fargo sad gledam trecu sezonu i oni su opet iz nule stvorili nove i super zanimljive likove. Iako je serija u sve tri sezone na kalup filma zanimljivija mi je nek velika vecina novih filmova.

Ne kuzim cemu ta zaluđenost super herojima. Meni su to trebutno najgori filmovi pogotovo ovi zadnji od DC-a

 Ne znam kako je za druge, ali ja sam kao klinac odrastao na tim crtićima od Batman: TAS do Justice League Unlimited, plus lijepo je vidjeti sve te likove i scene na filmu, a da ne izgledaju užasno sad kada su special effects dovoljno razvijeni 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

I ja sam isto, al me uopce ta nostalgija ne pere.

 

Isto tak SpiderMan koji ima vec sad 3. reboot

Dam se kladit da ce insomniac sa svojom igrom napravit bolju pricu nego ovi sa tim novim filmom

 

Meni je to zalosno. Zar je tolika suša u tim glavama koje rade te fimove?

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 12:31 (Santana).
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Wack kaže...
Bestija kaže...

Gledao Aliena. Daleko najlošiji Alien do sada. Za mene skoro pa negledljivo.

 
Apsolutno nije moguce da je losiji od Aliena 3 iako mi je Fincher tatamata filmova ovo mu je daleko najlosiji film i daleko najlosiji Alien film,sjecam se kad je izasao da je i tada vec CGI bio uzasan i zastario od prve alien sam je izgledao potpuno neprirodno sa ocajnim kretnjama.

 Slažem se da je i 3 treći dio loš ali po meni je ovaj još lošiji.

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...
Santana kaže...

Inacenme uopce ne zanimaju te ocjene, al ova slika stvarno pokazuje u kakva filmska sranjfilmskaa dobivamo u odnosu na TV

 

https://pbs.twimg.com/media/C-6l5KqXoAA7Y6j.jpg

 To ti nema neke pretjerane veze jer za serije ćeš često imati puno manje recenzija, a često će biti (bar u kasnijim sezonama) da ih recenziraju ljudi koji su ostali uz seriju, dakle fanovi su i vjerojatno će biti malo više subjektivniji. Najbolji primjer za to ti je Arrow 4. sezona. Najgora sezona ikoje serije koje sam ja pogledao (jedino što se može mjeriti s time su Heroji kasnije sezone i Heroes Reborn), a ima 100% na Rottenu od 13 kritičara. Puno je lakše kritičarima odgledati film od 2h, nego 10 ili više sati televizije.

 Rijetko koja serija može zadržati kontinuitet tokom više sezona, meni jedino pada na pamet "Breaking bad" a i ona je imala oscilacija ali definitivno po meni najbolja serija ikada.

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...
...bug snobovi jako rijetko mogu dati realnu ocjenu filma. Precesto se desava da su filmovi ocjenjeni previse ili premalo - kao u ova zadnja dva slucaja. Covenant je globalno na 70 % sto realno ne oznacava "jako lose" recenzije, vec prosjecne. I samo jos jedna cinjenica da se 90% recenzenata slaze da je film bolji od Prometheusa. Tak da je bolje otic na yt ili rotten tomatoes i pogledat ih - nego to isto traziti u ovoj, za mene, neupotrbljivoj temi.

Prometheus je za mene neusporedivo bolji.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Santana kaže...

I ja sam isto, al me uopce ta nostalgija ne pere.

 

Isto tak SpiderMan koji ima vec sad 3. reboot

Dam se kladit da ce insomniac sa svojom igrom napravit bolju pricu nego ovi sa tim novim filmom

 

Meni je to zalosno. Zar je tolika suša u tim glavama koje rade te fimove?

 Dobro to nije nostalgija kad sam nastavio onda gledati skoro sve DC related i čitati stripove do dan danas.

 

Što se tiče Spidermana to je posebna priča jer je 90-ih Marvel bio bankrotirao i prodao prava za svoje najpoznatije likove drugim firmama i ovaj sad Spiderman je prvi put u povijesti da iza Spiderman filma stoje ljudi koji su stvorili i sami lik (dakle Marvel) što bi definitivno trebalo značiti najbolju iteraciju Spidermana na filmu.

 

Nije to nužno suša. Uvijek je bilo hrpu adaptacija knjiga i slično, sad su se prebacili na comic books koji se često nisu mogli adaptirati zbog manjaka što se tiče special effects pa bi većina comic book movies izgledala užasno. Sad napokon mogu to, a to je ogromna povijest (za 2 godine 90 godina Batmana) tako da zašto ne adaptirati hrpu odličnih priča koje su se pojavile kroz godine u stripovima? Pogotovo kad očito imaju publiku i zarađuju brdo love

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Alien Covenant (2017) - obožavam Aliena i Aliens. Štoviše, kada bi netko rekao da je Aliens najbolji film ikada snimljen, mogao bih se složiti. Baš me briga za Šavšenk Majl! Aliens je najbolji film ikada snimljen i točka! Odnosno uskličnik... Znam i da Prometheus nije bio svakome omiljen, i imao je svojih problema, slažem se. Ali je donio nešto novo, pokrenuo priču u nekom novom smjeru - stvoritelji, tko su, odakle, zašto... I onda naprave ovo. Uh... Čemu bi ovo trebalo služiti? Film ne donosi apsolutno ništa novo, reciklira stare ideje i priču ne pomiše s mrtve točke tijekom cijela svoja dva sata trajanja. Likovi su odvratni. Izuzev Fasbendera, koji je fantastičan, nema niti jednog lika s kojim bi mogao suosjećati, vezati se uz njega ili željeti da uspije. Zapravo, kad tako pogledam, film ima happy end. Film ima dvije prilično dobre scene borbe (na onom landeru i kasnije na samom brodu) ali su iste posve potraćene u filmu bez smisla. Ocjena 4/10

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice